Hoşgeldiniz!

istanbul film festivali

Paralel Evren Fragman 02:11
Paralel Evren Fragman 28.444 izlenme - 4 yıl önce Bir kuyrukluyıldızın dünyanın yakınından geçtiği o gece, yakın dostlar keyifli bir akşam yemeği için toplanmış. Ancak, gerçekliğin ve ilişkilerin yavaş yavaş kırılmaya başlayacağını az sonra anlayacaklar. Mahallede elektrik kesilince, yemekleri yarım kalıyor. Sadece az ilerideki tuhaf evde elektrik var. Ardı ardına gizemli olaylara tanık olan bu konuklar aslında hiçbir gücün çözemeyeceği bir muammanın içine düştüklerinin er geç farkına varacak.Alacakaranlık Kuşağı’ndan esinlenen Parelel Evren insanı saran, düşük bütçeli, doğaçlamaya dayanan, senaryosuz bir bilimkurgu.
Matmazel C Fragman 02:02
Matmazel C Fragman 1.831 izlenme - 4 yıl önce “Dansta gururlu bir yan var ve benim hoşuma giden tam da bu: Acı çektiğini hiçbir zaman belli etme,” diyor Matmazel C ve farkında olmadan bize izlemekte olduğumuz moda dünyasını tanımlıyor. Elbette göz kamaştırıcı bir dünya bu. O kadar çok ünlü var ki, isimlerini sıralamak yazıya ayırdığımız yeri fazlasıyla doldurabilir. Ama dikkat çekici olan, burada onların, biz sıradan fanilerin bir veli toplantısında olabileceği kadar önemsiz görünmesi. Bu belgesel, ikonların ardındaki ikonla ilgili. Yani Matmazel C. Vogue’daki editörlük kariyerini, moda dünyasında kendi hayallerini gerçekleştirmek için terk eden ve büyük bir maceraya atılan, hayal etmekten hiç vazgeçmeyen, işin ucunu asla bırakmayan ve yaşarken bir efsaneye dönüşen Matmazel C.
Kurt Kapıda Fragman 01:09
Kurt Kapıda Fragman 2.231 izlenme - 4 yıl önce Brezilyalı yönetmen Fernando Coimbra’nın ilk uzun metrajlı çalışması olan bu gerilim, bir trajedi ertesinde evli bir çifti izliyor. Tüm insanların içinde var olan acımasızlık ve nefret duygularına parmak basan bu kapkara öyküde, her anne babanın en büyük korkusuyla karşılaşıyoruz: Çocuğun kaçırılması. Okul çıkışında küçük kızlarını tanımadıkları bir kadının alıp gittiğini anladıklarında, Sylvia ve Bernardo’nun eli ayağı birbirine dolanır. Ama Bernardo bu olayın altından, hiç kimsenin aklına gelmeyecek birinin çıkacağını düşünmektedir: Metresi Rosa.
Salvo Fragman 01:38
Salvo Fragman 557 izlenme - 4 yıl önce Sicilya mafyasının emrindeki Salvo kimseyle ilişki kurmayan, soğuk ve merhametsiz bir adamdır. Rakiplerinden birini öldürmek için girdiği bir evde, görme engelli Rita ile karşılaşır. Çaresizce kenarda duran Rita’nın abisini öldürür, fakat kızın hayatını bağışlamaya karar verir ve onu tutsak alır. Bundan böyle Rita’yı her şeyden koruması gerekecektir. Variety dergisi, hem minimalist bir yeni-kara film hem de gangster filmi olan Salvo'yu “İtalyan sinemasının yeniden doğuşu” ilan ediyor.
Hasan Karacadağ Film Portföyü 01:49
Hasan Karacadağ Film Portföyü 780 izlenme - 3 yıl önce 1998 senesinde Japonya’da Nippon eizo-juku Sinema Yönetmenliği bölümünü tamamladı. Türkiye ve Japonya’da birçok kısa film, belgesel film, TV filmi ve TV dizisi yönetti. 50'den fazla uluslararası film festivaline katıldı, ödüller kazandı. 1999 senesinde Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde gösterilen Hummadruz isimli sinema filmiyle tanındı. Bu filmle uluslararası birçok ödül kazanma başarısını gösterdi. Videoda ki Filmler: Semum Dabbe Bir Cin Vakası Dabbe 2 Dabbe Filmleri: El-Cin (2013) Dabbe 2 (2009) Semum (2007) Dabbe (2006) Dabbe: Bir Cin Vakası (2012) Dabbe : Cin Çarpması (2013) El-Nazar (2013)
akbank istanbul film festivali reklamım 00:36
akbank istanbul film festivali reklamım 570 izlenme - 9 yıl önce
33. İstanbul Film Festivali Başladı! 02:31
33. İstanbul Film Festivali Başladı! 285 izlenme - 4 yıl önce 33. İstanbul Film Festivali, 05-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ve festival kapsamında 200den fazla filmin gösterimi yapılacak. Gösterimler, Beyoğlu’nda Atlas ve Beyoğlu, Ortaköy’de Feriye, Kadıköy’de Rexx ve Nişantaşı’nda City’s Citylife sinemalarında ve İstanbul Modern ile Pera Müzesi’nin sinema salonlarında gerçekleşecek.
