Hoşgeldiniz!

israilli

Filistinli Leanne Mohamad'ın Komite Tarafından Silinen Konuşması 03:25
Filistinli Leanne Mohamad'ın Komite Tarafından Silinen Konuşması 1.856 izlenme - 2 yıl önce Filistinli Leanne Mohamad'ın sesini herkese duyuralım! İngiltere'de Konuşma Yarışması düzenlendi. Yarışmayı Filistinli Leanne Mohammad kazandı. Fakat yarışma komitesi Leanna'nın konuşmasını siteden ve Youtube'dan kaldırdı. Bizde dayanamadık ve sizler için çevirdik! Sonvesayet kanalına teşekkürler...
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 01:50
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 1.889 izlenme - 3 yıl önce Pakistanlı boksör Amir Khan, İsrailli boksör Dimitriy Salita'yı böyle yendi. Art arda vurduğu yumruklarla rakibine deliye çeviren Amir Khan, adeta İsrailli boksörle kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı. İzlerken keyif alacaksınız.. Kaynak: http://www.mihraphaber.com
^^^^akyaka^^^^- İsrailli Piçler... 02:41
^^^^akyaka^^^^- İsrailli Piçler... 1.955 izlenme - 8 yıl önce elbet birgün israil piçleri hesap verecekler...
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 00:13
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 1.128 izlenme - 3 yıl önce İsrail'İn, Gazze'ye kara operasyonu başlatmasının ardından Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları Gazze halkını savunuyor. Kassam'ın keskin nişancıları tarafından öldürülen İsrailli askerin ölüm anı görüntülendi. (ALINTI)
İsrail Askerinin Fenere Hava Operasyonunda Küfretmesi 00:56
İsrail Askerinin Fenere Hava Operasyonunda Küfretmesi 1.072 izlenme - 3 yıl önce Bir İsrail asker hava tatbikatı sırasında paraşütle atlarken başta ibranice birşeyler söylüyor sonra birden bire anlayamadığımız bir şekilde fenere küfretmeye başılıyor. izliyoruz efedim.
İsrailli Çerkesler 03:06
İsrailli Çerkesler 2.710 izlenme - 10 yıl önce ...
 İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 00:43
İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 802 izlenme - 4 yıl önce İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi kameralara yansıdı. İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi amatör kameralara yansıdı. Olay, geçtiğimiz Cuma günü Kudüs’ün doğusunda bulunan El-Ezeriye kentinde yaşanan çatışmalar sırasında meydana geldi. Olay anında orada olan bağımsız bir gazeteci ise İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Yasin el-Karaky isimli çocuğa uyguladıkları zulmü görüntüledi. Görüntülerde, plastik mermiyle bacağından vurulan çocuğun etrafını saran askerlerden bir tanesinin yerde yatan çocuğun boğazına sarılarak yerden kaldırması ve hatıra fotoğrafı çektirmesi görülüyor. İsrailli asker, zorlukla nefes alan çocukla dalga geçercesine birkaç farklı fotoğraf çektiriyor. Elleri kelepçeli olan çocuk daha sonra gelen askeri bir aracın arkasına yaka paça bindirilip götürülüyor.
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 00:13
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 628 izlenme - 4 yıl önce İsrail askeri böyle vuruldu. İsrail'İn, Gazze'ye kara operasyonu başlatmasının ardından Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları Gazze halkını savunuyor. Kassam'ın keskin nişancıları tarafından öldürülen İsrailli askerin ölüm anı görüntülendi.
İsrailli Askerler Altlarına Ettiler 00:45
İsrailli Askerler Altlarına Ettiler 695 izlenme - 8 yıl önce
İsrail Asıllı Şarkıcıdan Türk Melodileri - Riff Cohen 04:58
İsrail Asıllı Şarkıcıdan Türk Melodileri - Riff Cohen 252 izlenme - 3 yıl önce İsrail asıllı şarkıcı Riff Cohen. Fransada sanatını sürdüren ve tüm dünya müziklerine meraklı kızcağız, müziğin evrenselliğini gözler önüne seriyor. Sevilen bir kaç parçası şöyle https://www.youtube.com/watch?v=NkYFqKW5PHA&index=20&list=PLMSLgFoFmjxFyl69DZm6aFKwC3s74Fgro https://www.youtube.com/watch?v=CeMtEa5QhcA&index=3&list=PLMSLgFoFmjxFyl69DZm6aFKwC3s74Fgro
Arişalı Prezarvatif Reklamı 01:11
Arişalı Prezarvatif Reklamı 382 izlenme - 3 yıl önce İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda prezarvatifin ne kadar önemli bişey oldugunu anlatmaya çalışıyor.
