Hoşgeldiniz!

İştah Videoları İzle

Makarna Bu Kadar Mı İştahlı Yenir 00:40
Makarna Bu Kadar Mı İştahlı Yenir 280.725 izlenme - 11 yıl önce bu kız sizce ne yapıyor
TRT Kent Radyo Ankara Hayat Bilgisi 18 03 2015 42:04
TRT Kent Radyo Ankara Hayat Bilgisi 18 03 2015 348 izlenme - 3 ay önce TRT Kent Radyo'da yayınlanan Hayat Bilgisi programına konuk oldum. Sevgili arkadaşım Yrd. Doç. Dr. Tuba GÜNEBAK ile çocuklarda beslenme alışkanlıkları, beslenme bozuklukları ve iştah konuları üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
Efsanevi Fasulye Yeme Sahnesi (Terence Hill İçerir) 03:25
Efsanevi Fasulye Yeme Sahnesi (Terence Hill İçerir) 1.641 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun, trt1 zamanlarının eğlenceli ikilisi Terrence Hill ve Bud Spencer filmlerini hatırlayan vardır belki aranızda. İşte o dönemlerden mazimizde kalan ünlü Terrence Hill fasulye yeme sahnelerinden bir tanesi. Belki benimle birlikte birçok çocuk fasulye yemeğini bu adam sayesinde sevmiş ve değer göstermiştir. Filmin İsmi: They Call Me Trinity Yapım Yılı: 1970
karpuz içindeki iştahlı bebek 00:35
karpuz içindeki iştahlı bebek 2.202 izlenme - 5 yıl önce karpuz içindeki iştahlı bebek
Carte D'or Classic Dondurma Reklamı 00:31
Carte D'or Classic Dondurma Reklamı 1.751 izlenme - 4 yıl önce Carte d'Or varsa tatlın var!
Settar Tanrıöğen - Sofraların İştah Açıcı Aktörü 01:32
Settar Tanrıöğen - Sofraların İştah Açıcı Aktörü 554 izlenme - 2 yıl önce Son dönemin belkide en önemli karakter oyuncularından biridir Settar Tanrıöğen; oynadığı filmlerin ortak özelliklerinden yemek sahnelerinin yer aldığı iştahlı bir video. İzliyoruz...
İştahınızı Kabartacak Büyüleyici Görüntüsüyle Minyatür Donutlar 06:25
İştahınızı Kabartacak Büyüleyici Görüntüsüyle Minyatür Donutlar 146 izlenme - 1 yıl önce Koreli star Mimine Mini, son zamanların modası minyatür yemeklere yaptığı donut paketiyle tat verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karakulak'ın İştahla Yemek Yemesi 01:18
Karakulak'ın İştahla Yemek Yemesi 218 izlenme - 2 yıl önce İngilizce'de ve Bilimsel Sınıflandırmada Caracal olarak bilinen bu yakışıklı kedi türü aslında bize pek de uzak olan bir canlı değil anadolunun yerlisi genelde Antalya'dan Hakkari'ye kadar olan sınırda bulunuyor yani türkiyenin yerlisi .Türkiyedeki bu kedi bunun gibi dünyanın bir çok yerinde bulunan bir canlı Orta Asya, Kuzey Afrika youtubedeki videolara göre Rusların sıklıkla evlerinde beslediği bir tür, kolayca evcilleştirilebiliyor aşırı da büyük değil ve bir aileye kolayca alışabiliyor ama burada yemeğini yerken sanki biraz asabi gibi, iştahsızlığa ilaç gibi gelecek bir ziyafet videosu sizlerle.
Şişko Nuri ve Tayfası 00:43
Şişko Nuri ve Tayfası 365 izlenme - 2 yıl önce 1982 yapımı Adile Teyze filminde,7 büyük günahtan oburlukta yecüc mecücle yarışacak kadar iddaalı yiyiş gerçekleştiren şişko nuri ve tayfası, Adile teyzenin açlıktan ölümüne neden olduktan sonra cenazede oburluğa dravdan tövbe edip , büyük ihtimalle çıkışta kebabçıya giderler. ses efektiyle (bkz. ney) her avluyu camiye çevirebilen yeşilçam'ı tebrik ediyoruz.
