Hoşgeldiniz!

İstasyon Videoları

Uzaydan Nasa Astronotu Jeff Williams'ın Kamerasından Türkiye 00:47
Uzaydan Nasa Astronotu Jeff Williams'ın Kamerasından Türkiye 4.345 izlenme - 4 ay önce Uluslararası Uzay İstasyonundaki NASA astronotu Jeff Williams’ın görevi sırasında 400 km yukarıdan çektiği Türkiye görüntüleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Benzinlikte Bi Anda Yanmaya Başlayan Jeep - Arabistan 01:56
Benzinlikte Bi Anda Yanmaya Başlayan Jeep - Arabistan 1.554 izlenme - 7 ay önce Efendim, görüntüler arabistan'da bier akaryakıt istasyonundan. Benzinin neredeyse bedava olduğu ülke'de facia son anda önlendi. Benzin alma esnasında bi anda alev alan jeep çevredekilerin müdalesi ile son anda söndürülüyor. Olanı biteni izliyoruz.
Feci Kaza 00:19
Feci Kaza 26.594 izlenme - 11 yıl önce Benzin istasyonunda inanılmaz kaza
Trene Binmenin En Akıllıca Yolu 01:22
Trene Binmenin En Akıllıca Yolu 4.512 izlenme - 2 yıl önce İstasyon dışında duran trene binmeye çalışan yaşlı kadın işe yarar bir taktik gelişirmiş. Yaşlı kadın eline bağladığı kova
beatbox nasıl yapılır ? [eğitim videosu] 06:23
beatbox nasıl yapılır ? [eğitim videosu] 11.544 izlenme - 7 yıl önce crunchs16@hotmail.comcrunchs.iletisim@hotmail.comwww.myspace.com/crunchs16www.facebook.com/crunchs16www.facebook.com/karamanistasyon
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 00:18
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 7.578 izlenme - 3 yıl önce Bir sıçma furyasıdır, ki dur durak bilmiyor. Rezalet görüntüler Çin'den. Çin'deki metroda sıkışan bir kadın uluorta büyük tuvaletini yaptı. Metronun hemen girişinde yere çömelen kadın, tuvaletini yaparken güvenlik kamerasına yakalandı.
Ya Kanki Bu Aksam Napalım 00:34
Ya Kanki Bu Aksam Napalım 11.362 izlenme - 8 yıl önce vuvvvvvvvvvvv yorumlar sizden
Grup İstasyon-Gesi Bağları 03:49
Grup İstasyon-Gesi Bağları 20.658 izlenme - 9 yıl önce
Dünyanın En Güçlü Adamı 00:39
Dünyanın En Güçlü Adamı 411 izlenme - 3 ay önce İstasyona yaklaşan metroyu elleriyle tutup durdurmaya çalışan adam daha sonra da treni iteleyerek hareket ettirmeye çalışıyor.
Uluslararası Uzay İstasyonunda Günlük Yaşam Nasıldır 28:57
Uluslararası Uzay İstasyonunda Günlük Yaşam Nasıldır 2.177 izlenme - 1 yıl önce Astronot ablamız, yerçekimi olmayan bir ortamda gümlük yaşamlarını nasıl sürdürdüklerini detayları ile anlatıyor. Nasıl uyuduklarını, neler yediklerini, banyo ve tuvalet ihtiyaçları için ne tür cihazlar kullandıklarını gösteriyor. Örneğin uyumak pek kolay değil. Zira beyinleri onlara sürekli ayakta olduklarını söylüyormuş. Yani yatma uzanma hissi yok. Boş zamanlarında dünyayı izledikleri pencereyi gösteriyor. Ruslar, Amerikalılar, Caponlar, Avrupalılar hep beraber kardeş kardeş yaşıyorlar. 2 tane Türk olsa kötü mü olurdu... Mahcup mahcup izliyoruz... Sonuçta bizim bilime olan bakış açımız ortada; "Bulut diye bi şey çıkmış... Birileri bişeyler yüklüyor, birileri indiriyor. Fazla kafayı takmayın ha, kullanın gitsin"... Evet bizim bilimde ulaşabildiğimiz nokta bu...