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 00:41
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 186 izlenme - 3 yıl önce İsrail polisi, Kudüs'te bir benzin istasyonundaki benzin pompasını kasıtlı olarak ateşe vermekle suçlanan bir kadını gözaltına aldı. Güvenlik kamerası görüntülerinde, 30 yaşlarında bir kadının, otomobiline benzin almakta olan bir adam ayaklaştığı, kısa bir konuşma ardından geri döndüğü görülüyor.Sonra yeniden otomobile yönelen kadın, cebinden çıkardığı bir çakmakla benzin pompasını ateşe veriyor. (BBC) Hakkındaki suçlamayı reddeden kadının gözaltı süresini uzatan mahkeme sanığın psikolojik kontrolden geçmesine de karar verdi.
İsrailli Vijdansızlar Urfarapşiir 02:43
İsrailli Vijdansızlar Urfarapşiir 247 izlenme - 8 yıl önce www.alemdinlesin.com/urfarapleader63leader63@urfa.rap
Bir Müslüman Onlarca İsrailliyi Tek Başına Susturdu 04:53
Bir Müslüman Onlarca İsrailliyi Tek Başına Susturdu 149 izlenme - 4 yıl önce Gurbetçi bir müslüman, onlarca İsraillinin arasına girip haykırdı.
İsrailli Çocukların Haftasonu Gezileri 03:34
İsrailli Çocukların Haftasonu Gezileri 180 izlenme - 4 yıl önce büyüyünce ne olmak istersin sorusuna genelde doktor örtmennn ya da adam olmak isterim cevaplarına alışık olan bizler için oldukça enteresan bir olay. bu videodaki çocuklar sanki haftasonunda müzede ya da lunaparkta eğlenircesine silahların, tankların arasında gezinmekte ve de bu yaşta bunlara aşina olmaktalar.
İsrailli Kadının Bıçaklanma Anı Kamerada 00:26
İsrailli Kadının Bıçaklanma Anı Kamerada 95 izlenme - 3 yıl önce İsrail'de 9 kişinin yaralandığı saldırıda, saldırganın genç kadını bıçaklama anı anbean kameralara yansıdı.
İsrailli Futbolcunun Cinsel İlişkiye Girdiği Görüntüler Sosyal Medyada Paylaşıldı 00:33
İsrailli Futbolcunun Cinsel İlişkiye Girdiği Görüntüler Sosyal Medyada Paylaşıldı 5 izlenme - 2 ay önce İsrailli futbolcu Antony Varenne'nin üç arkadaşıyla birlikte hareketsiz duran bir kadınla cinsel ilişkiye girdiği video sosyal medyada paylaşıldı.
İsrailli Gazeteci Hanna Levi’nin Müslüman Kardeşler Işid’e Katılır Mı Sorusunun Cevabı 05:00
İsrailli Gazeteci Hanna Levi’nin Müslüman Kardeşler Işid’e Katılır Mı Sorusunun Cevabı 57 izlenme - 3 yıl önce İsrailli gazeteci Hanna Levi’nin Müslüman Kardeşler IŞİD’e katılır mı sorusunun cevabı
İsrail Başkonsolosu 03:15
İsrail Başkonsolosu "Erdoğan İsrailli Yetkililerin Cezalandırırılmayacağı Garantisini Verdi'' 18 izlenme - 2 yıl önce İsrail Başkonsolosu Shai Cohen, Türkiye ile İsrail'in İsrailli yetkililer hakkında açılan davalar konusunda anlaştığını, buna göre İsrailli yetkililer hakkında Mavi Marmara saldırısıyla ilgili olarak İstanbul'daki mahkemelerde dönemin İsrail Genelkurmay Başkanı'nın da olduğu yetkililer hakkında açılan davaların herhangi bir yaptırımla sonuçlanmayacağı konusunda anlaşıldığını söyledi.
