Hoşgeldiniz!

istanbul united

Istanbul United Fragmanı 03:06
Istanbul United Fragmanı 1.367 izlenme - 4 yıl önce Gezi protestolarında futbolun sadece futboldan ibaret olmadığını en iyi anlatan gruptu İstanbul United. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarının sokaktaki omuz omuza mücadelesi, hem İstanbul hayranı hem de futbol tutkunu iki yönetmenin gözünden belgesel oldu.
Aziz Yıldırım'ın Ali İsmail Marşı'na Eşlik Etmesi 02:18
Aziz Yıldırım'ın Ali İsmail Marşı'na Eşlik Etmesi 893 izlenme - 3 yıl önce 03.06.2014 tarihinde ülker arenada oynanan fenerbahçe galatasaray erkek basketbol macında bir galatasaraylı olarak bende gittim. bütün salon sadece iki kere hep beraber gürledi ilki maçın başında desibel rekoru denemesinde ikincisi ise maçın son dakikalarında 'Ali İsmail Korkmaz fenerbahçe yıkılmaz' marşında. benim gibi aziz yıldırım da duramadı o da kalktı eşlik etti.
İstanbul United - Trailer No.1 03:58
İstanbul United - Trailer No.1 603 izlenme - 5 yıl önce İstanbul United - Trailer No.1
İstanbul United - Gezi Parkı Direnişi 03:58
İstanbul United - Gezi Parkı Direnişi 269 izlenme - 3 yıl önce Herkesin bir rengi var, köken olarak çok rengi olan ülkemizde hiçbir etnik kültüre dayanmayan takımlarımızı canı gönülden destekleyenlerimiz var. Hatta aynı konu üzerinde ayrılığa düşen birbirlerine mermi sıkan insanlar, aynı renk için stadlarda omuz omuza takımını desteklerler. Bu rengin ve takımın bize ne verdiğini siz anlayamassınız. Dedimya mesele etnik yada politik değil, mesele aşk ile alakalı. Bu aşkın bu ülkeye bu zamana kadar yararı oldumu bilemem ama bundan sonra faydasını göreceğimiz kesin. Gezi parkında bulunmuş biri olarak sarı lacivert formam ile çArşının ortasında bizzat omuz omuza mücadele ettim. Ve bundan onur duyuyorum. Yine aynı yollarda yürümek ümidi ile.! Yaşasın İstanbul United !
Birleşik Haziran Hareketi Nedir? 06:50
Birleşik Haziran Hareketi Nedir? 68 izlenme - 3 yıl önce "Bu film 21-23 Aralık tarihlerinde Ankara, İstanbul ve İzmir'de gerçekleşen #hazirançağırıyor buluşmalarında gösterilmek üzere Birleşik Haziran Hareketi tarafından hazırlanmıştır." http://birlesikhaziranhareketi.org http://facebook.com/birlesikhaziran http://twitter.com/birlesikhaziran