Hoşgeldiniz!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Makyaj Yapan Kadının Kaportası Bozuktur - Recep Tayyip Erdoğan 01:00
Makyaj Yapan Kadının Kaportası Bozuktur - Recep Tayyip Erdoğan 7.856 izlenme - 1 yıl önce Dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Refah Partisi'nin Kayseri'de düzenlediği sevgi ve kardeşlik gecesinde bir anısını anlatıyor ve kaportasının sağlam olduğunu duyuruyor. Video sonrasında tıklamalık: http://i.imgur.com/qLrOYni.jpg Alternatif link: http://i.hizliresim.com/m6Z4R1.jpg
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki ihanetin Görüntüsü 01:14
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki ihanetin Görüntüsü 3.386 izlenme - 1 yıl önce Darbeci hainlerle işbirliği yaptığı gerekçesiyle tutuklanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç’un darbecilere belediyeye girmekte yardım ettiği görüntüler ortaya çıktı. Tunç’un oğlunun da darbeci askerlere lojistik merkezinde yemek hazırladığı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. 15 Temmuz akşamı hainlerin düzenlediği darbe girişiminde darbecilere yardım eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç ve oğlu Ömer Tunç’un ihaneti güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
 İstanbul’da kaçak kurban kesimi yine yasak dinlemedi 00:39
İstanbul’da kaçak kurban kesimi yine yasak dinlemedi 6.083 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yasak ve uyarılarına rağmen bazı semtlerde kaçak kurban kesimi yapıldı. İstanbul genelindeki kurban satış ve kesim yerleri belirlenmesine rağmen bazı vatandaşlar yasağa yine aldırmadı. Özellikle kırsal alanlar başta olmak üzere şehrin bazı semtlerinde özellikle boş araziler, bina girişleri, otoparklarda kaçak kurban kesimi yapıldı. Para cezası uygulamasına da aldırmayan vatandaşlar, kurbanlıklarını yol kenarlarında, sokaklarda ve mesire alanlarında kesmeye devam etti. ÇOCUKLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE KURBAN KESTİLER Beyoğlu’nda sokak ortasında kaçak kurban kesen vatandaşlar, sokağı kan gölüne çevirdi. Çocukların gözü önünde kesilen kurbanların atıklarını da yine çocuklar temizledi. Beyoğlu Dolapdere’de kaçak kurban kesen vatandaşlar, sokağı kan gölüne çevirdi. Kurban kesim alanlarında kurbanlarını kesmek yerine sokak ortasında kesen vatandaşlar, ilginç görüntüler oluşturdu. Vatandaşlar sokak ortasında kurbanlık hayvanı keserken, çocuklar da küreklerle hayvanlardan geriye kalan atıkları topladı. Belediyenin tesislerinde kendilerine sıra gelmediği için sokak ortasında kurbanını kestiklerini belirten kadın, “İkinci gününe kalıyor. Kapımızın önünde kesmeye mecbur kaldık. Böyle iyi değil ama mecbur kaldık” şeklinde konuştu. Duruma tepki gösteren bir vatandaş ise, “Bu çok yanlış bir şey. Bu sokak ortasında olur mu. Bunun acelesi olmaz” dedi.
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 43:01
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 2.509 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 1994 - 1997 yılları arası yapmış olduğu hizmetleri içeren ve nostaljik bir değer taşıyan görüntülerin yer aldığı tanıtım filmi.
