Hoşgeldiniz!

ispat

Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 02:01
Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 12.163 izlenme - 2 hafta önce Cübbeli Ahmet Hoca Efendi spor için yürüyüş yapanlara tavsiye ettiği şeyler açıkçası bana mantıklı geldi yürüyorsun da ne oluyor mübarek? eline ne geçiyor? aldığın nefese yazık. Hızlı yürümek dinende çok doğru değilmiş.
4 Delil ile Tanrı'nın Varlığının İspatı - Eski Ateist Prof. Frank Pastore 06:11
4 Delil ile Tanrı'nın Varlığının İspatı - Eski Ateist Prof. Frank Pastore 6.215 izlenme - 9 ay önce Eski Ateist Prof. Frank Pastore tanrının var olduğunu bilimsel ve mantıksal olarak ispatlıyor.biraz mantıklı düşünürsek gerçekler zaten gözükür. Yaratıcının var olabiliceği yada big bang teorisinin gerçek olabiliceği hakkında bilimsel bilgiler vericem. Bu konuyu açmamın sebebi sorgulayarak doğruyu bulmaktır. Saygı çerçevesinde bilime dayanarak her türlü tartışmaya açık bir konudur.
Windows 7 6 Agustos 2011 Secmeli Envanter Hack Byberke 11:17
Windows 7 6 Agustos 2011 Secmeli Envanter Hack Byberke 1.270 izlenme - 5 yıl önce secmeli envanter hack
allah yok diyenlere ispat!!! 06:32
allah yok diyenlere ispat!!! 664 izlenme - 5 yıl önce
Krallığını İspat Eden Adam - Cezmi Kalorifer İle Pastırma Tadında Paylaşımlar 01:48
Krallığını İspat Eden Adam - Cezmi Kalorifer İle Pastırma Tadında Paylaşımlar 176 izlenme - 2 yıl önce Krallığını İspat Eden Adam - Cezmi Kalorifer İle Pastırma Tadında Paylaşımlar
Pisagor Teoreminin Origami ile İspatı 03:49
Pisagor Teoreminin Origami ile İspatı 345 izlenme - 1 yıl önce Khan Academy'nin hazırladığı bu videoda Pisagor teoreminin farklı bir yoldan ispatını öğreneceğiz. Matematikle ya da benzeri şeylerle ilgili olmayan kişiler sıkılabilir. Geri kalanlar için gayet zevkli ve öğretici olacağı kanısındayım.
Allah Var mıdır - Müthiş Cevap 2 09:38
Allah Var mıdır - Müthiş Cevap 2 436 izlenme - 2 yıl önce Sonradan müslüman olan Amerikalı doktordan ateistlere cevap! Farklı bakış açısı sevenlere.. Allah var mıdır sorusuna çok güzel örneklerle cevap veriyor. Hakaret etmeden ön yargılardan sıyrılıp izlenmesi gereken bir video. Nasıl olurda okuma yazma bilmeyen birisi inanmayanlara göre bu uydurma kitapta bunlardan bahsedebilir. Gerçekten bunları görüpte inanmamak insanı hayrete düşürüyor.İnanıp inanmamanız sizin elinizde ama lütfen hakaret etmeden izleyelim.
Ahiretin Varlığını İspat Etmek 14:18
Ahiretin Varlığını İspat Etmek 163 izlenme - 1 yıl önce Konuşmacı: Fatih Yağcı (facebook.com/fatihy4) Konu: Sözler, Onuncu Söz, Lemalar, Kainatta bir hakimiyet faaliyeti var mıdır, ahiretin varlığına deliller, bu kadar canlının rızkı nasıl dağıtılıyor, ekolojik denge ve adil sistem, yaratıcının verdiği nimetler ve canlılarda olanlar, canlıların asıl vazifesi nedir, yaratıcının hakimiyeti, bir köy muhtarsız bir iğne ustasız olmaz, ahiretin ispatı, cehennem nerededir, mahkeme-i kübra ne demektir, 1. Dünya savaşında olanlar İletişim: https://www.sozlerkosku.com
Tanrının İspatı DNA !! 04:54
Tanrının İspatı DNA !! 151 izlenme - 2 yıl önce İnternet Sitemize Bekleriz. www.sorgulayanmüslüman.com Bizi diğer sosyal medya platformlarında takip edebilirsiniz; www.facebook.com/smusluman www.twitter.com/sgmusluman www.instagram.com/sorgulayanmusluman/ www.izlesene.com/sorgulayanmusluman www.dailymotion.com/sorgulayanmusluman www.vimeo.com/sorgulayanmusluman Kanalımızda ve Websitemizde cevabını bulabileceğiniz sorular : Allah var mı? Tanrı var mı? Evrim teorisi Tanrı'nın varlığına tehtid oluşturmakta mıdır? Tanrı'nın delilleri nelerdir? Allah'ın olduğunu nereden biliyoruz? İslam neden doğru din? Tanrı ile Allah arasındaki fark nedir? Tanrı demek günah mıdır? Doğru Din