Hoşgeldiniz!

İşlemci Videoları İzle

Beyaz - Intel Pentium D Reklamı 04:33
Beyaz - Intel Pentium D Reklamı 4.177 izlenme - 2 ay önce Pentium D, Intel'in ilk çift çekirdekli işlemcisidir. Pentium D, Pentium 4'e göre daha yüksek performans sunan LGA775 platformunda çalışan bir işlemcidir. Pentium D 8XX serisi 90 nm teknolojisi ile üretilmişken, yeni Pentium D 9XX serisi 65 nm teknolojisine sahiptir ve bu nedenle daha az enerji harcayarak daha yüksek performans verebilmektedir. Yerini Core 2 Duo işlemciye bırakmıştır. Pentium D'lerin en büyük sorunu ısıdır. 2006 yılından sonra Pentium D serisi işlemciler üretilmemektedir. Isınmasından dolayı overclock konusunda iyi değildir. Rakibi AMD Athlon X2'dir.
Okulun En Havalısı Sen Ol! 00:34
Okulun En Havalısı Sen Ol! 3.841 izlenme - 7 yıl önce yarışmaya katıl 2010 ıntel core i5 işlemcili lenovo ıdeapad z560 senin olsun.
Cpu Kullanımı Sorunu 00:50
Cpu Kullanımı Sorunu 576 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayarım son zamanlarda çok yavaşladı hiç bir işlemi rahatlıkla yapamıyorum sorun yaşıyorum Görev Yöneticisine baktığımda cpu kullanımı 0 olmuş bu sorun neden kaynaklanıyor diye bir çok soruyla karşılaşıyorum. Bu sorunların nedenlerini çözümünü bulmaya çalışacağız. iki farklı görev yöneticisi görmektesiniz ilkinde Cpu Kullanımı 0 diğerinde ise %5 görünmektedir ikinci normal olarak görünüyor diğer 0 olanda cpu tamamını kullandığı için bilgisayarda bir yavaşlama vardır. Genelde bu gibi durumlarda bu sömürme işlemini virüsler yapmaktadır. Bilgisayarınızı Combofix ile taratmanızı ve bilgisayarınızda yüklü antivirüs programını gücelleyerek genel bir taratma yapmanızı tavsiye ederim. Bilgisayarım > Denetim Masası > Güç Seçenekleri > Performans > Dengeli olarak ayarlayınız bundan ‘da kaynaklanabilir. Birde en son yüklediğiniz programları kontrol ediniz sürücülerden kaynakla bilir bu son sürücüleri kaldırarak tekrar bir kontrol ediniz. Eğer’ki C: yüklü sisteminiz dışında birde D: sürücünüz varsa buradaki dosyalarını yedekleyin ve bu sürücüye bir Format atınız bazen d: bulaşan virüslerde buna sebep olabilmektedir. Umarım bu yazdıklarımdan fayda görürsünüz şimdiden kolay gelsin Abone olmayı unutmayın.
doğan micro işlemci kontrollü stoplar 01:07
doğan micro işlemci kontrollü stoplar 764 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
General Mobile Discovery 4 Çekirdek İşlemcili 02:40
General Mobile Discovery 4 Çekirdek İşlemcili 241 izlenme - 3 yıl önce Güçlü ve stabil çalışan 4 çekirdekli işlemci ile her şey gayet akıcı. Bununla birlikte şuan Android işletim sistemi için yapılan tüm yüksek çözünürlük ve yükse...
