Hoşgeldiniz!

İsmet Büyükataman

CHP’ye Cevap Verdi : PKK’nın Don lastiği  01:12
CHP’ye Cevap Verdi : PKK’nın Don lastiği 3.187 izlenme - 1 yıl önce MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "CHP’li Selin Sayek Böke, Sayın Genel Başkanımıza ve partimize izansızca laf atmaktadır. Kendileri PKK’nın ’don lastiği’ oldukları için dünyayı öyle algılamaları ve partimize lastik yakıştırması yapmaları tamamıyla bilinç altlarının dışa vurumudur" dedi. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP’nin son günlerde partilerini ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi hedef alan sözlerine ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, “Başta Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli olmak üzere partimiz ve camiamız, CHP destekçisi malum medya tarafından hedef tahtasında tutulmaya devam etmektedir.
MHP'den 'Yedek Lastik' Diyen CHP'ye Sert Cevap: PKK'nın Don Lastiği 01:00
MHP'den 'Yedek Lastik' Diyen CHP'ye Sert Cevap: PKK'nın Don Lastiği 13 izlenme - 1 yıl önce MHP'li İsmet Büyükataman, CHP'nin Bahçeli'ye yönelik sözlerini eleştirdi: Kendileri PKK'nın 'don lastiği' oldukları için dünyayı öyle algılamaları tamamıyla bilinç altlarının dışa vurumudur.
Mhp Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: 03:43
Mhp Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "bahar Aylarında Yeni Bir Darbe Teşebbüsü Olacak Diye... 6 izlenme - 11 ay önce MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "Bahar aylarında yeni bir darbe teşebbüsü olacak diye konuşanlar art niyetlidir" "24 Mart Cuma günü Devlet Bahçeli Bursa'da olacak"BURSA - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Bahar aylarında yeni bir darbe teşebbüsü olacak,...
MHP'li Büyükataman'dan, Bursa'da Dolu Felaketinden Etkilenen Çiftçiler İçin Çözüm Önerisi 03:39
MHP'li Büyükataman'dan, Bursa'da Dolu Felaketinden Etkilenen Çiftçiler İçin Çözüm Önerisi 3 izlenme - 7 ay önce MHP'li Büyükataman'dan, Bursa'da dolu felaketinden etkilenen çiftçiler için çözüm önerisi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "İlk tedbir olarak şiddetli yağış ve dolu felaketi neticesinde ürününü kaybedenlerin zararlarını hiç bir şart ileri sürmeksizin karşılamak icabet eder.
Mhp: Başbakan Çok Acımasız, Vahşi, Kalleş Psikolojik Harekatına Devam Etmekte 00:44
Mhp: Başbakan Çok Acımasız, Vahşi, Kalleş Psikolojik Harekatına Devam Etmekte 9 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Başbakan milletimize karşı 30 Mart seçimleri öncesinde başlattığı çok acımasız, çok vahşi, çok kalleş psikolojik harekâtına devam etmektedir.