Hoşgeldiniz!

Şişli Belediyesi

Şişli Belediyesi Cumhuriyet Filmi 03:53
Şişli Belediyesi Cumhuriyet Filmi 4.000 izlenme - 1 ay önce Şişli Belediyesi'nce hazırlanan Cumhuriyet filmi sosyal medyada izlenme rekorları kırdı. "İyi ki varsın ve var olmalısın Cumhuriyet" temalı filmi aynı zamanda binlerce kişi de paylaştı. İşte o muhteşem film...
Manniquin Challenge - Şişli Belediyesi 00:34
Manniquin Challenge - Şişli Belediyesi 73 izlenme - 3 gün önce Mannequin Challenge ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başladı. Sosyal medyada hızla yayılan bu akım hemen her alanı, herkesi sardı. Ünlü isimler, futbol kulüpleri, milli takımlar da çektikleri Mannequin Challenge videolarını sosyal medyada paylaşmaya başladılar. İşte "Sağlık için spor şart! Siz siz olun sporu durdurmayın!" sloganıyla Manniquin Challenge'a katılan Şişli Belediyesi'nin ilginç videosu..
Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş'ın Vurulma Anı Kamerada 00:18
Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş'ın Vurulma Anı Kamerada 250 izlenme - 4 ay önce Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın, belediye binası içerisinde uğradığı silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Cemil Candaş'ın vurulma anı. Cemil Candaş'ın silahlı saldırıya uğradığı anlara dair görüntüler ortaya çıktı. Cemil Candaş, saldırı sonucu yaşamını yitirmişti. http://www.tevhidigundem.org
şişli belediyesi van deprem yardım çalışması 23.10.2011 01:42
şişli belediyesi van deprem yardım çalışması 23.10.2011 2.186 izlenme - 5 yıl önce şişli belediyesi van deprem yardım çalışması 23.10.2011
Şişli Belediyesi'nden Tüyleri Diken Diken Eden Cumhuriyet Filmi 03:53
Şişli Belediyesi'nden Tüyleri Diken Diken Eden Cumhuriyet Filmi 45 izlenme - 1 ay önce Şişli Belediyesi'nce hazırlanan Cumhuriyet filmi tüyleri diken diken ederken izleyenler tarafından da büyük beğeni alıyor. Teoman Topçu’nun hazırlayıp seslendirdiği dört dakikalık film, Cumhuriyet’in anlam ve önemine değiniyor. Bir hatırlatma olarak yapılan ve 'İyi ki varsın ve var olmalısın Cumhuriyet' temasıyla yayınlanan o film... Unutma Hasanların ilk kurşunu düşmana sıkışını!
İstanbul Şişli Belediyesi Etkinlikleri Erdal Süvari Ve Bilal Şahin 1 25:23
İstanbul Şişli Belediyesi Etkinlikleri Erdal Süvari Ve Bilal Şahin 1 1.014 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Şişli Belediyesi etkinlikleri Erdal SÜVARİ ve Bilal ŞAHİN
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın (18 Temmuz 2016) 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın (18 Temmuz 2016) 56 izlenme - 5 ay önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi.
Şişli Kavgasında Skandal Video 01:00
Şişli Kavgasında Skandal Video 87 izlenme - 2 yıl önce Şişli Belediyesi’nde yaşanan tartışmalar dinmek bilmiyor. Bu kez de, Emir Sarıgül'ün Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'ye küfrettiği ileri sürülen video yayınlandı. Şişli Belediyesi’nde yaşanan tartışmalar dinmek bilmiyor. İnternette paylaşılan bir video kısa sürede sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri haline geldi.
mustafa sarıgül - muaz kalaycı röportajı 17:23
mustafa sarıgül - muaz kalaycı röportajı 399 izlenme - 7 yıl önce Şişli belediye başkanı, türkiye değişim hareketi lideri mustafa sarıgül, haberaktuel.com genel yayın yönetmeni muaz kalaycı'yı makamında ağırladı.
