Hoşgeldiniz!

işlemek

İslenmiş Tuz Nasıl Yapılır 03:33
İslenmiş Tuz Nasıl Yapılır 1.178 izlenme - 4 yıl önce Refika'dan bir boşnak tarifi olan islenmiş tuz yapımı tarifi.
Sokak Röportajları - 10 Milyon Dolar için Arkadaşınızı Vurur musunuz? 02:05
Sokak Röportajları - 10 Milyon Dolar için Arkadaşınızı Vurur musunuz? 446 izlenme - 2 yıl önce "10 milyon dolar büyük para, önce vururum sonra tedavi ettirip krallar gibi yaşatırım" diyenlerden misiniz, yoksa "arkadaşıma kıyamam, 10 milyon dolar için kimsenin canını yakamam" diyenlerden mi? 100 kişiye soruyolar aralarından bir kaç kişiyi seçip yayınlıyolar ben buna sinir oluyorum işte.
Cübbeli Ahmet Hoca: Demba Ba Günah İşliyor 01:11
Cübbeli Ahmet Hoca: Demba Ba Günah İşliyor 177 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, Beşiktaşlı Demba Ba'nın 'secdeli gol sevincini' eleştirdi ve "Kıblemiz kıyamete kadar Mescid-i Haram'dır. Böyle rastgele secde olmaz." dedi.
haram kazanç sahibi birinin ettiği dualar 11:02
haram kazanç sahibi birinin ettiği dualar 167 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette helal kazancın duanın kabul olmasındaki etkisi geniş olarak ele alınmaktadır.
Günah İşlememek İçin Ne Yapmalıyız? 02:28
Günah İşlememek İçin Ne Yapmalıyız? 13 izlenme - 9 ay önce Günah İşlememek İçin Ne Yapmalıyız? Dr. Hüseyin Kayapınar(Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi) Cevaplıyor: Peygamber efendimize sormuş birisi; "Bana bir şey tavsiye et" Peygamber efendimiz; "öfkelenme" tekrar sormuş yine aynı cevabı vermiş. 3.kez sormuş ve yine aynı cevabı vermiş. Öfkelenmemek insanın elinde değil çünkü bu fıtri bir şey. Sevilmek nasıl fıtri bir şeyse öfkelenmek de o şekilde fıtridir. Ama öfkelenecek ortamlardan uzak kal, öfkelenme ortamına geldiği zaman sabret. Günah işlememek için İbrahim Etem'den rivayet edilen bir şey; " Günah olan bir şeyi yapma arzusu duyduğun zaman Allah'ın yarattığı rızkı yeme!" Peki diyor adam ne ile besleneceğim? İbrahim Etem tekrar diyor ki; " Be adam hiç akıl işi mi? Bir taraftan Allah'ın yarattığını yiyesin, onun rızkıyla beslenesin. Bir taraftan da onunla beslediğin vücudu ona isyanda kullanasın." 2.Olarak diyor ki; "Allah'ın yarattığı mekanı terk et başka yerde kal." peki nerede kalayım? Tekrar söylüyor ki "Allah'ın yarattığı mekan dışında başka mekan mı var ki?"...
Günahları Bırakamıyorum Diyorsan Akıl Almaz Çözüm - Mehmet Sedef 11:27
Günahları Bırakamıyorum Diyorsan Akıl Almaz Çözüm - Mehmet Sedef 8 izlenme - 10 ay önce İnsan Allah'ı gerçekten inkar edemez. Sadece hoşuna giden yalana inanır. Benden vazgeçme yarab,Sen ona aşıksın,Hayırlısı,Fesleğen kitaplarımızı D&R kitap evinden temin edebilirisiniz.
İnsan Nasıl Canavara Dönüşür? 11:52
İnsan Nasıl Canavara Dönüşür? 65 izlenme - 4 yıl önce Günah işlemek dinsiz yapar mı, insan hayattan nasıl lezzet alır, insanda ki hayvani hisler, günahlarda ısrarcı olmak, insan hayattan nasıl lezzet alır Konuşmacı: Serkan Aktaş (www.facebook.com/harunserkanaktas) Konu: Meyve Risâlesi / Üçüncü Mes'ele Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Yılmaz Cıncık 45 Yıldır Demir İşliyor 01:09
Yılmaz Cıncık 45 Yıldır Demir İşliyor 5 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te 13 yaşında babasıyla demircilik yapmaya başlayan Yılmaz Cıncık, 45 yıllık mesleğini ilk günkü özveriyle devam ettiriyor.