Hoşgeldiniz!

Islatma Videoları İzle

kız ıslatma teknikleri :)) 01:15
kız ıslatma teknikleri :)) 1.140 izlenme - 8 yıl önce sinir bozucu bir durum :)
Sıcaktan Bunalan Orangutanın Serinleme Yöntemi 02:21
Sıcaktan Bunalan Orangutanın Serinleme Yöntemi 230 izlenme - 2 yıl önce Tokyo'da bir hayvanat bahçesinde çekilen görüntülerde sıcaktan bunalan akıllı bir orangutanın havluyu ıslatarak serinlemesi, evrime inanmayanları bile düşündürüyor.
Köpeğine Hortumu Verip Kendini Islattıran Adam 00:30
Köpeğine Hortumu Verip Kendini Islattıran Adam 101 izlenme - 2 yıl önce Köpeğin ağzına hortumu sıkıştırarak peşinden koşturtan adam ve yaptığının muhtemelen farkında olmadan bir güzel eğlenen sevimli hayvan.
Islatma Oraları Derken 00:06
Islatma Oraları Derken 130 izlenme - 3 yıl önce Banyo Islatma Su Yapma Her Yeri Anlamında
kedi ıslatma 00:11
kedi ıslatma 254 izlenme - 8 yıl önce yazık o kediye
Sahibini Islatan Köpek! 00:30
Sahibini Islatan Köpek! 53 izlenme - 2 yıl önce Sahibini Islatan Köpek! Sahibiyle beraber eğlenceli anlar geçiren, köpek www.izlesene.com/kadirbaykal
Yetişkinlerde gece alt ıslatmanın psikolojik nedenleri nelerdir? 04:48
Yetişkinlerde gece alt ıslatmanın psikolojik nedenleri nelerdir? 39 izlenme - 2 yıl önce Alt ıslatma yetişkinlerde oldukça sık görülen bir durum. Kişiler hangi branştaki doktordan yardım isteyecekleri tam bilinmiyor çünkü alt ıslatmanın sebebi çocukluktan başlayıp yetişkinliğe kadar devam edebiliyor.
Sağlık Kontrolü - 25 Haziran 2016 42:43
Sağlık Kontrolü - 25 Haziran 2016 29 izlenme - 10 ay önce "Sağlık Kontrolü"nde Leyla Ataman alanında uzman doktorlarla; hastalıkları, yeni uygulamaları, tedavideki yenilikleri, ilginç vakaları ve en çok sorulan soruların yanıtlarını ele alıyor.
Çocuklarda davranış problemleri nelerdir? 01:02
Çocuklarda davranış problemleri nelerdir? 34 izlenme - 2 yıl önce Tırnak yeme, parmak emme, alt ıslatma, karşı gelme gibi problemler davranış bozukluğu olarak tanımlanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Hangi Çizgi Film Karakteri? - Islatma Cezalı Yarışma 05:26
Bu Hangi Çizgi Film Karakteri? - Islatma Cezalı Yarışma 15 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir cezalı yarışma ile karşınızdayız. Bu kez Melih çizgi film karakterlerini gösterip Okaner ve Cem'in bilmesini istiyor. Cezamız ise su tabancası ile ıslatılmak. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Çocuklarda alt ıslatma problemi nasıl tedavi edilir? 00:41
Çocuklarda alt ıslatma problemi nasıl tedavi edilir? 9 izlenme - 2 yıl önce Çocuklarda alt ıslatma problemi genel olarak davranışçı yöntemlerle çözülür.
gökçe 01:18
gökçe 21 izlenme - 5 yıl önce
Alt ıslatma sorunu olan ergenlere nasıl davranılmalı? 04:59
Alt ıslatma sorunu olan ergenlere nasıl davranılmalı? 6 izlenme - 2 yıl önce Ergenlik döneminde kişi ne çocuk ne de yetişkin olarak kabul edilir. Hali hazırda ergenliğin getirdiği bazı problemlerle karşı karşıya olan kişi alt ıslatma probleminin hala devam etmesi durumundan rahatsız oluuyor ve korkuyor olabilir. Bu durumun başına ne zaman geleceğini bilememek hayatında belirsizliğe ve kaygıya yol açar ve sosyal hayatında arkadaşlarıyla yapacağı programları bu yüzden erteleyebilir.
Çocuklarda alt ıslatma probleminin nedenleri nelerdir? 00:50
Çocuklarda alt ıslatma probleminin nedenleri nelerdir? 5 izlenme - 2 yıl önce Alt ıslatma problemi söz konusuysa öncelikle fiziksel nedenlerin olup olmadığı araştırılmalı.
Alt ıslatma problemi için hangi aşamada profesyonel yardım alınmalı? 00:13
Alt ıslatma problemi için hangi aşamada profesyonel yardım alınmalı? 4 izlenme - 2 yıl önce Alt ıslatma problemi söz konusuysa öncelikle fiziksel nedenlerin olup olmadığı araştırılmalı.