Cem Yılmaz - Emek Sineması Protestosuna Destek Vermek 03:34
Cem Yılmaz - Emek Sineması Protestosuna Destek Vermek 271 izlenme - 3 yıl önce 32. İstanbul Film Festivali kapanış töreninde konuşan ünlü şovmen Cem Yılmaz, Emek Sineması protestosuna destek verdi.
34. İstanbul Film Festivali 00:15
34. İstanbul Film Festivali 96 izlenme - 3 yıl önce 34. İstanbul Film Festivali bugün başlıyor. Sen de festivalle ilgili tüm bilgilere özel olarak hazırladığımız arama sonucu sayfasından ulaşmak istiyorsan Yandex kullan!
Manakamana Fragman 01:32
Manakamana Fragman 104 izlenme - 4 yıl önce Manakamana, Nepal’in cangıllarının tepesinde, muazzam doğanın ve manzaranın içinden teleferik kullanarak ulaşabildiğiniz bir tapınak. Film hem bu yolculuğu yapanların teleferik seferleri etrafında kurulmuş bir nevi yol filmi, hem de gündeliğe yapılan tuhaf bir övgü.
Sen Aydınlatırsın Geceyi 1. Fragman 01:46
Sen Aydınlatırsın Geceyi 1. Fragman 173 izlenme - 5 yıl önce Onur Ünlü'nün Son Filmi "sen Aydınlatırsın Geceyi" İstanbul Film Festivali'nde, 12 Nisan 21:30'da Atlas Sineması'nda...
Her Şey Onun İyiliği İçin Fragman 01:39
Her Şey Onun İyiliği İçin Fragman 157 izlenme - 4 yıl önce İlk filmi Tres dies amb la família ile Goya’dan En İyi Çıkış Yapan Yönetmen ödüllü Mar Coll, yer yer kara mizah öğeleri içeren ikinci uzun metrajında, geçirdiği trafik kazasının ardından toparlanmaya çalışan Geni’yi yeni bir yaşam arayışında izliyor. Kazanın ardından Geni hayatına kaldığı yerden devam etmekte zorlanmaktadır. Kimseye söylemeden işinden ayrılır, ama kız kardeşi sayesinde yeniden iş ararken bulur kendini. Ailesi ona yol göstermeye devam ediyor olsa da, bir çıkış yolu bulmakta zorlanır. Herkes onun iyiliğini isterken, Geni’nin tek isteği eski hayatından kaçmak ve kendini bulmaktır.
F26-1366/fılm-Tv, Sinema Ve Dijital  - Kültür Ve Sanat - Kristal Elma 01:23
F26-1366/fılm-Tv, Sinema Ve Dijital - Kültür Ve Sanat - Kristal Elma 116 izlenme - 4 yıl önce REKLAM AJANSI: TBWA\Istanbul - BAŞVURU ADI: Sinema Sevgisi - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: 33. Uluslararası İstanbul Film Festivali - Akbank - Akbank YARATICI YÖNETMEN: İlkay Gürpınar, Volkan Karakaşoğlu - YARATICI GRUP: Ozan Can Bozkurt, Çağrı Saka, Tolga Ülkümen, Cihan Akköse, Deniz Ardıç, Özge Güven, Erman Şahin - STRATEJİK PLANLAMA: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Ceren Şehitoğlu, İdil Açıkalın - PRODÜKTÖR: Ceyda Kayaçetin, Pelin Güneş, Melis İnceoğlu - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Ela Bilgisel, Yasemin Tolunay Erna, Melis İnceer, Melis Şenol, Ece Akbulut REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Ayşegül Ögelman
!f İstanbul 2015 Teaser 00:37
!f İstanbul 2015 Teaser 70 izlenme - 4 yıl önce If İstanbul 2015 Teaser İsim: "Kalbine Bak Yerinde mi?" by RAFİNERİ YARATICI YÖNETMEN: Ayşe Bali / YÖNETMEN: Enis Berksoy / METİN YAZARI: Gizem Şengüler
Viva Cuba Libra: Rap Savaştır Fragman 02:25
Viva Cuba Libra: Rap Savaştır Fragman 59 izlenme - 4 yıl önce Los Aldeanos, Küba’yı kasıp kavuran underground bir rap grubu. Underground olmak zorundalar, çünkü devlet konser vermelerine ya da albüm basmalarına izin vermiyor. Buna rağmen, şarkıları tüm gençlerin ağzında. CD’lerini kendileri basıp ücretsiz dağıtıyorlar; habersiz verdikleri konserler dolup taşıyor. Viva Cuba Libre: Rap Savaştır, sözlerinde devlet baskısını, polis şiddetini ve fakirliği konu eden bu rap grubunu anlatan bir belgesel.