 Haliç Köprüsü’nden atladı ölmedi 00:51
Haliç Köprüsü’nden atladı ölmedi 2.678 izlenme - 4 yıl önce Haliç Köprüsü’nden atlayan bir kişi, şans eseri hayatta kaldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait olduğu öğrenilen araziye düşen adam, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.Haliç Köprüsü’nde saat 12.00 sıralarında meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gelişti. İsminin Sali O. olduğu öğrenilen vatandaş, köprü üzerinde yürümeye başladı. Şahsı gören vatandaşlar, polise şahsın intihar edebileceğine yönelik ihbarda bulundu. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri köprü üzerine gelerek, şahsı aramaya başladı. Şahsın polis gelmeden köprüden atladığı ve köprü altında bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait olduğunu öğrenilen araziye düştüğü öğrenildi. Polis ekipleri ve Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarının ortak çalışması sonucu Sali O. bulunurken, olay yerine ambulans çağrıldı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Sali O., Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Sali O.’nun sağlık durumunun ciddiyetini sürdürdüğü ifade edilirken, bir süre daha gözlem altında tutulacağı öğrenildi. İntihara teşebbüs eden şahsın düştüğü noktada bulunan Fen İşleri Müdürlüğü’nün İşletme Şefi Hayri Solmaz, “Ya düşmüş ya intihar etmiş. Detayları biz de bilmiyoruz. Hiç gören yok. Polis arkadaşlar gelince olayı biz de fark ettik. Arkadaşların dediğine göre polis arkadaşlar gelene kadar gözlerini hareket ettiriyormuş. Onun dışında bilgimiz yok. Gördüğünüz gibi ambulans götürdü” diye konuştu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
Şehir Tiyatrolarından Darbe Girişimine Karşı Basın Açıklaması 01:12
Şehir Tiyatrolarından Darbe Girişimine Karşı Basın Açıklaması 412 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları 15 Temmuz darbe girişimine karşı bir basın açıklaması yaptı. Oyuncu Zihni Göktay, “Biz artık palet sesini, tank sesini ve çizme sesini ulusal bayramlarımızda Vatan Caddesi’nde resmi geçitte görmek istiyoruz” diyerek depkisini dile getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
gökay kalaycıoğlu airport tv haber sunumu 06:40
gökay kalaycıoğlu airport tv haber sunumu 2.227 izlenme - 7 yıl önce airport tv haber spikeri gökay kalaycıoğlu sabah haber programının son bölümünde yol durumu meteoroloji mühendisi adil tek ile hava durumu analizi airporthabercom haber portalı analizi ve günlük gazete manşetleri özetleri ile ekranda
Yol Açık Değilse Açılamaz Felsefesi - İBB 00:44
Yol Açık Değilse Açılamaz Felsefesi - İBB 470 izlenme - 3 yıl önce Belediye çalışanı ile muhabir arasındaki atışmayı izleyeceğiz. İstanbul'da hayatı durduran kar yağışı haberi için canlı yayın yapan haber televizyonunun kamerasını yoldan geçmekte olan kar temizleme aracı takılıyor.
GEL SEN BİZE AKŞAM YİNE MEHTAP GÖRÜNSÜN Piyano Düzenleme: Güneş Yakartepe Ney Solist  Keman Konseri 03:58
