Hoşgeldiniz!

işlek

Hakan İşlek - Soma 02:48
Hakan İşlek - Soma 46.537 izlenme - 4 yıl önce Somayı Unutmayacağız Unutturmayacağız
Fikret İşlek 07:05
Fikret İşlek 559 izlenme - 9 yıl önce asker ugurun davette sazcı fiko çalıyo....
 Samsun'da, şehrin en işlek caddesindeki arsasını demirle çevirdi 00:44
Samsun'da, şehrin en işlek caddesindeki arsasını demirle çevirdi 276 izlenme - 4 yıl önce Samsun'da arsası şehir merkezinde kalıp yol olan mirasçılar, yıllar sonra arsalarının etrafını çevirmek isteyince ortaya ilginç görüntüler çıktı. Demokrat Parti zamanında senatör olan avukat Cemalettin Bulak’ın hayatını kaybetmesinden sonra İstanbul ve Bodrum'da yaşayan varisleri yıllar sonra mirasları araştırmaya başlattılar. Tapuda yapılan araştırmada Samsun'un İlkadım ilçesi Kale Mahallesi Gazi Caddesi Simit Center önünde yol içinde kalan 171 metrekarelik bir arsa tespit edildi. 8 varisli arsasının yerini tespit etmek isteyen Cemalettin Bulak'ın oğlu Mehmet İnan Bulak, avukatı Ata Giritli ve Mehmet Ertuğrul Avcı'ya arsasının yerinin tespitini yapılması ve etrafının da çevrilmesi için vekalet verdi. Avukat Giritli ve Avcı, tapu kadastro görevlisi ile arsasının bulunduğu yere giderek burada yer tespiti yaptırdılar. Kadastro görevlisinin yer tespiti yaptığı alanı demirle çevirmek isteyen avukatlara önce zabıta ekipleri, ardından da polis ve daha sonra da Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Adem Yüksel müdahale etti.Avukat Ertuğrul Avcı, söz konusu arsanın müvekkilinin tapulu yeri olduğunu ve çalışmalara kimsenin müdahale edemeyeceğini söyleyip tapu ve belgeleri gösterdi. Vatandaşlar ise Mecidiye Çarşısı yolunu demir ile çevrilmek istenmesini merekli gözlerle izlediler. Bazı vatandaşlar, "Tapulu yeri ben olsam ben de çevirirdim" derken, bazıları ise yolun kapatılmamasını ve belediyenin müdahale etmesini istedi.Zabıta Müdürü Yüksel, çalışmaları durdurup arsa sahibinin avukatlarının belediyenin avukatları ile buluşturdu. Bu sırada Samsun Büyükşehir Belediyesi gerekli çalışmaları başlatıp söz konusu arsayı istimlak yaparak arsa sahibine de arsasının yanındaki binalardan hisse verilmesini sağladı. Bunun üzerine çalışmalar son buldu.Avukatlar Ata Giritli ve Mehmet Ertuğrul Avcı, söz konusu arsanın 56 yıldır müvekkillerine ait olduğunu, belediyenin gerekli istimlak çalışmasını yapmasının ardından arsayı çevirme işlemlerini sonlandırdıklarını söylediler.
Devrilmemek İçin Çok Direndi Ama 00:27
Devrilmemek İçin Çok Direndi Ama 88 izlenme - 3 yıl önce Yük taşıyan kasalı kamyon, işlek trafiğin ortasında sağa sola yalpalayarak işte böyle kaza yaptı...
Jadde Kuzey 02:45
Jadde Kuzey 114 izlenme - 8 yıl önce jadde ailesine bir armağan
Mesut Eray 50 Yıl Program Tanıtımı 13:44
Mesut Eray 50 Yıl Program Tanıtımı 73 izlenme - 4 yıl önce Adana Altınkoza Sanat Etkinlikleri Kapsamında Gerçekleşen 50.sanat Yılım Dolayısıyla,proje Mimarı Ferhat İşlek Tarafından Hazırlanıp Sunulan Tanıtım Bölümünü Sizlerle Paylaşmak İstedim.vaktiniz Olduğunda Güzel Müzikler, Mükemmel Görüntüler Eşliğinde İzlemeniz Dileğiyle.
İşlek Otel 05:33
İşlek Otel 11 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/islekotel.htm İşlek hotelinize kalmaya gelen müşterileri iyi bir şekilde ağırlayarak bütçenizi katlamalısınız. Yapmanız gereken oyunda size verilen bir miktar para ile inşaatlar oluşturmak ve oluşturduğunuz bu işletmelere görevliler yerleştirmektir. Kazancınızı arttırarak oyunda zirveye tırmanmaya çalışın. İyi şanslar..