Hoşgeldiniz!

ismail cem

''ezel'' İsmail Cem Ödüllerini Topladı.. 02:08
''ezel'' İsmail Cem Ödüllerini Topladı.. 2.284 izlenme - 8 yıl önce antalya büyükşehir belediyesi ve antalya kültür sanat vakfı aksav tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ''ismail cem televizyon ödülleri'' sahiplerini buldu. ezel 7 dalda ödüle layık görüldü..
Trt Fon Müzikleri 2 - 80'ler ve 90'lar 08:23
Trt Fon Müzikleri 2 - 80'ler ve 90'lar 985 izlenme - 3 yıl önce Geçen videonun geçtiği dönemin biraz daha gerisine gidiyoruz sanırım bu kayıtta. Gerek Kemal Sunal filmlerinde, gerek Sezercik'li filmlerde, gerek Hababam Sınıfı'nda duymaya alıştığımız melodilerin bir kolajı gibi olmuş bu fon müziklerini dinleyeceksiniz.
İsmail Cem Bakır - Anladım 02:36
İsmail Cem Bakır - Anladım 1.606 izlenme - 9 yıl önce süper bir yorum
Meclisteki Parti Liderlerinin Yemin Törenleri (1991) 01:20
Meclisteki Parti Liderlerinin Yemin Törenleri (1991) 671 izlenme - 3 yıl önce 1991 genel seçimlerinden sonra meclise giren partilerin liderleri ve önde gelen isimleri Erdal İnönü (SHP), Ahmet Türk (SHP), İsmail Cem (SHP), Necmettin Erbakan (RP), Tansu Çiller (DYP), Alparslan Türkeş (MÇP/MHP), Bülent Ecevit (DSP) ve Süleyman Demirel (DYP) TBMM'de yemin ediyor. Bu isimlerin yeminlerinden kısa bir kolaj yapılmış.
İsmail Cem Ölümünün 7. Yıl Dönümünde Kabri Başında Anıldı 01:38
İsmail Cem Ölümünün 7. Yıl Dönümünde Kabri Başında Anıldı 22 izlenme - 4 yıl önce Dışişleri eski Bakanı İsmail Cem ölümünün 7. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki mezarı başında anıldı. Anma törenine katılan CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, "Sayın Cem ile birlikte siyaset yapamadığım için üzüntülüyüm ancak onun gibi insanların bu ülkede yetişebildiğini görmekten de son derece mutluyum" dedi.
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 00:45
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 31 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntü- Doğu Perinçek'in konuşması Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek: - "Ege Denizi'ndeki 152 ada ve adacık Türkiye Cumhuriyeti'nin topraklarıdır.