Hoşgeldiniz!

işletim

Ajan W7 - Windows 7 Reklamı 03:35
Ajan W7 - Windows 7 Reklamı 1.467 izlenme - 3 ay önce Windows 7'nin ilk çıktığı zamanlardan bir Microsoft reklamı izleyeceğiz. Reklamda Windows 7'nin yanı sıra Internet Explorer 9'un ekran kartını kullanmasından bahsedilmiş.
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atmak) 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atmak) 28.174 izlenme - 4 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma)
Android İşletim Sisteminin Değişimleri 01:44
Android İşletim Sisteminin Değişimleri 1.140 izlenme - 3 ay önce Bu videomuzda Android işletim sisteminin değişimlerini ve döneme damgasını vuran telefonları izleyeceğiz.
Banka 50 TLsini Kesince Böyle Delirdi 02:11
Banka 50 TLsini Kesince Böyle Delirdi 7.526 izlenme - 3 yıl önce Kart işletim ücreti kesilen garibanin haykırışı. Piskolojimi Bozdu Namıssızlar. İş Bankası Paramı Verin Olum diyerek herkesi oldukça güldürdü.
Rehber: MAC OS X'te Windows Uygulamalarını Çalıştırıyoruz 09:48
Rehber: MAC OS X'te Windows Uygulamalarını Çalıştırıyoruz 5.091 izlenme - 5 yıl önce
Apple Yeni İşletim Sistemlerini Tanıttı 00:50
Apple Yeni İşletim Sistemlerini Tanıttı 4.888 izlenme - 3 yıl önce Düzenlediği konferanslarda yeni iPhone ve iPad modellerini görmeye alışık olduğumuz ABD’li teknoloji devi Apple bu kez yeni işletim sistemlerinin tanıtımını yaptı. San Francisco’da pazartesi günü düzenlenen etkinlikte Apple Mac bilgisayarlar için geliştirilen Yosemite işletim sistemi ön plana çıktı. iPhone’larla entegre çalışma özelliğine sahip olan Yosemite’nin sonbaharda Mavericks’in yerini alması bekleniyor. Bedava olacak Yosemite, kullanıcılara iPhone cep telefonuna gelen mesajları ve aramaları bilgisayarlarından görüp cevaplama olanağı sunuyor. Yaklaşık 6.000 kişinin takip ettiği sunumda iPhone ve iPad için yeni işletim sistemi iOS 8’in tanıtımı da yapıldı. Yeni sistemin en dikkat çekici özeliklerin biri ise iMessage ile Android kullanan telefonlarla da bedava mesajlaşma imkanı sağlaması
Rehber: Windows 8'de E-posta Ayarları 03:23
Rehber: Windows 8'de E-posta Ayarları 3.166 izlenme - 4 yıl önce
Rehber: Gmail Yedekleme 03:32
Rehber: Gmail Yedekleme 2.466 izlenme - 4 yıl önce
windows 8 tanıtım videosu 02:23
windows 8 tanıtım videosu 6.664 izlenme - 6 yıl önce microsoft piyasaya çıkaracağı yeni işletim sistemi olan windows 8' i tanıttı. ayrıntılar video da..
Rehber: Android'te Önbellek Temizleme 03:55
Rehber: Android'te Önbellek Temizleme 1.704 izlenme - 4 yıl önce
Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi 02:41
Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi 1.514 izlenme - 3 yıl önce Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi
Pardus Kurulumu 15:22
Pardus Kurulumu 717 izlenme - 4 yıl önce Pardusu Kurmak
Banka Kartından 50 TL Kesilen Adamın Dramı 02:11
Banka Kartından 50 TL Kesilen Adamın Dramı 741 izlenme - 2 yıl önce Bizene Lan Şubenin Kirasından Elektirik Faturasından. Sizin Gibiler Yüzünden Bu Memleket Böyle Zaten.. Harbiden eskiden bankalar soyulurmuş şimdi bankalar soyuyor .. Verin lan adamın parasını
Rehber: Android İşletim Sisteminde Rehber Ayarları 07:41
Rehber: Android İşletim Sisteminde Rehber Ayarları 706 izlenme - 5 yıl önce
Telefon Devi Nokia Türkiye'de de Tarih Oldu 01:50
Telefon Devi Nokia Türkiye'de de Tarih Oldu 934 izlenme - 3 yıl önce 2 yıl önce 7.2 milyar dolara satılan Microsoft'a satılan Nokia'nın birleşmesi tamamlandı. Artık Nokia, Microsoft Türkiye olarak kullanıcıları ile buluşacak.
