Hoşgeldiniz!

İsmail Abi Videoları İzle

Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 00:13
Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 1.828.043 izlenme - 2 yıl önce Efendim pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Hayati adlı karakter, gönüllerimizde hala bitmeyen Leyla ile Mecnun'un efsanevi karakteri İsmail Abi'ye gönderme, daha doğrusu selam çakıyor. Çünkü Leyla ile Mecnun'un bazı bölümlerini çeken Murat Onbul, Ulan İstanbul dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. İzleyelim..
Leyla ile Mecnun - İskender Abiden Gönül İşlerinde Beş Altın Kural 00:34
Leyla ile Mecnun - İskender Abiden Gönül İşlerinde Beş Altın Kural 2.561 izlenme - 3 ay önce Gönül işlerinde 5 altın kural 1. Kural; Eğer bir şansın varsa, sonuna kadar kovala. Asla vazgeçme. 2. Kural; Olmadığın biri gibi görünmeye çalışma. Açık oyna. İlişkiyi çirkinleştirme. 3. Kural; tek motton şu olsun hayatta "sen çaldır beni ararım" 4. Kural; Başka bir sevdiği varsa, araya girme. Yuva yıkanın, yuvası olmaz. Kızı unut. Kendini arabeske ver. 5. Ve son kural; Gerekirse geberene kadar sevmeye devam et.
İsmail Abi Klonlarıyla - Leyla İle Mecnun 01:48
İsmail Abi Klonlarıyla - Leyla İle Mecnun 2.036 izlenme - 4 ay önce Arda'nın babasının planına kurban giden İsmail Abi birden yediye çıkar. Yedi İsmail Abi iş görüşmesinde...
Leyla ile Mecnun - İsmail Abiyle Bilye Oynamak 00:23
Leyla ile Mecnun - İsmail Abiyle Bilye Oynamak 3.143 izlenme - 8 ay önce Leyla ile Mecnun'un 5. bölümünde İsmail abinin içindeki çocuğu öldürmediğini anladığımız güzel bir sahne...
İsmail Abi - En Komik Sahneler ( Leyla İle Mecnun ) 03:30
İsmail Abi - En Komik Sahneler ( Leyla İle Mecnun ) 12.585 izlenme - 4 yıl önce İsmail Abi - En Komik Sahneler ( Leyla İle Mecnun )
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal Namaz Kılma Sahnesi 02:00
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal Namaz Kılma Sahnesi 3.729 izlenme - 1 yıl önce Leyla ile mecnun Dizisinin en sağlam en bomba karakterlerinden biri olan Erdal Bakkal'ın Azrailden Kurtulma çabaları ve Namaz kılması.
Leyla ile Mecnun Kucaklaşma 01:05
Leyla ile Mecnun Kucaklaşma 1.473 izlenme - 10 ay önce İsmail Abi ve Mecnun kucaklaşır, o kadar güçlü bir kucaklaşma olur ki en zıtlar bile birbirleriyle barışır...
Leyla İle Mecnun ''rekor Kıran Müzik'' 01:58
Leyla İle Mecnun ''rekor Kıran Müzik'' 8.793 izlenme - 4 yıl önce Saz bi başka güzelleştirmiş parçayı.
ismail abi okulda hademe olursa 01:56
ismail abi okulda hademe olursa 4.515 izlenme - 5 yıl önce
Leyla ile Mecnun - 19. Bölüm (HD) 01:28:17
Leyla ile Mecnun - 19. Bölüm (HD) 893 izlenme - 11 ay önce (Benjamin - 27 Haziran 2011)
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 03:07
Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi 7.178 izlenme - 3 yıl önce Ben de özledim - Leyla ile Mecnun Final Sahnesi - (alisayar)
Çubuklu Mezatı 01:33
Çubuklu Mezatı 2.690 izlenme - 5 yıl önce çubuklu mezatı www.beykozlumusun.com a teşekkür eder....
Bu Kıza Kadar (Canlı Performans) Koptu Geliyor 02:32
Bu Kıza Kadar (Canlı Performans) Koptu Geliyor 5.248 izlenme - 4 yıl önce Leyla ile Mecnun
Leyla ile Mecnun - 13. Bölüm (HD) 01:24:38
Leyla ile Mecnun - 13. Bölüm (HD) 932 izlenme - 11 ay önce (Fake To The Future - 11 Mayıs 2011)
Mustafa Ceceli- Leyla İle Mecnun 03:53
Mustafa Ceceli- Leyla İle Mecnun 4.980 izlenme - 4 yıl önce Bir hayran tarafından düzenlen fanart video klip
Leyla ile Mecnun - 5. Bölüm (HD) 01:21:27
Leyla ile Mecnun - 5. Bölüm (HD) 940 izlenme - 11 ay önce (Şöhret - 9 Mart 2011) Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
İsmail Abi Afgan Kız Olursa :) 01:51
İsmail Abi Afgan Kız Olursa :) 2.380 izlenme - 4 yıl önce İşin İçine Steve Mccurry'nin Meşhur Afgan Kız Fotoğrafı Karışınca Yine Gülmek Garanti Oldu.. :)
crazy frog türk versionu ismail abi :)) 00:17
crazy frog türk versionu ismail abi :)) 3.699 izlenme - 7 yıl önce ismail abi :))
İsmail Abi Kazanmak icin Kac Para Programında (Beyaz Show) 00:49
İsmail Abi Kazanmak icin Kac Para Programında (Beyaz Show) 2.937 izlenme - 5 yıl önce İsmail Abi Kazanmak icin Kac Para Programında (Beyaz Show)
Leyla ile Mecnun - 17. Bölüm (HD) 01:24:07
Leyla ile Mecnun - 17. Bölüm (HD) 830 izlenme - 11 ay önce (Şekerpare - 13 Haziran 2011)
Ali Atay - İstersen (Leyla ile Mecnun) 03:31
Ali Atay - İstersen (Leyla ile Mecnun) 1.211 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Gitmek istersen yol senin Kalırsan eğer buram senin İçimde bir sıkıntı var Derdim büyük ama bilirim ki Kimi beklersen onu ararsın Kimi istersen onu bulursun Yanında... Sormam gidersen evindesin İçimdeki yerindesin Gideceksen gideceksin Derdim büyük ama bilirim ki Kimi istersen onu bulursun Kimi seçersen onu yaşarsın Kimi beklersen onu ararsın Kimi istersen onu bulursun Yanında...
