Hoşgeldiniz!

Şişman Çocuk

  Koşu Yarışında Hile Yapan Şişman Çocuk 00:25
Koşu Yarışında Hile Yapan Şişman Çocuk 60.931 izlenme - 3 yıl önce İlkokul öğrencileri, öğretmenleri tarafından koşu yarışı etkinliği yapıyor. Şişman olan çocuk, yarı yoldan dönüp hile yapıyor. Ortaya komik görüntüler çıkıyor.
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 03:34
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 70.448 izlenme - 3 yıl önce Bu Çocuğun Dansını Hayretle İzleyeceksiniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
dayılık taslayan veledi yere çakan şişman çocuk 00:41
dayılık taslayan veledi yere çakan şişman çocuk 25.460 izlenme - 6 yıl önce dayılık taslayan veledi yere çakan şişman çocuk
böyle gülen gördünüzmü? 00:37
böyle gülen gördünüzmü? 13.560 izlenme - 7 yıl önce gerçekten çok komık
danscı şişman genç çocuk 02:48
danscı şişman genç çocuk 12.517 izlenme - 7 yıl önce hatırlarsınız aşırı şişman dans eden ve bir okadar hareketli bi kız vardıişte bu da o vidyonun rakibi ve erkek versiyonu aynı müziğe bu çocukda oynamışbana göre helal olsun diyorum bide siz izleyin bakalımgerçekten elemanı tebrik etmek lazım cesaretinden
Şişman Çocukla Alay Etmenin Hazin Sonu 01:05
Şişman Çocukla Alay Etmenin Hazin Sonu 3.124 izlenme - 2 yıl önce Arkansaz'in varos okullarindan birinin cikisinda olan olaya tanik oluyoruz. Yeşil donlu bebe 20. saniyede kirmizili tosun pasaya "lanet olasi kicin kafandan buyuk dostum diyor" ve karsiligini 22. saniyede alıyor. Ve sonrasında liseli sevinci..
Şişman Çocuktan Göbek Dans Show 00:15
Şişman Çocuktan Göbek Dans Show 1.635 izlenme - 2 yıl önce Şişman Çocuktan Göbek Dans Show
Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon) 00:17
Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon) 620 izlenme - 1 yıl önce Burada açıklama yok :DAdana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)Adana Merkez Patlıyor Herkes (Şişman Çocuk Versiyon)
dünyanın en şişman çocuğu 04:13
dünyanın en şişman çocuğu 1.118 izlenme - 5 yıl önce
Heeyt Var Mi Bana Yan Bakan:) 00:15
Heeyt Var Mi Bana Yan Bakan:) 613 izlenme - 2 yıl önce Şişman Çocuğun Dansı
Tombul Çocuk :( 01:10
Tombul Çocuk :( 1.953 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en şişman çocuğu
Kırmızı Gömlekli Dans İlahı Gürbüz ve Kapanması Zor Yaralar 05:23
Kırmızı Gömlekli Dans İlahı Gürbüz ve Kapanması Zor Yaralar 165 izlenme - 1 yıl önce Memlekette seri katillerin sayısının azlığından yakınan ailemiz geleceğe bir yatırım yapıp biricik oğulları gürbüz için bir gösteri hazırlamışlardır. Ergen bir boğa olduğunda kırmızı gömleğimi yoksa dans figürlerimi kendisini daha utandıracak bilinmez ama ilk kurbanlarının videoda emeği geçen aile bireyleri olacağı da su götürmez bir gerçektir.
şişman çocuk korkudan ne hallere bürünüyor? 00:59
şişman çocuk korkudan ne hallere bürünüyor? 917 izlenme - 6 yıl önce
Şişman Çocuğun Büyük İntikamı 00:41
Şişman Çocuğun Büyük İntikamı 424 izlenme - 3 yıl önce Şişman Çocuğun Büyük İntikamı
Kendini Müziğin Ritmine Kaptıran Çocuk 01:57
Kendini Müziğin Ritmine Kaptıran Çocuk 69 izlenme - 1 yıl önce Havuz kenarındaki sevimli çocuk, çalan müziğin etkisiyle birden dans etmeye başladı. Dans konusunda beklenenden fazlasını veren çocuğun, kendini müziğin ritmine bıraktığı anları izliyoruz.