Hoşgeldiniz!

istanbul trafiği

Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 01:10
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 6.455 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl Tesla’nın kurucusu Elon Musk, Eylül 2014’ten itibaren çıkan her Model S’te otopilot özelliğinin olacağını açıklamıştı. Sadece belirli zamanlarda yazılım güncellemesi yapılacak ve otopilot özellikleri aktifleşecekti. Bu özellikler neler bir bakalım: Dinamik hız sabitleme: Önünüzdeki araç hızlanınca hızlanıyor, yavaşlayınca yavaşlıyor. Üstelik takip mesafesi istediğiniz mesafeden hep korunuyor. Şerit takip sistemi: Araç, bulunduğu şeridi virajlar dahil takip ediyor. Şerit değiştirme: Araç otopilottayken şerit değiştirmek isterseniz tek yapmanız gereken sinyal vermek. Otomobil kontrollü bir şekilde istediğiniz şeride geçiş yapıyor. Çarpışma önleme: Model S herhangi bir tehlike sezdiğinde kontrolü kendi eline alarak frene basıyor. Böylece çarpmalardan en hafif hasarla kurtuluyorsunuz. Tabela tanıma: Artık hız limitini geçmeye son! Araç etraftaki tabelaları okuyor ve hız limitini geçtiyseniz uyarıyor. Otomatik park: Pek çok araçta olan bu özellik Model S’te de mevcut. Evden alma: Telefonunuzdaki uygulama ile otomobilinizi ayağınıza çağırabilirsiniz. Hatta takviminize bir randevu kaydedip arabanızla orada buluşabilirsiniz. Söz konusu güncelleme yani 7.0 tüm dünya için yayınlandı nihayet. Türkiye’de de Model S sahipleri mevcut. Onlardan birisi yeni güncellemeyi deneyerek videosunu çekmiş. İstanbul trafiğinde 35-40 kilometre boyunca hiç direksiyona, frene ve gaza dokunmamış ve herhangi bir sorun da yaşamamış.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 13.412 izlenme - 2 yıl önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Trafikte Taciz (İstanbul) 01:05
Trafikte Taciz (İstanbul) 9.933 izlenme - 2 yıl önce 23 Ocak 2015 Akşamı Merter - Bakırköy yönünde karşılaştığım bir olay. Bmw 1200GS kullanan abi sadece gri minibüsteki adamı '' Neden adamı sıkıştırıyorsun? Dikkat etsene biraz.'' diye uyardı. Karşılığında aldığı cevap , '' Sana ne lan ? '' şeklindeydi. Ardından da üstüne araç sürülüp sıkıştırılarak canına kast edildi , peşinden de küfür yedi..
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 00:25
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 1.449 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar - Çok Garip Hakketen Eğlence Olsun Diye Çekmişlerdir Videoyuyu
İstanbul Trafiği Hırrrr 02:07
İstanbul Trafiği Hırrrr 3.337 izlenme - 8 yıl önce ilgın'ın günlüğü: İstanbul trafiği hırrrr!
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 902 izlenme - 2 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 01:29
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 963 izlenme - 2 yıl önce Müthiş, çok fazla, muazzam esprili bir yaklaşım sergilenmiş değil mi? Değil! Bu ne lan paraya da kıyamamışlar şahini bölmüşler ikiye. Zaten 1 develer 2 de tofaş şahinler başka da bir bok yok di mi Türkiye'de?
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 04:03
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 239 izlenme - 9 ay önce Aynı zamanda fahri müfettiş olan eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu İstanbul trafiğine çıktı. Toroğlu 1 saatlik yolculukta kurallara uymayan sürücülere kırmızı kartını çıkardı. İşte heyecan dolu o anlar... .
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 10:49
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 994 izlenme - 2 yıl önce Böyle kazalar hep Rusya civarlarında olur zannederdik, işte burası Türkiye burada her şey olur. Kaza Anı 07.30..
