Hoşgeldiniz!

israf adam

Big Mac'lerin Üzerinden Araba İle Geçmek 02:27
Big Mac'lerin Üzerinden Araba İle Geçmek 3.865 izlenme - 2 ay önce Mc Donald’s'ın en tercih edilen yiyeceği hamburgerleri üzerinden araba geçen youtuber'ı izlicez.Sırf istaf
Nasıl Mastürbasyon Yapılır? - İsraf Adam 02:12
Nasıl Mastürbasyon Yapılır? - İsraf Adam 37.093 izlenme - 3 yıl önce Bizimki yine konuşturmuş sanatını, videoda dolaylı olarak anlatılmak istenen şeyler mevcut, izleyelim efendim.
How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 05:46
How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 7.750 izlenme - 9 ay önce Efsane komedi/hiciv programı Olacak O Kadardan komik bir kesit. Bu sayede hem Levent Kırcayıda anmış olalım
Big Mac'lerin Üzerinden Araba Geçirmek 02:27
Big Mac'lerin Üzerinden Araba Geçirmek 1.152 izlenme - 2 ay önce Mc Donald’s hamburgerleri üzerinden araba geçerse neler olur? Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
1 Ayda 40 Kilo Nasıl Verilir? (Sürpriz Sonlu) 02:50
1 Ayda 40 Kilo Nasıl Verilir? (Sürpriz Sonlu) 4.205 izlenme - 1 yıl önce Türk işi israf adamda bu hafta, kolay kilo vermenin incelikleri anlatılıyor. Canan Karatay'a selam olsun. Youtube kanalı:https://www.youtube.com/channel/UCFMAvJgiYxNTfPjtIXtTr6A
İsraf Adam - Nasıl Seks Yapılır? 01:57
İsraf Adam - Nasıl Seks Yapılır? 10.313 izlenme - 2 yıl önce İsraf Adam'ın yine sürüsüyle mallıklar içeren ayrı ve yeni bir videosu. Arkadaşımızın gerçekten ufku çok geniş bir o kadar da yaratıcı.
İsraf Adam'ın Hazin Sonu (+18) 03:40
İsraf Adam'ın Hazin Sonu (+18) 3.771 izlenme - 2 yıl önce Çektikleri vidyolarla bir çok tv kanalından çok daha iyi after effect , prodüksiyon yapan rackracka adlı youtube kanalında hepimizin içinden geçen israf adam'a yapmak istediklerimizle ilgili şiddet içeren bir vidyo. İzliyoruz.
Çamlıca Camii'nin Altın Minyatürü 00:51
Çamlıca Camii'nin Altın Minyatürü 2.269 izlenme - 9 ay önce Haşmetlümüzün bizlere bahşettiği bu muhteşem eserin minyatürü için 233 KG külçe altın , 73 KG gümüş kullanılmış. ne diyelim böyle böyle büyük devlet olunuyo demek. ahh şu Almanlar bizi kıskanmasaydı çok iyi olacağıdı. neyseki reyisimiz var çok şükür.
 Sahurda Dolmuş Midede Yer Açma Taktikleri 00:36
Sahurda Dolmuş Midede Yer Açma Taktikleri 3.584 izlenme - 3 yıl önce İsraf Adam Hakketen
Öz İsraf Adam Öztürk Serengil 04:17
Öz İsraf Adam Öztürk Serengil 1.648 izlenme - 11 ay önce HowToBasic kanalıyla yayın yapan, türkçeye israf adam olarak birilerinin çevirdiği youtuber'ın Öztürk Serengil veya Aydemir Akbaş filmlerinden esinlendiğini hep çevreme anlatırdım, bu gün bir kanıtla karşınızdayım.
İsraf Adam - Atıştırmalık Tost Yapımı 00:53
İsraf Adam - Atıştırmalık Tost Yapımı 2.826 izlenme - 2 yıl önce 6 milyon takipçisinden geliri artınca artık malzemeleri daha bol saçıyor galiba...
İsraf Adam - Ayak Masajı 02:37
İsraf Adam - Ayak Masajı 3.495 izlenme - 2 yıl önce fetiş gibi ayak masajı nasıl yapılır? yumurta ayağa faydalı olur mu konulu video izliyirik.
Noel Babayı Döven İsraf Adam 01:17
Noel Babayı Döven İsraf Adam 2.546 izlenme - 2 yıl önce Nerede geçtiği bilinmeyen, noel babayı dövme videosu internet aleminde inanılmaz büyük devasa uzay kadar falan bir tartışma konusu başlattı ve bende buraya yükleyerek yorumlarınızı almak istedim. Alkışlayalım eyyorlayalım.
İsraf Adam - Kız Arkadaş Nasıl Yapılır ? 02:21
İsraf Adam - Kız Arkadaş Nasıl Yapılır ? 4.005 izlenme - 3 yıl önce İsraf Adam bütün iğrençlikleriyle sınırları zorlayan bir video ile karşımızda ama işe yarar bir video denemek lazım kız arkadaş bulmak için
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir 02:06
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir 4.777 izlenme - 2 yıl önce Sitenin demirbaşlarından olan İsraf Adam bu sefer çok değişik fantezileriyle karşınızda.
