Hoşgeldiniz!

İşletim Sistemi

Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atmak) 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atmak) 27.367 izlenme - 3 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma)
Rehber: MAC OS X'te Windows Uygulamalarını Çalıştırıyoruz 09:48
Rehber: MAC OS X'te Windows Uygulamalarını Çalıştırıyoruz 3.271 izlenme - 4 yıl önce
Rehber: Windows 8'de E-posta Ayarları 03:23
Rehber: Windows 8'de E-posta Ayarları 2.776 izlenme - 3 yıl önce
Rehber: Gmail Yedekleme 03:32
Rehber: Gmail Yedekleme 2.090 izlenme - 3 yıl önce
windows 8 tanıtım videosu 02:23
windows 8 tanıtım videosu 6.645 izlenme - 5 yıl önce microsoft piyasaya çıkaracağı yeni işletim sistemi olan windows 8' i tanıttı. ayrıntılar video da..
Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi 02:41
Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi 1.315 izlenme - 2 yıl önce Usb ve CD'den Çalışabilen Windows 7 Mini İşletim Sistemi
Rehber: Android'te Önbellek Temizleme 03:55
Rehber: Android'te Önbellek Temizleme 1.341 izlenme - 3 yıl önce
Pardus Kurulumu 15:22
Pardus Kurulumu 702 izlenme - 3 yıl önce Pardusu Kurmak
Telefon Devi Nokia Türkiye'de de Tarih Oldu 01:50
Telefon Devi Nokia Türkiye'de de Tarih Oldu 900 izlenme - 2 yıl önce 2 yıl önce 7.2 milyar dolara satılan Microsoft'a satılan Nokia'nın birleşmesi tamamlandı. Artık Nokia, Microsoft Türkiye olarak kullanıcıları ile buluşacak.
Kendi İşletim Sistemi Ve Ekranına Sahip Android Kulaklık 01:15
Kendi İşletim Sistemi Ve Ekranına Sahip Android Kulaklık 158 izlenme - 10 ay önce İyi bir kulaklığa sahip olmak tek başına yeterli olmuyor. Bu kulaklığın hakkını verecek kadar iyi bir cihaz ile bağlantı kurulması gerekiyor. Günümüz akıllı telefonları ne kadar teknik anlamda güçlü olsa da ses çıkışı konusunda yetersiz kalabiliyor ve devamlı olarak farklı bir cihaza ihtiyaç duyulması da can sıkıcı olabiliyor. Geliştirilen Streamz adlı bu kulaklık, müzik dinlemek için gerekli olan her şeyi bünyesinde barındırmasıyla öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Kickstarter’da destek bekleyen ancak istediği rakama ulaşamayan kulaklık nihayet gerçeğe dönüşüyor. Streamz çalışabilmek için akıllı telefona veya herhangi bir medya oynatıcıya gerek duymuyor. İhtiyaç duyulan tüm donanım kulaklığın içerisine yerleştirildiğinden ötürü tahmin edebileceğiniz üzere Streamz’in herhangi bir kablosu da bulunmuyor. Android işletim sistemine sahip olan kulaklığın üzerinde 128 x 128 piksel çözünürlüğünde ekran ve bir de kontrol paneli yer alıyor. Android işletim sistemine sahip olduğundan dolayı Apple Music, Spotify ve Pandora gibi online müzik servislerinden direkt olarak müzik dinlemek mümkün oluyor. Ayrıca 32 GB hafızası sayesinde müzik arşivi kulaklığa aktarılabiliyor. Teknik detayları bilinmeyen cihazın CES 2016‘da detaylı olarak tanıtılması bekleniyor. Mart ayında raflardaki yerini alacak olan cihazın 400 dolar fiyat etiketine sahip olacağı ifade ediliyor.
