Hoşgeldiniz!

ismail lopus ecedas

Islak Bergen - Beni Alsalar 01:52
Islak Bergen - Beni Alsalar 785 izlenme - 3 yıl önce İnternet kafede giden günlerim oldu adlı parçayı söylerken Hisli Bergen'i izlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13384/hisli-bergen---beni-alsalar- Şimdi ise aynı vakanın bi üst modeli, ıslatılmışı karşımızda. Islatılmış, servise hazır. "Alın bunu, al al al"
Tüm Islak Bergenler Birleşin ! 01:44
Tüm Islak Bergenler Birleşin ! 191 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Islak Bergen'in giden günlerim oldu adlı parçayı duşta söylemesinden sonra bir dünya Bergen türü gelmiş, artık o kadar çok olmuştu ki, bunalmış, delicesine içerikleri reddediyorduk. Sitenin adının bergenlerleyaşıyorum'a dönmesinden korkuyorduk. mesut bahtiyar, uzun bir süre kendini odasına kapamış; "şu güzel ortamı bozmayalım" diyerek hıçkıra hıçkıra ağlamıştı, ne de olsa duygusal adamdı. arapulas, çatışmaya gidiyorum demiş ve uzun bir süre haber alınamamıştı. roleksoglu, kendini içkiye vermiş, tüm bira markalarını birbirine karıştırınca nasıl bir tad yakalayacağını merak ediyordu. vogueman, şuurunu yitirip günlerce msnden; "fırına tavuk attım, onu yiyim" yazıyordu. yettimgari, yiğidim aslanım, olaylardan habersiz askerdeydi. Ben ise günlerce duşta giden günlerim oldu şarkısını söylerken, kıçıma şaplaklar atıp "you nasty" diyordum. İnanın çok zor günlerdi, hakkaten giden günlerimiz oldu lan...
Islak İsmail - Askere Gidiyorum 04:11
Islak İsmail - Askere Gidiyorum 168 izlenme - 3 yıl önce Islak İsmail yeni bir kliple bizlerle. Zeki Demirkubuz'un çektiği söylenilen klipte uzun planlar göze çarpıyor. Gerçekçi oyunculuk ise göz dolduruyor. Anne ile vedalaşma sahnesi ise insanın içine oturuyor. Bir nevî babam ve oğlum filmini izler gibi oluyosunuz. Buyrun.