anakart hurdasıhurda anakart değerlendirilmesi 00:45
anakart hurdasıhurda anakart değerlendirilmesi 706 izlenme - 6 yıl önce cep telefon board board telefon boardu hurda telefon hurda cep telefonu hurda cep telefonları anakart hurdası güç kaynağı power supply 1. kalite birinci kalite güven güvenilir marka lider marka öncü marka atık elektronik atık hurda.hurda ram hurda harddisk hurda anakartelektronik kart hurdası
Rehber: Telefonunuzun Ayrıntıları CPU-Z'de 04:18
Rehber: Telefonunuzun Ayrıntıları CPU-Z'de 203 izlenme - 3 yıl önce Rehber: Telefonunuzun Ayrıntıları CPU-Z'de Bilgisayarlarımızda olduğu gibi akıllı telefonlarımızın da her türlü özelliğini ortaya döken CPU-Z yazılımıyla telefonumuzun en ince ayrıntılarını, sensörlerini ve işlemci yükünü nasıl görüyoruz? İşte bu rehber konumuzda anlattık. Günlük hayatımızda kullandığımız teknolojik cihazlar arasında başı çeken akıllı telefonların hayatımızdaki yeri tartışılmaz. Elbette bu ürünlerin ortak özelliği çok fazla ayrıntılarını bilmesek bile sürekli kullanmamız ve dijital hayatımızın merkezinde tutuyor olmamız. Peki ayrıntılarını öğrenmek isterseniz ne yapacağız? Özellikle bilgisayarda hız aşırtma (overclock) işlemlerini yapanlar ve bizler gibi işin teknik tarafını takip edenlerin kullandığı CPU-Z yazılımı, işlemci başta olmak üzere temel sistem bileşenlerinin tüm özelliklerini basit bir arayüzde kullanıcılara sunmasıyla tanınan bir yazılım. Bu yazılımın uzunca bir süredir Android işletim sisteminde de mevcut. Windows ve Android sürümleri arasında önemli farklar olsa da CPU-Z temel sistem özelliklerini göstermek için derli toplu bir yazılım. Android sürümünde de birçok temel sistem özelliğini görebiliyorsunuz. Bunların arasında işlemci, bellek bilgileri gibi şeylerin yanı sıra cihazın üzerinde bulunan sensörlerin durumunu da görebiliyorsunuz. CPU-Z yazılımının Android sürümüyle ilgili ayrıntılı bilgileri bol sensörlü bir telefonda sekme sekme sizlerle videomuzda paylaşıyoruz.
Ekran Kartı Montajı 05:04
Ekran Kartı Montajı 203 izlenme - 3 yıl önce AMD işlemci neye benzer nasıl montajlanır
Mikro İşlemci Kontrollü Tofaş Stop Lambaları 00:40
Mikro İşlemci Kontrollü Tofaş Stop Lambaları 321 izlenme - 4 yıl önce Mikro İşlemci Kontrollü Tofaş Stop Lambaları
Doğa Belgeseli 00:58
Doğa Belgeseli 1.049 izlenme - 9 yıl önce vahşi doğada çip olmak
İşlemci Üzerinde Et Pişirip Yemek 02:37
İşlemci Üzerinde Et Pişirip Yemek 177 izlenme - 2 yıl önce Bilgisayar işlemcisi (CPU) üzerine yağ döküp, et kızarttı ve midesine indirdi. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle. (Evde Kesinlikle Denemeyiniz)
Döneminin Efsanesi 3dfx Voodoo Ekran Kartları 01:00
Döneminin Efsanesi 3dfx Voodoo Ekran Kartları 141 izlenme - 2 yıl önce Nvidia'nın, Ati'nin piyasada eshamesi okunmazken 90'ların ortasında ilk defa Voodoo 1 kartıyla bilgisayarlarımıza 3 boyutlu dönemin kapılarını açan firma 3dfx'in eğlenceli reklamlarından biri sizlerle. Ayrıca ilk sahip olduğum pention 3 500 mhz bilgisayarımda da ürünlerinden birine sahiptim dönemine göre özellikle ışık efektlerinde (Driver oyunu Miami şehri gece ayarında) oldukça başarılı olduğunu itiraf edeyim.. İyi seyirler efenim.
Bilgisayarın Anakartına Çiçek yağı Dökersek Neolur 06:26
Bilgisayarın Anakartına Çiçek yağı Dökersek Neolur 104 izlenme - 1 yıl önce Bilgisayarın anakartına zeytin yağı dökerek bir deney yaptık gördükki yağ bilgisayara hiç zarar vermiyor Bilgisayar deneyleri devam ediyor
Sunum 02:03
Sunum 288 izlenme - 8 yıl önce İşlemci ders performansım
CPU'nun Hararetini Alamazsak Ne Olur 01:55
CPU'nun Hararetini Alamazsak Ne Olur 156 izlenme - 2 yıl önce Bilgisayarın en önemli parçası olan CPU meğer o kadar çok çalışıyormuş ki onu soğutamadığımızda neler olduğuna gelin bir bakalım.
Hp 250 G4 20:04
Hp 250 G4 31 izlenme - 8 ay önce hp 250 g4 celeron işlemcili bilgisayarda yaşadığım sıkıntılar. Bu video hp yetkilileri tarafından izlenmesi için yayınlanmıştır. İşlemci yetersizliği!!!
