Hoşgeldiniz!

iskelesi

İstanbul Muhafızları 23. Bölüm - Tarihi Moda İskelesi 13:31
İstanbul Muhafızları 23. Bölüm - Tarihi Moda İskelesi 1.927 izlenme - 1 yıl önce Gürgen yeni roket fırlatma üssü olarak Tarihi Moda İskelesini kullanmak ister. Bir taraftan amacı iskeleyi ortadan kaldırmaktır. Mehmet, Zeynep, Ali ve Elif bakalım Gürgen'in planlarına nasıl engel olacaklar.
Ahmet Özhan - Üsküdar İskelesi 03:51
Ahmet Özhan - Üsküdar İskelesi 56 izlenme - 3 hafta önce Ahmet Özhan - Üsküdar İskelesi Çepeçevre duvarlar Sarmışlar her yanımı Beni saran bu odalar Gönlüme dar geliyor Bende bir bitmeyen İstanbul hasreti var Aklımda İstanbul Her zaman Üsküdar Sende geçti ömrümün Neredeyse kırk senesi Seni nasıl unuturum Üsküdar iskelesi Bende bir bitmeyen İstanbul hasreti var Aklımda İstanbul Her zaman Üsküdar Söz: 24-A servisinden R…G…Ö… (Bakırköy Akıl Hastanesi Vakfı) Müzik: Volkan Uruk Düzenleme: Tansel Doğanay Dinlemek Ve İndirmek İçin Tıklayınız... Ossi Müzik Resmi Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/zpnTVd Albüm Detayı: http://bit.ly/2s3Qvr2 iTunes : https://apple.co/2EfHY97 Muud Müzik : http://bit.ly/2BWZjhT fizy: https://fizy.in/pGHJu Spotify : http://spoti.fi/2nMxLqG ====================================================== https://plus.google.com/+OssiMuzikOfficial https://www.facebook.com/ossimuzik/ https://twitter.com/ossimuzik https://www.instagram.com/ossimuzik/ http://www.ossimuzik.com/
Fırat Tanış - Üsküdar İskelesi / #akustikhane #garajkonserleri 01:09
Fırat Tanış - Üsküdar İskelesi / #akustikhane #garajkonserleri 1.642 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Bir ayrılık Birinde henüz elin Üsküdar iskelesi Sana selam söyledi Yaktığın o türkünün İzmariti ondaymış Bazı günler ay doğunca Üsküdar'ın üstünde Onun da sevgilisi Yosun gözlü bir yarmış Söz / Müzik : Fırat Tanıs http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperformansevi Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. http://www.extreme-audio.com
İnşaat İskelesinde Halay Çekmek - Adıyaman 01:24
İnşaat İskelesinde Halay Çekmek - Adıyaman 182 izlenme - 6 ay önce Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yedi katlı binanın dış cephesine kurulan iskelede çalışan işçiler müzik eşliğinde halay çekti
Merdiven Adam Mr.selo Aluminyum İskele 2x5=10mt 04:42
Merdiven Adam Mr.selo Aluminyum İskele 2x5=10mt 1.062 izlenme - 4 yıl önce Aluminyum Merdiven Ve İskele Sistemleri İmalatımız Vardır. Bu İskelemiz Standartlarda Olup Montajcılar,uygulamacılar Ve Boyacılar İçin Pratik Bir İskele Modelidir. Www.mrselo.com Ve Www.merdivenadam.com Sitelerinden Farklı İmalatlarımızı Görebilirsiniz.
Tarihi Rumeli Hisarı İskelesi'ndeki Restoranda Yangın Çıktı! İskele Alev Alev Yanıyor 01:03
Tarihi Rumeli Hisarı İskelesi'ndeki Restoranda Yangın Çıktı! İskele Alev Alev Yanıyor 83 izlenme - 4 ay önce Tarihi Rumeli Hisarı İskelesi'nde bulunan bir restoranda yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi sürüyor.
İstanbul Muhafızları -  Tarihi Moda İskelesi 13:31
İstanbul Muhafızları - Tarihi Moda İskelesi 193 izlenme - 1 yıl önce İstanbul’u ne kadar tanıyorsun? Kimbilir bilmediğin ne çok şey var?İşte sana eğlenceli bir fırsat. Mehmet, Zeynep, Elif ve Ali ile birlikte İstanbul’u hem karış karış tanıyacak, hem de her bölümde Gürgen ve adamlarının yaşattığı problemleri çözeceksin.