Parmaklıklar Ardında 02:09
Parmaklıklar Ardında 9.449 izlenme - 9 yıl önce cok sefdigim bi müzik bu müzikte dalıp gidiyrum eminim bnm hissettiklerimi sizde hissetceksiniz yorumlarda sizden
Dj Serdar Ft. Mutlu - Varoş Sayfa 02:59
Dj Serdar Ft. Mutlu - Varoş Sayfa 5.401 izlenme - 8 yıl önce dj serdar ft. mutlu - varoş sayfa
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane  (Loader) 05:25
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane (Loader) 3.811 izlenme - 2 yıl önce Uzaydaki vinç operatörünün görevi uzayda yer alan bütün nesneleri toplamayı gerektirmektedir. Bütün nesneleri toplarken renkleri de öğrenmemize katkı sağlayacaktır. Uzay vinci adı verilen ancak asıl adı Space Crane Parkıng Vinç kolunun hareketleriyle ve ucunda yer alan manyetik mıknatıslar sayesinde çevrede bulunan nesneleri daha rahat bir şekilde yakalıyor. Uzay vincinin kollarını kontrol etmekiçin ön kabinden yönetmek gerekir .Kabinden asla çıkılmamalıdır. Çünkü ucayda yer çekimi yok . Uzaydaki bütün araç gereçler yerçekimi olmaması kanunu üzerine dizayn edilerek uzaya gönderilmiş. Uzay vincinin kolları ileri geri ya da sağa sola doğru hareket etmektedirler.ve yakalayıp kasaya yüklemektedir . Adeta dünyadaki oto kurtarma araçları gibi.
Issız istasyonların yalnız bekçileri 03:30
Issız istasyonların yalnız bekçileri 2.202 izlenme - 2 yıl önce Dağların arasında ilerleyen uzun ince tren yollarının yalnız adamları onlar. Bir zamanlar sevinçlere, hasretliklere tanık olan ara istasyonlar, artık sessiz. Ne geleni var ne de gideni... Son yıllarda ekonomik kaygılarla boşalan köyler, trenlerin ara istasyonlarını da yalnızlığın kollarına bırakmış. Bazılarının kapısına kilit vurulmuş, bazılarında sadece bir memur var. Sinyalizasyon sistemlerinin gelişmesiyle insanların yerini teknolojik aletler almış. Daha önce yüzlerce yolcuya bilet kesen gişeler kepenklerini indirmiş. Yalnız duraklarda çalışan hareket memurları artık özleyenleri değil, trenleri buluşturuyor.
Mac Ekibinden İstasyon Performansı 02:52
Mac Ekibinden İstasyon Performansı 3.795 izlenme - 3 yıl önce Mars Athletic Club eğitmenlerinden Murat Demirci ile MAC GMall’da buluştuk. MAC ekibinden Erdi Yetgin de bize katıldı. Hem eğlenelim, hem sizleri eğlendirelim, hem de bilgilendirelim ve cesaretlendirelim istedik. Ortaya bu görüntüler çıktı. Bu videoda yine Murat Demirci’nin teşvikiyle, Erdi Yetgin, dört farklı hareketten ve setten oluşan bir istasyon performansı sergiliyor. Swing’den, push-up’a pek çok şey var. Hem ilham verici, hem zorlu! Siz de deneyin, skorunuzu bizimle paylaşın! (Erdi Yetgin çıtayı çok yükseltti, ona göre!)
Gamze Damar Sen Bittin Artık 04:04
Gamze Damar Sen Bittin Artık 8.475 izlenme - 9 yıl önce izleyin görün
istasyon filmiden bi alıntı( eşkiya dünyaya hükümd 02:23
istasyon filmiden bi alıntı( eşkiya dünyaya hükümd 4.863 izlenme - 9 yıl önce mükemmel bi sahne tek geçerim cüneyt arkin' vın en sevdiğim filmidir.aşk acısı__!!
Msnger Komik Kürtçe 02:12
Msnger Komik Kürtçe 4.905 izlenme - 8 yıl önce vuvvv wivdows xp hash hotmail:d:d yorumlarınızı beqlerim
İstasyon 00:18
İstasyon 4.314 izlenme - 11 yıl önce sonunu düşünen kahraman olamaz
traffic - bakırköy İstasyon @ hiphoplife.com.tr 05:17
traffic - bakırköy İstasyon @ hiphoplife.com.tr 3.983 izlenme - 7 yıl önce traffic - bakırköy İstasyon @ hiphoplife.com.tr
Mesut Kirvem Genç Düğünü 02:00
Mesut Kirvem Genç Düğünü 6.259 izlenme - 8 yıl önce mesut kirvem genç düğünü
Ben Sana Gönlümü Verdim 03:49
Ben Sana Gönlümü Verdim 5.000 izlenme - 8 yıl önce coqq süperrr
Bir Türlü Haber Sunamamak 01:57
Bir Türlü Haber Sunamamak 675 izlenme - 2 yıl önce Tahminimce Pakistan ya da Hindistan'daki bir muhabirin, zorlu geçen haber sunma anlarını izliyoruz. Tren istasyonunun merdivenlerinde haberini sunmaya başlayan muhabir, konuşmasının devamını bir türlü getiremiyor.
