Hoşgeldiniz!

ismailağa

İsmail Ağa Cemaatinde Şıhın Geçişini Çekmek İsteyen Adamın Telefonuna Gelişine Tokan Atan Adam 00:15
İsmail Ağa Cemaatinde Şıhın Geçişini Çekmek İsteyen Adamın Telefonuna Gelişine Tokan Atan Adam 10.715 izlenme - 1 ay önce ismail ağa cemaatinde şıhlarının gelişini çekmek isteyen insanlar, şok tepkiyle karşılanıyor.. Giden telefon olsun. Şıhınız cübbesinin altında sizi sırat köprüsünden geçirip cennete sokacak zaten.
Cem Yılmaz'a İkizi Kadar Benzeyen Hoca 08:01
Cem Yılmaz'a İkizi Kadar Benzeyen Hoca 36.524 izlenme - 7 ay önce Bu hocanın komedyen Cem Yılmaz'a benzerliği yok artık dedirtecek. İsmailağa Cemaatinden "Mahmud Efendi Külliyesi Sorumlusu" Muhammed Sinan adlı kişi Cem Yılmaz'ın adeta ikizi.
İsmailağa Çağrı Merkezi - Tanıtım 00:58
İsmailağa Çağrı Merkezi - Tanıtım 2.617 izlenme - 1 ay önce Seçkin cemaatlerimizden İsmailağa cemaati, cemaat dünyasında çığır açtı. Erkek olmanız şartıyla artık çocuklarla vs. ile ilgili sorularınızı bu çağrı merkezini arayarak sorabilirsiniz.
2 dakikada Fethullah Gülen - Cübbeli Ahmet 02:30
2 dakikada Fethullah Gülen - Cübbeli Ahmet 15.052 izlenme - 1 yıl önce 2 dakikada Fethullah Gülen - Cübbeli Ahmet Hoca meselesi! Vicdanınızla izleyin, karar verin, sizce ne değişti?
Evlenemeyen Kızlara Tavsiyeler - Cübbeli Ahmet Hoca 02:20
Evlenemeyen Kızlara Tavsiyeler - Cübbeli Ahmet Hoca 6.341 izlenme - 10 ay önce Medyada sık sık gündeme gelen Cübbeli Ahmet Hoca yine ciddi bir konuya değinmiş.Türk kızları neden evde kalıyorum diye düşünmesin diyorum sizleri tavsiyelerle baş başa bırakıyorum.
cübbeli ahmet hoca fatih altaylı murat bardakçı 04:38
cübbeli ahmet hoca fatih altaylı murat bardakçı 61.259 izlenme - 8 yıl önce cübbeli ahmet hoca fatih altaylı ve murat bardakçı İle kahkaha Şov
28 Nisan 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti -  Cübbeli Ahmet Hocaefendi 02:08:15
28 Nisan 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 7.669 izlenme - 1 yıl önce 28 Nisan 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti - Cübbeli Ahmet Hocaefendi
17 Mart 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti Cübbeli Ahmet Hocaefendi 01:11:21
17 Mart 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti Cübbeli Ahmet Hocaefendi 8.176 izlenme - 1 yıl önce Derneğimizin Facebook Adresi : http://www.facebook.com/suffedersincan
Darbecilere Karşı Sarıklı Mücahidin Muhteşem Konuşması 06:44
Darbecilere Karşı Sarıklı Mücahidin Muhteşem Konuşması 4.133 izlenme - 12 ay önce 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi bitti,demokrasi nöbetleri başladı insanların darbe ile ilgili fikirleri alınmaya devam ediliyor.Bu sefer İsmailağa dergahanın Nusrat hocası ile darbe üzerine röportaj yapıldı izliyoruz
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 01:33
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 8.654 izlenme - 1 yıl önce Eski Gavs'ın Oğlu, Şimdiki Gavs'ın Yeğeni Fevzeddin'in Hikayeleri. Gavs'ın gözüne bakmamesi lazım! Gavs'ın gözüne bakan kömür gibi yanar.
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 01:51
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 9.606 izlenme - 2 yıl önce Cübbelinin sapık hikayeleri. Cariye Peygamber Efendimizin idrarını içmiş.
Mahmud Efendi'nin Sefere Çıkması (At ve Silah Sesi İçerir) 02:04
Mahmud Efendi'nin Sefere Çıkması (At ve Silah Sesi İçerir) 4.537 izlenme - 1 yıl önce Mahmud Efendi'nin kurduğu Marifet Derneği isimli derneğin facebook sayfasında bu başlıkla yayınlanan ve anlam veremediğim video. Buyrun hep beraber anlam veremeyelim.
