Hoşgeldiniz!

işportacı

Doktora Da Ben Gözlük Satıyorum Diyen İşportacı 03:12
Doktora Da Ben Gözlük Satıyorum Diyen İşportacı 3.288 izlenme - 5 ay önce İşportada ulu orta satılan gözlükler ve parfümler tehlike saçıyor. Güneş gözlüğünün yanında numaralı gözlük de satan bir satıcı, ‘Doktor bile bizden alıyor’ diyerek müşteriyi ikna etmeye çalışıyor
İzmir'de Suriyeli Çocuğu Yere Çarpan Seyyar Satıcı 00:42
İzmir'de Suriyeli Çocuğu Yere Çarpan Seyyar Satıcı 11.507 izlenme - 2 yıl önce Ülkemize fazlaca suriyeli sığınmış olabilir. Savaştan kaçan ve ülkemize sığınan bu insanlar yüzünden rahatımız biraz kaçmışta olabilir. Hatta bu sığınmacılar düşüncesizce üremeye devam ediyodur. Kimbilir videoadaki çocuk hırsızlık yapmıştır belki. Ama bir çocuk havaya kaldırılıp yere çarpılmalı mıdır?
Pvc Kimlik Kaplama - Gezici Hizmet 00:53
Pvc Kimlik Kaplama - Gezici Hizmet 1.412 izlenme - 2 yıl önce Sokak aralarından çarşı pazara kadar bir ara baya çoğalan şimdilerde piyasası ne durumda olduğunu bilemediğim bir hizmet. Yakınlarından geçerken gözümüzle görmesek de sesini duyunca hiç garipsemediğimiz bizden bir ses o. Cüzdana sığmadığından kenarlarından kırpılan nüfus cüzdanlarının bir iki yıl sonra yıpranmış ve yırtılacak konuma gelmesinden bizi kurtaran ve ayağımıza kadar gelen büyük hizmeti unutamayız. Bu hizmet dünyanın başka hangi memleketinde var bilinmez. Yaşatanlara alkış... Başka fenomen overlokçu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39215/overlok-makinasi-ayaginiza-geldi
İşportacı ve Zabıtaların Bıçaklı Kavgası Kamerada 02:00
İşportacı ve Zabıtaların Bıçaklı Kavgası Kamerada 616 izlenme - 2 yıl önce Avcılar’da pilav satıcısına izin vermeyen zabıta ekipleriyle satıcılar arasında kavga çıktı. Kavgada satıcıların ekiplere bıçak çektiği görüldü. O anlar ise amatör kamera tarafından kaydedildi. Olay, Şükrübey Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, sokakta pilav satan seyyar satıcının el arabasına zabıta ekipleri tarafından el konulmak istendi. Bunun üzerine zabıta ekipleriyle satıcı arasında kısa süreli tartışma çıktı. Bir süre sonra diğer işportacıların da dahil olmasıyla birlikte kavganın şiddeti arttı. Bu arada bir sokak satıcısının ekiplere bıçak çektiği görüldü. İhbar üzerine olay yerine gelen ekiplere de direnen işportacılara çevik kuvvet ekipleri müdahale etti. Bir vatandaşın cep telefonuyla kaydettiği görüntülerde tarafların birbiriyle uzun süre kavga ettiği de görüldü. Yaşanan olayın ardından işportacı tezgahı zabıta ekipleri tarafından bir araca yüklenerek depoya kaldırıldı.
Pazarda Sokakta Bedava Traş 03:36
Pazarda Sokakta Bedava Traş 985 izlenme - 3 yıl önce Pazar'da tanesini 3 TL'den sattığı jiletli tarakların reklamını yapan işportacı, gönüllü vatandaşlara bedavadan saç tıraşı yapıyor. Bazı vatandaşların, berberlerin kendisine tepki göstereceğini söylemesine aldırmayan işportacı, "Devir geçim devri. Benim 70 milyon vatandaşım var. Ben onu mu düşüneyim senin 4 tane berberini mi düşüneyim? Vatandaş kıllı kıllı dolanıyor, siz berberi düşünüyorsunuz." şeklinde sert bir şekilde cevap veriyor.
Beyazıt ve Eminönü Görüntüleri - İstanbul (1993) 12:05
Beyazıt ve Eminönü Görüntüleri - İstanbul (1993) 480 izlenme - 2 yıl önce Beyazıt ve Eminönü'nde seyyar satıcı nostaljisi içeren görüntüler izleyeceksiniz. Dile kolay tam 20 yıl geçmiş.
Bajar - İşporteci (İşportacı) 05:16
Bajar - İşporteci (İşportacı) 457 izlenme - 6 yıl önce
Tıp Dünyasını Alt Üst Eden İşportacı (40. Saniyeye Dikkat) 00:47
Tıp Dünyasını Alt Üst Eden İşportacı (40. Saniyeye Dikkat) 245 izlenme - 5 yıl önce Tıp Dünyasını Alt Üst Eden İşportacı (40. Saniyeye Dikkat) Tekelerme, İşportacı, Kaşla göz arasında mal satmak :)
Sürrealist Tatbikat ve Muavin Dayı 00:15
Sürrealist Tatbikat ve Muavin Dayı 117 izlenme - 3 yıl önce Aksarayyy, aksarayyy, aksarayyy tadında ibretlik bir paylaşım. Kalbi olan izlemesin.
İtirazlı İşporta Şiiri - Serkan Engin 02:02
İtirazlı İşporta Şiiri - Serkan Engin 103 izlenme - 8 yıl önce tirazlı işportaherkesin cehennemi kendine yanıyorkimsenin nrı karışmıyor yanındakineherkes gün boyu koşuşturuyor dakimse yetişemiyor kendineah ki tutunamadımönümden akıp giden kalabalık düşleresürtünüp geçiyor hayat'ayalnızlığın bu ufak tablasınatıkıştırdığım umutlarağır tonajlı hüzünler taşıyor ceplerimdenunutulmuş bir şemsiye gibiyimkaldırımlarda ıskalanmış çocukluğunu bekleyensokağın seyir defterinde kalırgündüz telaşlarının parmak izlerigece olunca sırtlanırım ay'ıçıkarım yalnızlığın teras katınabeklemek için eski sevda hayaletleriniserkan enginagora eylül 2007
İşporteci - İşportacı Bajar 05:14
İşporteci - İşportacı Bajar 59 izlenme - 5 yıl önce Yaklaş (2009) - KALAN SES GÖRÜNTÜ
“işporta Tezgâhında Hayat” Haber Dizisi Cnn Türk'te 03:41
“işporta Tezgâhında Hayat” Haber Dizisi Cnn Türk'te 13 izlenme - 1 yıl önce İşportacı – Zabıta kovalamacası hatta kavgası… Biri ekmek teknesini kaptırmamak için, diğeri verilen görevi yerine getirmek için uğraşıyor… Balat ve Kadıköy’de yaşanan kavganın tarafları şimdi ne yapıyor? Ne bekliyor, ne istiyorlar?