Filistinlilerle İsraillileri Barıştırıp Normal Yaşamalarını Sağlamak Lazım. 01:36
Filistinlilerle İsraillileri Barıştırıp Normal Yaşamalarını Sağlamak Lazım. 2 izlenme - 2 ay önce BÜLENT SEZGİN: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İnsan Hakları Günü Programı’nda konuştu, şunları söyledi Adnan Bey: “Kudüs’te sergilenen Vandallığın, zulmün ilelebet devam etmesi mümkün değildir. O Kudüs ki her taşında ayrı bir hikayeyi barındırır. Bugün kendilerini Kudüs’ün sahibi sananlar yarın arkasına saklanacak ağaç dahi bulamayacaklarını bilmelidirler. Biz bu kararı tanımayacağız, Başkan Trump’ın kararı bizi bağlamaz, Müslümanları bağlamaz, Kudüs’ü de bağlamaz. Sen çalarsın sen oynarsın. 1967 sınırları içerisinde başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız ve egemen Filistin devleti kurulana kadar bu mücadele bitmeyecek” dedi. ADNAN OKTAR: İki tarafı barıştırıp normal yaşamalarını sağlamak lazım. Orada bir kere askeri bir yapılanmaya gerek yok, askere polise gerek yok. Orayı barış yurdu haline getirmek lazım. Orada asker-polis olmaz, silah da olmaz. Orada herkes dostça yaşayacak yani sınır mınır falan o tip şeylere gerek yok. Var ya duvarlar muvarlar falan, polis kontrol noktaları öyle bir şeye gerek yok. Onu tekrar tekrar söyleyelim, bu tehlikeli bir üslup, bu felaketle sonuçlanır. Dünyanın üçte ikisi gider bunda Allah esirgesin. Bundan netice çıkmaz. Mutlaka Mehdiyet’in devreye girmesi gerekir. http://www.a9.com.tr/izle/269043/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Filistinlilerle-Israillileri-baristirip-normal-yasamalarini-saglamak-lazim- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
İstiklal Caddesi'nde Yürüyen İsrailli Kadının Başına İnşaattan Tahta Düştü 02:48
İstiklal Caddesi'nde Yürüyen İsrailli Kadının Başına İnşaattan Tahta Düştü 3 izlenme - 5 ay önce İstiklal Caddesi'nde yürüyen İsrailli kadının başına inşaattan tahta düştüİstiklal Caddesi'nde yürüyen İsrailli bir kadın, başına tadilat yapılan binadan düşen tahta sonucunda yaralandı.
İsrailliler Ne Yiyor? | Abur Cubur Gurmesi W/ilkin 09:47
İsrailliler Ne Yiyor? | Abur Cubur Gurmesi W/ilkin 1 izlenme - 6 ay önce Sevgili İlkin'le birlikte İsrailden gelen çikolata ve cipsleri deneyip puanladık. Sonuçlar inanın bizi de şaşırttı. Keif ile..
İnşaattan Kopan Tahta Parçası İsrailli Kadının Başına Böyle Düştü 03:09
İnşaattan Kopan Tahta Parçası İsrailli Kadının Başına Böyle Düştü 1 izlenme - 5 ay önce İnşaattan kopan tahta parçası İsrailli kadının başına böyle düştüİstiklal Caddesi'nde yürüyen İsrailli bir kadın, başına tadilat yapılan binadan düşen tahta sonucunda yaralandı.
İsrailli Bakandan Filistin'in 'C Bölgesi'ni İlhak Çağrısı 01:01
İsrailli Bakandan Filistin'in 'C Bölgesi'ni İlhak Çağrısı 2 izlenme - 1 yıl önce İsrailli Bakandan Filistin'in 'C Bölgesi'ni İlhak Çağrısı
Şahin: 01:44
Şahin: "O İsrailli Gençleri Kaçıran Filistin Değildi, Hamas Değildi" 3 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, İsrail'in Gazze'ye saldırılarına ilişkin, "O İsrailli gençleri kaçıran Filistin değildi, Hamas değildi.
Filistinlilerle İsraillileri Barıştırıp Normal Yaşamalarını Sağlamak Lazım. 01:43
Filistinlilerle İsraillileri Barıştırıp Normal Yaşamalarını Sağlamak Lazım. 0 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar’ın 11 Aralık 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/269043/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Filistinlilerle-Israillileri-baristirip-normal-yasamalarini-saglamak-lazim- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo