Hoşgeldiniz!

İşlem Videoları İzle

Yeni Nokia E6. İşlem Tamam. 00:53
Yeni Nokia E6. İşlem Tamam. 167.127 izlenme - 5 yıl önce yeni nokia e6 ile iş ve özel hayatınızda ihtiyacınız olan her şey elinizin altında!
Demir Presleme İşlemini İzlerken İçinizin Yağları Eriyecek 03:44
Demir Presleme İşlemini İzlerken İçinizin Yağları Eriyecek 819 izlenme - 5 ay önce 3 farklı metali sırasıyla press makinesinde ezme işlemini izlerken içinizin yağları eriyecek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Altıgen Kasnak Tutkal İşlemi 01:04
Altıgen Kasnak Tutkal İşlemi 2.956 izlenme - 2 yıl önce Altıgen Kasnak tutkal işlemini anlatımını yaptık. kasnakta boncuk işi yapılışı videosu kasnakta boncuk işi modelleri kasnakta tığla boncuk işleme nasıl yapılır kasnak boncuk işi malzemeleri kasnakta tığ ile boncuk işi nasıl yapılır boncuk yapıştırma tablolar kasnakta boncuk işi yeni modeller kasnak boncuk işi salon takımları
kesirlerle toplama 05:37
kesirlerle toplama 6.954 izlenme - 6 yıl önce atlas yayınları 4. sınıf kesirlerle toplama işlemleri
Işıl İşlem Görmüş Talaş Pelet 00:29
Işıl İşlem Görmüş Talaş Pelet 1.556 izlenme - 2 yıl önce her türlü orman ürünlerinizi , hayvanlarınızın ihtiyacı olan yem peletlerinizi , organik gübrelerinizi pelet yapabileceğiniz makinalarımız mevcuttur .
Minecraft: Otomatik Kapı Nasıl Yapılır 02:06
Minecraft: Otomatik Kapı Nasıl Yapılır 973 izlenme - 2 yıl önce yapımı kolay sizde yapın bidah açmaya gerek kalmaz
Dalgalı fön nasıl çekilir? 01:55
Dalgalı fön nasıl çekilir? 850 izlenme - 2 yıl önce Dalgalı fön çekerken saçları tutamlara ayırmak işlemi kolaylaştırır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yarım Yıldız Kasnak Sarma İşlemi 13:11
Yarım Yıldız Kasnak Sarma İşlemi 1.094 izlenme - 2 yıl önce Yarım Yıldız Kasnak sarma işlemi yıldız kasnak sarma tekniği yıldız kasnak sarma teknikleri kare kasnak sarma yıldız kasnak modelleri yıldız kasnak modelleri 2015 yıldız kasnak işi nasıl yapılır kasnakta boncuk işi yapılışı videosu kasnak işi nasıl yapılır resimli
Arnavut böreği nasıl yapılır? 10:46
Arnavut böreği nasıl yapılır? 473 izlenme - 1 yıl önce Arnavut böreği yapımı için; öncelikle küp şeklinde doğranmış domatesler sıvı yağ bulunan tencerede kavrulur. Kavrulduktan sonra iki kaşık salça ve baharatlar eklenir. Bir süre sonra kavrulan karışıma küp şeklinde doğranmış patlıcanlar da eklenir. İç harcı hazırlandıktan sonra hamur hazırlama evresine geçilir. Hamur yapımı için; üç kase un, su ve tuz karışımı yoğrulur. Yoğrulan hamurdan bezeler oluşturulur. Açılan bezeler, herbirinin arasına eritilmiş tereyağı sürülerek üst üste koyulur. Elde edilen hamur, el ile şekil verilerek tepsi boyutuna getirilir. Alt hamur hazırlandıktan sonra tepsiye alınır ve patlıcanlı iç harcı kenarlara bulaşmayacak şekilde üstüne eklenir. Böreğin üst kısmı için oluşturulan hamur için de aynı işlem yapılır. Üst hamur tepsiye koyulduktan sonra kenarlar birleştirilerek böreğe son şekli verilir. Üzerine daha iyi kızarması için terayağı sürülür. Tercihe göre çörek otu veya susam serpildikten sonra hazır olan börek, 170 derecede yaklaşık 40 dakika kadar pişirilir. Afiyet olsun! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Kelime Bir İşlem -  30 Yıllık Efsane Program 16:32
Bir Kelime Bir İşlem - 30 Yıllık Efsane Program 549 izlenme - 2 yıl önce TRT'de yaklaşık 30 yıldır devam eden Bir Kelime Bir İşlem programından arşivimizde hiç video olmadığını farkettim. Çocukluğumuzdaki zihni sinir seanslarımızı hatırlatan bu videoyu siz alkışlarlayaşıyorum halkına armağan ediyorum.