Tren Altında Kalan Kadını Görenler Dehşete Düştü 01:25
Tren Altında Kalan Kadını Görenler Dehşete Düştü 132 izlenme - 4 ay önce Bir video paylaşım sitesinde yer alan görüntüler akıllar durgunluk verdi. Pakisatan'da gerçekleşen olayda, raylarda yatan bir kadının üzerinden tren geçti.Çevredekiler tarafından şaşkınlıkla izlenen anlar kameralara saniye saniye kaydedildi. Hiçbir yara almadan kurtulan kadın istasyondaki kişiler tarafından güvenli bölgeye çıkarıldı.
Japon Metrosu İttiricileri 01:35
Japon Metrosu İttiricileri 1.293 izlenme - 2 yıl önce Kim demiş Tokyo kalabalık diye Metro'da en yoğun saatte bile istasyonda tek bir kişi bile kalmıyo hepsi biniyo trene. Bu olaydaki asıl sorun bi sonraki istasyonda neler olduğudur. Kapılar açılınca gelişen olaylar nedir mesela.
Grup Divane İstasyon Cafedeki Programımız 04:20
Grup Divane İstasyon Cafedeki Programımız 5.134 izlenme - 11 yıl önce grup divane istasyon cafedeki programımız
Sakarya'da Hızlı Tren İstasyonunda Göçük 02:50
Sakarya'da Hızlı Tren İstasyonunda Göçük 1.432 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın Arifiye ilçesinde yapımı devam eden yüksek hızlı tren istasyonu kısmen çöktü. Çökme sonucunda 5 Arifiye ilçesinde yüksek hızlı tren (YHT) hattında inşa edilen iki katlı istasyon binasının çökmesi sonucu göçükte kalan 5 işçi hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgiye göre, ilçe merkezindeki eski garın yanında yapımı süren iki katlı istasyon inşaatı, beton dökme işlemi sırasında çöktü. Göçükte kalan 5 işçi, çevredekilerin ve mesai arkadaşlarının yardımıyla çıkarılarak, 112 Acil Servis ekiplerince kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Sakarya Büyükşehir Belediye itfaiyesi, Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü ile Sivil Savunma Müdürlüğü ekipleri, enkazda başka işçiler olması ihtimaline karşı çalışmalarını sürdürüyor.
bülent kirvem genç düğünü 01:19
bülent kirvem genç düğünü 5.518 izlenme - 8 yıl önce büient kirvem genç düğünü
İstanbul Metro Ağı - İstanbul'un Metro Hatları M1,M2,M3,M4,T4 09:14
İstanbul Metro Ağı - İstanbul'un Metro Hatları M1,M2,M3,M4,T4 1.197 izlenme - 3 yıl önce İstanbul un Şu anki metro ağının bir özetidir, M1,M2,M3,M4 ve T4 metro hatlarının tanıtım amacıyla çektiğim vidyosudur *Bahçelievler istasyonundan M1 i çekerken terbiyesiz,aile eğitimi almamış bir kız çocuğunun kameranın önüne atlamasıda beni şok etti ve sinirlendirdi o yüzden Metronun tünelde ilerleyişini çekemedim ve videonun son 1 saniyelik kısmını görüntüde çıkmasın diye silmek zorunda kaldım. *Bahçelievler istasyonundaki izlenimlerim ise şunlar, Bahçelievler yazan bilgilendirme tabelaları kaldırılmış. *M1-B hattındaki videoyu Üçyüzlü istasyonundan çektim ama önce metroya binip sonra inmeye çalışan adamın ne yaptığını anlayamadım *M2 hattını Levent İstasyonundan çektim İstasyonda peron boyunca çekilen mavi ve kırmızı şeritleri görmüşsünüzdür, Mavi şerit 4 lü dizi(4 vagonlu) metronun nereye kadar geleceğini,kırmızı şerit ise 8 li dizi (8 Vagonlu) metronun nereye kadar geleceğini gösteriyor, şansıma çekim sırasında 8 li dizi denk geldi ve mutlu oldum git git bitmiyor süperdi. *M3 hattını Mahmutbey istasyonundan çektim açıkçası orta hattın ne işe yaradığını çözemedim, park amaçlı yapıldığını düşünüyorum veya transit bir işletme için yapılmış olabilir. *M4 hattını Küçükyalı İstasyonundan çektim açıkçası bir adamın metroya binmek için kapısını taklatması beni çok şaşırttı, o anki heyecanından olsa gerek otobüs zannetmiş olabilir. Burdan anladığım kadarıyla her hattın ilginç insanları var, zaten bizim amacımız insanları eleştirmek değil metroları çekmekti, vidyo da görüntüsü geçen herkeze teşekkürler.
Mavi İstasyon - Zühtü 01:26
Mavi İstasyon - Zühtü 3.657 izlenme - 8 yıl önce mavi İstasyon - zühtü