Hoşgeldiniz!

istanbul manzaraları

İstanbul Manzaraları 03:18
İstanbul Manzaraları 2.112 izlenme - 9 yıl önce istanbul manzaraları
Havadan, İstanbul, Manzaraları 03:35
Havadan, İstanbul, Manzaraları 2.072 izlenme - 9 yıl önce havadan, İstanbul, manzaraları
Ah İstanbul - Sezen Aksu (İstanbul Görüntüleri Videosu) 05:58
Ah İstanbul - Sezen Aksu (İstanbul Görüntüleri Videosu) 630 izlenme - 2 yıl önce İstanbul videosu Ah İstanbul - Sezen Aksu Uzanıp Kanlıca'nın orta yerinde bir taşa Gözümün yaşını yüzdürürüm hisara doğru Yapacak hiç birşey yok gitmek istedi gitti Hem anlıyorum hem çok acı tek taraflı bitti Bi lodos lazım şimdi bana bi kürek bi kayık Zulada birkaç şişe yakut yer-gök kırmızı Söverim gelmişine geçmişine ayıpsa ayıp Düşer üstüme akşamdan kalma sabah yıldızı Ah İstanbul İstanbul olalı Hiç görmedi böyle keder Geberiyorum aşkından Kalmadı bende gururdan eser Ne acı ne acı insan insan kendine ne kadar yenik Bulunmadı ihanetin ilacı yürek koca bi kara delik Yapacak hiç bişey yok gönül bu sevdi Yeni bir ten yeni bir heyecan bilirim üstelik...
İstanbul'un 1964'te Çekilen Görüntüleri 13:28
İstanbul'un 1964'te Çekilen Görüntüleri 902 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'un 1964'te çekilen görüntüleri İstanbul'un 1964 yılında çekilen yeni görüntüleri ortaya çıktı. İstanbul'u anlatan Fransız yapımı 13 dakikalık belgeselin görüntüleri şehirdeki büyük değişimi gözler önüne seriyor. Görüntülerde Boğaz'a bakan yamaçların boş arazilerle kaplı olması, köprülerin olmaması da dikkat çekiyor.
Karlı İstanbul'a Bir De Havadan Bakın! 01:43
Karlı İstanbul'a Bir De Havadan Bakın! 613 izlenme - 5 yıl önce Karlı İstanbul'a bir de havadan bakın!
Eski Ve Yeni İstanbul 05:33
Eski Ve Yeni İstanbul 216 izlenme - 4 yıl önce Eski Ve Yeni İstanbul
Kayahan - İstanbul Hatırası (1977) 02:56
Kayahan - İstanbul Hatırası (1977) 148 izlenme - 3 yıl önce Sanatçının buram buram İstanbul kokan 1977 yılında İstanbul Hatırası isimli parçasına çekilmiş olan ve bence o döneme göre çok güzel görüntüler içeren video klibinin eşsiz İstanbul manzaraları, Kayahan'ın buğulu sesi ve miss gibi nostalji kokan güzel parçasının siz site sakinlerinin ve tabiki nostalji seven tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler, iyi dinlemeler.