İstanbul Trafiğinden Tehlikeli ve İlginç Görüntüler  00:51
İstanbul Trafiğinden Tehlikeli ve İlginç Görüntüler 31 izlenme - 4 hafta önce İstanbul’un çeşitli ilçelerinde motosiklet ve otomobil ile seyreden sürücülerin tehlikeli, bir o kadar da ilginç yolculukları kameralara yansıdı. ilginç görüntüler 18 ilginç görüntüler youtube video izle ilginc goruntuler dini ilginç görüntüler facebook ilginç görüntüler kabe ilginç görüntüler izle ilginç görüntüler türkçe ilginç videolar 18
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 04:22
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 437 izlenme - 3 yıl önce
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğinde 01:11
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğinde 195 izlenme - 2 yıl önce Tesla’nın Model S‘ler için 7.0 yazılımı ve bununla birlikte Autopilot’ın otomatik direksiyonu içeren güncellemesi ABD ardından tüm dünya için bir süre önce yayınlanmaya başladı. Otopilot özelliğine kavuşan Tesla S’ler İstanbul trafiğinde de boy göstermeye başladı. TeslaTürk'ün haberine göre Türkiye’nin ilk Model S P85D sahiplerinden İzzet Nommaz, İstanbul’da Autopilot kullanım tecrübesini iki adet video ile paylaştı ve 35-40 km’lik yolculuğu boyunca yaklaşık Avcılar’dan Kemerburgaz’a kadar hiç direksiyona, gaza ya da frene dokunmadığını belirtiyor.
İstanbul Trafigine Kesin Çözümmutlaka İzleyin 02:20
İstanbul Trafigine Kesin Çözümmutlaka İzleyin 199 izlenme - 6 yıl önce istanbul trafigine kesin çözümmutlaka izleyin
İstanbul Trafiğine İntihar Girişimi Engeli 03:17
İstanbul Trafiğine İntihar Girişimi Engeli 25 izlenme - 1 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde köprü korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulunan şahıs nedeniyle trafik kilitlendi. Uzun araç kuyrukları oluşurken, bayram arefesi trafiğe çıkan sürücüler zor anlar yaşadı. Boğaziçi Köprüsü Edirne İstikametinde öğle saatlerinde köprü korkuluklarına çıkan bir şahıs intihar girişiminde bulundu. Olay yerine gelen polisler uzun süre şahsı ikna etmeye çalıştı. İkna çabaları sırasında köprü trafiği de kontrollü bir şekilde sağlanmaya çalışıldı. Bu sırada müzakereci polisler gelerek, ikna çalışmalarına katıldı. Bir saati aşkın bir çalışma sonrası intihar girişiminde bulunan şahıs ikna edildi. Bu sırada Boğaziçi Köprüsü her iki yönde trafiği kilitlendi. Bayram arefesinde yoğun trafikle karşı karşıya kalan vatandaşlar intihar girişimi nedeniyle ikinci şoku yaşadı. Köprü ve köprü girişlerinde uzun araç kuyrukları oluştu.
İstanbul Trafiğinde ' Okul Servisi' Yoğunluğu Yaşandı 03:42
İstanbul Trafiğinde ' Okul Servisi' Yoğunluğu Yaşandı 5 izlenme - 5 ay önce
Bayramda İstanbul Trafiğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - 10:50
Bayramda İstanbul Trafiğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - "Dualvlog" 8 izlenme - 2 yıl önce Bayramda İstanbul trafiğinde dikkat edilmesi gereken hususlar ve yüksek CC motora geçerken yapılan hatalar, yanlışlar daha niceleri bu goygoyumuzda sizleri bekliyor. Bayram deyince aklımıza harçlıktan ziyade Lord çikilata geliyor. O nasıl bir çikilataysa ne bakkalda var ne markette. http://www.meydansozluk.com/gorsel-bu... #betasurumucom @betasurumucom #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul