Hoşgeldiniz!

İskeletor Videoları İzle

Kendisini Heman Sanan Sivaslı 05:13
Kendisini Heman Sanan Sivaslı 4.534 izlenme - 2 yıl önce Sivas'a birkaç kez gittiğimde meydanda gördüğüm ciddi anlamda kendisini Heman sanan şizofren bir arkadas.Kimseye zararı olmaz bazı şerefsiz kuaförler tarafından peruklar takılarak maymuna cevrildiği gözlenmiştir.Fazla zekadan delirdiği söyleniyor.Doğru gibi.
He Man - Güç Maskeleri 20:58
He Man - Güç Maskeleri 3.108 izlenme - 2 yıl önce He-Man, Kainatın Hakimleri serisindeki ana karakterdir. 1983 ila 1985 yılları arasında çekilen çizgi film; 130 bölüm olarak çekilmiştir. Seride; He-Man ve arkadaşları Eternia'yı ve Şato'sunun sırlarını İskeletor'un kötü emellerinden korumaya çalışır. İskeletor çok kötü bir yaratıktır. Kainatın Hakimleri serisi, 1987'de sinemaya uyarlanmasının yanı sıra; 1990 ve 1991'de "The New Adventures of He-Man" olarak ve 2002 yılında da "He-Man and the Masters of the Universe" serisi olarak yeni bir konseptle tekrar çekilmeye başlanmıştır.
He - Man -  Gölgeler Krallığı 09:57
He - Man - Gölgeler Krallığı 2.453 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarında ilk olarak TRT tarafından ekranlarda yayınlanan ( 1986-1988 ) He-Man and the Masters of the Universe cizgi film serisinden bir bölüm.Her zaman olduğu gibi çocukluğumuzun kahramanı Heman kazanır kötüler kaybeder.
He-Man ve She-Ra (TV1 Seksenler) 01:25:02
He-Man ve She-Ra (TV1 Seksenler) 745 izlenme - 2 yıl önce İlk olarak 1986 yılında TV1'de yayınlanmaya başlayan çizgi dizinin bu bölümü He-Man'in kızkardeşi She-Ra ile karşılaşmasını konu alıyor. Sonraki yıllarda He-Man yerini She-Ra'ya bırakmış ancak bazı bölümlerde He-Man konuk olmasına rağmen yinede seriyi kurtaramayıp yayından kaldırılmıştı.
Heman - 3 Bölüm Bir Arada (TRT Dublaj) 01:04:52
Heman - 3 Bölüm Bir Arada (TRT Dublaj) 719 izlenme - 2 yıl önce 80'lerde Trt'de yayınlanan Heman çizgi filminin tam 3 bölümü birden izleyeceğiz. Bu dublaj versiyonu zamanında (1990 - 1991) video kluplerde kiralanan He-Man kasetine ait olanıdır. Kaynak: http://www.youtube.com/watch?v=LyPeSYRZ0-E
Gölgelerin Gücü Adına - He-Man (Film) 1987 01:42
Gölgelerin Gücü Adına - He-Man (Film) 1987 718 izlenme - 2 yıl önce Dolph Lundgren 'in He-Man'i canlandırdığı film. Video kaset devrine denk gelmiştir ve ne zaman "He-man var mı abi" diye sorsam, "kirada" yanıtını almışımdır.
He-Man ve Kainatın Hakimleri Açılış Sahnesi 01:20
He-Man ve Kainatın Hakimleri Açılış Sahnesi 846 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin ardından pek çok kanal yayınladı He-Man'i. Ama asla He-Man/Prince Adam seslendirmesinde Toprak Sergen, Skeletor seslendirmesinde Selçuk Özdoğan, Orko seslendirmesinde Nuri Gökaşan ve diğer unutulmaz seslendirmenlerin yerini tutamadı, tutamayacak.. Alkislarlayasiyorum'a özel, logo(m)suz versiyonu ile...TRT'ye bir de sitem edeyim. Su seslendirmeli versiyonu benim kadar koruyabilseydiniz ne olurdu ki koca TRT kurumu.
Heman - Gölgelerin Gücü Adına 02:38
Heman - Gölgelerin Gücü Adına 402 izlenme - 2 yıl önce Heman'ın gölgelerin gücü adına güç ben de artık adlı mottosu ile anılan şarkınn orcinal versiyonu sizlerle efenim, dini program ağırlıklı bir kanalda kılıcı kaldırıp allah'ın gücü adına dediği rivayet edilir.
Türkçe Dublajlı He-Man 01:04
Türkçe Dublajlı He-Man 453 izlenme - 2 yıl önce İskeletor'un en has adamları Beast Man ve Evil-Lyn, Prens Adam'ı haklamak için hain planlar yapıyorlar. Ama Türkçe... Bu vesileyle şarkıcı "Bendeniz"in de İskeletor'un adamı olduğunu öğrenmiş olduk...
Acemi   İlahiciler Halayın Başında 05:40
Acemi İlahiciler Halayın Başında 366 izlenme - 7 yıl önce ilahili bir dügünden görüntüler yanlız arkadaşlar daha yeni acemi
She-Ra (TV1) 21:15
She-Ra (TV1) 409 izlenme - 2 yıl önce He-Man karakterinin kızkardeşi She-ra, tıpkı kardeşi He-Man gibi aynı amaca hizmet edip kötülüklere karşı savaşmaktadır. Her bölümü ortalama 20 dakika süren toplamda 93 bölüm olarak hazırlanmıştır ancak ülkemizde çok fazla ilgi görmemesi nedeniyle TV1'de 40 küsür bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılmıştır. Şimdi bu çizgi filmden bir bölüm sizlerle.
Power Rangers - 3. Sezon Ninja Megazord Dönüşümü 02:37
Power Rangers - 3. Sezon Ninja Megazord Dönüşümü 316 izlenme - 2 yıl önce 3.Sezonda Ninja Megazord vardı.İsmini Heman Gösterildiği için o zamanlarda İskeletor olarak hatırlıyorum nedense.İşte Bu İskeletor'un Ninja Megazordla Olan Savaşını ve Dönüşümü İzleyelim.
He-Man - 01:07
He-Man - "Bölge"lerin Gücü Adına 252 izlenme - 2 yıl önce Teleskoplu topun uzay gemilerine çevrildiğini farkeden Adam, kılıcına davranıp He-Man'a dönüşmeye karar vermiştir. Ancak durumu Teela'ya açık etme korkusu, kaslı bünyesini sarmıştır. Neyse ki dönüşüme gerek kalmaz ve Adam, TRT'nin enfes dublaj yeteneğinin de desteğiyle vaziyeti toparlar.
HE-Man - Af-Man Türkçe Dublaj Açılış (Afyonlu) 01:13
HE-Man - Af-Man Türkçe Dublaj Açılış (Afyonlu) 181 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet'in kazanıldığı topraklardan kopup gelmiş bir kahraman. Gayetde başarılı bir çalışma olmuş.
He-man'in Ağıtı - Kuru Kafa 01:05
He-man'in Ağıtı - Kuru Kafa 246 izlenme - 2 yıl önce Yine bobiler.örg imzalı bir çalışma ,bobilerileyaşıyorum yorumlarınıza saygı durayak bu video için ayrı bir yer istiyorum sizden,istemsiz bir şekilde kahka attıran iyi bir montaj olduğunu düşünüyorum, iyi seyirler. Not: Videoyu yapan Tolga Akbaş arkadaşımızında eline sağlık.
He-Man (OST) Full Soundtrack 05:27
He-Man (OST) Full Soundtrack 86 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun en güzel çizgi filmlerinden olan He-Man sadece çizim ve animasyonu ile değil müzikleri ilede bir fenomendi. Ve o güzelim müzikleri bir arada topladım. 1- Snake Mountain 2- Teela's Theme 3- Orko's Theme 4- Sweet Dreams 5- Front to the Castle 6- Royal Family 7- Run Orko Run 8- The Castle 9- Main Theme (instrumental version)
He-Man Müzikleri 21:35
He-Man Müzikleri 89 izlenme - 2 yıl önce Çocukken her dinledigimde gaza gelir kılıcımı ceker sokaga atlayıp, gölgelerin gücü adına güüüüçç beeende artıkkkkkkk, diye sokakları arsinladım müzik...
beceriksiz iskeletor 00:55
beceriksiz iskeletor 142 izlenme - 7 yıl önce
İskeletor Arka Koltukta Şakası! 02:38
İskeletor Arka Koltukta Şakası! 31 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı şakalarla internette fenomen olan Cihan Kosif isimli Youtube kullanıcısının yaptığı şaka herkesi korkuttu.