Hoşgeldiniz!

İşletim Sistemi

Ajan W7 - Windows 7 Reklamı 03:35
Ajan W7 - Windows 7 Reklamı 1.446 izlenme - 3 hafta önce Windows 7'nin ilk çıktığı zamanlardan bir Microsoft reklamı izleyeceğiz. Reklamda Windows 7'nin yanı sıra Internet Explorer 9'un ekran kartını kullanmasından bahsedilmiş.
Android İşletim Sisteminin Değişimleri 01:44
Android İşletim Sisteminin Değişimleri 1.123 izlenme - 2 hafta önce Bu videomuzda Android işletim sisteminin değişimlerini ve döneme damgasını vuran telefonları izleyeceğiz.
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atmak) 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atmak) 28.051 izlenme - 3 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma)
Rehber: MAC OS X'te Windows Uygulamalarını Çalıştırıyoruz 09:48
Rehber: MAC OS X'te Windows Uygulamalarını Çalıştırıyoruz 4.799 izlenme - 4 yıl önce
Rehber: Windows 8'de E-posta Ayarları 03:23
Rehber: Windows 8'de E-posta Ayarları 3.101 izlenme - 4 yıl önce
Rehber: Gmail Yedekleme 03:32
Rehber: Gmail Yedekleme 2.422 izlenme - 4 yıl önce
windows 8 tanıtım videosu 02:23
windows 8 tanıtım videosu 6.661 izlenme - 6 yıl önce microsoft piyasaya çıkaracağı yeni işletim sistemi olan windows 8' i tanıttı. ayrıntılar video da..
Rehber: Android'te Önbellek Temizleme 03:55
Rehber: Android'te Önbellek Temizleme 1.653 izlenme - 4 yıl önce
Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi 02:41
Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi 1.494 izlenme - 3 yıl önce Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi
Pardus Kurulumu 15:22
Pardus Kurulumu 715 izlenme - 4 yıl önce Pardusu Kurmak
Rehber: Android İşletim Sisteminde Rehber Ayarları 07:41
Rehber: Android İşletim Sisteminde Rehber Ayarları 646 izlenme - 4 yıl önce
Telefon Devi Nokia Türkiye'de de Tarih Oldu 01:50
Telefon Devi Nokia Türkiye'de de Tarih Oldu 929 izlenme - 2 yıl önce 2 yıl önce 7.2 milyar dolara satılan Microsoft'a satılan Nokia'nın birleşmesi tamamlandı. Artık Nokia, Microsoft Türkiye olarak kullanıcıları ile buluşacak.
Windows Phone 8.1 Stabilite Testi 11:35
Windows Phone 8.1 Stabilite Testi 383 izlenme - 3 yıl önce Mİcrosfot'un yenilenen işletim sistemi Windows Phone 8.1'in stabilitesini test ediyoruz. Windows Phone 8 işletim sisteminin pek çok eksiğini gideren güncelleme bakalım ne kadar stabil
Kendi İşletim Sistemi Ve Ekranına Sahip Android Kulaklık 01:15
Kendi İşletim Sistemi Ve Ekranına Sahip Android Kulaklık 176 izlenme - 2 yıl önce İyi bir kulaklığa sahip olmak tek başına yeterli olmuyor. Bu kulaklığın hakkını verecek kadar iyi bir cihaz ile bağlantı kurulması gerekiyor. Günümüz akıllı telefonları ne kadar teknik anlamda güçlü olsa da ses çıkışı konusunda yetersiz kalabiliyor ve devamlı olarak farklı bir cihaza ihtiyaç duyulması da can sıkıcı olabiliyor. Geliştirilen Streamz adlı bu kulaklık, müzik dinlemek için gerekli olan her şeyi bünyesinde barındırmasıyla öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Kickstarter’da destek bekleyen ancak istediği rakama ulaşamayan kulaklık nihayet gerçeğe dönüşüyor. Streamz çalışabilmek için akıllı telefona veya herhangi bir medya oynatıcıya gerek duymuyor. İhtiyaç duyulan tüm donanım kulaklığın içerisine yerleştirildiğinden ötürü tahmin edebileceğiniz üzere Streamz’in herhangi bir kablosu da bulunmuyor. Android işletim sistemine sahip olan kulaklığın üzerinde 128 x 128 piksel çözünürlüğünde ekran ve bir de kontrol paneli yer alıyor. Android işletim sistemine sahip olduğundan dolayı Apple Music, Spotify ve Pandora gibi online müzik servislerinden direkt olarak müzik dinlemek mümkün oluyor. Ayrıca 32 GB hafızası sayesinde müzik arşivi kulaklığa aktarılabiliyor. Teknik detayları bilinmeyen cihazın CES 2016‘da detaylı olarak tanıtılması bekleniyor. Mart ayında raflardaki yerini alacak olan cihazın 400 dolar fiyat etiketine sahip olacağı ifade ediliyor.
