Hoşgeldiniz!

İşlet

Dondurma Dükkanı İşlet 02:01
Dondurma Dükkanı İşlet 158 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/dondurmadukkaniislet.htm Dondurma dükkanının işletmesini elinize alıyor ve müşterileri memnun etmek için çalışıyorsunuz. Müşterilerin istediklerini not alıyor ve daha sonra mouse'unuzla aldığınız notları sırası ile uygulayarak istenilen dondurmanın yapımını tamamlıyorsunuz. İyi Eğlenceler..
#BurgerKingiİşlet Eylemi 01:06
#BurgerKingiİşlet Eylemi 116 izlenme - 3 yıl önce Eylem tarzını yanlış bulan arkadaşlara sözüm. Burger king veya diğer fast-food şirketlerinde paketçi olarak çalışan kişiler zaten günün büyük bölümünde hiç oturamazlar hatta bazı şubeler keyfine göre paketçileri boş zamanlarında temizlik, kasa ve servis bölümlerinde çalıştırır. Sırf bunun için paketçilerin bazılarına navigasyon sistemi koyarlar ki dışarda fazla zaman geçirmesin eşek gibi çalışsın diye. Bu eylemde amaç şubelerin tel. ve paket servislerini kilitlemek ve elde malzeme kalmasını sağlamaktır. Paketçilere gittiği adresler de kendilerinden kaynaklı bir sorun olmazsa kızamazlar ve paralarını kesemezler yani eylem tarzı ve eylem gayet başarılı tasarlanmış görülüyor. (Not olarak paketçiler buraya gelmezse başka yere gideceği için kaza veya diğer riskler aynı oluyor)
Maden İşlet 01:06
Maden İşlet 27 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/madenislet.htm Maden işlet oyunumuzda maden ocağında çalışacak işçileri satın almalısınız. Onların hızlı çalışması ve daha fazla maden çıkarması için özelliklerini artırmalısınız. Bunun içinse yavaş yavaş kazandığınız altınları kullanmalısınız. iyi Eğlenceler..
Hayvanat Bahçesi İşlet 02:00
Hayvanat Bahçesi İşlet 25 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hayvanatbahcesiislet.htm Play as quest seçeneğini seçerek oyunumuza giriş yapabilirsiniz. Oyuna ilk girdiğimizde mouse'unuzla sizden istenilenleri,oyun yönelgeleri takip ederek yerine getirin. Bahçe içerisinde istediğiniz yerlere hayvan kulubelerini yerleştirebilir ve para kazanarak işletmenizi dahada genişletebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Balıkçı Dükkanı İşlet 02:11
Balıkçı Dükkanı İşlet 14 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/balikcidukkaniislet.htm Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve marketlerde balık satmasını sağlamalıyız. Mouse'unuz ile oltanızla balığı yakalayıp engellere takılmadan oltanıza takılan balığı çekmelisiniz. Daha sonra yakaladığınız balıkları satarak geçiminizi sağlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Benzinci İşlet 01:14
Benzinci İşlet 11 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/benzinciislet.htm Oyunumuzda iki karakterden birini seçerek benzinciyi işletmeye başlamalısınız. Gelen araçları istedikleri yerlerde ağırlayarak depolarını doldurabilir,araçlarını yıkayabilir yada yemek verebilirsiniz. Mouse'unuz ile sadece gelen araçları istedikleri yerlere götürerek oynayabilirsiniz. En önemliside zamanı iyi değerlendirmeniz. İyi Eğlenceler..
Çiftlik İşlet 03:36
Çiftlik İşlet 5 izlenme - 3 yıl önce Yine bir üretim çiftliği, çeşitli ürünleri hayvanları besleyerek ve onlara bakarak yetiştireceksiniz, yumurtalar, sütler, bal gibi ürünleri üretip satacak ve para kazanmaya çalışacaksınız... Oyunu MOUSE ile oynuyorsunuz... Her yaştan oyunları ile www.oyunskor.com sizlerin için müthiş oyunları hazırlıyor... İyi eğlenceler... http://www.oyunskor.com/ciftlikislet.htm, http://www.youtube.com/watch?v=yN6vlZbIw6w
Fabrika İşlet 06:25
Fabrika İşlet 4 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/fabrikaislet.htm Fabrika işley oyunumuzda bir profil oluşturarak boş bir binayı biraz birikmiş paranız ile işletmeye çalışıyorsunuz. Ekranın altında bulunan butonları kullanarak işçi ve işçilerin çalışabileceği tezgahları satın alıyorsunuz ve üretime başlıyorsunuz. Daha sonra küçük işletmenizi geliştirerek içerisini tüm herşey ile dolduruyor ve para kazanmaya başlıyorsunuz. İyi Eğlenceler..
Fitness Salonu İşlet 01:52
Fitness Salonu İşlet 2 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/fitnesssalonuislet.htm Fitness uzmanı güzel kızımız ile birlikte salona gelen diğer müşterilere hizmet ederek onlara yardımcı oluyoruz. Gün boyu gelen müşterilerin isteklerini mouse'unuz ile yerine getirerek işletmenize para kazandırmalı ve işletmenizi geliştirerek büyültmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Trafik İşlet 01:17
Trafik İşlet 1 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/trafikislet.htm Trafrik işlet oyunumuzda trafik ışıklarının olmadığı veya yol çalışmalı olan yerlerde devreye girerek para kazanıyorsunuz. Mouse'unuzla araçları durduruyor veya harekete geçiyorsunuz. Yol çalışması olan yerlerde arabaların yollarını değiştiriyor hata yapmadan insanları mutlu etmeye çalışıyorsunuz. Tabi sonuç olarak sizde bu işten para kazanıyorsunuz. İyi Eğlenceler..