Kanal A - Eko Gündem Programı / Tekman Metal 21:54
Kanal A - Eko Gündem Programı / Tekman Metal 21 izlenme - 5 ay önce Geri dönüşümcüler yer üstü madencileri olarak adlandırılıyor. Amasya Merzifon'da 1980 yılında ticari faaliyetine metal hurda alım satımıyla başlayan TEKMAN METAL, 2005 yılında çelik servis merkezini kuruyor ve hizmet alanını kısa sürede 20 bin m2nin üzerine çıkarıyor. Profil, lazer, cnc kesim büküm makinalarıyla inşaattan ulaşıma metale ihtiyaç duyan pek çok sektöre çözüm ortağı olan firma, geri dönüşüm konusunda bölgenin en önemli temsilcilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.
inşaat iskelesi flanşlı iskele teleskobik direk 03:24
inşaat iskelesi flanşlı iskele teleskobik direk 326 izlenme - 7 yıl önce kolay kurulum kolay söküm tam korumalı güvenli ekonomik dayanıklı pratik
Tarihi Rumeli Hisarı İskelesinde Yangın 03:15
Tarihi Rumeli Hisarı İskelesinde Yangın 17 izlenme - 4 ay önce Tarihi Rumeli Hisarı İskelesinde yangın Ahşap binanın çatısı alev alev yanıyorİSTANBUL - Sarıyer 'de bulunan Tarihi Rumeli Hisarı İskele Restoran'nın çatısında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Konya'da İnşaat İskelesi Çöktü: 1 Ölü 01:36
Konya'da İnşaat İskelesi Çöktü: 1 Ölü 26 izlenme - 8 ay önce Konya'da inşaat iskelesi çöktü: 1 ölüKONYA - Konya'da bir inşaatta iskelenin çökmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.
SEMW Dizel Çekiç, Anamur İskelesi - Mersin / 05.01.2018 / Erke Group 00:46
SEMW Dizel Çekiç, Anamur İskelesi - Mersin / 05.01.2018 / Erke Group 5 izlenme - 2 ay önce SEMW Dizel Çekiç Anamur İskelesi Mersin 05.01.2018 Erke Group
100 adet fotoğrafla vapurun seyri.. 00:29
100 adet fotoğrafla vapurun seyri.. 242 izlenme - 9 yıl önce 100 adet fotografla oluşturulmuştur. yer: karaköy vapur iskelesi.
Aksaray'da İnşaat İskelesinden Düşen 2 İşçi Yaralandı 02:06
Aksaray'da İnşaat İskelesinden Düşen 2 İşçi Yaralandı 5 izlenme - 2 ay önce Aksaray'da inşaat iskelesinden düşen 2 işçi yaralandıAKSARAY - Aksaray'da inşaatta çalışan 2 işçi, 8 metre yüksekliğindeki iskeleden düşerek yaralandı.
kartepe'nin yanaşması için tuzla iskelesi ve ahırkapı sahili hazırlanıyor 02:02
kartepe'nin yanaşması için tuzla iskelesi ve ahırkapı sahili hazırlanıyor 166 izlenme - 6 yıl önce kartepe'nin yanaşması için tuzla iskelesi ve ahırkapı sahili hazırlanıyoristanbul cihan - kaçırılan kartepe deniz otobüsünün yanaşması için tuzla iskelesi ve ahırkapı sahilinde hazırlıklar sürdürülüyor. istanbul adalar açığında bulunan ve yakıtı bitmek üzere olan kartepe deniz otobüsü'nün tuzla iskelesi ile ahırkapı açıklarına yanaşması bekleniyor. kartepe'nin yanaşması için tuzla ve ahırkapı açıklarında demirleyen gemilerin kaldırılmaya başlandı.iskele çevresine çok sayıda polis ve ambulans
Eskihisar Feribot İskelesinde Bayram Tatili Dönüşü Çilesi Başladı 03:30
Eskihisar Feribot İskelesinde Bayram Tatili Dönüşü Çilesi Başladı 132 izlenme - 4 yıl önce Araçların Feribotlara Binmesi - Araç Kuyrukları - Vatandaşla Röportaj
iskeleden atlama 00:08
iskeleden atlama 67 izlenme - 7 yıl önce ergün tekirdağ iskeleden atlama
Tarihi Rumeli Hisarı İskelesi Havadan Böyle Görüntülendi 05:15
Tarihi Rumeli Hisarı İskelesi Havadan Böyle Görüntülendi 7 izlenme - 4 ay önce Tarihi Rumeli Hisarı İskelesi havadan böyle görüntülendi.
Beylerbeyin'de Gökkuşagı 00:24
Beylerbeyin'de Gökkuşagı 59 izlenme - 8 yıl önce beylerbeyinde gökkuşagı aykan..:)
Bebeğini Denize Atan Annenin Cezai Sorumluluğunu Tam Çıktı 02:52
Bebeğini Denize Atan Annenin Cezai Sorumluluğunu Tam Çıktı 2 izlenme - 3 ay önce Bebeğini denize atan annenin cezai sorumluluğunu tam çıktıİSTANBUL - İstanbul Eminönü iskelesinde geçtiğimiz Ocak ayında 40 günlük bebeğini denize atan Fatma Karataş'ın cezai ehliyetinin tam olduğu yönünde düzenlenen rapor dava dosyasına girdi.