Windows Phone 8.1 Stabilite Testi 11:35
Windows Phone 8.1 Stabilite Testi 382 izlenme - 2 yıl önce Mİcrosfot'un yenilenen işletim sistemi Windows Phone 8.1'in stabilitesini test ediyoruz. Windows Phone 8 işletim sisteminin pek çok eksiğini gideren güncelleme bakalım ne kadar stabil
Rehber: Android İşletim Sisteminde Rehber Ayarları 07:41
Rehber: Android İşletim Sisteminde Rehber Ayarları 425 izlenme - 4 yıl önce
Omeglede İşletilen Abaza Adamın Hazin Sonu 02:59
Omeglede İşletilen Abaza Adamın Hazin Sonu 284 izlenme - 2 yıl önce Diğer Videolarımızı Görmek İçin Kanala Abone Olmayı Unutma
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) 224 izlenme - 2 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (BilgisaAçıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz. Başlık ve açıklamanın aynı olmamasına dikkat ediniz! yara Format Atma)
Usb Belleğe İşletim Sistemi Yazdırma Format Atma 10:54
Usb Belleğe İşletim Sistemi Yazdırma Format Atma 243 izlenme - 2 yıl önce Merhaba İyi Günler Arkadaşlar Usb Belleğe Iso Dosyasını Yazdırma Bir Bakıma İse Format Atmayı Göstereceğim.. gerekli Programı İndirme Linki(ultraıso) : Http://www.programdukkani.net/2014/01/ultraiso-premium-edition-full-tek-link.html
Windows 10 Android Telefonda Böyle Görünüyor 03:01
Windows 10 Android Telefonda Böyle Görünüyor 183 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Microsoft’un Android’i Windows 10’a dönüştüren yazılım üzerinde çalıştığını aktarmıştık. Microsoft ve Xiaomi iş birliğiyle devam eden projenin ilk detayları nihayet geldi. İşte Windows’un yeni nesil işletim sistemi Xiaomi Mi 4‘te böyle görünüyor. Microsoft’tan gelen açıklamalar ışığında söz konusu yazılımın bir ROM değil; Android cihazları doğrudan Windows 10 ile çalışan cihazlara dönüştürme amacı taşıdığını belirtmiştik. Çin forumlarında dolaşmaya başlayan test videoları da bunu doğrular nitelikte. Zira Mi 4’te gösterilen işletim sistemini kullanarak Windows Store’a erişmek bile mümkün. Buradan hareketle gelecek nesil Xiaomi telefonlarda, kullanıcılara muhtemelen Android ve Windows olmak üzere iki işletim sistemi seçeneği sunulacağını tahmin edebiliriz. Yine de kesin bir yargıya varmak için resmi açıklamayı beklemek en doğrusu.
Rehber: Google Keep 04:18
Rehber: Google Keep 209 izlenme - 3 yıl önce
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu  format atımı 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu format atımı 136 izlenme - 2 yıl önce Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Fo Açıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz. Başlık ve açıklamanın aynı olmamasına dikkat ediniz! Anahtar kelime sayısı yeterli değil. 6 adet anahtar kelime eklenebilir. Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) YAYINA HAZIRLANIYOR... Videonuz yüklendi. Video, sunucularımızda yayına hazır hale getirilerek aşağıdaki adreste yayına girecektir: http://www.izlesene.com/video/windows-7-isletim-sisteminin-kurulumu-bilgisayara-format-atma/8134628 Videonuz yayına girdiğinde "Kanalıma Özel Bildirimler" bölümünden bilgilendirme yapılacaktır. Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma) YAYINA HAZIRLANIYOR... Videonuz yüklendi. Video, sunucularımızda yayına hazır hale getirilerek aşağıdaki adreste yayına girecektir: http://www.izlesene.com/video/windows-7-isletim-sisteminin-kurulumu-bilgisayara-format-atma/8134627 Videonuz yayına girdiğinde "Kanalıma Özel Bildirimler" bölümünden bilgilendirme yapılacaktır.rmat Atma)
Windows 98'e Hoş Geldiniz 00:30
Windows 98'e Hoş Geldiniz 109 izlenme - 1 yıl önce Windows 98'i ilk yüklemenizde çıkan küçük hoş geldiniz programı. Malum Internet'in yaygın olmadığı zamanlardı, vakit geçirmek için güzel bir uygulamaydı.