Omeglede İşletilen Abaza Adamın Hazin Sonu 02:59
Omeglede İşletilen Abaza Adamın Hazin Sonu 294 izlenme - 3 yıl önce Diğer Videolarımızı Görmek İçin Kanala Abone Olmayı Unutma
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) 261 izlenme - 3 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (BilgisaAçıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz. Başlık ve açıklamanın aynı olmamasına dikkat ediniz! yara Format Atma)
Windows 98'e Hoş Geldiniz 00:30
Windows 98'e Hoş Geldiniz 232 izlenme - 2 yıl önce Windows 98'i ilk yüklemenizde çıkan küçük hoş geldiniz programı. Malum Internet'in yaygın olmadığı zamanlardı, vakit geçirmek için güzel bir uygulamaydı.
Usb Belleğe İşletim Sistemi Yazdırma Format Atma 10:54
Usb Belleğe İşletim Sistemi Yazdırma Format Atma 251 izlenme - 3 yıl önce Merhaba İyi Günler Arkadaşlar Usb Belleğe Iso Dosyasını Yazdırma Bir Bakıma İse Format Atmayı Göstereceğim.. gerekli Programı İndirme Linki(ultraıso) : Http://www.programdukkani.net/2014/01/ultraiso-premium-edition-full-tek-link.html
Rehber: Google Keep 04:18
Rehber: Google Keep 235 izlenme - 4 yıl önce
Windows 10 Android Telefonda Böyle Görünüyor 03:01
Windows 10 Android Telefonda Böyle Görünüyor 196 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Microsoft’un Android’i Windows 10’a dönüştüren yazılım üzerinde çalıştığını aktarmıştık. Microsoft ve Xiaomi iş birliğiyle devam eden projenin ilk detayları nihayet geldi. İşte Windows’un yeni nesil işletim sistemi Xiaomi Mi 4‘te böyle görünüyor. Microsoft’tan gelen açıklamalar ışığında söz konusu yazılımın bir ROM değil; Android cihazları doğrudan Windows 10 ile çalışan cihazlara dönüştürme amacı taşıdığını belirtmiştik. Çin forumlarında dolaşmaya başlayan test videoları da bunu doğrular nitelikte. Zira Mi 4’te gösterilen işletim sistemini kullanarak Windows Store’a erişmek bile mümkün. Buradan hareketle gelecek nesil Xiaomi telefonlarda, kullanıcılara muhtemelen Android ve Windows olmak üzere iki işletim sistemi seçeneği sunulacağını tahmin edebiliriz. Yine de kesin bir yargıya varmak için resmi açıklamayı beklemek en doğrusu.