33. Istanbul Film Festivali Tanıtım Filmi 02:40
33. Istanbul Film Festivali Tanıtım Filmi 47 izlenme - 4 yıl önce 33. Istanbul Film Festivali Tanıtım Filmi
32. İstanbul Film Festivali - Tanıtım Filmi 03:24
32. İstanbul Film Festivali - Tanıtım Filmi 52 izlenme - 5 yıl önce 32. İstanbul Film Festivali Tanıtım Filmi Kurgu : Selçuk Metin
33. İstanbul Film Festivali Afiş'te konuşuluyor 00:25
33. İstanbul Film Festivali Afiş'te konuşuluyor 36 izlenme - 4 yıl önce Afiş, sanat dünyasından en yeni haberleri ekranlarınıza getirmeye devam ediyor. Türkiye'den ve dünyadan sinemanın ünlü isimlerini buluşturan 33. İstanbul Film Festivali'nde sona geliniyor, yarın akşam düzenlenecek ödül töreni öncesi Film Festivali Direktörü Azize Tan festival heyecanını aktarıyor... Nefise Karatay'la Afiş, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'ndan canlı yayınla bugün 16:45'te CNN TÜRK'te!
Trabzon Uluslararası Film Festivali 01:35
Trabzon Uluslararası Film Festivali" Sona Erdi 6 izlenme - 11 ay önce Trabzon Valiliği tarafından desteklenen, İstanbul Trabzon Federasyonu (İTF) ve Anadolu Eğitim Kültür ve İrfan Derneği (ANADER) iş birliğiyle düzenlenen Trabzon Uluslararası Film Festivali'nin (TUFFEST) ödül töreni gerçekleşti.
34. İstanbul Film Festivali Galasında Ünlü İsimlere Ödül 04:37
34. İstanbul Film Festivali Galasında Ünlü İsimlere Ödül 10 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 34. İstanbul Film Festivali, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen galayla başladı.
Afiş Sinema Dolu Bir Bölümle Ekrana Geldi - 16.03.2018 Cuma 20:14
Afiş Sinema Dolu Bir Bölümle Ekrana Geldi - 16.03.2018 Cuma 2 izlenme - 4 ay önce Haftanın öne çıkan yapımları, Kaybedenler Kulübü Yolda ve Düğüm Salonu filmlerinden özel röportajlar, sinemaseverlerin merakla beklediği İstanbul Film Festivali'nin programı Aslı Öymen'le Afiş programında ekrana geldi.
B26-1386/basın - Kültür Ve Sanat - Gümüş 00:20
B26-1386/basın - Kültür Ve Sanat - Gümüş 15 izlenme - 4 yıl önce REKLAM AJANSI: TBWA\Istanbul - BAŞVURU ADI: Akbank Sinemayı Seviyor “Fes” - ÜRÜN/HİZMET - REKLAMVEREN: 33. Uluslararası İstanbul Film Festivali - Akbank
Kelebeğin Ruyası Flutters Istanbul Film Fest - Euronews Report 02:29
Kelebeğin Ruyası Flutters Istanbul Film Fest - Euronews Report 6 izlenme - 4 yıl önce Kelebeğin Ruyası Flutters Istanbul Film Fest - EURONEWS Report
33. İstanbul Film Festivali Özel 00:21
33. İstanbul Film Festivali Özel 4 izlenme - 4 yıl önce Afiş, sanat dünyasından özel haberlerle ekranlarınıza gelmeye devam ediyor... 33. İstanbul Film Festivali sona erdi, Altın Lale Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreninden çok özel görüntüler ve kazananlarla röportajlar; Nefise Karatay'ın sunumuyla bugün 16:45'te Afiş'te...