GEL SEN BİZE AKŞAM YİNE MEHTAP GÖRÜNSÜN Piyano Düzenleme: Güneş Yakartepe Ney Solist Keman Konseri 114 izlenme - 4 ay önce İ.B.B. Cem Karaca Kültür Merkezi Konser Salonu. Genç Piyanist Güneş Yakartepe " GEL SEN BİZE AKŞAM YİNE MEHTAP GÖRÜNSÜN, Muzaffer İlkar " Bestesini, Kuyruklu Piyano ile Çaldı. Keman, Ney ve Solist ona eşlik etti. PİYANO TUŞLARINDAN FARKLI EZGİLER MÜZİK KONSERİ. En Güzel Türk Sanat Musikisi Şarkıları. Türk Sanat Müziği Eserleri. Piyano Düzenleme: Güneş Yakartepe İ.B.B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu KONSER REPERTUVARI: Klasik Batı Müziği, Türk Sanat Müziği, Halk Türküleri, Yabancı ve Yeşilçam Türk Film Müzikleri, Klasik Türk Musikileri, Enstrümantal Şarkılar ve Yeni Besteler, Piyano ve Vokal: Güneş Yakartepe Vokal: Selin Yücesoy Keman: Özdemir Güz Ney: Eyüp Açıkpazu Piyano ve Nota Düzenleme: Gunes Yakartepe Piyano Klasik Türk Sanat Müziği Şarkılar Konser İ.B.B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler. Bestekar ve Sözleri Hakkında Bilgiler. GEL SEN BİZE AKŞAM YİNE MEHTAP GÖRÜNSÜN Gel sen bize akşam yine mehtâb görünsün Dök bağrıma zülfün gece meltemle sürünsün Kalbim yine aşkınla taşıp şevke bürünsün Dök bağrıma zülfün gece meltemle sürünsün Beste: Muzaffer İlkar, Makam: Kürdilihicazkâr, Usûl: Semâî, Form: Şarkı, Makam: Kürdilihicazkâr, Usûl: Semâî, Form: Şarkı Besteci Muzaffer İlkar Kimdir? Muzaffer İlkar’ın ilk musiki hevesi 1916 yılında (altı yaşında) Kemani Cevdet Çağla ve Vamik Bey’in Çubuklu Gazinosu’ndan Beykoz’daki evine dönerken, sandalda okudukları gazelin etkisi altında kalarak başlamış. İlkokul sıralarında müzik öğretmenin ilgisini çeken İlkar, müzik öğretmenin olmadığı zamanlarda müzik derslerini sınıfa tekrarlatmak için mümessil tayin edilmişti. Kadıköy İdadisi’nde okula devam ederken Şark Musiki Cemiyeti’ne girmiş. Leon Hancıyan, Bogos Efendi ve Dr. Hamit Bey’den ilk musiki bilgisini almaya başlamış. Yakın aile dostları olan Fulya Hanım’ın ilgisini çekerek fasıllara katılmaya başlamış. Sonraları bir gazetenin yaptığı yarışmada başarılı görülen İlkar, Radyo İdaresi’nin dikkatini çekmiş ve Kemani Raşit Erer, Mesut Cemil Bey ve Kanuni Vecihe Deryal’dan oluşan hocalardan dersler almaya başlamış. İlk eserini 1929 yılında yaptı. Nihavent makamındaki ‘Bu aşkın namesiyle coşmuştu gönül ‘ şarkısı ile bestecilik hayatına başladı. TRT kayıtlarına göre elimizde 100 kadar bestesi vardır.
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin İşgal Edilmesine İlişkin Aralarında 1'i Albay 3 Yüzbaşının Da... 00:43
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin İşgal Edilmesine İlişkin Aralarında 1'i Albay 3 Yüzbaşının Da... 2 izlenme - 4 gün önce İstanbul Büyükşehir Belediyesinin işgal edilmesine ilişkin aralarında 1'i albay 3 yüzbaşının da bulunduğu 50 şüpheli hakkında 3'er kez müebbet hapis istemiyle iddianame hazırlandı.
