Hoşgeldiniz!

İskeleti Videoları İzle

Esrarengiz Hayvan İskeleti, Jurassic Park'ı Hatırlattı 01:55
Esrarengiz Hayvan İskeleti, Jurassic Park'ı Hatırlattı 2.263 izlenme - 3 yıl önce Balıkesir'de bir üniversite öğrencisinin mantar ararken bulduğu esrarengiz iki ayaklı, uzun boyunlu ve güçlü dişleri olan hayvan iskeleti görenleri şaşırtıyo...
2700 Yıllık Köpek İskeleti 03:45
2700 Yıllık Köpek İskeleti 60 izlenme - 4 ay önce Van Kalesi'nin höyük kısmında yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında geçen yıl bulunan yaklaşık 2700 yıllık olduğu tahmin edilen köpek iskeletinin müzede sergilenmesi için çalışmalar devam ediyor.
Esrarengiz Hayvan İskeleti 01:55
Esrarengiz Hayvan İskeleti 345 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir'de bir üniversite öğrencisinin mantar ararken bulduğu esrarengiz iki ayaklı, uzun boyunlu ve güçlü dişleri olan hayvan iskeletinin dinazor iskeletine benzettiğini söyledi. İskeletin bilimsel olarak araştırılması gerektiğini kaydeden Yalçın, yetkilileri göreve çağırdı.
Osmaniye'de Kömürlükte Bulunan Garip Hayvan İskeleti 01:37
Osmaniye'de Kömürlükte Bulunan Garip Hayvan İskeleti 349 izlenme - 2 yıl önce Bütün garip olaylar Adana yöresinden çıkıyor nedense, bu sefer de bu iskelet türemiş, aslında ilginç, bir günde mi çürümüş lan bu hayvan yoksa hayvan iskelet olarak mı yaşayıp ölmüş, tamam zıçtım kabul ediyom. veterinerin konuşması da bana şu olayı hatırlattı; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/42362/dev-fare Kaynak: Anadolu Ajansı
  160 milyon yıllık dinozor iskeleti 651 bin dolara satıldı 00:36
160 milyon yıllık dinozor iskeleti 651 bin dolara satıldı 302 izlenme - 3 yıl önce İngiltere’de, 17 metre uzunluğundaki dinozor iskeleti, açık artırmada tam 651 bin dolara alıcı buldu. West Sussex’teki Summers Place Müzayede Evi, ismi açıklanmayan bir kamu kurumu tarafından satın alınan iskeletin yakında sergileneceğini bildirdi. Dinozorun, bugünkü ABD toprakları içinde kalan bölgede yaklaşık 160 milyon yıl önce yaşadığı belirtildi. "Misty" adı verilen dinozor iskeleti, Alman dinozor araştırmacısı Raimund Albersdoerfer’in çocukları tarafından, ABD’nin batısındaki Wyoming eyaletinde bulunmuştu. Doğa tarihi uzmanı Errol Fuller, "Bu boyutta eksiksiz bir diplodocus dinozoru iskeletine çok ender rastlarsınız. Bugüne kadar bulunanlar da tamamen tesadüfen ortaya çıkarılmış iskeletlerdir" dedi. Misty’e ait fosillerin özel arazi içinde keşfedilmiş olması nedeniyle, Alman paleontolog Albersdoerfer’in iskeletleri yasal olarak ABD dışına çıkarabildiği belirtildi. Devasa boyutlardaki iskeletlerin parçalar halinde Hollanda’ya gönderildiği, burada temizlenerek kemiklerin birleştirildiği ifade edildi.
İsqeletin marifetine ßaq :]} 00:38
İsqeletin marifetine ßaq :]} 508 izlenme - 7 yıl önce sende oyle olacan?
maymundan geldik diyenlere duyurulur 04:45
maymundan geldik diyenlere duyurulur 167 izlenme - 5 yıl önce