Hoşgeldiniz!

iss

Spacex  Dragon Kapsülünün Iss Tarafından Yakalanması ( Evet Tarafından ) 06:35
Spacex Dragon Kapsülünün Iss Tarafından Yakalanması ( Evet Tarafından ) 2.064 izlenme - 4 ay önce Kullanılmış Falcon 9 roketlerini tekrar uzaya gönderen ve başarılı görevler gerçekleştiren şirket, bu kez kullanılmış Dragon kapsülünü de uzaya gönderdi. Kullanılmış bir Falcon 9 roketini ve kullanılmış Dragon kapsülünü birlikte uzaya gönderen firma, bu sayede bir ilke imza atmış oldu. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen görev, NASA için yapıldı. Uluslararası Uzay İstasyonu‘na gönderilen 2177 kg ağırlığındaki kargo, 2015 yılında kullanılmış ve denize indirilmiş bir Dragon kapsülüyle gerçekleştirildi. 2. kez kullanılan Falcon 9 roketiyse haziran ayında uzaya gönderilmişti.
Spacex, Dragon Uzay Aracı İle Uluslararası Uzay İstasyonuna Kargo Taşıması 13:04
Spacex, Dragon Uzay Aracı İle Uluslararası Uzay İstasyonuna Kargo Taşıması 3.107 izlenme - 11 ay önce SpaceX bu sefer Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) çeşitli malzemeler göndermek için tasarlanan Dragon adı verilen kapsülü uzaya fırlattı ve başarılı şekilde yeryüzüne indirdi. Bu normal gibi gelebilir ancak bu sefer gönderilen Dragon kapsülü kullanılmıştı. Yani ilk kez kullanılmış bir Dragon kapsülü de fırlatılmış oldu. Daha önce bu kapsül yeryüzüne inerken atmosferden dolayı büyük hasar alıyor ve kullanılmaz hale geliyordu. Büyük maliyete sebep veren bu olayın önüne geçildi ve artık roketin yanı sıra kapsüller de yeniden kullanılabilir hale geldi. Bu sefer gönderilen malzemeler arasında yakıt ve yiyecek ikmalinin yanında başta uzayda kemiklerin hasarı gibi konuları araştırmak için deney malzemeleri de yer alıyor.
Zatox & Kronos - Kiss My Ass 03:37
Zatox & Kronos - Kiss My Ass 3.443 izlenme - 3 yıl önce Zatox & Kronos - Kiss My Ass (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Kiss my ass If you like my music, God bless If you don't like my music, God bless But when you keep on bitching and talking that trash Then all I can say to you is kiss my ass! Gangster beats rock the streets Pump the bass to fulfill your needs Music first, never last You don't like it? Kiss my ass! If you like my music, God bless If you don't like my music, God bless But when you keep on bitching and talking that trash Then all I can say to you is kiss my ass! [2x] (Don't like it? [?x]) Have a breath mint or two 'cause you're talking shit If you're gonna bitch like that, put on some lipstick I hope you don't let this opportunity pass I'll even pull down my pants so you can kiss my ass Kiss my ass Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Zatox & Kronos - Kiss My Ass (Official Video) Out soon on Unite Records!
 İss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir - Saiyaan Ve (Tatlı Bela Dizi Müziği) 01:32
İss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir - Saiyaan Ve (Tatlı Bela Dizi Müziği) 1.690 izlenme - 1 yıl önce Şarkı: Saiyaan Ve/İss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Çeviri: ArNu Şarkı Sözleri (Lyrics): Heere moti main na chahoon Main to chahoon, Sangam tera, Mai to teri saiyaan, tu hai mera, Saiyaan, saiyaanaaaaaaaaaan Tu jo choole pyaar se, araam se mar jaaun Aaja chanda baahon mein tujhmein hi ghum ho jaaun mai, Tere naam mein kho jaaun, Saiyaan, saiyaaaaaaaaaaaaan. Mere dil khushi se jhoome gaaye raatein. Pal pal mujhe doobayein jaatein jaatein, Tujhe jeet jeet haaroon, yeh pran-pran waaru, Haye aise main niharu, teri aarti utaaru. Tere naam se jude hai saare naate, Saiyaan, saiyannnnn.. Banke maala prem ki, tere tan pe jhar jhar jaaoon Baithun naiyan preet ki sansaar se har jaoon main, Tere pyaar se tar jaaoon Saiyaan, Saiyannnnn Yeh naram-naram nasha hai badhta jaaye. Koi pyaar se ghunghatiya deta uthaye, Ab baawara hua mann, Jag ho gaya hai roshan, yeh nayi-nayi suhagan, ho gayi hai teri jogan, koi prem ki pujaran mandir sajaye. Saiyaaan, Saiyaaaaaaaan (2) Heere moti mai na chahu mai to chahu sangam tera, mai na jaanu, tu hi jaane mai to teri, tu hai mera...(2) mai to teri...... tu hai meraaa..
İss Açıklı Site Hacklemek ( Win7 / Hilfulfudul Hacking Group  Hacker By T3HL1K3 03:40
İss Açıklı Site Hacklemek ( Win7 / Hilfulfudul Hacking Group Hacker By T3HL1K3 1.249 izlenme - 6 yıl önce
206 gtr adana egzos ibrahim s. s. 00:32
206 gtr adana egzos ibrahim s. s. 813 izlenme - 8 yıl önce sürücü ibrhm serkan
Winning Eleven 2 (Playstation 1 Intro) 02:02
Winning Eleven 2 (Playstation 1 Intro) 596 izlenme - 3 yıl önce Oyunun çıkış tarihi 2002 playstation 1'in alma nedeni sayesinde konami çalışanlarının hala ekmek yediği oyun (1:13 luis figo allahına kurban) topa gelişine vuranların oyunu.
Miss Ciikoow O3 - Söyle Nasil Söyle 03:12
Miss Ciikoow O3 - Söyle Nasil Söyle 1.012 izlenme - 9 yıl önce rap müzikte yeni bir ses
Dünya'nın Uzaydan Görünümü - Astronaut - A Journey to Space 02:50
Dünya'nın Uzaydan Görünümü - Astronaut - A Journey to Space 731 izlenme - 3 yıl önce 1900lerin ortalarında ilk defa atmosfer dışına çıkmayı başardık ve o gün bu gündür gözlerimizi uzaydan alamıyoruz. Uzay filmleri izliyoruz, uzayda geçen filmler izliyoruz ve çocuklarımız bile astronot olma hayalleriyle büyüyor. Zorlu eğitim programlarını başarıyla geçen seçkin astronotların Dünya’yı uzaydan nasıl gördüklerini ise, ancak bizlere gönderdikleri video ve fotoğraflardan anlayabiliyoruz. Tıpkı, Uluslararası Uzay İstsyonu (ISS) görevlilerinin bizlere yolladıkları video kesitleri gibi. ISS astronotlarının 2011 yılından 2014e kadar gönderdikleri videoların toplam büyüklüğü 80 GB’ı buluyor. Sanatçı Guillaume Juin, bu videoları alıp, bütün aksaklıklarından arındırarak bugüne kadar gördüğümüz en ilginç video düzenlemelerinden birine imza atıyor. Uluslararası Uzay İstasyonu, saatte 28.000 kilometre hızla Dünya yörüngesinde döndüğü için, bu hızda çekilen görüntüler birçok görüntü hatasını da beraberinde getiriyor. Fakat, After Effects ve Premiere yazılımlarına oldukça hakim olduğu anlaşılan Juin, bu işten alnının akıyla sıyrılmayı başarıyor. Dünya yörüngesindeki manzaranın en net görüntülerine Vincent Tone’nin Astronaut adlı parçası eşlik ediyor.
NASA Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 03:33
NASA Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 494 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası uzay istasyonuna karg taşıyan Antares roketi 28 Ekim 2014 tarihinde insansız olarak gerçleştirilen fırlatma esnasında kalkışından birkaç saniye sonrasında infilak ederek fırlatma rampasına geri düşüyor. Fıtratında düşmek varmış ne diyelim. Hala iş güvenliği konusunda bir arpa yol alamamış ülkemiz bir yüzyıl daha roket falan uğraşmaz umarım. Lockheed Martin füzyon reaktörünü geliştirdiğinde bu görüntüler ileride nostalji olacak. Hemen küfretmeyin.
Uzayda el yıkamak nasıl olur? 01:45
Uzayda el yıkamak nasıl olur? 865 izlenme - 5 yıl önce Uzayda en basit şeyler bile zor
Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan Dünya'nın Görünümü 3 02:29
Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan Dünya'nın Görünümü 3 227 izlenme - 3 yıl önce "Fakirler ölsün Porsche'den selamlar" diyen insanın da, üşenmeyip uzay istasyonunun dışına kamera yerleştirip ufkumuzu genişleten insanın da doğduğu Dünya'nın uzaydan görüntüsü.
ISS ile Üstten Kısa Dünya Turu (Time Lapse Footage) 02:29
ISS ile Üstten Kısa Dünya Turu (Time Lapse Footage) 96 izlenme - 1 yıl önce Bugün siteye yüklenen dünyanın şekli ilgili video sonrasında daha önce izlediğim bir videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Alt yörünge fotoları gelebildiği yıllarda bu tartışmaların son bulacağını düşünüyorum. Bir nasa projesi olan iss'nin bize hızlı fotoğraf olarak çevirebileceğimiz teknikte hazırlamış olduğu görüntü... Aşağıdaki linkten canlı olarak dünyamızı izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=qzMQza8xZCc
International Superstar Soccer Deluxe Açılış 01:08
International Superstar Soccer Deluxe Açılış 123 izlenme - 3 yıl önce İSS Sega Genesis'in en iyi oyunlarından biriydi Pes in atası olan bu Konomi'nin futbol oyununu hala hıçkiiinn gooooool sesiyle anımsarım izliyoruz
Vestel Net Tanıtım Videosu 01:28
Vestel Net Tanıtım Videosu 151 izlenme - 3 yıl önce 1999 yılında dandik bilgisayarları, dolarla 36 ay taksitle satan Vestel'in verdiği cd'deki tanıtım videosunu izleyeceğiz.
Teknosohbet 337 : Xing Türkiye Ne Yapıyor? 02:13
Teknosohbet 337 : Xing Türkiye Ne Yapıyor? 265 izlenme - 9 yıl önce türkiye ye iddialı bir giriş yapan xing'in kurucusu lars hinrichs ile sohbet ettik.
Hayalist 02:09
Hayalist 56 izlenme - 7 yıl önce
ISS Pro Evolution Uluslararası Kupa Seremonisi 03:40
ISS Pro Evolution Uluslararası Kupa Seremonisi 59 izlenme - 3 yıl önce Ne büyük bir mutluluktu o zamanlar kupa kazanmak play station1de, bana göre ps1 futbol oyunları içinde ISS turnuvası en zorlarındandı. Diğer oyunlar gibi oyuncuların birbirlerine fark atan fazla özellikleri yoktu. Oyunda isimlerin çoğu yanlış yazardı, Anelka Anilkar, Zidane Zedane, Nedved Navdid felan diye.