CANIM İSTANBUL Genç Bestekar-Piyanist:Güneş Yakartepe, Şiir: Necip Fazıl Kısakürek Piyano Ney Keman 04:39
CANIM İSTANBUL Genç Bestekar-Piyanist:Güneş Yakartepe, Şiir: Necip Fazıl Kısakürek Piyano Ney Keman 57 izlenme - 5 ay önce CANIM İSTANBUL Genç Bestekar-Piyanist:Güneş Yakartepe Son Yeni Bestesi Şiir: Necip Fazıl Kısakürek İİ.B.B. Cem Karaca Kültür Merkezi Konser Salonu. Genç Piyanist Güneş Yakartepe " CANIM İSTANBUL Şiiri, Necip Fazıl Kısakürek " Ait Olan yeni Bestesini, Solo Piyano Formu ile Kuyruklu Piyano ile Çaldı. Keman, Ney ve Solist Genç Besteciye eşlik etti. PİYANO TUŞLARINDAN FARKLI EZGİLER ve YENİ BESTELERİM MÜZİK KONSERİ. En Güzel Türk Genç Besteci Şarkı Besteleri, Genç bestekar, Güneş Yakartepe, Meşhur Türk Şairlerinin Eserlerlerini Besteleme Projesi: no: 4 Yer: İ.B.B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu KONSER REPERTUVARI: Klasik Batı Müziği, Türk Sanat Müziği, Halk Türküleri, Yabancı ve Yeşilçam Türk Film Müzikleri, Klasik Türk Musikileri, Enstrümantal Şarkılar ve Yeni Besteler, Piyano ve Vokal: Güneş Yakartepe Vokal: Selin Yücesoy Keman: Özdemir Güz Ney: Eyüp Açıkpazu 6 Mart Pazartesi, Saat: 20:00 Piyano, Nota, Beste: Gunes Yakartepe Piyano Klasik Türk Sanat Müziği Şarkılar Konser İ.B.B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler. Bestenin Sözleri Hakkında Bilgiler. CANIM İSTANBUL Beste: Güneş Yakartepe, Şiir : Necip Fazıl Kısakürek Ruhumu eritipde kalıpta dondurmuşlar; Onu İstanbul diye toprağa kondurmuşlar. İçimde tüten bir şey; hava, renk, eda, iklim; O benim, zaman, mekan aşıp geçmiş sevgilim. Çiçeği altın yaldız, suyu telli pulludur; Ay ve güneş ezelden iki İstanbulludur. Denizle toprak, yalnız onda ermiş visale, Ve kavuşmuş rüyalar, onda, onda misale. İstanbul benim canım; Vatanım da vatanım… İstanbul, İstanbul… Tarihin gözleri var, surlarda delik delik; Servi, endamlı servi, ahirete perdelik… Bulutta şaha kalkmış Fatih’ten kalma kır at; Pırlantadan kubbeler, belki bir milyar kırat… Şahadet parmağıdır göğe doğru minare; Her nakışta o mana: Öleceğiz ne çare? .. Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet; Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet… O manayı bul da bul! İlle İstanbul’da bul! İstanbul, İstanbul… Boğaz gümüş bir mangal, kaynatır serinliği; Çamlıca’da, yerdedir göklerin derinliği. Oynak sular yalının alt katına misafir; Yeni dünyadan mahzun, resimde eski sefir. Her akşam camlarında yangın çıkan Üsküdar, Perili ahşap konak, koca bir şehir kadar… Bir ses, bilemem tanbur gibi mi, ud gibi mi? Cumbalı odalarda inletir ‘ Katibim’i… Kadını keskin bıçak, Taze kan gibi sıcak. İstanbul, İstanbul… Yedi tepe üstünde zaman bir gergef işler! Yedi renk, yedi sesten sayısız belirişler… Eyüp öksüz, Kadıköy süslü, Moda kurumlu, Adada rüzgar, uçan eteklerden sorumlu. Her şafak Hisarlarda oklar çıkar yayından Hala çığlıklar gelir Topkapı Sarayından. Ana gibi yar olmaz, İstanbul gibi diyar; Güleni şöyle dursun, ağlayanı bahtiyar… Gecesi sünbül kokan Türkçesi bülbül kokan, İstanbul, İstanbul… http://gunesyakartepe.com/artists/canim-istanbul CANIM İSTANBUL , Piyano,Güneş Yakartepe , Necip Fazıl Kısakürek, piyano ve keman, Şiir Genç Bestekar beste İ.B.B. İBB İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu besteci genç bestesi Yeni son besteler
Devlet Kamerasından İstiklal Caddesindeki Olaylar 02:13
Devlet Kamerasından İstiklal Caddesindeki Olaylar 221 izlenme - 2 yıl önce Dün çok ilginç bir şekilde ibb nin internet kameralarından saat 21:00 a kadar istiklal caddesindeki polisin orantılı güç kullanımı ve protestolar yayınlandı. İşte devlet kameralarından dünkü olaylar izliyoruz.