POWER CEMA İndüksiyon ısıl işlem makina imalat bak 00:15
POWER CEMA İndüksiyon ısıl işlem makina imalat bak 2.996 izlenme - 9 yıl önce İndüksiyonla 600x120mm saft yüzey sertleştirme 1981’den 2008’e kadar mesleki tecrübe
Sosis Nasıl Yapılır? 05:02
Sosis Nasıl Yapılır? 477 izlenme - 1 yıl önce Sosis, içinde hayvan eti bulunan, genellikle baharatla yoğurularak, hayvan bağırsağı içinde yarı ya da tam pişirilerek hazırlanan gıda maddesidir. Baharatlı içeriği sebebiyle, ilk olarak Ortadoğu-Hint bölgesinde ve Çin'de üretildiği düşünülmektedir. Et kültürü bulunan her bölgede benzer ürünler görmek mümkündür. M.Ö. 500 yıllarının Çin ve Yunan kaynaklarında kayıtlar mevcuttur. Çiğ, pişmiş, tütsülenmiş ve kurutulmuş olmak üzere çeşitleri mevcuttur.
Takla Atarak Matematik Öğretmek 02:04
Takla Atarak Matematik Öğretmek 583 izlenme - 2 yıl önce Eğitim sistemimizin genelde öğretici değilde ezber zihniyeti ile anlatıldığı çoğu zaman herkesin malumu ve şikayeti ... bu hipotezi çürütecek mahiyetteki % 100 yerli hocamız '' yine gelse gelse bu anca bizim türklerin aklına gelir '' dedirten hareketiyle tüm öğrencileri tam öğrenmeye sevketmiş ; tersten bakıp öğretim sistemine yeni bir bakış açısı kazandırmıştır...alkışlarla...
akalın isıl İşlem 06:39
akalın isıl İşlem 1.122 izlenme - 7 yıl önce akalın isıl İşlem
Japon Usulü Kolay Çarpma İşlemi 04:24
Japon Usulü Kolay Çarpma İşlemi 252 izlenme - 1 yıl önce japon kardeşlerimizin bulduğu yöntemle çarpma işlemi daha bir kolay. Fazla kafa yormadan izeyelim. Bazı Türk youtube kanalları hemen çarpmıştı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/233853/ilginc-carpma-yontemi
Online İşlemler 00:58
Online İşlemler 1.016 izlenme - 6 yıl önce online işlemler
Devlet Bahçeli ile Bir Kelime Bir İşlem 00:46
Devlet Bahçeli ile Bir Kelime Bir İşlem 426 izlenme - 2 yıl önce 'Devlet Bahçeli' den, TRT'nin 592 yıldır kesintisiz süren efsane 'bir kelime bir işlem' yarışmasında olsa jürinin bile içinden çıkamayacağı kadar karışık bir tespit' demişti videonun orjinalini ekleyen arkadaş.İçinden çıkmayı bırak birde 10 puan vermişler!!