Rehber: Mac OS'ta Yedek Almak 05:43
Rehber: Mac OS'ta Yedek Almak 189 izlenme - 3 yıl önce
Rehber: Windows 8 tabletlerde uygulama deneyimi 06:22
Rehber: Windows 8 tabletlerde uygulama deneyimi 150 izlenme - 3 yıl önce
Rehber: Android’de 3G kota kontrolü 07:54
Rehber: Android’de 3G kota kontrolü 147 izlenme - 3 yıl önce
Android Programlama Ders 1 12:51
Android Programlama Ders 1 127 izlenme - 2 yıl önce Android Programlama Ders 1 Eclipse Ve Android Sdk Kurulumu. Android, İşletim Sistemi İle İlgili Eğitim Videolarını Bu Kanaldan Bulabilirsiniz.
Halden anlayan tek işletim sistemi... by Bilge Baykuş 01:27
Halden anlayan tek işletim sistemi... by Bilge Baykuş 483 izlenme - 6 yıl önce halden anlayan tek işletim sistemi...
İphone 6'da İos 8 Nasıl Görünüyor? 03:46
İphone 6'da İos 8 Nasıl Görünüyor? 145 izlenme - 2 yıl önce Apple'ın merakla beklenen yeni telefonu ve mobil işletim sistemi hakkında bilgiler sızmaya devam ediyor.
Rehber: Android'de Wipe nedir? Ne işe yarar? 06:30
Rehber: Android'de Wipe nedir? Ne işe yarar? 107 izlenme - 3 yıl önce
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma)Videonuzun aramalarda daha üst sırala 16:36
Windows 7 İşletim Sisteminin Kurulumu (Bilgisayara Format Atma)Videonuzun aramalarda daha üst sırala 54 izlenme - 2 yıl önce Videonuzun aramalarda daha üst sıralarda çıkması için aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz: Açıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz.
İos İle İphone Programlama Ders 2 Virtual Box Üzerinde Sanal Mac Os Kurulumu 14:32
İos İle İphone Programlama Ders 2 Virtual Box Üzerinde Sanal Mac Os Kurulumu 105 izlenme - 2 yıl önce İos İle İphone Programlama Ders 2 Virtual Box Üzerinde Sanal Mac Os Kurulumu. Android Ve İşletim Sistemleri İle İlgili Videoları Bu Kanalımızdan Bulabilirsiniz
Telefonunuzda Hangi Özelliğin Olmasını İsterdiniz? - Sokak Röportajı 02:44
Telefonunuzda Hangi Özelliğin Olmasını İsterdiniz? - Sokak Röportajı 43 izlenme - 1 yıl önce Google'ın Android işletim sistemli telefonlar için açıkladığı yeni özelliklerin ardından sizin hangi özellikleri istediğinizi merak ettik. Sağlık konusunu abartan ağabey bizi biraz korkuttu.... İlk videolarımız olması nedeniyle yaptığımız hatalar ve sorunlar nedeniyle özür dileriz. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz ile daha iyi olacağız. Yakında canlı performanslar ve özel programlarda görüşmek üzere! İnternet Sitemiz: http://www.kafeinsiz.com Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/kafeinsizcom Twitter Sayfamız: https://twitter.com/kafeinsizcom Kamera: Tugay Yılmaz Muhabir: İrem Erdem - İrfan Muhammet Sayin
İos İle İphone Programlama Ders 3 09:49
İos İle İphone Programlama Ders 3 57 izlenme - 2 yıl önce İos İle İphone Programlama Ders 3 İos Uygulama Geliştirme Ortamı Ve İlk Uygulama. Android , İşletim Sistemleri İle İlgili Videolara Bu Kanalımızdan Ulaşabilirsiniz.