MUHABBET BAĞINA GİRDİM BU GECE, Piyano Ney Keman Düeti  Söz Beste: Sadettin Kaynak Makam: Hicaz 02:45
MUHABBET BAĞINA GİRDİM BU GECE, Piyano Ney Keman Düeti Söz Beste: Sadettin Kaynak Makam: Hicaz 50 izlenme - 5 ay önce İ.B.B. Cem Karaca Kültür Merkezi Konser Salonu. Genç Piyanist Güneş Yakartepe " MUHABBET BAĞINA GİRDİM BU GECE, ARARIM SORARIM Sadettin Kaynak " Bestesini, Solo Piyano Formu ile Kuyruklu Piyano ile Çaldı. Keman, Ney ve Solist ona eşlik etti. PİYANO TUŞLARINDAN FARKLI EZGİLER MÜZİK KONSERİ. En güzel Türk Sanat Musikisi Şarkıları. Türk bestekar Eserleri. Piyano Düzenleme: Güneş Yakartepe İ.B.B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu KONSER REPERTUVARI: Klasik Batı Müziği, Türk Sanat Müziği, Halk Türküleri, Yabancı ve Yeşilçam Türk Film Müzikleri, Klasik Türk Musikileri, Enstrümantal Şarkılar ve Yeni Besteler, Piyano ve Vokal: Güneş Yakartepe Vokal: Selin Yücesoy Keman: Özdemir Güz Ney: Eyüp Açıkpazu 6 Mart Pazartesi, Saat: 20:00 - Konser Ücretsizdir. Piyano ve Nota Düzenleme: Gunes Yakartepe Piyano Klasik Türk Sanat Müziği Şarkılar Konser İ.B.B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler. Bestekar ve Sözleri Hakkında Bilgiler. MUHABBET BAĞINA GİRDİM BU GECE Muhabbet bağına girdim bu gece Açılmış gülleri derdim bu gece Vuslatın çağına erdim bu gece Muhabbet doyulmaz bir pınar imiş Ararım, ararım, ararım seni her yerde Sorarım ıssız gecelerde sevgilim nerde Açıldı bahtımın gonca gülleri Gönül bağında öter bülbülleri Aşkıma sarayım hep gönülleri Muhabbet doyulmaz bir pınar imiş Ararım, ararım, ararım seni her yerde Sorarım ıssız gecelerde sevgilim nerde Beste: Sadettin Kaynak Güfte-Söz : Sadettin Kaynak Makam: Hicaz Usûl: Düyek Seslendiren Sadettin Kaynak Kimdir ? Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihe karışması ve imparatorlukla birlikte onu hatırlatan şeylerin silinmeye çalışıldığı devirler geçiş devirleri olarak tarihte yerini almıştır. İşte bu geçiş devirlerinde ortaya çıkan müstesna insanlar vardır. Onlardan biri de hafız Sadettin Kaynak’tır. Ömer Faruk Deliktaş yazdı. Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihe karışması ve imparatorlukla birlikte onu hatırlatan şeylerin silinmeye çalışıldığı devirler geçiş devirleri olarak tarihte yerini almıştır. İşte bu geçiş devirlerinde ortaya çıkan müstesna insanlar vardır. Bu müstesna insanlar geçmişte kalan ile cedidin arasında bir halka mesabesindedirler. Halka olma vasfına sahip müstesna insanlardan biri de hafız Sadettin Kaynak’tır. Sadettin Kaynak hiç şüphesiz musikimizin üstadlarından bir tanesidir. Babası Ali Alaaddin Efendi, Rize’nin Çukurlu köyünde doğuyor ve 1862 senesinde İstanbul’a Fatih’e göç ediyorlar. Alaaddin Efendi 7 defa evlenmiş, ancak bunların hiç biri iki hanımlı olmamıştır. Yedinci evliliğini Rize’de Havva Hanım’la yapmış ve hemen sonrasında Fatih’te Sarıgüzel semtinde bulunan Yahya Tevfik Efendi Medresesi’ne yerleşmiştir. Bu medrese maalesef 1918 Fatih yangınında harap olmuştur. Ali Efendi’nin Havva Hanımla evliliğinden 3 kız