Hoşgeldiniz!

ıska

müthiş drift 00:18
müthiş drift 20.811 izlenme - 10 yıl önce paylaşmak istedım
14 Nisan 2000 Bjk Gs Maçı - Kaleci Fevzi'nin İnanılmaz Hatası 00:51
14 Nisan 2000 Bjk Gs Maçı - Kaleci Fevzi'nin İnanılmaz Hatası 4.587 izlenme - 3 yıl önce 14 nisan 2000 akşamı... yer inönü stadı...Evsahibi Beşiktaş, o dönem ligde ve avrupada fırtınalar estiren Galatasaray'ı ağırlıyor.Maçın 80.dakikasına kadar 1-0 önde götüren Bjk'de Halilagiç'in geri pasında kaleci Fevzi, topu ıskalayarak gole sebebiyet veriyor ve bu hatayla takımı liderlik şansını kaybediyor.Kara Kartallardan sonra birçok anadolu kulübünün eldivenini terleten Fevzi Tuncay şu anda 34 yaşında olup kalecilik yaşamına Tavşanlı Linyitspor'da devam etmektedir.
Alisia - Iska Li Ti Se (Official Video) 02:58
Alisia - Iska Li Ti Se (Official Video) 1.643 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz!!
Bütün Stada Rezil Olmak 00:22
Bütün Stada Rezil Olmak 280 izlenme - 3 yıl önce Bir Vitesse taraftarı tribüne gelen topu sahaya ayağıyla geri atmaya çalışınca rezil oldu. Görenleri kahkaya boğdu. Alkışlarla Yaşıyorum, iyi seyirler
Çöp Kamyonunu Iskalayan Çöpçü 00:34
Çöp Kamyonunu Iskalayan Çöpçü 224 izlenme - 3 yıl önce Abimiz çöpçülüğü tam öğrenemeden işe başlamış ki kamyonun deliğini tutturamıyor. Ne demişler "el süpürgesiyle temizlik olmaz"
Feyk Atan Tavuk (Bonus: Şanssız Kedi) 00:18
Feyk Atan Tavuk (Bonus: Şanssız Kedi) 218 izlenme - 3 yıl önce Hayat hem insanlar hemde hayvanlar için zor tabi ki! Güzel bir plan yaparsınız ve uygulamaya koyarsınız. Her şey yolunda gidiyordur! Taki son anda bir aksilik çıkana kadar.
Kekliklere Bir Manke Daha 00:37
Kekliklere Bir Manke Daha 502 izlenme - 8 yıl önce evet yine keklikler sahada ve yine manke atıyoruz.
Kamyon Kasasına Atlayamayan Adam 00:57
Kamyon Kasasına Atlayamayan Adam 156 izlenme - 3 yıl önce Pek açıklamaya yer bırakmayan bir video, her ne kadar atlayan adam suçlu gibi görünse de kamyonun ıskalanmasında kamyon şoförünün hızlı geçmesinin de etkisi büyük.
Harika Vurucu ıska yok 01:43
Harika Vurucu ıska yok 87 izlenme - 4 yıl önce Harika Vurucu ıska yok 23.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Harika Vurucu ıska yok' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Frikik Hüsranı - Hayes & Yeading Utd 00:45
Frikik Hüsranı - Hayes & Yeading Utd 73 izlenme - 3 yıl önce Sam Corcoran'ın kullanmaya çalıştığı frikik. Topa bir kere daha dokunsaydı her şey bambaşka olabilirdi. Ama nerden bilsin.
Tüfek nasıl kullanılmaz 00:31
Tüfek nasıl kullanılmaz 75 izlenme - 6 yıl önce Herkes yavaşça yere bıraksın
Elmer Fudd Geyiğe Karşı 00:26
Elmer Fudd Geyiğe Karşı 55 izlenme - 3 yıl önce Elmer Fudd, Buggs Bunny'i avlamadan tavşan av sezonu kapanmıştır. Daffy Duck'da kışın gelmesi sebebiyle güneye uçmuştur. Fudd'da elde kalan geyikleri avlamaya çalışmaktadır kuzeyde. Fakat o da ne! Elmer bu sefer ne Buggs Bunny ne de Duffy Duck kadar zekisine çatmıştır. Hatta o kadar salaktır ki bu geyik, Elmer Fudd bile onu avlayamamaktadır. Homemade olan bu vidyoda tarihin yapılabilecek en iyi üç ıskasını tek pakette gerçeğe en yakın çizimlerle sunmaktadır kendisi...
Teknik Direktör Kendi Kendini Bitirdi 00:15
Teknik Direktör Kendi Kendini Bitirdi 23 izlenme - 3 yıl önce Bir futbol maçında kenardaki teknik direktörün kendisine doğru gelen topa vurmak isteyip ıskalaması sosyal medyada en çok paylaşılan görüntüler arasına girdi.