Hoşgeldiniz!

İsrailli Videoları İzle

Filistinli Leanne Mohamad'ın Komite Tarafından Silinen Konuşması 03:25
Filistinli Leanne Mohamad'ın Komite Tarafından Silinen Konuşması 1.845 izlenme - 1 yıl önce Filistinli Leanne Mohamad'ın sesini herkese duyuralım! İngiltere'de Konuşma Yarışması düzenlendi. Yarışmayı Filistinli Leanne Mohammad kazandı. Fakat yarışma komitesi Leanna'nın konuşmasını siteden ve Youtube'dan kaldırdı. Bizde dayanamadık ve sizler için çevirdik! Sonvesayet kanalına teşekkürler...
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 01:50
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 1.626 izlenme - 2 yıl önce Pakistanlı boksör Amir Khan, İsrailli boksör Dimitriy Salita'yı böyle yendi. Art arda vurduğu yumruklarla rakibine deliye çeviren Amir Khan, adeta İsrailli boksörle kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı. İzlerken keyif alacaksınız.. Kaynak: http://www.mihraphaber.com
^^^^akyaka^^^^- İsrailli Piçler... 02:41
^^^^akyaka^^^^- İsrailli Piçler... 1.943 izlenme - 7 yıl önce elbet birgün israil piçleri hesap verecekler...
İsrail Askerinin Fenere Hava Operasyonunda Küfretmesi 00:56
İsrail Askerinin Fenere Hava Operasyonunda Küfretmesi 971 izlenme - 2 yıl önce Bir İsrail asker hava tatbikatı sırasında paraşütle atlarken başta ibranice birşeyler söylüyor sonra birden bire anlayamadığımız bir şekilde fenere küfretmeye başılıyor. izliyoruz efedim.
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 00:13
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 931 izlenme - 3 yıl önce İsrail'İn, Gazze'ye kara operasyonu başlatmasının ardından Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları Gazze halkını savunuyor. Kassam'ın keskin nişancıları tarafından öldürülen İsrailli askerin ölüm anı görüntülendi. (ALINTI)
İsrailli Çerkesler 03:06
İsrailli Çerkesler 2.699 izlenme - 9 yıl önce ...
 İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 00:43
İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 744 izlenme - 3 yıl önce İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi kameralara yansıdı. İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi amatör kameralara yansıdı. Olay, geçtiğimiz Cuma günü Kudüs’ün doğusunda bulunan El-Ezeriye kentinde yaşanan çatışmalar sırasında meydana geldi. Olay anında orada olan bağımsız bir gazeteci ise İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Yasin el-Karaky isimli çocuğa uyguladıkları zulmü görüntüledi. Görüntülerde, plastik mermiyle bacağından vurulan çocuğun etrafını saran askerlerden bir tanesinin yerde yatan çocuğun boğazına sarılarak yerden kaldırması ve hatıra fotoğrafı çektirmesi görülüyor. İsrailli asker, zorlukla nefes alan çocukla dalga geçercesine birkaç farklı fotoğraf çektiriyor. Elleri kelepçeli olan çocuk daha sonra gelen askeri bir aracın arkasına yaka paça bindirilip götürülüyor.
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 00:13
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 539 izlenme - 3 yıl önce İsrail askeri böyle vuruldu. İsrail'İn, Gazze'ye kara operasyonu başlatmasının ardından Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları Gazze halkını savunuyor. Kassam'ın keskin nişancıları tarafından öldürülen İsrailli askerin ölüm anı görüntülendi.
İsrail Asıllı Şarkıcıdan Türk Melodileri - Riff Cohen 04:58
İsrail Asıllı Şarkıcıdan Türk Melodileri - Riff Cohen 217 izlenme - 2 yıl önce İsrail asıllı şarkıcı Riff Cohen. Fransada sanatını sürdüren ve tüm dünya müziklerine meraklı kızcağız, müziğin evrenselliğini gözler önüne seriyor. Sevilen bir kaç parçası şöyle https://www.youtube.com/watch?v=NkYFqKW5PHA&index=20&list=PLMSLgFoFmjxFyl69DZm6aFKwC3s74Fgro https://www.youtube.com/watch?v=CeMtEa5QhcA&index=3&list=PLMSLgFoFmjxFyl69DZm6aFKwC3s74Fgro
İsrailli Askerler Altlarına Ettiler 00:45
İsrailli Askerler Altlarına Ettiler 691 izlenme - 7 yıl önce
Arişalı Prezarvatif Reklamı 01:11
Arişalı Prezarvatif Reklamı 326 izlenme - 2 yıl önce İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda prezarvatifin ne kadar önemli bişey oldugunu anlatmaya çalışıyor.