ve 3 erkek evladı olmuş, evlatlarının en büyüğü olan Sadeddin Kaynak da dahil olmak üzere 6 evladı da bu medresede dünyaya gözlerini açmıştır. Kaynak soyadı nerden geliyor? Ailenin en büyük çocuğu olarak 1895’te dünyaya gelen Kaynak, 9 yaşında hıfzını tamamlamıştır. Birinci Dünya Savaşı yıllarında vatani vazifesini yapmak için ilahiyat fakültesini yarıda bırakarak cepheye gider. Cephede yaralanması sebebiyle terhis edilir ve İstanbul’a döner dönmez ilahiyat fakültesini bitirip diplomasını alarak Yavuz Selim Camii ikinci imamlığına tayin edilir. Uzun yıllar Yavuz Selim Camii türbeler kısmında bulunan lojmanda ikamet eder. Bu bina bugün hâlâ ayaktadır. Sonrasında buranın baş imamının kızı ile evlenirler. Baş imam Ömer Efendi’nin vefatıyla Sultan Selim Camii baş imamlık vazifesini devralır.
Tekvando: 3. Avrupa Kulüpler Şampiyonası 01:38
Tekvando: 3. Avrupa Kulüpler Şampiyonası 154 izlenme - 2 yıl önce Tekvando: 3. Avrupa Kulüpler Şampiyonası- Antalya'da 37 ülkeden, 221 kulüp ve 850 sporcunun katılımıyla düzenlenen şampiyonada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi birinci oldu Antalya'da düzenlenen 3. Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonası sona erdi.
Reis Bey 03:36
Reis Bey" Oyunu Şehir Tiyatroları'nda Izleyiciyle Buluştu 21 izlenme - 5 ay önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Necip Fazıl Kısakürek'in 1960'da yazdığı "Reis Bey" adlı oyunu tiyatroseverlerle buluşturdu.
Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası 01:58
Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası 217 izlenme - 2 yıl önce Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası- Haziran ayında Azerbaycan'da yapılması planlanan 1. Avrupa Oyunları'nda Türkiye'yi temsil edecek sporcuların belirleneceği şampiyona, Mersin'de ikinci gün müsabakalarıyla devam ediyor Türkiye Güreş Federasyonu'nun faaliyetleri kapsamında organize edilen Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası, ikinci gün müsabakaları ile Mersin'de devam ediyor.
29 Ekim Kutlamalarında Hanifi'nin Dansı :) 04:35
29 Ekim Kutlamalarında Hanifi'nin Dansı :) 402 izlenme - 9 yıl önce 29 ekim 2008 gecesi görevli olduğumuz taksim meydanında mesai arkadaşımız hanifi'den dans show :)
İzmir'de Fenerbahçe-Beşiktaş Kavgası: 1 Taraftar Bıçaklandı 00:52
İzmir'de Fenerbahçe-Beşiktaş Kavgası: 1 Taraftar Bıçaklandı 130 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de bugün oynanacak Erkekler Voleybol Ligi Klasman Grubu 1'inci Etap maçı öncesi Alsancak Kordon'da karşılaşan Fenerbahçe ile Beşiktaş taraftarları kavga etti.
İşte Beyoğlu'nun Gerçek Mağdur Esnafları 05:06
İşte Beyoğlu'nun Gerçek Mağdur Esnafları 97 izlenme - 2 yıl önce Hiçbir hak verilmeden yer gösterilmeden dükkanları mühühürlendi. İşletmelerde çalışan yüzlerce işçi işsiz kaldı. Ellerine ne pala aldılar ne silah...
Türk Sineması Yıldızlar Geçidi 04:36
Türk Sineması Yıldızlar Geçidi 84 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Türk Sineması Yıldızlar Geçidi" Haliç KongreMerkezi'nde yapıldı.
