Hoşgeldiniz!

İslam Dünyası Videoları İzle

İslam Dünyasını Ağlatan Türk İş Adamı 00:59
İslam Dünyasını Ağlatan Türk İş Adamı 47 izlenme - 2 gün önce İstanbul'a gelen bir Arap profesör ile MÜSİAD üyesi iş adamlarından Mustafa Keleş'in sohbeti sosyal medyada büyük ilgi gördü. Müslümanların bölünmüşlüğünü anlatırken gözyaşlarına boğulan iş adamı Keleş'in videosunu Arap profesör sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede Arap dünyasında büyük ilgi gören videoya yapılan yorumlar arasında en dikkat çekeni ise, "Vallahi, bu yolda onun gibisi çok. Selahaddin Eyyubi ve Osmanlı'nın torunları çabuk dönün" oldu.
Dünya Düzeni -  Afganistan ve Büyük Oyun 31:00
Dünya Düzeni - Afganistan ve Büyük Oyun 223 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar Horasan diye bir yer vardı. Adını Türk sultanlarından almıştı. Binbir çeşit madene sahipti. İklimi muhteşemdi. Zengin güzel ve bereketliydi. Bugün zulmün kanın acının adresi... Bir zamanlar Mustafa Kemal Atatürk o ülkeyi müttefik seçmişti. Sefirler, doktorlar, öğretmenler göndermişti. Uzak dağ köylerinde bile duvarlar Mustafa Kemal Atatürk resimleriyle bezeliydi. Türkiye Cumhuriyeti onlar için örnekti. Cumhuriyetin ilk resmi misafiri o ülkedendi. Batıya karşı, Sadabad Paktı'nı kuran Mustafa Kemal, pakta önce o ülkeyi davet etmişti. Afganistan`dan bahsediyorum... "Yeni Dünya Düzeni"nin en büyük oyununa sahne olan Afganistan! Daha başına gelecekler bitmedi...
Sancaktar Dergisi Manifestosu - Olmasaydı da Olurduk! 04:12
Sancaktar Dergisi Manifestosu - Olmasaydı da Olurduk! 235 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz saatlerde Akit Gazetesi'ne verdiği "Olmasaydı da Olurduk" ilanı ile dikkatleri üzerine çeken derginin Youtube'a yükledikleri manifestosu.
dünya yeni bir osmanlıya muhtaç 1 08:04
dünya yeni bir osmanlıya muhtaç 1 519 izlenme - 8 yıl önce bu filmde İslam dünyasının içinde bulunduğu durum ve türkiye'nin sahip olduğu stratejik miras özetlenmektedir. bu miras, 21. yüzyılda, türkiye'yi lider ülkeler sıralamasının en başına yerleştirecek olan son derece köklü ve şanlı bir mirastır.
Dr. Hamdi Kalyoncu - İslam Dünyası Diye Bir Yer Yok! 01:47
Dr. Hamdi Kalyoncu - İslam Dünyası Diye Bir Yer Yok! 66 izlenme - 3 yıl önce Dr. Hamdi Kalyoncu - İslam Dünyası Diye Bir Yer Yok!
Başbakan Erdoğan, Şiir Okudu 04:10
Başbakan Erdoğan, Şiir Okudu 70 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "TÜRGEV birilerini rahatsız ediyor.
Tarık Haşimi: 05:32
Tarık Haşimi: "İslam Dünyasının Önderi Recep Tayyip Erdoğan Olabilir" 25 izlenme - 3 yıl önce Tarık Haşimi: "İslam Dünyasının Önderi Recep Tayyip Erdoğan Olabilir"
Ekmeleddin İhsanoğlu: Atatürk'ü İnkar Türk Tarihini İnkardır 00:46
Ekmeleddin İhsanoğlu: Atatürk'ü İnkar Türk Tarihini İnkardır 46 izlenme - 3 yıl önce Adaylığı açıklandıktan sonra ilk kez konuşan İhsanoğlu, "Atatürk düşmanlığı" iddialarına üzüldüğünü belirtti.
MHP Ankara Milletvekili Yeniçeri 03:05
MHP Ankara Milletvekili Yeniçeri 34 izlenme - 3 yıl önce MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, İslam ülkelerinin İsrail ile ticari, ekonomik ve enerji ilişkilerini gözden geçirmesi gerektiğini söyledi.
MHP Tokat Milletvekili Doğru 02:33
MHP Tokat Milletvekili Doğru 32 izlenme - 3 yıl önce MHP Tokat Milletvekili Reşat Doğru, İsrail'in Gazzeliler'e yönelik saldırılarını şiddetle kınadığını belirtti.
Başkan Obama'dan Cami Ziyareti 3 Şubat 2016 01:04
Başkan Obama'dan Cami Ziyareti 3 Şubat 2016 7 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, görev süresinin son yılında bir ilke imza attı. Baltimore İslam Toplumu'ndaki camiyi ziyaret eden Başkan Obama, Müslüman toplumunun önde gelen liderleriyle yuvarlak masa toplantısı yaptı.
Günümüz İslam Dünyasında Kadınların Problemleri / A9 Tv 11:54
Günümüz İslam Dünyasında Kadınların Problemleri / A9 Tv 7 izlenme - 1 yıl önce "İslam'da Kadının Değeri" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/218717/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Gunumuz-Islam-dunyasinda-kadinlarin-problemleri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Erdoğan: İslam Dünyası Üzerinde Çok Ciddi Bir Oyun Oynanıyor 05:41
Erdoğan: İslam Dünyası Üzerinde Çok Ciddi Bir Oyun Oynanıyor 11 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Ak Parti Kadın Milletvekillerinden İsrail'e Tepki 05:11
Ak Parti Kadın Milletvekillerinden İsrail'e Tepki 26 izlenme - 3 yıl önce AK Parti kadın milletvekilleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınadı.
Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin.. - A9 Tv 04:08
Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin.. - A9 Tv 5 izlenme - 10 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/225202/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Hepimiz-birimiz-birimiz-hepimiz-icin A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Erdoğan: ''Evlilik Olayını Geri Atmayın'' 04:35
Erdoğan: ''Evlilik Olayını Geri Atmayın'' 23 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "TÜRGEV birilerini rahatsız ediyor.
Ekmeleddin İhsanoğlu: İslamcı Bir Politikacı Değilim 00:20
Ekmeleddin İhsanoğlu: İslamcı Bir Politikacı Değilim 22 izlenme - 3 yıl önce Yunan gazetesine demeç veren Köşk adayı İhsanoğlu, Erdoğan'dan farkı sorulunca "Dindar bir aileden geliyorum, ancak İslamcı bir politikacı değilim." dedi.
Erdoğan: ''Pensilvanya'nın Haşhaşileri Size Saldırıyorsa, Demek Ki Sizler Doğru Yoldasınız'' 04:19
Erdoğan: ''Pensilvanya'nın Haşhaşileri Size Saldırıyorsa, Demek Ki Sizler Doğru Yoldasınız'' 22 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "TÜRGEV birilerini rahatsız ediyor.
Erdoğan: ''Önce Bu Zulmü Durduracaksınız'' 04:09
Erdoğan: ''Önce Bu Zulmü Durduracaksınız'' 22 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin önündeki en büyük tehlikelerden biri olan paralel yapının devletten tasfiyesini sağlamak için yürütülen çalışmaları adım adım takip ereceğiz" dedi.
Erdoğan: ''Kılıçdaroğlu'ndan Çok Dava Kazandım'' 05:58
Erdoğan: ''Kılıçdaroğlu'ndan Çok Dava Kazandım'' 17 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "TÜRGEV birilerini rahatsız ediyor.
Erdoğan: ''Bu Adamın Zaten Ruhu Hijyenden Uzak'' 05:35
Erdoğan: ''Bu Adamın Zaten Ruhu Hijyenden Uzak'' 16 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "TÜRGEV birilerini rahatsız ediyor.
Çatı CHP'de 'İlle de Laiklik' Dedi 01:58
Çatı CHP'de 'İlle de Laiklik' Dedi 11 izlenme - 3 yıl önce CHP ve MHP’nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “çatı aday” gösterdiği Ekmeleddin İhsanoğlu, “Biz kutuplaşan Türkiye istemiyoruz.
Erdoğan: ''TÜRGEV Birilerini Rahatsız Ediyor'' 04:38
Erdoğan: ''TÜRGEV Birilerini Rahatsız Ediyor'' 12 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "TÜRGEV birilerini rahatsız ediyor.
03:37
"Din Öğretiminde Kalite Çalıştayları" - İşler - 12 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Bilimin baş döndürücü şekilde, hızla ilerlediği günümüzde, mevcut eksiklikleri göz önüne alarak eğitimimizi yeniden yapılandırmamız gerektiği kanaatindeyim" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin - Emniyette 02:48
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin - Emniyette 10 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, emniyetteki "paralel yapı" operasyonuna ilişkin, " Cumhurbaşkanı, Başbakan, Genelkurmay Başkanı, MİT Müsteşarının telefonlarının dinlendiği ve bunların yasa dışı yapıldığı ve birtakım sahte belgeler sunulmak sureti ile mahkemelere, bunların yapıldığı şeklinde çok ciddi iddialar var" dedi.
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu 05:14
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu 7 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Ekmek konusundaki mesajımız, Türkiye'nin her tarafına geçmiştir, bütün millet tarafından benimsenmiştir.
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin 03:48
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin 5 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, İsrail'in Gazze'ye saldırılarına ilişkin, "Onları oradan yok etmek için adeta Haçlı anlayışı, şu anda bir ve beraber hareket ederek İsrail'e destek veriyor" dedi.
İşler: ''İsrail'in Devlet Terörü Estirmesini Lanetliyor Ve Kınıyoruz'' - 03:35
İşler: ''İsrail'in Devlet Terörü Estirmesini Lanetliyor Ve Kınıyoruz'' - 4 izlenme - 3 yıl önce Gazze'de şu an itibariyle 600'ün üzerinde can kaybı olduğunu belirten İşler, bunlarının 100'ünün bebek ve çocuklardan oluştuğunu söyledi.
Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun İftarına Katıldı (1) - 04:00
Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun İftarına Katıldı (1) - 4 izlenme - 3 yıl önce TBMM Başkanı Cemil Çiçek, '''Bu ramazan aylarında doya doya yaşamaya çalıştığımız huzuru, barışı, birliği, kardeşliği hep beraber bir ramazan atmosferi içerisinde bir yıl sürdürsek, yani bayramın ertesi günü tekrar eski halimize dönmesek, Türkiye en az 25 yıl mesafe kazanır'' dedi.
Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun İftarına Katıldı (2) - 05:35
Çiçek, Kırşehirli Dernekler Federasyonu'nun İftarına Katıldı (2) - 3 izlenme - 3 yıl önce TBMM Başkanı Cemil Çiçek, '''Bu ramazan aylarında doya doya yaşamaya çalıştığımız huzuru, barışı, birliği, kardeşliği hep beraber bir ramazan atmosferi içerisinde bir yıl sürdürsek, yani bayramın ertesi günü tekrar eski halimize dönmesek, Türkiye en az 25 yıl mesafe kazanır'' dedi.