Hoşgeldiniz!

istasyon

Trene Binmenin En Akıllıca Yolu 01:22
Trene Binmenin En Akıllıca Yolu 4.483 izlenme - 1 yıl önce İstasyon dışında duran trene binmeye çalışan yaşlı kadın işe yarar bir taktik gelişirmiş. Yaşlı kadın eline bağladığı kova
Uluslararası Uzay İstasyonunda Günlük Yaşam Nasıldır 28:57
Uluslararası Uzay İstasyonunda Günlük Yaşam Nasıldır 2.117 izlenme - 5 ay önce Astronot ablamız, yerçekimi olmayan bir ortamda gümlük yaşamlarını nasıl sürdürdüklerini detayları ile anlatıyor. Nasıl uyuduklarını, neler yediklerini, banyo ve tuvalet ihtiyaçları için ne tür cihazlar kullandıklarını gösteriyor. Örneğin uyumak pek kolay değil. Zira beyinleri onlara sürekli ayakta olduklarını söylüyormuş. Yani yatma uzanma hissi yok. Boş zamanlarında dünyayı izledikleri pencereyi gösteriyor. Ruslar, Amerikalılar, Caponlar, Avrupalılar hep beraber kardeş kardeş yaşıyorlar. 2 tane Türk olsa kötü mü olurdu... Mahcup mahcup izliyoruz... Sonuçta bizim bilime olan bakış açımız ortada; "Bulut diye bi şey çıkmış... Birileri bişeyler yüklüyor, birileri indiriyor. Fazla kafayı takmayın ha, kullanın gitsin"... Evet bizim bilimde ulaşabildiğimiz nokta bu...
Feci Kaza 00:19
Feci Kaza 26.592 izlenme - 10 yıl önce Benzin istasyonunda inanılmaz kaza
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 00:18
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 6.058 izlenme - 2 yıl önce Bir sıçma furyasıdır, ki dur durak bilmiyor. Rezalet görüntüler Çin'den. Çin'deki metroda sıkışan bir kadın uluorta büyük tuvaletini yaptı. Metronun hemen girişinde yere çömelen kadın, tuvaletini yaparken güvenlik kamerasına yakalandı.
beatbox nasıl yapılır ? [eğitim videosu] 06:23
beatbox nasıl yapılır ? [eğitim videosu] 11.498 izlenme - 6 yıl önce crunchs16@hotmail.comcrunchs.iletisim@hotmail.comwww.myspace.com/crunchs16www.facebook.com/crunchs16www.facebook.com/karamanistasyon
ya kanki bu aksam napalım 00:34
ya kanki bu aksam napalım 11.320 izlenme - 8 yıl önce vuvvvvvvvvvvv yorumlar sizden
grup İstasyon-gesi bağları 03:49
grup İstasyon-gesi bağları 20.654 izlenme - 8 yıl önce
Issız istasyonların yalnız bekçileri 03:30
Issız istasyonların yalnız bekçileri 2.116 izlenme - 1 yıl önce Dağların arasında ilerleyen uzun ince tren yollarının yalnız adamları onlar. Bir zamanlar sevinçlere, hasretliklere tanık olan ara istasyonlar, artık sessiz. Ne geleni var ne de gideni... Son yıllarda ekonomik kaygılarla boşalan köyler, trenlerin ara istasyonlarını da yalnızlığın kollarına bırakmış. Bazılarının kapısına kilit vurulmuş, bazılarında sadece bir memur var. Sinyalizasyon sistemlerinin gelişmesiyle insanların yerini teknolojik aletler almış. Daha önce yüzlerce yolcuya bilet kesen gişeler kepenklerini indirmiş. Yalnız duraklarda çalışan hareket memurları artık özleyenleri değil, trenleri buluşturuyor.
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane  (Loader) 05:25
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane (Loader) 3.070 izlenme - 1 yıl önce Uzaydaki vinç operatörünün görevi uzayda yer alan bütün nesneleri toplamayı gerektirmektedir. Bütün nesneleri toplarken renkleri de öğrenmemize katkı sağlayacaktır. Uzay vinci adı verilen ancak asıl adı Space Crane Parkıng Vinç kolunun hareketleriyle ve ucunda yer alan manyetik mıknatıslar sayesinde çevrede bulunan nesneleri daha rahat bir şekilde yakalıyor. Uzay vincinin kollarını kontrol etmekiçin ön kabinden yönetmek gerekir .Kabinden asla çıkılmamalıdır. Çünkü ucayda yer çekimi yok . Uzaydaki bütün araç gereçler yerçekimi olmaması kanunu üzerine dizayn edilerek uzaya gönderilmiş. Uzay vincinin kolları ileri geri ya da sağa sola doğru hareket etmektedirler.ve yakalayıp kasaya yüklemektedir . Adeta dünyadaki oto kurtarma araçları gibi.