nasıl bulunur? Din Bilim İlişkisi nedir? Ateizm Bilim çatışması nedir? Din bilim çatışması var mıdır? Ateizm nedir ? İslam'ın kanıtları var mıdır? Tanrı'nın argümanları nelerdir? Argüman nedir? Evrim teorisi Tanrı inancına zıt mıdır? Evrim Din çatışıyor mu? Evrim Teorisi ile İslam arasında herhangi bir zıtlıkdan söz edilebilir mi? Bilim nedir? Sözde Bilim nedir? Bilim düşmanları kimlerdir? Evrimi Aetizmleri için araçsallaştıran bilim adamları kimlerdir? Felsefe nedir? Felsefe Bilimi kapsar mı? Bilim felsefesi nedir? Ontolojik Arügman felsefi midir? Felsefi argümanlar nelerdir? Bilimsel argümanlar nelerdir? Kur'an'da çelişki var mıdır? Kur'an'da hata var mıdır? Kur'an Allah'ın kelamı mıdır ? Kur'an'ın hak olduğunun kanıtları var mıdır? Ruh nedir ? Reankarnasyon nedir ? İslam dini bilim ile uyuşuyor mu? Kur'an'da matematiksel mucizeler var mı? Ateizm Bilim ile neden çatışmaktadır ? İslam mantıklı mıdır ? Modern bilim Evrenin hassas ayarlandığını mı gösteriyor ? Evrenin başlangıcı var mı? Caner Taslaman Kimdir ? Enis Doko Kimdir? Günümüz din felsefecileri kimlerdir? Kötülük problemi nedir? Allah neden kötülüklere izin veriyor? Dinna kaynağı olarak Kur'an yeter mi? İslam felsefesi nedir ? Ahlak ve Allah. Kur'an'ı muhammed uydurdu diyenlere cerebileceğimiz cevaplar nelerdir? Allah'ın olduğuna dair delillerimiz neler olmalı? Hadisler uyduruldu mu ? Hikmet nedir ? Kur'anda 19 mucizesi var mıdır ? Hristiyanlık doğru din midir? Kur'an'ın astronomik mucizeleri nelerdir? Kur'an'ın jeolojik mucizeleri nelerdir ?Kur'an kaç yılda inmiştir ? Tüm bu soruların cevaplarına facebook sayfamızdan ve Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.
Allah'ın Varlığını İspatlayabilir misin? - Sözler Köşkü 05:04
Allah'ın Varlığını İspatlayabilir misin? - Sözler Köşkü 203 izlenme - 1 yıl önce Gördüğünüz gibi daha rahim ve rahman olan yüce yaradanımız hakkında bile yeterli bilgiye sahip değiliz. Röportajla sizleri başbaşa bırakıyorum. Önceki içerikler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/145248/ateist-bir-gencle-sokak-sohbeti-sozler-kosku http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/145249/ateist-bir-gencle-sokak-sohbeti-2-sozler-kosku
Eden Bulur Deyiminin 17 İspatı 02:37
Eden Bulur Deyiminin 17 İspatı 120 izlenme - 1 yıl önce İyilik yap iyilik bul! Fakat bu videodaki arkadaşlar ne ektilerse onu biçmişler. Kısacası ettiklerini bulmuşlar. İzliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alman Mühendisliğinin 15 Saniyelik Muazzam İspatı 00:14
Alman Mühendisliğinin 15 Saniyelik Muazzam İspatı 68 izlenme - 11 ay önce Alman teknolojisinin ve mühendisliğinin ne denli gelişmiş olduğunu ispatlar nitelikte bir video. Gelişmiş süspansiyona sahip tankın üzerine konulan bira tank sarsılsa da hiçbir şekilde sarsılmıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Ünlüler Reenkarnasyonun İspatı Gibi 01:53
Bu Ünlüler Reenkarnasyonun İspatı Gibi 256 izlenme - 3 yıl önce Bu Ünlüler Reenkarnasyonun İspatı Gibi
Üstün Alman Mühendisliğinin Ne Demek Olduğunun 15 Saniyelik Muazzam İspatı 00:14
Üstün Alman Mühendisliğinin Ne Demek Olduğunun 15 Saniyelik Muazzam İspatı 43 izlenme - 11 ay önce Alman teknolojisinin ve mühendisliğinin ne denli gelişmiş olduğunu ispatlar nitelikte bir video. Gelişmiş süspansiyona sahip tankın üzerine konulan bira tank sarsılsa da hiçbir şekilde sarsılmıyor.
Genoveva Anonma: Kadın Olduğumu İspatlamak İçin Çırılçıplak Soyundum 01:14
Genoveva Anonma: Kadın Olduğumu İspatlamak İçin Çırılçıplak Soyundum 85 izlenme - 2 yıl önce Kadın futbolunun yıldız isimlerinden Genoveva Anonma, "Turnuvada karşı takım erkek olduğumu iddia ettiği için federasyon üyeleri önünde soyundum. Onur kırıcıydı." dedi.