Recep Tayyip Erdoğan İsmailağa Dergahı Büyükleriyle 01:29
Recep Tayyip Erdoğan İsmailağa Dergahı Büyükleriyle 4.692 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Bayramı'nın ilk günü bayramlaşmak için İsmailağa Dergahı'nın büyükleriyle bir araya gelen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bu buluşmadaki video görüntüleri ortaya çıktı. Bir müddet gerçekleşen görüşmenin ardından çıkış esnasında çekilen videoda; Kemal Efendi, Hasan Efendi ve Mustafa Efendi görülüyor. Mustafa Efendi bir müddet Tayyip beyle hususi konuşuyor. Mevla Dostlarından ayırmasın diyoruz...
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life  Cübbeli Hoca 00:55
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life Cübbeli Hoca 7.828 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca Tuvalet Taşının Allah'la Konuşmasını Anlatıyor. - Ya Rabbim ne suçum vardı da beni tuvalet taşı yaptın? Sus! 60 Yaşını geçip de sakalsız ölene mezar taşı yaparsam daha mı iyi olur? Hurafe Life
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 08:25
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 4.715 izlenme - 11 ay önce Amacımız İslam'ı kötülemek değil, İslam'ı kötüleyenleri deşifre etmektir.
Mahmut Efendi Hazretleri'nin Azrail'i Geri Yollaması 01:08
Mahmut Efendi Hazretleri'nin Azrail'i Geri Yollaması 4.110 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hocaefendinin, asrın müceddidi Mahmud Efendi Hazretleri(k.s.) ile ilgili bir konuşmasını dinliyoruz.
Müridlerini Ezerek Şifa Dağıtan Şeyh - Hurafe Life 00:38
Müridlerini Ezerek Şifa Dağıtan Şeyh - Hurafe Life 4.833 izlenme - 2 yıl önce Şeyh'imiz müridlerini ezerek şifa dağıtıyor! Her türlü tedaviyi yapıyor. Hurafe Life
Kadınları Eve Kapatarak Fitneyi Engellemek 02:05
Kadınları Eve Kapatarak Fitneyi Engellemek 3.890 izlenme - 1 yıl önce Genç kızların okumasından iş kadınlarına, sokakta yürümekten televizyona çıkmaya kadar kadınların ev dışındaki hayatlarına ''kesin ve derin'' dini deliller ile (ahzab suresi gibi), karşı çıkan ''ama sempatik ama çok sempatik yaa'' dediğimiz istanbul'da yaygın bir cemaatin sesi cübbeli hocamızı izliyoruz efendiler.
Uludağ'da Mahmut Efendi İzdihamı 02:45
Uludağ'da Mahmut Efendi İzdihamı 4.524 izlenme - 4 yıl önce İsmailağa Cemaati Uludağ A Çıktı İsmailağa Cemaati Lideri Mahmut Ustaosmanoğlu Müridleriyle Uludağ Da Buluştu.
İsmailağa Cemaati Lideri Mahmut Efendi Hz. - Show TV 06:55
İsmailağa Cemaati Lideri Mahmut Efendi Hz. - Show TV 3.767 izlenme - 3 yıl önce 43 ülkeden gelen 400 ilim adamı tarafından islam dünyasının en büyük alimi ilan edilen İsmailağa cemaati'nin lideri ve Nakşibendi Tarikatı'nın en önemli isimlerinden Mahmut Efendi Hazretleri, dergahının kapılarını ilk kez Show TV'ye açtı... Mahmut Efendi'nin milyonlarca kişinin merak ettiği Beykoz'daki evine sadece Show TV kameraları girdi... Mahmut Efendi Hazretleri Show TV 28 Temmuz 2014,
İsmailağa Cemaati:  Hanımların Meydanlarda Bulunması Uygun Değildir 00:50
İsmailağa Cemaati: Hanımların Meydanlarda Bulunması Uygun Değildir 970 izlenme - 1 yıl önce Darbe girişimleri sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tehlike halen geçmiş değil sokakları boş bırakmayalım sözlerinin ardından sokaklara inenler arasında yer alan İsmailağa Cemaati, eylemlere ilişkin açıklama yaptı. Cemaat, yaptığı açıklamada kadınlara ‘Hanım’ diye seslenerek ‘Hanımların Meydanlarda Bulunması uygun değildir’ dedi.
Müzik Ruhun Belasıdır! 05:18
Müzik Ruhun Belasıdır! 3.129 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi Hazretleri "müzik ruhun gıdasıdır" diyenlere ayet ve hadislerle gerekli cevabı veriyor.
