Hoşgeldiniz!

işitmedim

Ayşe Dinçer  Efendim işitmedim 04:15
Ayşe Dinçer Efendim işitmedim 155.304 izlenme - 6 yıl önce ankaralı ayşe dinçer efendim işitmedim - 2011 klip
Sibel Efendim İşitmedim 03:15
Sibel Efendim İşitmedim 11.610 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade…. inanamam her söze kanamam ki her göze inanamam her söze kanamam ki her göze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade….
Ankaralı Ayşe Efendim İşitmedim 2011 Orjinal 04:08
Ankaralı Ayşe Efendim İşitmedim 2011 Orjinal 24.751 izlenme - 6 yıl önce ankaralı ayşe
sibel - efendim işitmedim 03:10
sibel - efendim işitmedim 17.412 izlenme - 7 yıl önce sibel - efendim işitmedim
Sibelim Efendim İşitmedim 03:16
Sibelim Efendim İşitmedim 2.195 izlenme - 5 yıl önce Web Sitem : http://vatanseverr.blogspot.com.tr/
Sibel - Efendim İşitmedim 03:14
Sibel - Efendim İşitmedim 1.780 izlenme - 6 yıl önce
Sibel Efendim İşitmedim Bana Bir Şey mi Dedin 03:09
Sibel Efendim İşitmedim Bana Bir Şey mi Dedin 1.230 izlenme - 6 yıl önce dolunay deniz bodrum
Sibel - Efendim İşitmedim 03:16
Sibel - Efendim İşitmedim 1.378 izlenme - 6 yıl önce bana göz kulak ol [1999] - akbaş müzik üretim
Hasan Akalın - Efendim İşitmedim 03:10
Hasan Akalın - Efendim İşitmedim 852 izlenme - 5 yıl önce
Sibel - Efendim İşitmedim 03:15
Sibel - Efendim İşitmedim 322 izlenme - 3 yıl önce Sibel - Efendim İşitmedim (Video Klip 1999) Şarkı Sözleri : ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade…. inanamam her söze kanamam ki her göze inanamam her söze kanamam ki her göze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade….
Sibel - Efendim İşitmedim 03:15
Sibel - Efendim İşitmedim 385 izlenme - 3 yıl önce Bana Göz Kulak Ol (1999) - AKBAŞ MÜZİK ÜRETİM
Sibel - Efendim İşitmedim 03:09
Sibel - Efendim İşitmedim 392 izlenme - 2 yıl önce Halk dilimize "İki orta bir sade haydi bana müsaade" deyimini kazandırmış olan bu güzide klip ve şarkıcının enfes gırtlağı takdire şayan. Kahve fincanına attığı kaşığı isabet ettiren kadın şarkıcımızın tek yumruğunu kaldırarak yapmış olduğu Amerikan sevinci görülmeye değer ancak klibin sonunda elinde çiçekle gelen adamın göbeği yüzünden "babam" olduğundan şüphelenmekteyim.
Sibel - Efendim İşitmedim 03:19
Sibel - Efendim İşitmedim 23 izlenme - 4 ay önce
Sibel - Efendim İşitmedim 03:15
Sibel - Efendim İşitmedim 112 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım ne işsin anlamadım bir sonuç alamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım iki cambaz bir ipte oynamaz rastlamadım vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade efendim işitmedim?.. bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade…. inanamam her söze kanamam ki her göze inanamam her söze kanamam ki her göze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze iyisi mi bu aşkı yaz boza kalsın güze vay anasını oyuna mı geldim efendim işitmedim bana bir şey mi dedin iki orta bir sade haydi bana müsade müsade….
2 Efendim İşitmedim 04:17
2 Efendim İşitmedim 11 izlenme - 3 yıl önce 2 Efendim İşitmedim