Power Cema İndüksiyon İsil İşlem Makina İmalat Bak 00:48
Power Cema İndüksiyon İsil İşlem Makina İmalat Bak 1.494 izlenme - 9 yıl önce 300mm dİfransİyel dİŞlİsİ İndüksİyonla sulama
İşlem, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 49:06
İşlem, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 302 izlenme - 2 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
Brezilya Fönü Saçı Yıpratır Mı? 00:37
Brezilya Fönü Saçı Yıpratır Mı? 261 izlenme - 2 yıl önce Çok işlem görmüş saçlarda Brezilya fönü yıpratıcı olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Birden Sonsuza Kadar Olan Sayılarının Toplamının Negatif Çıkması 07:49
Birden Sonsuza Kadar Olan Sayılarının Toplamının Negatif Çıkması 297 izlenme - 1 yıl önce Matematiği sadece alışveriş hesabında kullanan biri olarak pek birşey anlamadığım için kesin bilgi veremeyeceğim ama abimizin yaptığı hesaba göre 1+2+3+4+5 ... sonsuza kadar giden sayı dizisinin toplamı -1/12 çıkıyor.Hile var mı yok mu buyrun siz karar verin.
Bir Kelime Bir İşlem - Çılgın James 04:08
Bir Kelime Bir İşlem - Çılgın James 300 izlenme - 2 yıl önce Türkçe ve Matematik derslerindeki başarılarımızın sebebi, ÖSS-EA puanımızı yükselten Trt'nin 35 yıllık yarışma programının İngiltere'deki orjinal versiyonuna katılan kardeşimiz önce milleti yardıra yardıra güldürse de işin özü anlaşılınca herkesi kendine hayran bırakıyor. Adminin notu: Çeviriyi ben yaptım. Sorunu olan mesaj yoluyla bana ulaşsın.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 04:10
Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 439 izlenme - 2 yıl önce Dikkat Şahan Çıkabilir zamanında hepimizin takdirini kazanan ancak Recep İvedik filmleriyle kimilerinde sempatikten antipatikliğe geçiş yapan Şahan'ın müthiş skeçlerinden biri. "Bir Kelime Bir İşlem" yarışmasına hoş bir gönderme yapan Şahan, aynı zamanda muhteşem bir sözcüğü de Türkçe'mize kazandırıyor. Alkışlarla Yaşıyorum, Türkçe'yi düzgün kullanmaya çalışanların sitesi gururla sunar.
Gastroskopi nasıl yapılır ? 02:18
Gastroskopi nasıl yapılır ? 256 izlenme - 1 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Akçan Gastroskopi Hakkında Bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Sağlıklı İnsanlar Hangi Durumlarda Kolonoskopi Yaptırmalıdır? Sağlıklı insanlar tarama amaçlı olarak 50 60 ve 70 yaşlarında hiçbir şikayeti yokken kolonoskopi yaptırmaları önerilmektedir. Bu durum kolon kanseri riskini veya kolon kanserinden vefat riskini belirli derece de düşürdüğü kabul edilmektedir.
Devlet Bahçeli 40. Yıl Metal (Mix) 00:45
Devlet Bahçeli 40. Yıl Metal (Mix) 561 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçelinin bozkurt işaretini ve hava alanında toplanan metalcilerin işaretini gördük. 40. yıl hesabınıda gördük çok şükür şimdide ikisinin karışımını görüyoruz.
işlem 22:21
işlem 240 izlenme - 5 yıl önce
Dört İşlem 00:51
Dört İşlem 705 izlenme - 7 yıl önce Mamak 75. Yıl İlköğretim Okulu 2 A sınıfı öğrencileri dört işlemi anlatıyor.
Power Cema İndüksiyon Isıl İşlem Makina İmalat Bak 00:47
Power Cema İndüksiyon Isıl İşlem Makina İmalat Bak 1.046 izlenme - 9 yıl önce 1200x30MM AĞIR TONAJLI VİNCLERİN KULE HALAT KLAVUZ DİSKİ KANAL İÇİ İNDÜKSİYONLA SULAMA İŞLEMİ
Yüzey işlem Armes Vibrasyon çapak alma makinası 00:49
Yüzey işlem Armes Vibrasyon çapak alma makinası 606 izlenme - 5 yıl önce Armes Vibrasyon marka vibrasyon ve santrifüj yüzey işlem makinalarımız ile hizmet hazırız
SINAVO - MATEMATİK - Rasyonel Sayılar ve Dört İşlem 00:54
SINAVO - MATEMATİK - Rasyonel Sayılar ve Dört İşlem 379 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Rasyonel Sayılar ve Dört İşlem soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.