Hoşgeldiniz!

Islatmak Videoları İzle

Köpekleri Islatan Bebeğin Mutluluğu 00:22
Köpekleri Islatan Bebeğin Mutluluğu 16.901 izlenme - 3 yıl önce Köpekleri Islatan Bebeğin Mutluluğu
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 02:31
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 1.783 izlenme - 2 yıl önce Yürüyen narkotik Necla ablamızda esrar, eroin, kokain ne bağımlılık ararsanız mevcuttur. Orhan abimiz ise kapışma bahanesiyle necla nazır'ın orasını burasını mıncıklayıp durur film boyunca. En sonda kaçmaya çalışan ablamızı Orhan abimiz kendince böyle bir çözüm bulmustur etkili de olmuştur. Araba mı yıkıyorsun Orhan abi be..
şahan gökbakar - aşk doktoru altını ıslatan adam 04:41
şahan gökbakar - aşk doktoru altını ıslatan adam 3.185 izlenme - 6 yıl önce şahan gökbakardan aşk doktoru altını ıslatan adam
Gıcıklığına Yayalara Su Sıçratmak 00:25
Gıcıklığına Yayalara Su Sıçratmak 1.068 izlenme - 3 yıl önce Acaba diyorum kiiğğğ, şu yaptığını Türkiye'de yapsalar ne olur? Acaba hangi ışıkta yakalarlar, ya da sıçtığı yerde mi?
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 00:49
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 546 izlenme - 2 yıl önce Archos CEO'su Loic Poirier Archos’un 5 inçlik yeni Quechua akıllı telefonu üzerinde bulunan su koruma özelliğini göstermeye çalışırken hüsrana uğrar. Efendim, telefon aslında "su sıçramasına" karşı korumalı, yani, IP54 standardı için derecelendirilmiştir. Bunun farkında olmayan ve cihazı tamamen su geçirmez zanneden Poirier, kabın içine telefonu koyar ve musluktan içine su doldurur. Peki sonuç mu?
Rabin Meydanı Su Savaşları - Tel Aviv 03:33
Rabin Meydanı Su Savaşları - Tel Aviv 536 izlenme - 2 yıl önce Tel Aviv Rabin Meydanında yapılan su savaşı görüntüleridir. Meydana toplananlar birbirlerine su atıp ıslatarak çocuklar gibi eğlenmişlerdir. Bu eğlenceden o esnada yoldan geçen araçlarda nasibini almıştır. Videonun sonunda ise elemanın polis arabasına su atması en ilginç görüntü olmuştur.
Su Tabancası Reklamı (1991) 00:30
Su Tabancası Reklamı (1991) 248 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından bir diğeri de bu su tabancalarıydı. Aslında bu dediysem tam olarak reklamdaki kadar büyük ve havalı olanları değildi tabi. Sahip olduğumuz, bakkalarımızda satılanlar tam olarak şu resimdekiler gibiydi http://p1305.hizliresim.com/19/f/n0mmq.jpg . Özellikle en kavurucu yaz aylarında güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde manyak gibi dışarlarda sürttüğümüz vakitlerde en mantıklı ve eğlenceli oyuncaklar bu su tabancalarıydı. Hele bir de mahallede çeşme varsa değmeyin keyfimize; hem süper serinleme hem eğlence.
Islak Yol 00:23
Islak Yol 556 izlenme - 9 yıl önce ıslak yol
Röportaj Sırasında Altına Yaptı 00:39
Röportaj Sırasında Altına Yaptı 138 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayınlanan sokak röportajı sırasında yaşananlar izleyenleri şoke etti. Amerikalı genç kız, röportaj sırasında tuvaleti gelince ne yapacağını bilemedi. Röportajı sonlandırmayı da beceremeyen genç kız, milyonların gözü önünde altına kaçırdı.
Damadı Düğünün Ortasında Sırılsıklam Islatmak 00:35
Damadı Düğünün Ortasında Sırılsıklam Islatmak 104 izlenme - 2 yıl önce Bir apaçi geleneği olduğunu anladığımız "düğünde damat ıslatmak" eylemini içeren video ile çok eğleneceğinizi düşünüyorum.İyi seyirler.
Uyuzluğuna Yayalara Su Sıçratmak 00:25
Uyuzluğuna Yayalara Su Sıçratmak 138 izlenme - 2 yıl önce Acaba diyorum kiiğğğ, şu yaptığını Türkiye'de yapsalar ne olur? Acaba hangi ışıkta yakalarlar, ya da sıçtığı yerde mi?
Herkesi Islatan Adam 02:40
Herkesi Islatan Adam 23 izlenme - 2 yıl önce Evinin önünden geçen insanları tazyikli su ile ıslatıyor. Adam bu yaptıklarına karşı epey bir düşman kazanmış olabilir Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Uyuzluğuna Yayalara Su Sıçratmak 00:25
Uyuzluğuna Yayalara Su Sıçratmak 18 izlenme - 3 yıl önce Acaba Diyorum Kiiğğğ, Şu Yaptığını Türkiye'de Yapsalar Ne Olur? Acaba Hangi Işıkta Yakalarlar, Ya Da Sıçtığı Yerde Mi?
Herkesi Islatan Adam 02:40
Herkesi Islatan Adam 9 izlenme - 2 yıl önce Evinin önünden geçen insanları tazyikli su ile ıslatıyor. Adam bu yaptıklarına karşı epey bir düşman kazanmış olabilir
Sen misin şaka yapan 00:50
Sen misin şaka yapan 35 izlenme - 4 yıl önce Sen misin şaka yapan
Gece Altını Islatma Da Manyetik Sandalye Tedavisi 01:31
Gece Altını Islatma Da Manyetik Sandalye Tedavisi 10 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Fuat Demirci'nin diğer sağlık videolarını izlemek için: www.izlesene.com/DrFuatDemirci kanalına abone olabilirsiniz... http://www.fuatdemirci.com.tr/