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti 00:51
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti 378 izlenme - 3 yıl önce Lokantada sipariş ettiğiniz yemeği getiren garson, hesap işletim ücreti adı altında bir ısırık alsa ne tepki verirdiniz? Türkiye'de bir banka hariç tüm bankalar yasal olmamasına rağmen müşterilerinin hesaplarından işletim ücreti adı altında haraç kesiyor. Bu duruma gönderme yapan hoş bir viral leklam olmuş. Alkışlıyoruz.
İşletim Sistemleri 00:28
İşletim Sistemleri 501 izlenme - 3 yıl önce İşletim Sistemleri
Windows Phone 8.1 Stabilite Testi 11:35
Windows Phone 8.1 Stabilite Testi 383 izlenme - 3 yıl önce Mİcrosfot'un yenilenen işletim sistemi Windows Phone 8.1'in stabilitesini test ediyoruz. Windows Phone 8 işletim sisteminin pek çok eksiğini gideren güncelleme bakalım ne kadar stabil
Windows 98'e Hoş Geldiniz 00:30
Windows 98'e Hoş Geldiniz 246 izlenme - 2 yıl önce Windows 98'i ilk yüklemenizde çıkan küçük hoş geldiniz programı. Malum Internet'in yaygın olmadığı zamanlardı, vakit geçirmek için güzel bir uygulamaydı.
Omeglede İşletilen Abaza Adamın Hazin Sonu 02:59
Omeglede İşletilen Abaza Adamın Hazin Sonu 295 izlenme - 3 yıl önce Diğer Videolarımızı Görmek İçin Kanala Abone Olmayı Unutma
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) 266 izlenme - 3 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (BilgisaAçıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz. Başlık ve açıklamanın aynı olmamasına dikkat ediniz! yara Format Atma)
Kendi İşletim Sistemi Ve Ekranına Sahip Android Kulaklık 01:15
Kendi İşletim Sistemi Ve Ekranına Sahip Android Kulaklık 178 izlenme - 2 yıl önce İyi bir kulaklığa sahip olmak tek başına yeterli olmuyor. Bu kulaklığın hakkını verecek kadar iyi bir cihaz ile bağlantı kurulması gerekiyor. Günümüz akıllı telefonları ne kadar teknik anlamda güçlü olsa da ses çıkışı konusunda yetersiz kalabiliyor ve devamlı olarak farklı bir cihaza ihtiyaç duyulması da can sıkıcı olabiliyor. Geliştirilen Streamz adlı bu kulaklık, müzik dinlemek için gerekli olan her şeyi bünyesinde barındırmasıyla öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Kickstarter’da destek bekleyen ancak istediği rakama ulaşamayan kulaklık nihayet gerçeğe dönüşüyor. Streamz çalışabilmek için akıllı telefona veya herhangi bir medya oynatıcıya gerek duymuyor. İhtiyaç duyulan tüm donanım kulaklığın içerisine yerleştirildiğinden ötürü tahmin edebileceğiniz üzere Streamz’in herhangi bir kablosu da bulunmuyor. Android işletim sistemine sahip olan kulaklığın üzerinde 128 x 128 piksel çözünürlüğünde ekran ve bir de kontrol paneli yer alıyor. Android işletim sistemine sahip olduğundan dolayı Apple Music, Spotify ve Pandora gibi online müzik servislerinden direkt olarak müzik dinlemek mümkün oluyor. Ayrıca 32 GB hafızası sayesinde müzik arşivi kulaklığa aktarılabiliyor. Teknik detayları bilinmeyen cihazın CES 2016‘da detaylı olarak tanıtılması bekleniyor. Mart ayında raflardaki yerini alacak olan cihazın 400 dolar fiyat etiketine sahip olacağı ifade ediliyor.