İsraf Adam - Kola Nasıl Yapılır 01:29
İsraf Adam - Kola Nasıl Yapılır 2.862 izlenme - 3 yıl önce Garip birisi olan israf adam bu sefer kolanın nasıl yapılacağını gösteriyor. Coca Cola'ya para kazandırmak yerine kendinizde kola yapabilirsiniz.
İsraf Adam - Pratik Şişe Açma Yöntemi 00:43
İsraf Adam - Pratik Şişe Açma Yöntemi 3.083 izlenme - 2 yıl önce İsraf adamın son bombası,afayı sıyırmış, baktığıma göre 5m takipçisi var
İsraf Adam - İce Bucket Challenge Nasıl Yapılır? 00:46
İsraf Adam - İce Bucket Challenge Nasıl Yapılır? 3.101 izlenme - 3 yıl önce İsraf Adam'da İce Bucket Challenge nasıl yapılır, izliyoruz. İşte en değişik buzlu kova hazırlama versiyonu...
İsraf Adam - Göğüs Nasıl Büyütülür 02:44
İsraf Adam - Göğüs Nasıl Büyütülür 2.470 izlenme - 3 yıl önce Düyanın en büyük trollerinden biri olan israf adam bu sefer göğüs büyütmenin ince ayrıntılarını gösteriyor.
İsraf Adam - Ayak Masajı 02:37
İsraf Adam - Ayak Masajı 1.840 izlenme - 3 yıl önce Fetiş Gibi Ayak Masajı Nasıl Yapılır? Yumurta Ayağa Faydalı Olur Mu Konulu
How To Correctly Serve a Watermelon 00:43
How To Correctly Serve a Watermelon 1.384 izlenme - 4 yıl önce Today I show you how to correctly cut and serve a watermelon. This is a great technique when you are having friends over for watermelon. Click Here To Eggscr...
İsveç Usulü Taco Yapmak 05:02
İsveç Usulü Taco Yapmak 1.882 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden Pizza yapan bu çakma israf adamlar bu sefer de Taco yapıyorlar. Neyse ki bunların yaptığı yenebiliyor. Malzemeler: Soğan Domates Salatalık Biber Mısır Avokado Tuz-Karabiber Chili Limon Sarımsak Sıvıyağ Taco Muz-Ananas Kıyma Zevkinize göre soslar, ketçap mayonez Satır, el baltası, savaş baltası ve isteğe göre envai çeşit silah. ve tabi ki bunların favori içeceği süt. Pizza tarifi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/213400/isvec-usulu-pizza-cakma-israf-adam
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır? 02:00
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır? 1.946 izlenme - 3 yıl önce İsraf adamın eğitici ve öğretici videolarından bir başkası bizlerle. Akıllarda tek soru bu pislikleri kim temizliyor ?
İsraf Adam - Bebek Nasıl Uyutulur ? 02:26
İsraf Adam - Bebek Nasıl Uyutulur ? 1.219 izlenme - 2 yıl önce Sürpriz sonlu israf adam videosu ile karşınızdayız bu videomuzda bebekler nasıl uyutulur onu anlatıyoruz
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 00:49
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 1.923 izlenme - 2 yıl önce Salçalı yumurtanın nasıl yapılacağını öğretecek olan türk israf adam, görünen o ki oldukça kibardır. Mutfağı kirletecek kadar cesaretli olmadığı için tüm olayı tava içinde gerçekleştirir.
İsraf Adam - Evde Bira Nasıl Yapılır ? 01:19
İsraf Adam - Evde Bira Nasıl Yapılır ? 1.381 izlenme - 3 yıl önce İsraf adam yine iş başında bu sefer evde nasıl bira yapılacağını gösteriyor, izleyelim efendim.
İsraf Adam - KFC Tavuğu Nasıl Yapılır 02:47
İsraf Adam - KFC Tavuğu Nasıl Yapılır 1.482 izlenme - 3 yıl önce Eşsiz yemek bilgisine sahip olan israf bugün bize Kfc tavuğunun nasıl yapıldığını anlatıyor.
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? 02:02
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? 1.575 izlenme - 3 yıl önce İsraf adam yine iş başında. Biliyorum Big Mac yapmak için can atıyorsunuz.
İsraf Adam - Makyaj Nasıl Yapılır? 01:22
İsraf Adam - Makyaj Nasıl Yapılır? 1.220 izlenme - 2 yıl önce Sabahki "Beşiktaş Makyajı" yapan ablayı gördükten sonra, her ne kadar bu heriften nefret etsem de paylaşmak istedim. Affınıza sığınaraktan: Makyaj Nasıl Yapılır?
İsraf Adam - Yengeç Burger Nasıl Yapılır 02:28
İsraf Adam - Yengeç Burger Nasıl Yapılır 1.400 izlenme - 3 yıl önce Yengeç burgerin gizli formülünü çalan israf adam bize nasıl yapılcağını öğretiyor. Şimdiye kadar ki en güzel videosu bence izlemeye değer.