Allah'ın Varlığına Bir Delil... 15:59
Allah'ın Varlığına Bir Delil... 172 izlenme - 2 yıl önce Allahın varlığına Yardımlaşma Delili, Allaha nasıl iman etmeliyiz, neden Allahın varlığına dair delillere ihtiyacımız var, Allahı insanlara nasıl anlatabiliriz, Nasıl inanmalıyız, Kainatta ki varlıklar arasında nasıl bir ilişki vardır, Allaha inanmak için ne yapmalıyım, tevhid ne demektir Konuşmacı: Fatih Yağcı (facebook.com/fatihy4) Konu: Sözler, 22. Yirmiikinci Söz, İkinci Makam, Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü'nün Resmi Sayfası http://www.facebook.com/SozlerKoskuizmir Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
On Üç Dakikada Allah'ın İspatı! 13:25
On Üç Dakikada Allah'ın İspatı! 72 izlenme - 2 yıl önce Osman Sungur Yeken - Çınaraltı Ankara Kızılay'da sosyal faaliyetlerin ve islami sohbetlerin yapıldığı bir gençlik oluşumu Sizleri de bekliyoruz! http://www.facebook.com/cinaraltindayiz http://www.cinaraltindayiz.net http://www.cinaralti.org http://www.twitter.com/cinaraltindayiz
Bu Sohbette Meleklerin Varlığı Kanıtlanıyor..! 16:28
Bu Sohbette Meleklerin Varlığı Kanıtlanıyor..! 83 izlenme - 2 yıl önce Meleklerin varlığı kanıtlanabilir mi ? Melekler var mıdır? Neden melekler vardır. Allah melekleri neden yaratmıştır. Görmediğim şeye inanmam demek doğrumudur. Uzayda hayat varmıdır. Uzaylıların varlığı ispat edilmişmidir. Allahın Hakim ismi. 29. Söz Melekler ve Ruh konusu. Kainatta israf var mıdır? Boşuna yaratılmış şeyler var mıdır? Konuşmacı: Fatih Yağcı Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü'nün Resmi Sayfası Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
İspat 00:44
İspat 31 izlenme - 5 yıl önce bişeyi ispat etmek
Aşkım Senin Icin 00:55
Aşkım Senin Icin 76 izlenme - 7 yıl önce bu bir ispattır
Richard Dawkins - Yaratılışçıları İkna Edecek Tek Cümle 02:33
Richard Dawkins - Yaratılışçıları İkna Edecek Tek Cümle 7 izlenme - 9 ay önce Bu videoda Richard Dawkins yaratılışçıların tezini yok edecek cümleyi, daha doğrusu bilimselliği ispatlanmış ve geniş kitlelerce kabul görmüş konuyu açıklıyor.
Heron Formülünün İspatı (Bölüm 1) 10:50
Heron Formülünün İspatı (Bölüm 1) 23 izlenme - 2 yıl önce Heron Formülünün İspatı (Bölüm 1) Part 1 of Proof of Heron's Formula: https://www.khanacademy.org/math/geometry/basic-geometry/heron_formula_tutorial/v/part-...
Allah'ın Varlığının Bilimsel İspatı(Havadaki Gazların Oranı) 04:24
Allah'ın Varlığının Bilimsel İspatı(Havadaki Gazların Oranı) 3 izlenme - 3 ay önce Allah'ın varlığına bilimsel ispat arayanlar için harika bir video.
Sarhoş Olmadığımı İspatlayınca Ben 00:06
Sarhoş Olmadığımı İspatlayınca Ben 7 izlenme - 1 yıl önce Sarhoş Olmadığımı İspatlayınca Ben Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
İspat Ve Temenni ~ Cengizhan Konuş 03:16
İspat Ve Temenni ~ Cengizhan Konuş 8 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/sonsuzlukeki https://www.facebook.com/CengizhanKonus
Beş duyunun varlığı bize ruhun varlığını ispatlamaktadır 04:30
Beş duyunun varlığı bize ruhun varlığını ispatlamaktadır 1 izlenme - 10 ay önce Beş duyunun varlığı bize ruhun varlığını ispatlamaktadır Adnan Oktar’ın 29 Temmuz 2015 tarihli A9 TV röportajında www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Erdoğan'dan istifa resti: İspat edilirse bu makamda durmam 01:32
Erdoğan'dan istifa resti: İspat edilirse bu makamda durmam 1 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin geçtiğimiz hafta hava sahasını ihlal eden Rusya'ya ait bir savaş uçağını düşürmesi sonrası iki ülke arasında tırmanan gerilim Paris'e taşındı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi için bulunduğu Fransa'nın başkentinde Ankara'ya yönelik sert açıklamalarını sürdürdü. Putin, terör örgütü 'IŞİD'den alınan petrolün sevkiyatını güvence altına almak için' Rus jetinin düşürüldüğünü iddia etti: "Uçağımızı vurma kararının, Türk topraklarına uzanan bu petro… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/12/01/erd... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr