Hoşgeldiniz!

istanbul valisi

Vali Mutlu'dan Canlı Yayında Fırça 04:12
Vali Mutlu'dan Canlı Yayında Fırça 544 izlenme - 3 yıl önce Yayın yapılırken İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu kayıt yapan kişiye (Trt Haber ekibiymiş) "Canlı yayına gerek yok. Siz bana sordunuz mu canlı yayın yapacağız '' diye çıkışınca canlı yayın sona ermiş. Herkeste bi stres bi stres.
Dünyanın En Duygusal Adamı Vali Mutlu'ya Yazılan Şiir 01:21
Dünyanın En Duygusal Adamı Vali Mutlu'ya Yazılan Şiir 240 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu MÜSİAD isimli ne işe yaradığını bilmediğim kuruluşun üyesi, proje tanıtımına katılan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'ya ithafen bir şiir yazmış. Eminim sizler de sevgi kelebeği valimizin gözyaşlarına hakim olamadığı gibi duygulanacak ve kendinizi bir düşünce selinin ortasında bulacaksınız.
İstanbul Valisi İle Özel Röportaj - Sarı Mikrofon 07:56
İstanbul Valisi İle Özel Röportaj - Sarı Mikrofon 165 izlenme - 2 yıl önce Efendim Bu Haftaki Konuğumuz İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu'ydu.Kendisine Bu zamana kadar sokakta sorduğumuz sorular arasından bazılarını sorduk. Nazara İnanır mısınız ? Size hiç Nazar değdi mi ? 18 yaşınızdaki halinize bir öğüt verecek olsaydınız ne olurdu ? Görücü Usulü mü Tanışarak evlilik mi ? Çocuğunuzun Hangi Ünlüye benzemesini istersiniz ? Akıl Yaşta mıdır ? Başta mıdır ? Mutluluğun Formülü nedir ? Uzun yaşamak mı güzel yaşamak mı ? Son Olarak da Vali'mizin takipçilerimize mesajlarını çekmiş bulunduk. NOT:Hatay'a 100 adet ağaç dikme sözünü de aldık..
Parkta Eşimle Öpüşebilecek Miyim? Sorusuna Vali'nin Cevabı 02:05
Parkta Eşimle Öpüşebilecek Miyim? Sorusuna Vali'nin Cevabı 94 izlenme - 3 yıl önce Gezi parkının açılışında sorulara cevap veren Vali'nın soruya verdiği cevap. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131923/parkta-esimle-opusebilecek-miyim Tamamı.
Eski İstanbul Valisi Mutlu Adliyeye Sevk Edildi 00:45
Eski İstanbul Valisi Mutlu Adliyeye Sevk Edildi 46 izlenme - 2 yıl önce Darbe soruşturması kapsamında gözaltına alınan aralarında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun da bulunduğu 11 kişi adliyeye sevk edildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorguları tamamlanan aralarında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun da bulunduğu 11 mülki ve idari amir, sağlık kontrolü için Bayrampaşa Devlet Hastanesi'ne getirildi. Bu sırada bir vatandaşın zanlılara tepki gösterdiği görüldü. 11 zanlı, sağlık kontrolünün ardından İstanbul Adliyesi'ne götürülerek savcıya ifade verecek.
Vali Mutlu'dan Arif Nihat Asya Şiiri 02:22
Vali Mutlu'dan Arif Nihat Asya Şiiri 101 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Milli Şair Arif Nihat Asya'yı 39. ölüm yıl dönümünde yayınladığı twitle andı.
Vali Mutlu'nun UEFA Cezalarına Pek Sevinmesi 00:46
Vali Mutlu'nun UEFA Cezalarına Pek Sevinmesi 95 izlenme - 3 yıl önce UEFA'nın verdiği cezalara "Avrupa kupalarında en iyi temsil görevini Galatasaray yürüttüğü için bir sıkıntı çekmeyeceğiz, merak etmeyin!" diyerek pek de bir sevindiğini göstermiş efenim Vali Mutlu...
Vali Mutlu'nun Halkla İlişkiler Ödülü Alması 00:53
Vali Mutlu'nun Halkla İlişkiler Ödülü Alması 54 izlenme - 3 yıl önce Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri'nde İstanbul Valisi Avni Mutlu İstanbul Valiliği adına en iyi halkla ilişkiler projesi ödülünü almış. Kendisinin Halkla İlişkilerini hepimiz yakından takip etmekteyiz. Tebrikler...(!)
Hafta Sonu Keyfi - 15 Mart 2015 Pazar / Vasip Şahin 51:44
Hafta Sonu Keyfi - 15 Mart 2015 Pazar / Vasip Şahin 20 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
İstanbul Valisi Vasip Şahin 23 Nisan Kabulünde Mektebim Öğrencilerini Ağırladı 07:56
İstanbul Valisi Vasip Şahin 23 Nisan Kabulünde Mektebim Öğrencilerini Ağırladı 2 izlenme - 10 ay önce İstanbul Valisi Vasip Şahin 23 Nisan Kabulünde Mektebim Öğrencilerini Ağırladı vasip şahin,mektebim okulu,23 nisan programı,23 nisan,istanbul valisi,öğrencileri kabul etti Gökhan Tankaş Beylikdüzü Mektebim Okulu Müdür Ömer Polat Fatih Mektebim Okul Müdürü Beylikdüzü Mektebim Okulu Fatih Mektebim Okulu Öğrencilerini Ağırladı... 1964 yılında Bayburt'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Erzincan'da tamamladı. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1986 yılı Haziran ayında Erzincan Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1987 yılında bir yıl süre ile İngiltere'de inceleme ve araştırmalarda bulundu. Daha sonra sırasıyla; Kastamonu-Küre, Malatya-Pütürge ilçelerinde kaymakamlık, Muş Vali Yardımcılığı, Bolu-Mudurnu, Ankara -Kızılcahamam ilçelerinde kaymakamlık, Düzce Vali Yardımcılığı yaptı. 2003 yılında İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri ve Sivil Savunma Genel Müdürlüğü'nd