Hoşgeldiniz!

işitmedim

Ayşe Dinçer  Efendim işitmedim 04:15
Ayşe Dinçer Efendim işitmedim 154.228 izlenme - 5 yıl önce ankaralı ayşe dinçer efendim işitmedim - 2011 klip
Sibel Efendim İşitmedim 03:15
Sibel Efendim İşitmedim 11.111 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade…. inanamam her söze kanamam ki her göze inanamam her söze kanamam ki her göze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade….
Ankaralı Ayşe Efendim İşitmedim 2011 Orjinal 04:08
Ankaralı Ayşe Efendim İşitmedim 2011 Orjinal 24.667 izlenme - 5 yıl önce ankaralı ayşe
sibel - efendim işitmedim 03:10
sibel - efendim işitmedim 17.384 izlenme - 7 yıl önce sibel - efendim işitmedim
Sibelim Efendim İşitmedim 03:16
Sibelim Efendim İşitmedim 2.170 izlenme - 5 yıl önce http://www.ilkbakis.com/
Sibel - Efendim İşitmedim 03:14
Sibel - Efendim İşitmedim 1.766 izlenme - 5 yıl önce
Sibel Efendim İşitmedim Bana Bir Şey mi Dedin 03:09
Sibel Efendim İşitmedim Bana Bir Şey mi Dedin 1.209 izlenme - 5 yıl önce dolunay deniz bodrum
Sibel - Efendim İşitmedim 03:16
Sibel - Efendim İşitmedim 1.372 izlenme - 5 yıl önce bana göz kulak ol [1999] - akbaş müzik üretim
Hasan Akalın - Efendim İşitmedim 03:10
Hasan Akalın - Efendim İşitmedim 841 izlenme - 5 yıl önce
Sibel - Efendim İşitmedim 03:15
Sibel - Efendim İşitmedim 379 izlenme - 3 yıl önce Bana Göz Kulak Ol (1999) - AKBAŞ MÜZİK ÜRETİM
Sibel - Efendim İşitmedim 03:15
Sibel - Efendim İşitmedim 208 izlenme - 2 yıl önce Sibel - Efendim İşitmedim (Video Klip 1999) Şarkı Sözleri : ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade…. inanamam her söze kanamam ki her göze inanamam her söze kanamam ki her göze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade….
Sibel - Efendim İşitmedim 03:09
Sibel - Efendim İşitmedim 319 izlenme - 2 yıl önce Halk dilimize "İki orta bir sade haydi bana müsaade" deyimini kazandırmış olan bu güzide klip ve şarkıcının enfes gırtlağı takdire şayan. Kahve fincanına attığı kaşığı isabet ettiren kadın şarkıcımızın tek yumruğunu kaldırarak yapmış olduğu Amerikan sevinci görülmeye değer ancak klibin sonunda elinde çiçekle gelen adamın göbeği yüzünden "babam" olduğundan şüphelenmekteyim.
Sibel - Efendim İşitmedim 03:15
Sibel - Efendim İşitmedim 104 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade…. inanamam her söze kanamam ki her göze inanamam her söze kanamam ki her göze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade….
2 Efendim İşitmedim 04:17
2 Efendim İşitmedim 11 izlenme - 2 yıl önce 2 Efendim İşitmedim