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Malvarlığı 09:16
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Malvarlığı 662 izlenme - 11 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca'ya yapılan kumpas kurulmuştu hatırlarsanız.Hoca zaten yıllar önce malvarlığına ilişkin açıklama yapmış.İşte o açıklamalar izliyoruz..
İsmailağa Cemaati Cep Telefonu Yasağı 00:15
İsmailağa Cemaati Cep Telefonu Yasağı 77 izlenme - 1 ay önce İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nu videoya kaydetmeye çalışan birinin eline vurup telefonunu düşüren ve "Sinirlendirme" diye seslenen M. Keskin hocanın hareketi tepkilere neden oldu.
Cübbeli Ahmet Hoca - Cinler - Teketek 09:59
Cübbeli Ahmet Hoca - Cinler - Teketek 1.179 izlenme - 2 yıl önce Cinler, gözle görülmeyen canlılar olduğundan, onlar hakkında bilgilerimizi kuran ve hadislerden almaktayız. Kur'an ı kerime göre insanoğlu topraktan, cinler ise ateş özünden yaratılmıştır: "Cinleri öz ateşten yarattı" (er-Rahmân suresi 55/15), "Andolsun ki biz insanı, kuru kara çamurdan, şekil verilmiş balçıktan yarattık. Cinleri de daha önce, zehirli ateşten yarattık" (el-Hicr suresi 15/26-27). Bu ayette gösteriyor ki cinler insanlardan önce yaratılmıştır. Kur'an'ı kerimde cinleri anlatan, tamamı yirmi sekiz âyet olan Cin sûresi adıyla bilinen bir sûre de bulunmaktadır. Bu ayette de bahsedildiği gibi, cinler farklı kavimlere bölünmüşlerdir. Cinlerin bir bölümü müslümandır. Bir kısmı da kâfirdir. Kâfir olanları cinlerin çoğunluğunu oluştururlar. Cinlerin mümin olanları, müslümanlarla beraber cennette, kâfir olanları da iman etmeyenlerle beraber cehenneme gireceklerdir. Cinler değişik şekillere girebilmeleri ve insanlar için olağanüstü denilebilecek işleri kolayca yapabilmeleri ile beraber,halk arasında "üç harfliler" olarak ta isimlendirilirler. Hz. Süleyman A.S 'ın Sebe krallığı melike(kraliçe) si tahtını kendi mülküne katmayı dilediğinde, cinlerden birisinin, Hz. Süleyman A.S 'a "sen tahtından kalkmadan o tahtı yanına getiririm." demesi cinlerin acayip işlerine bir örnektir. Allahü teala hazretleri cinlerden bir gurubu Hz. Süleyman A.S 'ın emrine vermiş,o da bunları türlü işlerinde çalıştırmıştır. Cinlerin şerrinden emin olmak isteyen Ayetel Kürsi suresini her gün evine okur üflerse, Allah'ın izni ile o ev ve kendisi korunur.... Alıntıdır.
İsmailağa, Menzil, Nakşiler ve Kadirileri hedef alıyorlar Onlar devlete saygılı güzel insanlardır 02:35
İsmailağa, Menzil, Nakşiler ve Kadirileri hedef alıyorlar Onlar devlete saygılı güzel insanlardır 98 izlenme - 5 ay önce İsmailağa, Menzil, Nakşiler ve Kadirileri hedef alıyorlar Onlar devlete saygılı güzel insanlardır.
10 Mart 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 02:37:54
10 Mart 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 372 izlenme - 1 yıl önce Derneğimizin Facebook Adresi : http://www.facebook.com/suffedersincan
15 Temmuzun Sene-İ Devriyesinde Kıyamder Yürüyor 04:15
15 Temmuzun Sene-İ Devriyesinde Kıyamder Yürüyor 4 izlenme - 1 gün önce 15 Temmeuzun sene-i devriyesinde Saraçhane Belediye binası önündeki Nöbetten KIYAMDER görüntüleri
İsmailağa Cemaati Nedir 06:48
İsmailağa Cemaati Nedir 285 izlenme - 3 yıl önce İsmailağa Cemaati Mahmud Efendi Hazretlerinin etrafında oluşan cemaate verilen isim olmuştur http://www.ihvanlar.net
25 Ağustos 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 01:34:40
25 Ağustos 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti - Cübbeli Ahmet Hocaefendi 173 izlenme - 11 ay önce 25 Ağustos 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti - Cübbeli Ahmet Hocaefendi Hocamızın haftalık mutad sohbeti.Hocamız İmam-ı Gazali hazretlerinin ey oğul isimli eserinden ders yapıyor