Bir Müslüman Onlarca İsrailliyi Tek Başına Susturdu 04:53
Bir Müslüman Onlarca İsrailliyi Tek Başına Susturdu 149 izlenme - 3 yıl önce Gurbetçi bir müslüman, onlarca İsraillinin arasına girip haykırdı.
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 00:41
İsrailli Kadın Kudüs'te Benzin Pompasını Ateşe Verdi 137 izlenme - 2 yıl önce İsrail polisi, Kudüs'te bir benzin istasyonundaki benzin pompasını kasıtlı olarak ateşe vermekle suçlanan bir kadını gözaltına aldı. Güvenlik kamerası görüntülerinde, 30 yaşlarında bir kadının, otomobiline benzin almakta olan bir adam ayaklaştığı, kısa bir konuşma ardından geri döndüğü görülüyor.Sonra yeniden otomobile yönelen kadın, cebinden çıkardığı bir çakmakla benzin pompasını ateşe veriyor. (BBC) Hakkındaki suçlamayı reddeden kadının gözaltı süresini uzatan mahkeme sanığın psikolojik kontrolden geçmesine de karar verdi.
İsrailli Vijdansızlar Urfarapşiir 02:43
İsrailli Vijdansızlar Urfarapşiir 246 izlenme - 7 yıl önce www.alemdinlesin.com/urfarapleader63leader63@urfa.rap
İsrailli Çocukların Haftasonu Gezileri 03:34
İsrailli Çocukların Haftasonu Gezileri 162 izlenme - 3 yıl önce büyüyünce ne olmak istersin sorusuna genelde doktor örtmennn ya da adam olmak isterim cevaplarına alışık olan bizler için oldukça enteresan bir olay. bu videodaki çocuklar sanki haftasonunda müzede ya da lunaparkta eğlenircesine silahların, tankların arasında gezinmekte ve de bu yaşta bunlara aşina olmaktalar.
İsrailli Kadının Bıçaklanma Anı Kamerada 00:26
İsrailli Kadının Bıçaklanma Anı Kamerada 92 izlenme - 2 yıl önce İsrail'de 9 kişinin yaralandığı saldırıda, saldırganın genç kadını bıçaklama anı anbean kameralara yansıdı.
İsrailli Gazeteci Hanna Levi’nin Müslüman Kardeşler Işid’e Katılır Mı Sorusunun Cevabı 05:00
İsrailli Gazeteci Hanna Levi’nin Müslüman Kardeşler Işid’e Katılır Mı Sorusunun Cevabı 52 izlenme - 3 yıl önce İsrailli gazeteci Hanna Levi’nin Müslüman Kardeşler IŞİD’e katılır mı sorusunun cevabı
İsrail Başkonsolosu 03:15
İsrail Başkonsolosu "Erdoğan İsrailli Yetkililerin Cezalandırırılmayacağı Garantisini Verdi'' 16 izlenme - 12 ay önce İsrail Başkonsolosu Shai Cohen, Türkiye ile İsrail'in İsrailli yetkililer hakkında açılan davalar konusunda anlaştığını, buna göre İsrailli yetkililer hakkında Mavi Marmara saldırısıyla ilgili olarak İstanbul'daki mahkemelerde dönemin İsrail Genelkurmay Başkanı'nın da olduğu yetkililer hakkında açılan davaların herhangi bir yaptırımla sonuçlanmayacağı konusunda anlaşıldığını söyledi.
İsrailli Bakandan Filistin'in 'C Bölgesi'ni İlhak Çağrısı 01:01
İsrailli Bakandan Filistin'in 'C Bölgesi'ni İlhak Çağrısı 2 izlenme - 6 ay önce İsrailli Bakandan Filistin'in 'C Bölgesi'ni İlhak Çağrısı
Şahin: 01:44
Şahin: "O İsrailli Gençleri Kaçıran Filistin Değildi, Hamas Değildi" 3 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, İsrail'in Gazze'ye saldırılarına ilişkin, "O İsrailli gençleri kaçıran Filistin değildi, Hamas değildi.