İştahlandın mı Aşifte? 00:53
İştahlandın mı Aşifte? 358 izlenme - 2 yıl önce hammer usta'nın yenişemediği tek kişi vardır ve aklı sadece oradadır. hammer usta'nın bu cinsel sapmasını gören orta doğu ve balkanların en fahişesi faustina göbeğine sulandırılmış pekmezi döker ve iştahlanır. iştahlanıyorum, iştahlanıyorsun, iştahlanıyor, iştahlanıyoruz, iştahlanıyorsunuz, iştahlanıyorlar. nıhh
Neşeli Günler  - Sen Bu Sıdıka'yı Alırsın 00:42
Neşeli Günler - Sen Bu Sıdıka'yı Alırsın 228 izlenme - 2 yıl önce Mis gibi bir filmi 120932. kez yeniden izledim , boğazımdan geçmedi o sahne , sizle de paylaşayım dedim. Jest ve mimik derslerinde(Öyle bir ders varsa) kaynak olarak kullanılması gereken bir sahne.Bir alkışta Mürüvvet Sim'e gelsin
Kadınların Başının Kapalı Olması İştah Kabartıcı Değil (EhliSünnet Tv İçerir) 01:56
Kadınların Başının Kapalı Olması İştah Kabartıcı Değil (EhliSünnet Tv İçerir) 180 izlenme - 2 yıl önce Ehlisünnet Tv'nin saçma röportajlarından biri daha. Kafayı kadının başını kapatmaya takmış islami kesim yoldan çevirdikleri bir kişiye kadının kapanması üzerine sorular sormuşlar. Arkadaş açık olsa iyi diyor. Ama biraz da kapansın, çok açık olmasın diyor. açıkçası ne istediğine kendi de karar verememiş. kafası karışık klasik bir türk vatandaşı modeli
Beyaz Show - Ezgi Sertel'in İştahı (13.11.2015) 01:05
Beyaz Show - Ezgi Sertel'in İştahı (13.11.2015) 92 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Show - Ezgi Sertel'in İştahı (13.11.2015) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kedi Büyük Bir İştahla Karpuz Yiyor 00:57
Kedi Büyük Bir İştahla Karpuz Yiyor 111 izlenme - 2 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
Roman Oyun Havaları - İştah Şurubum 03:27
Roman Oyun Havaları - İştah Şurubum 2 izlenme - 2 gün önce Roman Oyun Havaları - İştah Şurubum En yeni videolar, müzikler, klipler yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! www.izlesene.com/kadirbaykal
Salep Kavgası(Ecem Vs Berkay    (= 02:52
Salep Kavgası(Ecem Vs Berkay (= 226 izlenme - 8 yıl önce
Kadınların Başının Kapalı Olması İştah Kabartıcı Değil (EhliSünnet Tv İçerir) 01:56
Kadınların Başının Kapalı Olması İştah Kabartıcı Değil (EhliSünnet Tv İçerir) 82 izlenme - 3 yıl önce Ehlisünnet Tv'nin saçma röportajlarından biri daha. Kafayı kadının başını kapatmaya takmış islami kesim yoldan çevirdikleri bir kişiye kadının kapanması üzerine sorular sormuşlar. Arkadaş açık olsa iyi diyor. Ama biraz da kapansın, çok açık olmasın diyor. açıkçası ne istediğine kendi de karar verememiş. kafası karışık klasik bir türk vatandaşı modeli
Çocukta Şeker Hastalığı Teşhisi 02:16
Çocukta Şeker Hastalığı Teşhisi 153 izlenme - 3 yıl önce Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Pediatrik Endokrinolog Prof. Dr. Nurçin Saka, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı.
Obezitenin kaynağı hakkında çarpıcı tespit 01:38
Obezitenin kaynağı hakkında çarpıcı tespit 7 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Karboksipunktur Tedavisi Uzmanı Dr. Fevzi Özgönül, obezitenin kaynağının çok yemek değil, sindirim problemi olduğunu söyledi. Özgönül, "Sindirim sorunları çözülen insanların iştahı kapanıyor. İştahı kapanan insanlar da zayıflamaya başlıyor'' dedi.
İştahlı Çocuk 02:09
İştahlı Çocuk 56 izlenme - 3 yıl önce Yağız Efe Özsarışın İştahı Açık :) Çocuklara İzletin Yemek Yeme Alışkanlığı İştah Açar
Kaktüs Yiyen adam 04:27
Kaktüs Yiyen adam 26 izlenme - 3 yıl önce Büyük bir iştahla kaktüsü yiyen adam, bu eylemi gerçekleştirirken oldukça keyifliydi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
10 kişilik yemeği mideye indirdi! 03:53
10 kişilik yemeği mideye indirdi! 19 izlenme - 4 yıl önce Amerika Los Angeles'ta "Ayı Jamie" ismiyle anılan Amerikalı, iştahı ve "midesiyle" görenleri şaşırtıyor.
Uzun Kuyruk Marsupilami - Tehlikeli İştah 22:02
Uzun Kuyruk Marsupilami - Tehlikeli İştah 2 izlenme - 3 ay önce Marsupilami ya da Uzunkuyruk hayali bir çizgi roman karakteri. André Franquin tarafından yaratılmıştır. İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou adlı çizgi roman dergisinde yayınlamıştır. Franquin, 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980'lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami'yi yapmaya başlamıştır. 1992 yılında Disney tarafından da çizgi dizisi yayınlanmıştır. Mart 2000'de Canal J, Cactus Animation, Marathon Production ve Marsu Productions ortaklığıyla yeniden çizgi dizisi yaratılmış; bu seri 52 bölüm sürmüştür.
İştah Azaltan 7 Yiyecek 01:28
İştah Azaltan 7 Yiyecek 0 izlenme - 1 hafta önce Patates, protein, B1 ve B2 vitaminleri yönünden zengin bir besin olduğu için tokluk hissi yüksektir. Vitaminini kaybetmemesi için kabuklarıyla birlikte haşlayarak tüketebilirsiniz. Brokoli ve karnabahar, lif yönünden zengin olan bu iki sebze türünü haşlayıp tükettiğinizde uzun süre açlık hissetmemenizi sağlayacaktır. Yumurta, proteini bol olan yumurtayı sabah kahvaltılarında bir adet tüketmeniz gün içerisinde daha geç acıkmanızı sağlayacaktır. Çavdar ekmeği, buğday ekmeğine oranla yüzde 50 daha uzun süre tok tutabildiği gibi bilinenin aksine kepek emeğine göre de daha uzun süre tokluk hissi verir. Böğürtlen, tokluk hissini arttırmada oldukça etkili bir meyvedir. İçerisinde bulunan şekerlerin doğal olmasından dolayı kan şekerini de yükseltmediği için gün içerisinde bolca tüketilebilir. Salata, dilediğiniz öğünde salata tüketmek gün boyu alacağınız kalori miktarını azaltır. Diyetlerin tokluk hissi verme konusunda vazgeçilmezi olan salataları dilediğiniz gibi rahatlıkla tüketebilirsiniz. Elma, öğün arası acıkmalarınızı bastırmak ve acıkma sürenizi biraz daha uzatmanıza yardımcı olacaktı. Kalorisi az olduğu için rahatlıkla tüketebilirsiniz.