Hoşgeldiniz!

ıslatmak

Köpekleri Islatan Bebeğin Mutluluğu 00:22
Köpekleri Islatan Bebeğin Mutluluğu 17.143 izlenme - 4 yıl önce Köpekleri Islatan Bebeğin Mutluluğu
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 02:31
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 2.666 izlenme - 3 yıl önce Yürüyen narkotik Necla ablamızda esrar, eroin, kokain ne bağımlılık ararsanız mevcuttur. Orhan abimiz ise kapışma bahanesiyle necla nazır'ın orasını burasını mıncıklayıp durur film boyunca. En sonda kaçmaya çalışan ablamızı Orhan abimiz kendince böyle bir çözüm bulmustur etkili de olmuştur. Araba mı yıkıyorsun Orhan abi be..
şahan gökbakar - aşk doktoru altını ıslatan adam 04:41
şahan gökbakar - aşk doktoru altını ıslatan adam 3.194 izlenme - 7 yıl önce şahan gökbakardan aşk doktoru altını ıslatan adam
Gıcıklığına Yayalara Su Sıçratmak 00:25
Gıcıklığına Yayalara Su Sıçratmak 1.079 izlenme - 3 yıl önce Acaba diyorum kiiğğğ, şu yaptığını Türkiye'de yapsalar ne olur? Acaba hangi ışıkta yakalarlar, ya da sıçtığı yerde mi?
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 00:49
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 592 izlenme - 3 yıl önce Archos CEO'su Loic Poirier Archos’un 5 inçlik yeni Quechua akıllı telefonu üzerinde bulunan su koruma özelliğini göstermeye çalışırken hüsrana uğrar. Efendim, telefon aslında "su sıçramasına" karşı korumalı, yani, IP54 standardı için derecelendirilmiştir. Bunun farkında olmayan ve cihazı tamamen su geçirmez zanneden Poirier, kabın içine telefonu koyar ve musluktan içine su doldurur. Peki sonuç mu?
Rabin Meydanı Su Savaşları - Tel Aviv 03:33
Rabin Meydanı Su Savaşları - Tel Aviv 569 izlenme - 3 yıl önce Tel Aviv Rabin Meydanında yapılan su savaşı görüntüleridir. Meydana toplananlar birbirlerine su atıp ıslatarak çocuklar gibi eğlenmişlerdir. Bu eğlenceden o esnada yoldan geçen araçlarda nasibini almıştır. Videonun sonunda ise elemanın polis arabasına su atması en ilginç görüntü olmuştur.
Su Tabancası Reklamı (1991) 00:30
Su Tabancası Reklamı (1991) 276 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından bir diğeri de bu su tabancalarıydı. Aslında bu dediysem tam olarak reklamdaki kadar büyük ve havalı olanları değildi tabi. Sahip olduğumuz, bakkalarımızda satılanlar tam olarak şu resimdekiler gibiydi http://p1305.hizliresim.com/19/f/n0mmq.jpg . Özellikle en kavurucu yaz aylarında güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde manyak gibi dışarlarda sürttüğümüz vakitlerde en mantıklı ve eğlenceli oyuncaklar bu su tabancalarıydı. Hele bir de mahallede çeşme varsa değmeyin keyfimize; hem süper serinleme hem eğlence.
Islak Yol 00:23
Islak Yol 557 izlenme - 9 yıl önce ıslak yol
Röportaj Sırasında Altına Yaptı 00:39
Röportaj Sırasında Altına Yaptı 138 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayınlanan sokak röportajı sırasında yaşananlar izleyenleri şoke etti. Amerikalı genç kız, röportaj sırasında tuvaleti gelince ne yapacağını bilemedi. Röportajı sonlandırmayı da beceremeyen genç kız, milyonların gözü önünde altına kaçırdı.
Damadı Düğünün Ortasında Sırılsıklam Islatmak 00:35
Damadı Düğünün Ortasında Sırılsıklam Islatmak 119 izlenme - 3 yıl önce Bir apaçi geleneği olduğunu anladığımız "düğünde damat ıslatmak" eylemini içeren video ile çok eğleneceğinizi düşünüyorum.İyi seyirler.
Uyuzluğuna Yayalara Su Sıçratmak 00:25
Uyuzluğuna Yayalara Su Sıçratmak 161 izlenme - 3 yıl önce Acaba diyorum kiiğğğ, şu yaptığını Türkiye'de yapsalar ne olur? Acaba hangi ışıkta yakalarlar, ya da sıçtığı yerde mi?