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu  format atımı 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu format atımı 166 izlenme - 3 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Fo Açıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz. Başlık ve açıklamanın aynı olmamasına dikkat ediniz! Anahtar kelime sayısı yeterli değil. 6 adet anahtar kelime eklenebilir. Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) YAYINA HAZIRLANIYOR... Videonuz yüklendi. Video, sunucularımızda yayına hazır hale getirilerek aşağıdaki adreste yayına girecektir: http://www.izlesene.com/video/windows-7-isletim-sisteminin-kurulumu-bilgisayara-format-atma/8134628 Videonuz yayına girdiğinde "Kanalıma Özel Bildirimler" bölümünden bilgilendirme yapılacaktır. Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) YAYINA HAZIRLANIYOR... Videonuz yüklendi. Video, sunucularımızda yayına hazır hale getirilerek aşağıdaki adreste yayına girecektir: http://www.izlesene.com/video/windows-7-isletim-sisteminin-kurulumu-bilgisayara-format-atma/8134627 Videonuz yayına girdiğinde "Kanalıma Özel Bildirimler" bölümünden bilgilendirme yapılacaktır.rmat Atma)
Rehber: Android’de 3G kota kontrolü 07:54
Rehber: Android’de 3G kota kontrolü 193 izlenme - 4 yıl önce
Rehber: Mac OS'ta Yedek Almak 05:43
Rehber: Mac OS'ta Yedek Almak 202 izlenme - 4 yıl önce
Rehber: Windows 8 tabletlerde uygulama deneyimi 06:22
Rehber: Windows 8 tabletlerde uygulama deneyimi 149 izlenme - 4 yıl önce
Halden Anlayan Tek İşletim Sistemi... By Bilge Baykuş 01:27
Halden Anlayan Tek İşletim Sistemi... By Bilge Baykuş 483 izlenme - 7 yıl önce halden anlayan tek işletim sistemi...
Windows 7 Sistem Geri Yükleme 01:14
Windows 7 Sistem Geri Yükleme 41 izlenme - 7 ay önce Bilgisayarınızda yönetici olarak oturum açın. Denetim Masası öğesini, Başlat ve ardından Denetim Masası öğelerine tıklayarak açın. Önce Sistem ve Güvenlik, ardından Sistem öğesine tıklayın. Denetim Masası Ana Sayfası menüsü altından, Sistem koruması öğesine tıklayın. Yönetici parolası girmeniz istenirse parolanızı girin. Onayınız istenirse onay verin. Sistem Geri Yükleme öğesine tıklayın. Önerilen Geri Yükleme, varsayılan seçimdir. Bu geri yükleme, en son geri yükleme noktasıdır ve başlamak için en uygun yerdir. Farklı bir geri yükleme noktası seçmek için sırasıyla Farklı bir geri yükleme noktası seç, İleri öğelerine ve ardından bir geri yükleme noktasına tıklayın. Önce İleri öğesine, ardından geri yükleme noktanızı onaylamak için Son öğesine tıklayın. Geri yükleme işlemini başlatmak için Evet öğesine tıklayın. Sistem geri yüklemesi tamamlandığında bilgisayarınız yeniden başlatılır.
Android Programlama Ders 1 12:51
Android Programlama Ders 1 134 izlenme - 3 yıl önce Android Programlama Ders 1 Eclipse Ve Android Sdk Kurulumu. Android, İşletim Sistemi İle İlgili Eğitim Videolarını Bu Kanaldan Bulabilirsiniz.
Mac Format Nasıl Atılır? 05:00
Mac Format Nasıl Atılır? 28 izlenme - 7 ay önce Bu gün gelen istek üzerine bir hard disk olmadan mac inize nasıl format nasıl atılacağını gösteren video yayınladık.
İphone 6'da İos 8 Nasıl Görünüyor? 03:46
İphone 6'da İos 8 Nasıl Görünüyor? 150 izlenme - 3 yıl önce Apple'ın merakla beklenen yeni telefonu ve mobil işletim sistemi hakkında bilgiler sızmaya devam ediyor.
Rehber: Android'de Wipe nedir? Ne işe yarar? 06:30
Rehber: Android'de Wipe nedir? Ne işe yarar? 110 izlenme - 4 yıl önce