Hoşgeldiniz!

ısrar

Israrla 100 Metreyi 7 Buçuk Saniyede Koşabileceğini İddia Eden Kadın 03:18
Israrla 100 Metreyi 7 Buçuk Saniyede Koşabileceğini İddia Eden Kadın 7.870 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en hızlı koşucusu Usain Bolt'tan daha hızlı olduğunu iddia eden kadın 100 metreyi 7 buçuk saniyede koşabileceğine inanıyor. Tabi inanmak başarmanın yarısıdır da buna inanmak da biraz şov değil mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çok ısrar ederse bırakın girsin 00:32
çok ısrar ederse bırakın girsin 3.978 izlenme - 7 yıl önce çok ısrar ederse bırakın girsin
Ölmek İçin Israr Eden Kız 00:28
Ölmek İçin Israr Eden Kız 1.601 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da, Koşarak Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Genç Ve Güzel Bir Kızın Aracın Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulması Ve Ardından Yaşananlar İlginç Görüntülere Sahne Oldu. rusya'da Üzerinde Mini Şortu Genç Ve Güzel Bir Kız, Yol Ayrımında, Karşıya Geçmek İçin Hamle Yaptı. Trafiği Kontrol Etmeden Koşarak Yola Fırlayan Genç Kızı Fark Eden Bir Araç Sürücüsü, Bir Yandan Kornaya Bastı, Diğer Yandan Da Frene Bastı. Paniğe Kapılıp Hızla İlerleyen Genç Kız, Sürücünün Çabası Sonucu Sağ Salim Karşıya Geçmeye Başardı. Aracın Hafif Şekilde Çarptığı Kız
İncesuluserseri 05:33
İncesuluserseri 1.174 izlenme - 9 yıl önce ölee
Vietnamlı Trafik Polisinin Azmi 00:43
Vietnamlı Trafik Polisinin Azmi 684 izlenme - 6 yıl önce Görevine son derece bağlı bu Vietnamlı polis, kendisine ehliyet ve izin belgelerini göstermeyi reddeden sürücüyü durdurmak için elinden geleni yapıyor.
Gereksiz Isrardan Dolayı Canavara Dönüşen Çocuk 03:13
Gereksiz Isrardan Dolayı Canavara Dönüşen Çocuk 216 izlenme - 4 yıl önce Ailesinin Ve Arkadaşlarının,gereksiz Israrlarından Dolayı Deli Olan Çocuk İnternetin Yeni Fenomeni,hep Beraber İzleyelim. Fan sayfalarıma abone olmayı unutmayın: Facebook:https://www.facebook.com/pages/Groomed/298293323714032 Twitter:https://twitter.com/groomed72 İnstagram:http://instagram.com/instagram Google :https://plus.google.com/110307693697811316969 İzlesene.com:www.izlesene.com/iz/vineturkey72 Youtube 1.:https://www.youtube.com/channel/UCpZ4G2SsBcwzsRdnnh5oKbw Youtube 2.:http://www.youtube.com/channel/UC--veKgYeX5wmsGkxkROboQ Bunlara Abone Ol Ve En Güncel Videoları Kaçırma.
Dinazorlar | Belgesel 38:21
Dinazorlar | Belgesel 259 izlenme - 3 yıl önce Hayatta herkes yanlışlık yapar, ne var ki ahmaklar yanlışlıklarında ısrar eder. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ısrar gücü [muhammed bozdağ] 01:36
ısrar gücü [muhammed bozdağ] 376 izlenme - 7 yıl önce ısrar gücü muhammed bozdağ
hakan gümüş - ısrar 02:56
hakan gümüş - ısrar 269 izlenme - 8 yıl önce 2011 in bomba şarkısı belli oldu hakan gümüş ve ısrar d ben de size bi iilik yapıorum ve herkesten önce şarkının videosunu yklüyorum d tadını çıkarın ve bu kıyağımı da unutmayın ha. d d d
Yılmayan Prens Yılmaz 04:25
Yılmayan Prens Yılmaz 235 izlenme - 3 yıl önce Beyaz atlı prens yarışmasında yılmadan aşkı peşinde koşan, kadın ruhundan anlayan insan yılmaz ve maceraları.(cihanesen.net in katkılarıyla)
Israr Edersen Atilla Video 05:24
Israr Edersen Atilla Video 210 izlenme - 7 yıl önce ısrar edersen f.t.atilla video
Çocuklarda Israrcı Davranışlar - Pedagog Gülşah Öztürk Erten 01:16
Çocuklarda Israrcı Davranışlar - Pedagog Gülşah Öztürk Erten 33 izlenme - 1 yıl önce Çocuklarda Israrcı Davranışlar - Pedagog Gülşah Öztürk Erten 3-6 yaş arası dönemde çocuklarda anne babadan ayrışmaya, bireyselleşmeye doğru adımlar atarlar. http://www.gulsahozturkerten.com/
Mc_anemi A.k.a İsrar=keş Git Benden Uzaklaa 03:49
Mc_anemi A.k.a İsrar=keş Git Benden Uzaklaa 375 izlenme - 9 yıl önce www.sokak-sanati.com herşey burda...