parmaklıklar ardında 02:09
parmaklıklar ardında 9.432 izlenme - 8 yıl önce cok sefdigim bi müzik bu müzikte dalıp gidiyrum eminim bnm hissettiklerimi sizde hissetceksiniz yorumlarda sizden
Mac Ekibinden İstasyon Performansı 02:52
Mac Ekibinden İstasyon Performansı 3.725 izlenme - 2 yıl önce Mars Athletic Club eğitmenlerinden Murat Demirci ile MAC GMall’da buluştuk. MAC ekibinden Erdi Yetgin de bize katıldı. Hem eğlenelim, hem sizleri eğlendirelim, hem de bilgilendirelim ve cesaretlendirelim istedik. Ortaya bu görüntüler çıktı. Bu videoda yine Murat Demirci’nin teşvikiyle, Erdi Yetgin, dört farklı hareketten ve setten oluşan bir istasyon performansı sergiliyor. Swing’den, push-up’a pek çok şey var. Hem ilham verici, hem zorlu! Siz de deneyin, skorunuzu bizimle paylaşın! (Erdi Yetgin çıtayı çok yükseltti, ona göre!)
dj serdar ft. mutlu - varoş sayfa 02:59
dj serdar ft. mutlu - varoş sayfa 5.392 izlenme - 7 yıl önce dj serdar ft. mutlu - varoş sayfa
gamze damar sen bittin artık 04:04
gamze damar sen bittin artık 8.466 izlenme - 8 yıl önce izleyin görün
istasyon filmiden bi alıntı( eşkiya dünyaya hükümd 02:23
istasyon filmiden bi alıntı( eşkiya dünyaya hükümd 4.859 izlenme - 9 yıl önce mükemmel bi sahne tek geçerim cüneyt arkin' vın en sevdiğim filmidir.aşk acısı__!!
Bir Türlü Haber Sunamamak 01:57
Bir Türlü Haber Sunamamak 617 izlenme - 1 yıl önce Tahminimce Pakistan ya da Hindistan'daki bir muhabirin, zorlu geçen haber sunma anlarını izliyoruz. Tren istasyonunun merdivenlerinde haberini sunmaya başlayan muhabir, konuşmasının devamını bir türlü getiremiyor.
msnger komik kürtçe 02:12
msnger komik kürtçe 4.902 izlenme - 8 yıl önce vuvvv wivdows xp hash hotmail:d:d yorumlarınızı beqlerim
traffic - bakırköy İstasyon @ hiphoplife.com.tr 05:17
traffic - bakırköy İstasyon @ hiphoplife.com.tr 3.969 izlenme - 7 yıl önce traffic - bakırköy İstasyon @ hiphoplife.com.tr
Sakarya'da Hızlı Tren İstasyonunda Göçük 02:50
Sakarya'da Hızlı Tren İstasyonunda Göçük 1.428 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'nın Arifiye ilçesinde yapımı devam eden yüksek hızlı tren istasyonu kısmen çöktü. Çökme sonucunda 5 Arifiye ilçesinde yüksek hızlı tren (YHT) hattında inşa edilen iki katlı istasyon binasının çökmesi sonucu göçükte kalan 5 işçi hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgiye göre, ilçe merkezindeki eski garın yanında yapımı süren iki katlı istasyon inşaatı, beton dökme işlemi sırasında çöktü. Göçükte kalan 5 işçi, çevredekilerin ve mesai arkadaşlarının yardımıyla çıkarılarak, 112 Acil Servis ekiplerince kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Sakarya Büyükşehir Belediye itfaiyesi, Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü ile Sivil Savunma Müdürlüğü ekipleri, enkazda başka işçiler olması ihtimaline karşı çalışmalarını sürdürüyor.
istasyon 00:18
istasyon 4.314 izlenme - 10 yıl önce sonunu düşünen kahraman olamaz
Mesut Kirvem Genç Düğünü 02:00
Mesut Kirvem Genç Düğünü 6.235 izlenme - 7 yıl önce mesut kirvem genç düğünü
İstanbul Metro Ağı - İstanbul'un Metro Hatları M1,M2,M3,M4,T4 09:14
İstanbul Metro Ağı - İstanbul'un Metro Hatları M1,M2,M3,M4,T4 1.170 izlenme - 3 yıl önce İstanbul un Şu anki metro ağının bir özetidir, M1,M2,M3,M4 ve T4 metro hatlarının tanıtım amacıyla çektiğim vidyosudur *Bahçelievler istasyonundan M1 i çekerken terbiyesiz,aile eğitimi almamış bir kız çocuğunun kameranın önüne atlamasıda beni şok etti ve sinirlendirdi o yüzden Metronun tünelde ilerleyişini çekemedim ve videonun son 1 saniyelik kısmını görüntüde çıkmasın diye silmek zorunda kaldım. *Bahçelievler istasyonundaki izlenimlerim ise şunlar, Bahçelievler yazan bilgilendirme tabelaları kaldırılmış. *M1-B hattındaki videoyu Üçyüzlü istasyonundan çektim ama önce metroya binip sonra inmeye çalışan adamın ne yaptığını anlayamadım *M2 hattını Levent İstasyonundan çektim İstasyonda peron boyunca çekilen mavi ve kırmızı şeritleri görmüşsünüzdür, Mavi şerit 4 lü dizi(4 vagonlu) metronun nereye kadar geleceğini,kırmızı şerit ise 8 li dizi (8 Vagonlu) metronun nereye kadar geleceğini gösteriyor, şansıma çekim sırasında 8 li dizi denk geldi ve mutlu oldum git git bitmiyor süperdi. *M3 hattını Mahmutbey istasyonundan çektim açıkçası orta hattın ne işe yaradığını çözemedim, park amaçlı yapıldığını düşünüyorum veya transit bir işletme için yapılmış olabilir. *M4 hattını Küçükyalı İstasyonundan çektim açıkçası bir adamın metroya binmek için kapısını taklatması beni çok şaşırttı, o anki heyecanından olsa gerek otobüs zannetmiş olabilir. Burdan anladığım kadarıyla her hattın ilginç insanları var, zaten bizim amacımız insanları eleştirmek değil metroları çekmekti, vidyo da görüntüsü geçen herkeze teşekkürler.
ben sana gönlümü verdim 03:49
ben sana gönlümü verdim 4.798 izlenme - 8 yıl önce coqq süperrr
grup divane istasyon cafedeki programımız 04:20
grup divane istasyon cafedeki programımız 5.134 izlenme - 10 yıl önce grup divane istasyon cafedeki programımız
bülent kirvem genç düğünü 01:19
bülent kirvem genç düğünü 5.452 izlenme - 7 yıl önce büient kirvem genç düğünü
Kadın Sürücünün Benzin İstasyonu Serüveni 00:57
Kadın Sürücünün Benzin İstasyonu Serüveni 910 izlenme - 2 yıl önce Benzin almak için pompa ile araç yakıt girişini bir türlü denk getiremeyen kadın sürücü. Güvenlik kamerasına yansıyan komik görüntüler sizlerle...
mavi İstasyon - zühtü 01:26
mavi İstasyon - zühtü 3.656 izlenme - 7 yıl önce mavi İstasyon - zühtü
Japon Metrosu İttiricileri 01:35
Japon Metrosu İttiricileri 895 izlenme - 2 yıl önce Kim demiş Tokyo kalabalık diye Metro'da en yoğun saatte bile istasyonda tek bir kişi bile kalmıyo hepsi biniyo trene. Bu olaydaki asıl sorun bi sonraki istasyonda neler olduğudur. Kapılar açılınca gelişen olaylar nedir mesela.
Nasa Bir Ufo’yu Görüntüledi 01:08
Nasa Bir Ufo’yu Görüntüledi 721 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası Uzay İstasyonu’nda (ISS) bulunan astronotlar, bir UFO görüntüledi. NASA astronotu Reid Wiseman ile Avrupa Uzay Ajansı’ndan Alexander Gerst, görüntü çekildiği sırada istasyonun dışında bakım işleri yapmaktaydı. Kameranın açısı değişmeden önce birkaç saniyeliğine görülen UFO’yla ilgili bugüne dek bir açıklama gelmezken, görüntüler bizzat NASA tarafından Youtube’daki kanallarına yüklendi. Bu yüzden de bu seferki görüntünün, şu ana kadarki tüm UFO görüntülerinden daha gerçekçi olduğu düşünülüyor.
eski yara 04:30
eski yara 4.215 izlenme - 8 yıl önce cok begendigm bi sarkı izlemenizi ve dinlemenizi tercih ederimm
fundyy--istasyon yalnızlık--[[sitemname2o11]] 03:06
fundyy--istasyon yalnızlık--[[sitemname2o11]] 1.660 izlenme - 5 yıl önce fundyy istasyon yalnizlik [sitemname]