Hoşgeldiniz!

iss

Zatox & Kronos - Kiss My Ass 03:37
Zatox & Kronos - Kiss My Ass 2.149 izlenme - 2 yıl önce Zatox & Kronos - Kiss My Ass (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Kiss my ass If you like my music, God bless If you don't like my music, God bless But when you keep on bitching and talking that trash Then all I can say to you is kiss my ass! Gangster beats rock the streets Pump the bass to fulfill your needs Music first, never last You don't like it? Kiss my ass! If you like my music, God bless If you don't like my music, God bless But when you keep on bitching and talking that trash Then all I can say to you is kiss my ass! [2x] (Don't like it? [?x]) Have a breath mint or two 'cause you're talking shit If you're gonna bitch like that, put on some lipstick I hope you don't let this opportunity pass I'll even pull down my pants so you can kiss my ass Kiss my ass Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Zatox & Kronos - Kiss My Ass (Official Video) Out soon on Unite Records!
İss Açıklı Site Hacklemek ( Win7 / Hilfulfudul Hacking Group  Hacker By T3HL1K3 03:40
İss Açıklı Site Hacklemek ( Win7 / Hilfulfudul Hacking Group Hacker By T3HL1K3 1.208 izlenme - 4 yıl önce
206 gtr adana egzos ibrahim s. s. 00:32
206 gtr adana egzos ibrahim s. s. 813 izlenme - 6 yıl önce sürücü ibrhm serkan
Winning Eleven 2 (Playstation 1 Intro) 02:02
Winning Eleven 2 (Playstation 1 Intro) 390 izlenme - 2 yıl önce Oyunun çıkış tarihi 2002 playstation 1'in alma nedeni sayesinde konami çalışanlarının hala ekmek yediği oyun (1:13 luis figo allahına kurban) topa gelişine vuranların oyunu.
miss ciikoow o3 - söyle nasil söyle 03:12
miss ciikoow o3 - söyle nasil söyle 1.012 izlenme - 7 yıl önce rap müzikte yeni bir ses
Uzayda el yıkamak nasıl olur? 01:45
Uzayda el yıkamak nasıl olur? 852 izlenme - 4 yıl önce Uzayda en basit şeyler bile zor
NASA Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 03:33
NASA Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 146 izlenme - 1 yıl önce Uluslararası uzay istasyonuna karg taşıyan Antares roketi 28 Ekim 2014 tarihinde insansız olarak gerçleştirilen fırlatma esnasında kalkışından birkaç saniye sonrasında infilak ederek fırlatma rampasına geri düşüyor. Fıtratında düşmek varmış ne diyelim. Hala iş güvenliği konusunda bir arpa yol alamamış ülkemiz bir yüzyıl daha roket falan uğraşmaz umarım. Lockheed Martin füzyon reaktörünü geliştirdiğinde bu görüntüler ileride nostalji olacak. Hemen küfretmeyin.
Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan Dünya'nın Görünümü 3 02:29
Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan Dünya'nın Görünümü 3 121 izlenme - 2 yıl önce "Fakirler ölsün Porsche'den selamlar" diyen insanın da, üşenmeyip uzay istasyonunun dışına kamera yerleştirip ufkumuzu genişleten insanın da doğduğu Dünya'nın uzaydan görüntüsü.
Vestel Net Tanıtım Videosu 01:28
Vestel Net Tanıtım Videosu 104 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılında dandik bilgisayarları, dolarla 36 ay taksitle satan Vestel'in verdiği cd'deki tanıtım videosunu izleyeceğiz.
International Superstar Soccer Deluxe Açılış 01:08
International Superstar Soccer Deluxe Açılış 48 izlenme - 1 yıl önce İSS Sega Genesis'in en iyi oyunlarından biriydi Pes in atası olan bu Konomi'nin futbol oyununu hala hıçkiiinn gooooool sesiyle anımsarım izliyoruz
Dünya'nın Uzaydan Görünümü - Astronaut - A Journey to Space 02:50
Dünya'nın Uzaydan Görünümü - Astronaut - A Journey to Space 72 izlenme - 1 yıl önce 1900lerin ortalarında ilk defa atmosfer dışına çıkmayı başardık ve o gün bu gündür gözlerimizi uzaydan alamıyoruz. Uzay filmleri izliyoruz, uzayda geçen filmler izliyoruz ve çocuklarımız bile astronot olma hayalleriyle büyüyor. Zorlu eğitim programlarını başarıyla geçen seçkin astronotların Dünya’yı uzaydan nasıl gördüklerini ise, ancak bizlere gönderdikleri video ve fotoğraflardan anlayabiliyoruz. Tıpkı, Uluslararası Uzay İstsyonu (ISS) görevlilerinin bizlere yolladıkları video kesitleri gibi. ISS astronotlarının 2011 yılından 2014e kadar gönderdikleri videoların toplam büyüklüğü 80 GB’ı buluyor. Sanatçı Guillaume Juin, bu videoları alıp, bütün aksaklıklarından arındırarak bugüne kadar gördüğümüz en ilginç video düzenlemelerinden birine imza atıyor. Uluslararası Uzay İstasyonu, saatte 28.000 kilometre hızla Dünya yörüngesinde döndüğü için, bu hızda çekilen görüntüler birçok görüntü hatasını da beraberinde getiriyor. Fakat, After Effects ve Premiere yazılımlarına oldukça hakim olduğu anlaşılan Juin, bu işten alnının akıyla sıyrılmayı başarıyor. Dünya yörüngesindeki manzaranın en net görüntülerine Vincent Tone’nin Astronaut adlı parçası eşlik ediyor.
Teknosohbet 337 : Xing Türkiye Ne Yapıyor? 02:13
Teknosohbet 337 : Xing Türkiye Ne Yapıyor? 262 izlenme - 8 yıl önce türkiye ye iddialı bir giriş yapan xing'in kurucusu lars hinrichs ile sohbet ettik.
Hayalist 02:09
Hayalist 56 izlenme - 6 yıl önce
ISS Pro Evolution Uluslararası Kupa Seremonisi 03:40
ISS Pro Evolution Uluslararası Kupa Seremonisi 38 izlenme - 1 yıl önce Ne büyük bir mutluluktu o zamanlar kupa kazanmak play station1de, bana göre ps1 futbol oyunları içinde ISS turnuvası en zorlarındandı. Diğer oyunlar gibi oyuncuların birbirlerine fark atan fazla özellikleri yoktu. Oyunda isimlerin çoğu yanlış yazardı, Anelka Anilkar, Zidane Zedane, Nedved Navdid felan diye.
Estergon Gaming Büyük Patch ( Yakında ) 00:22
Estergon Gaming Büyük Patch ( Yakında ) 17 izlenme - 2 yıl önce Estergon Gaming İn Estergonz A Getireceği Büyük Patch Yakında İntro