Usb Belleğe İşletim Sistemi Yazdırma Format Atma 10:54
Usb Belleğe İşletim Sistemi Yazdırma Format Atma 252 izlenme - 3 yıl önce Merhaba İyi Günler Arkadaşlar Usb Belleğe Iso Dosyasını Yazdırma Bir Bakıma İse Format Atmayı Göstereceğim.. gerekli Programı İndirme Linki(ultraıso) : Http://www.programdukkani.net/2014/01/ultraiso-premium-edition-full-tek-link.html
Rehber: Google Keep 04:18
Rehber: Google Keep 238 izlenme - 4 yıl önce
Rehber: Android’de 3G kota kontrolü 07:54
Rehber: Android’de 3G kota kontrolü 209 izlenme - 4 yıl önce
Windows 10 Android Telefonda Böyle Görünüyor 03:01
Windows 10 Android Telefonda Böyle Görünüyor 199 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Microsoft’un Android’i Windows 10’a dönüştüren yazılım üzerinde çalıştığını aktarmıştık. Microsoft ve Xiaomi iş birliğiyle devam eden projenin ilk detayları nihayet geldi. İşte Windows’un yeni nesil işletim sistemi Xiaomi Mi 4‘te böyle görünüyor. Microsoft’tan gelen açıklamalar ışığında söz konusu yazılımın bir ROM değil; Android cihazları doğrudan Windows 10 ile çalışan cihazlara dönüştürme amacı taşıdığını belirtmiştik. Çin forumlarında dolaşmaya başlayan test videoları da bunu doğrular nitelikte. Zira Mi 4’te gösterilen işletim sistemini kullanarak Windows Store’a erişmek bile mümkün. Buradan hareketle gelecek nesil Xiaomi telefonlarda, kullanıcılara muhtemelen Android ve Windows olmak üzere iki işletim sistemi seçeneği sunulacağını tahmin edebiliriz. Yine de kesin bir yargıya varmak için resmi açıklamayı beklemek en doğrusu.
Rehber: Mac OS'ta Yedek Almak 05:43
Rehber: Mac OS'ta Yedek Almak 207 izlenme - 4 yıl önce
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu  format atımı 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu format atımı 167 izlenme - 3 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Fo Açıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz. Başlık ve açıklamanın aynı olmamasına dikkat ediniz! Anahtar kelime sayısı yeterli değil. 6 adet anahtar kelime eklenebilir. Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) YAYINA HAZIRLANIYOR... Videonuz yüklendi. Video, sunucularımızda yayına hazır hale getirilerek aşağıdaki adreste yayına girecektir: http://www.izlesene.com/video/windows-7-isletim-sisteminin-kurulumu-bilgisayara-format-atma/8134628 Videonuz yayına girdiğinde "Kanalıma Özel Bildirimler" bölümünden bilgilendirme yapılacaktır. Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) YAYINA HAZIRLANIYOR... Videonuz yüklendi. Video, sunucularımızda yayına hazır hale getirilerek aşağıdaki adreste yayına girecektir: http://www.izlesene.com/video/windows-7-isletim-sisteminin-kurulumu-bilgisayara-format-atma/8134627 Videonuz yayına girdiğinde "Kanalıma Özel Bildirimler" bölümünden bilgilendirme yapılacaktır.rmat Atma)
Rehber: Windows 8 tabletlerde uygulama deneyimi 06:22
Rehber: Windows 8 tabletlerde uygulama deneyimi 159 izlenme - 4 yıl önce
Windows 7 Sistem Geri Yükleme 01:14
Windows 7 Sistem Geri Yükleme 53 izlenme - 9 ay önce Bilgisayarınızda yönetici olarak oturum açın. Denetim Masası öğesini, Başlat ve ardından Denetim Masası öğelerine tıklayarak açın. Önce Sistem ve Güvenlik, ardından Sistem öğesine tıklayın. Denetim Masası Ana Sayfası menüsü altından, Sistem koruması öğesine tıklayın. Yönetici parolası girmeniz istenirse parolanızı girin. Onayınız istenirse onay verin. Sistem Geri Yükleme öğesine tıklayın. Önerilen Geri Yükleme, varsayılan seçimdir. Bu geri yükleme, en son geri yükleme noktasıdır ve başlamak için en uygun yerdir. Farklı bir geri yükleme noktası seçmek için sırasıyla Farklı bir geri yükleme noktası seç, İleri öğelerine ve ardından bir geri yükleme noktasına tıklayın. Önce İleri öğesine, ardından geri yükleme noktanızı onaylamak için Son öğesine tıklayın. Geri yükleme işlemini başlatmak için Evet öğesine tıklayın. Sistem geri yüklemesi tamamlandığında bilgisayarınız yeniden başlatılır.