Fenerbahçe, 3 Yabancı Futbolcuyu Gönderecek 01:45
Fenerbahçe, 3 Yabancı Futbolcuyu Gönderecek 120 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe yönetimi, yaptığı toplantı sonrasında Yobo, Krasic ve Holmen'i takımdan gönderme kararı aldı.
Kıtalar Arası Teleferik - Boğaz 06:23
Kıtalar Arası Teleferik - Boğaz 72 izlenme - 3 yıl önce Hükümetin halkın yaşantısına karışma durumları , özgürlüklerin kısıtlanması, dizilerin yayından kaldırılması vs. sürerken bir yandan da halka hizmet olarak değerlendirebileceğimiz bir yapı daha . 'Yiğidi öldür hakkını yeme' demek gibi oldu biraz ama bunlarda göz önünde bulundurulmalı. Umarım yapan firma hükümetle ilişkili falan değildir.
Beşiktaş'ın Yeni Stadı'na İBB'den Çatı Engeli 00:49
Beşiktaş'ın Yeni Stadı'na İBB'den Çatı Engeli 43 izlenme - 2 yıl önce Siyah-beyazlıların ruhsat aldıkları projede, Boğaz'a bakan kale arkasının üstünün açık olduğu, ancak inşaatın usule uygun gitmediği fark edildi.
Afife Hatun Tekkesi 05:30
Afife Hatun Tekkesi" Kadın Kültür Evi Oldu 46 izlenme - 2 yıl önce Afife Hatun Tekkesi genel ve detay görüntüler-Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile röportaj LALE BİLDİRİCİ - Eyüpsultan'da restorasyonu en son biten tekkelerden biri olan tarihi Afife Hatun Tekkesi, kadınları bilinçlendirmeye yönelik kültürel etkinliklere "Afife Hatun Kültür Merkezi" adıyla ev sahipliği yapıyor.
İBB, Cihat Arslan'ı Takımdan Gönderdi 01:12
İBB, Cihat Arslan'ı Takımdan Gönderdi 26 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyespor, teknik direktörleri Cihat Arslan'ı takımdan yolladığını duyurdu.
İnegöl Belediyespor'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Maçı Hazırlıkları 01:02
İnegöl Belediyespor'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Maçı Hazırlıkları 14 izlenme - 2 yıl önce İnegöl Belediyespor'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçı hazırlıkları- Antrenör Aksoy: "Sahamızda İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden puan almak istiyoruz" Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, "Sahamızda İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden puan almak istiyoruz" dedi.
Nehre Atlayan Genç, Aç Köpeklerin Saldırısından Son Anda Kurtuldu 03:31
Nehre Atlayan Genç, Aç Köpeklerin Saldırısından Son Anda Kurtuldu 33 izlenme - 2 yıl önce Edirne'de ekiplere tepki göstererek nehre atlayan genç, günlerdir aç bekleyen köpeklere yem olmaktan son anda kurtuldu.
İstanbul Yarı Maratonu'na Doğru 05:35
İstanbul Yarı Maratonu'na Doğru 11 izlenme - 2 yıl önce Vodafone İstanbul Yarı Maratonu'na doğru tanıtım toplantısı- Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar konuşması- Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk konuşması Vodafone Türkiye ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor AŞ işbirliğiyle düzenlenen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu'nun tanıtım toplantısı yapıldı.
Turnuvamız Büyük Bir Marka Haline Geliyor 01:54
Turnuvamız Büyük Bir Marka Haline Geliyor" 1 izlenme - 3 ay önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, Lale Cup ITF Kadınlar Tenis Turnuvası'nın her geçen yıl daha da büyük bir marka haline geldiğini söyledi.
İBB, Cihat Arslan'ı Takımdan Gönderdi 01:12
İBB, Cihat Arslan'ı Takımdan Gönderdi 12 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyespor, teknik direktörleri Cihat Arslan'ı takımdan yolladığını duyurdu.