TMSF Sarıgül'ün Tüm Mal Varlığına El Koydu 04:58
TMSF Sarıgül'ün Tüm Mal Varlığına El Koydu 133 izlenme - 3 yıl önce Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Mustafa Sarıgül'ün banka hesaplarına ve gayrımenkullerine, 1998'de Bank Ekspres'ten alınan ve geri ödenmeyen kredi nedeniyle haciz koyduğu öğrenildi. Alınan bilgiye göre, TMSF, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sarıgül'ün, 1998'de 9 kişiyle birlikte Bank Ekspres'ten çektiği ve geri ödenmeyen 3,5 milyon dolarlık kredinin evraklarına ulaştı. TMSF, faiziyle birlikte toplam 8 milyon dolara ulaşan kredi borcundan sorumlu tutulan Sarıgül ve diğer 9 kişinin banka hesaplarına ve gayrimenkullerine dün itibariyle haciz koydu. MUSTAFA SARIGÜL'DEN AÇIKLAMA: Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, mal varlığına TMSF tarafından el konulmasının ardından yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi: "Bugün TMSF tarafından banka hesaplarıma ve mal varlığıma haciz ve tedbir konulmuştur. Bu tamamen haksız ve siyasi bir saldırıdır. Benim TMSF ile herhangi bir borç ilişkim kesinlikle yoktur. Bu olay, öğrendiğim kadarı ile 1998 yılına ait ve benim dışımdaki kişilerin kredi borcu ile ilişkilendirilerek yapılmak istenen bir provakasyondur. Ben TMSF'den geçen 16 yıl içerisinde bir mektup dahi almış değilim. Bugün avukatım vasıtası ile resmen TMSF'ye başvuru yaparak, benim borçlu olduğumu gösteren bir belge varsa örneğinin tarafıma verilmesini istedim. Ancak böyle bir belge verilemedi, çünkü böyle bir husus kesinlikle söz konusu değildir. Bu olay tamamen, devletin kurumlarının panik içerisinde siyasete alet edilmesinden ibarettir. Halkın güvenini kaybederek şahsıma yönelik bu siyasi saldırıyı yapanlar, bunun cevabını 30 Mart akşamı sandıkta mutlaka alacaktır."
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 17 izlenme - 5 ay önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi.
Tüyleri Diken Diken Eden Cumhuriyet Filmi 03:53
Tüyleri Diken Diken Eden Cumhuriyet Filmi 4 izlenme - 1 ay önce Şişli Belediyesi'nce hazırlanan Cumhuriyet filmi tüyleri diken diken ederken izleyenler tarafından da büyük beğeni alıyor. Teoman Topçu’nun hazırlayıp seslendirdiği dört dakikalık film, Cumhuriyet’in anlam ve önemine değiniyor. Bir hatırlatma olarak yapılan ve 'İyi ki varsın ve var olmalısın Cumhuriyet' temasıyla yayınlanan o film...
Şişli Belediyesi'ne Uzun Namlulu Silahla Saldırı 01:34
Şişli Belediyesi'ne Uzun Namlulu Silahla Saldırı 108 izlenme - 3 yıl önce Şişli Belediye Başkanlığı binasına gece saatlerinde yaklaşık 70 metre uzaklıktaki bir binanın bahçesinden kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından uzun namlulu silahla saldırı düzenlendi. Olayda can kaybı ve yaralanma yaşanmadı.
rakipbul - şişli belediyesi cup 01:54
rakipbul - şişli belediyesi cup 95 izlenme - 6 yıl önce son başvuru 8 ekim 2010 www.rakipbul.com
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 5 izlenme - 5 ay önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şişli Belediyesi’ndeki rehine eylemi kamerada 01:12
Şişli Belediyesi’ndeki rehine eylemi kamerada 28 izlenme - 3 yıl önce Müzakereci polisler, şüpheliyi böyle ikna etti.
rakipbul 01:07
rakipbul 10 izlenme - 6 yıl önce 17.10.2010