AMD A10 İşlemciyle Ekonomik Sistem Topluyoruz 36:16
AMD A10 İşlemciyle Ekonomik Sistem Topluyoruz 92 izlenme - 3 yıl önce Ekonomik Sistem Toplama
Bios İşlem Ayarı 02:24
Bios İşlem Ayarı 81 izlenme - 3 yıl önce Bios İşlem Ayarı
işlemci üreticileri 04:38
işlemci üreticileri 143 izlenme - 6 yıl önce işlemci üreticileri
Asus Maximus 6 Extreme İ7 4770k Bios 02:13
Asus Maximus 6 Extreme İ7 4770k Bios 78 izlenme - 3 yıl önce İşlemci Özellikleri
Laptop Fan 02:07
Laptop Fan 126 izlenme - 6 yıl önce fan
İslemciniz_patlarsa_ne_olur 02:15
İslemciniz_patlarsa_ne_olur 115 izlenme - 8 yıl önce
İşlemci Nasıl Yapılır? 09:48
İşlemci Nasıl Yapılır? 22 izlenme - 2 yıl önce Mikroişlemci, işlemci (bazen kısaltma olarak µP kullanılır) ana işlem biriminin (CPU) fonksiyonlarını tek bir yarı iletken tümdevrede (IC) birleştiren programlanabilir bir sayısal elektronik bileşendir. Mikroişlemci, ana işlem birimindeki kelime boyutunun (word size) 32 bit ten 4 bit e düşürülmesiyle doğmuştur. Böylece, ana işlem biriminin mantıksal devrelerinin transistörleri tek bir parçaya sığdırılabilmiştir. Bir veya daha çok mikroişlemci, tipik olarak bir bilgisayar sisteminde, gömülü sistemde ya da bir mobil cihazda ana işlem birimi olarak görev yapmaktadır.
Casper Nirvana NB 15.6 CLC 4030 İncelemesi 11:51
Casper Nirvana NB 15.6 CLC 4030 İncelemesi 74 izlenme - 2 yıl önce Dünyada mobil trendin artmasıyla beraber, kullanım alışkanlıklarımız epey değişti. Her ne kadar günlük ihtiyaçlarımızın bir kısmını tablet ve akıllı telefonlarla idare edebilsek de hala bilgisayarlara ihtiyaç duyuyoruz. İşte bu noktada taşınabilir bilgisayarların önemi epey arttı. Gelişen teknolojiyle beraber artık çok daha uygun fiyatlara, gelişmiş özelliklere sahip taşınabilir bilgisayarlar alabiliyoruz. Özellikle işlemci teknolojilerinin gelişmesi, cihazları hem hafifletiyor, hem daha sessiz çalışmasını sağlıyor hem de pil ömrünü daha da ileri taşıyor. Tabi işin performans kısmına değinmiyoruz. 15 wattlık bir işlemci, günümüzde ekran kartına ihtiyaç duymadan yeterli bir şekilde tüm işlerinizi yapmanızı sağlayabiliyor. Uygun fiyata 15.6 inç Full HD ekran İncelediğimiz ürünün fiyatı ortalama 1300 - 1400 TL seviyesinde. Genelde bu fiyatlara satılan ürünlerde, 15.6 inç ekran kullanılıyorsa çözünürlük 1366 x 768 ya da 1600 x 900 olarak belirleniyor. Bu ürünün en önemli avantajı, Full HD ekran ile gelmesi. Intel'in Core i3-4030u işlemcisiyle başarılı bir performans sunan cihaz, grafik gücünü ise Intel HD Graphics 4400'den alıyor. Cihazda ayrıca 4 GB RAM ve 500 GB hard disk bulunuyor. Dilerseniz cihazı daha yakından inceleyelim ve sizleri videomuzla başbaşa bırakalım. İyi seyirler... http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
Troffr Amd İşlemci 00:05
Troffr Amd İşlemci 72 izlenme - 5 yıl önce •TéàršOfféàr• AMD İŞLEMCİ UCUYOR
İşlemci Montajı 02:51
İşlemci Montajı 28 izlenme - 3 yıl önce İşlemci Montajı
4ts  Amd İşlemci 00:09
4ts Amd İşlemci 63 izlenme - 5 yıl önce AMD İŞLEMCİ
intel corporation 01:19
intel corporation 136 izlenme - 7 yıl önce
Sanalika ''işlemci'' Pumman'na İşgali Bölüm 2 01:17
Sanalika ''işlemci'' Pumman'na İşgali Bölüm 2 65 izlenme - 5 yıl önce İşlemci Sanalika Admin'ini Bu Hafta Perfoctionisme'yi sinir edecek bir şey yaptı bakalım bir daha ki haftaya Sanalika İşlemci'de neler olacak görelim.
Cebit 2007 Hannover Buram Buram Tarih Kokuyor 02:12
Cebit 2007 Hannover Buram Buram Tarih Kokuyor 173 izlenme - 8 yıl önce cebit 2007 hannover buram buram tarih kokuyor. eski bilgisayarlar çok güzel