İsmail abi Vidalı Sopa icat etmiş 00:31
İsmail abi Vidalı Sopa icat etmiş 1.897 izlenme - 4 yıl önce İsmail abi Vidalı Sopa icat etmiş
İsmail Abi - Hakim Bey (Leyla ile Mecnun) 01:46
İsmail Abi - Hakim Bey (Leyla ile Mecnun) 947 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin güzide dizilerinden olan Leyla ile Mecnun dizisinden bir sahne arkadaşlar, bazıları için efsane, bir başyapıt; bazıları içinse "çok abartılıyor yaaa ne var bu kadar komik" denilen dizimizde; Mecnun Çınar, İsmail Abi ve Hırsız Yavuz, yeni Leylamız olan Melis Birkan'a vermiş oldukları rahatsızlıktan dolayı tutuklanırlar ve mahkemeye çıkarlar. Neyse ya bundan sonrasını da izleyin yahu, zaten topu topu 1:46 dk bir video.
Leyla ile Mecnun İsmail Abi Atatürkün Uşağı 00:57
Leyla ile Mecnun İsmail Abi Atatürkün Uşağı 1.493 izlenme - 5 yıl önce Leyla ile Mecnun İsmail Abi Atatürkün Uşağı
Serkan KESKİN - Duvardaki Resim (İsmail Abi) 03:06
Serkan KESKİN - Duvardaki Resim (İsmail Abi) 2.325 izlenme - 4 yıl önce Serkan KESKİN - Duvardaki Resim
İsmail Abi Ve Şekerpare Ayrilik Sahnesi 07:41
İsmail Abi Ve Şekerpare Ayrilik Sahnesi 1.396 izlenme - 5 yıl önce
İsmail Abi İskender'in Taksiyele İşe Çıkarsa - Leyla ile Mecnun    02:05
İsmail Abi İskender'in Taksiyele İşe Çıkarsa - Leyla ile Mecnun 41 izlenme - 3 hafta önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İsmail Abi Korece Konuşmak - Leyla ile Mecnun 00:53
İsmail Abi Korece Konuşmak - Leyla ile Mecnun 716 izlenme - 2 yıl önce Yeni Burhan Altıntop diyorlar bu karakter için ve ben de deli oluyorum. Burhan Altıntop'u hiç sevemedim. Avrupa Yakası'nı düzenli olarak izlediğim zaman da sevemedim. Avrupa Yakası da bozdu yæ dediğimiz zamanlarda da sevmedim. Zaten oldum olası anlamadım, bu kadar uyuz bir karakter ve uyuz hareketleri nasıl fenomen haline geldi? Neyse geldi geçti dizi. Mühim değildi. ta ki, İsmail Abi'yle karşılaştırılmaya başlayıncaya kadar. Elbette oyunculuklar çok büyük oranda etkili. Lakin İsmail Abi'yi tek başına, oyuncudan bağımsız bi karakter olarak düşündüğümüzde de, insanı çileden çıkaran bi kişilik yok ortada. Kimse İsmail Abi'den kaçmıyor. Kimse ondan kurtulmak için bin takla atmıyor, kimse İsmail Abi'nin dayaklık olduğunu düşünmüyor. Kimi zaman herkesten daha uyanık, kimi zaman herkesten daha saf, ama hiçbir zaman kötü niyetli değil. Orijinalliği bambaşka. O yüzden İsmail Abi'ye yeni Burhan Altıntop diyenlere kıl oluyorum.
İsmail Abi Gülüşü  - Leyla ile Mecnun 11:14
İsmail Abi Gülüşü - Leyla ile Mecnun 678 izlenme - 2 yıl önce Leyla İle Mecnun dizisini izlerken beklediğim sahnelerden biri olurdu bu gülüş.İnternette de daha önceden aramıştım ama bulamamıştım, sadece bana mı komik geliyor demiştim ama sonra bu kolajı buldum.İsmail Abinin 1. bölümden 103. bölüme kadar olan efsanevi gülüşlerini içermektedir.
Mutlu Yıllar! (İsmail Abi) 00:15
Mutlu Yıllar! (İsmail Abi) 1.512 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Yıllar! (İsmail Abi)