Hakan Gümüş - Israr 02:56
Hakan Gümüş - Israr 133 izlenme - 8 yıl önce hakan gümüş ısrar
Serap Duygulu: Israr Bir Tek Bizim Kültürümüzde Var 01:46
Serap Duygulu: Israr Bir Tek Bizim Kültürümüzde Var 13 izlenme - 10 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Psikolog - Sosyolog Serap Duygulu, ısrarın bizim kültürümüze özgü bir şey olduğunu söyledi. Duygulu, "Israr bir tek bizde vardır. Başka bir ülkede ısrar yoktur. Yurt dışında bir şeyi sorarsınız, 'Yer misiniz?' dersiniz, 'Hayır' derse biter. Bizde, ikinci kez, üçüncü kez sormalı, hatta önüne zorla getirmelisiniz. Dolayısıyla biz, önce davranışlarla ve söylemediğimiz sözlerle anlaşılmaya ihtiyaç duyuyoruz" dedi.
Tarihi Türk Musikisi Unison Erkek Korosu - Ebru Leri Maile Gizli Eder Israr (Taş Plak Arşivi) 03:11
Tarihi Türk Musikisi Unison Erkek Korosu - Ebru Leri Maile Gizli Eder Israr (Taş Plak Arşivi) 22 izlenme - 1 yıl önce
Zeynebin Batuhana Israrı 01:36
Zeynebin Batuhana Israrı 118 izlenme - 10 yıl önce küçük zeynebin ısrarı
Baş Belası Olan Yüzükleri Çıkarmanın Pratik Yöntemi 02:54
Baş Belası Olan Yüzükleri Çıkarmanın Pratik Yöntemi 14 izlenme - 2 yıl önce Uzun süre taktığınız yada birisinin elinde çok beğenip 2 dakika denemek istediğiniz yüzüğü çıkartamayınca aniden paniklemenize gerek yok. Parmaktan çıkmamak için ısrar eden inatçı yüzükleri kolayca çıkarabilmek bu yöntem ile mümkün gözüküyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alternatif Bayram Kurbanları 01:03
Alternatif Bayram Kurbanları 28 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kurbanı Israr Kurbanı İkram Kurbanı Tatil Kurbanı Kariyer Kurbanı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151873/kizlar-yurdu-jenerik-1992 Reklam da oynayan Kızlar Yurdunda da oynayan Sitare Tuna'ya da benzetmiş olabilirim, herkese iyi bayramlar...
Çocuklara Kelime-İ Şehadet'in Anlamını Israrla Soran Spiker 05:43
Çocuklara Kelime-İ Şehadet'in Anlamını Israrla Soran Spiker 7 izlenme - 2 yıl önce Şarkılarla dini bir tutup yoldan çevirdiği çocuklara kelime-i şehadeti soran Ahsen tv spikerinin sayko salak hareketlerini izliyoruz efendim.
Tayyip Hocam Chp'ye Israrla Şefkatle, Sevecenlikle Yaklaşıp, Muhalefetin Endişe Ettiği Noktaları 00:39
Tayyip Hocam Chp'ye Israrla Şefkatle, Sevecenlikle Yaklaşıp, Muhalefetin Endişe Ettiği Noktaları 1 izlenme - 9 ay önce Tayyip Hocam CHP'ye ısrarla şefkatle, sevecenlikle yaklaşıp, muhalefetin endişe ettiği noktaları açıklarsa güzel olur.
Peygamberimiz (sav) ‘Sizin Hz. Mehdi (as) hakkındaki konuşmalarınız onları rahatsız ediyor onlara 01:53
Peygamberimiz (sav) ‘Sizin Hz. Mehdi (as) hakkındaki konuşmalarınız onları rahatsız ediyor onlara 1 izlenme - 3 yıl önce Peygamberimiz (sav) ‘Sizin Hz. Mehdi (as) hakkındaki konuşmalarınız onları rahatsız ediyor onlara ısrarla anlatın’ hadisini bildirmiştir.