Hoşgeldiniz!

işte hayat

Manga - Hayat Bu İşte 05:07
Manga - Hayat Bu İşte 301.296 izlenme - 10 yıl önce manga,yeni,albüm,2009,Şehri hüzün,hayat bu işte,hayat,bu,işte
İlhan İrem - İşte Hayat 03:44
İlhan İrem - İşte Hayat 1.298 izlenme - 8 ay önce https://www.facebook.com/mecnunutku/
Uğur, Uğurcuum (İşte Hayat - 1975) 00:47
Uğur, Uğurcuum (İşte Hayat - 1975) 2.601 izlenme - 4 yıl önce Uğur Dündar'ın Hülya Koçyiğit ile baş rollerini paylaştığı, 1975 yapımı, İşte Hayat adlı filmden kısacık ve komik sahne. Filmde Uğur Dündar gene kendisini oynamaktadır. Hülya Koçyiğit, 47 saniyede trip üstüne trip atar. Uğur'a önce küser, sonra yaltaklanır, sonra gene küser. Uğurcuğu bu süreçte makine gibi daktilo yazmaktadır.
Sevdiği Başkasına Yar Olunca Dinleyip Çıldırdı 04:10
Sevdiği Başkasına Yar Olunca Dinleyip Çıldırdı 2.898 izlenme - 10 yıl önce bu onun son şarkısı oldu
Beşiktaş 02:38
Beşiktaş 6.195 izlenme - 10 yıl önce İşte gerçek beşiktaşlılık ruhu.... Created by SaWaŞCaN..!
Ali Altay - Zor Yıllar 04:04
Ali Altay - Zor Yıllar 385 izlenme - 1 yıl önce Ali Altay'ın, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "İşte Hayat" albümünde yer alan "Zor Yıllar" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Zülfü Livaneli Müzik: Ferhat Livaneli Düzenleme: Mehmethan Dişbudak Yönetmen: Nazım Nas Şarkı Sözleri (lyrics): Acılardan bir türkü Düşünce yüreğine Yetmiyor sevda sözleri Yaralanmış ömrüne Sığınaklar aramak Kederli şarkılarla Biraz daha yitip gitmek Yıpranan dostluklarda Yaralayan sözler gibi Silinmeyen izler gibi Zor yıllar Uykusuz gecelerde Sarıveren kaygılar Kuşkuyla gözlediğin O ölüm dolu sokaklar Eksildi ömrümüzden Umut dolu o yıllar Siz miydiniz bizler miydik yorgun düşen kuşaklar? Yaralayan sözler gibi Silinmeyen izler gibi Zor yıllar
İşte Hayat 04:32
İşte Hayat 896 izlenme - 9 yıl önce işte hayat
The Happy Life Fragmanı 01:54
The Happy Life Fragmanı 1.316 izlenme - 5 yıl önce 2007 Güney Kore yapımı The Happy Life(İşte Hayat Bu) filminin fragmanı. Kolej rock grubu Volcano’nun lideri Sang-woo ölür ve bu da grup üyelerinin tekrar bir araya gelmesine sebep olur. Eski bas gitarist Seong-wook iki işte çalışmakta ve kıt kanaat geçinebilmektedir; baterist Hyeok-su bekar bir babadır ve hayatını sürdürebilmek için araba satıcılığı yapmaktadır; baş gitarist Gi-yeong ise işsizdir. Gi-yeongun en büyük hayali, Volcano’yu devralmak ve grubun yeni öncüsü olmaktır. Tüm eski dostlar cenazede hatıraları tazelerken, Gi-yeong grubu yeniden kurmayı önerir; ne var ki diğerleri bu öneriyi reddederler. Fakat Gi-yeong yılmaz ve diğerlerini bir araya gelmeleri konusunda yumuşatır.
Tunca - İşte Hayat Böyle 04:44
Tunca - İşte Hayat Böyle 39 izlenme - 10 ay önce Tunca'nın, Balyoz Müzik etiketiyle yayınlanan "Kumpanyalar & Sirkler" albümünde yer alan "İşte Hayat Böyle" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Tevfik Tunca Ünder Düzenleme: Cenk Eroğlu Yönetmen: Abdulkadir Çığsar "İşte Hayat Böyle" şarkı sözleri ile Vazgeç artık olmaz seninle, Düşler bırak kalsın yerinde. Dünden bak ne kaldı elinde? Yok oluyoruz günden güne. Sınır tanımaz gençlik günlerinde, tanımıştın aşkı ve acıyı. Hala aynı gündüz ve gece ama ışığa yürüyor muyuz bizler sence ? Sence ? Söz ver artık, aynadaki aksine. Hiçbir şey yıkamaz, inancını kendine. Gelgeç yaşamın her bir parçası, Vuruyor yüzüne soğuk rüzgarlar gibi. Söyle koşuyor musun eskisi gibi? Yoksa sen de pişman mısın göz yummaktan? Bazen yorulursun ama kimse görmez ya. Bazen düşersin kimse elini tutmaz. Tutmaz. Söyle koşuyor musun eskisi gibi? Yoksa sen de pişman mısın göz yummaktan? Bazen yorulursun ama kimse görmez ya. Bazen düşersin kimse elini tutmaz. İşte hayat böyle, yalnızsın sende. İşte hayat böyle, yalnızsın sende.
mustafa akgül kayıt 06:26
mustafa akgül kayıt 155 izlenme - 7 yıl önce işte hayat
Ekmek Almak İçin Gömlegini Verecek 01:03
Ekmek Almak İçin Gömlegini Verecek 131 izlenme - 8 yıl önce ben bu videoyu çekerken sadece komik olsun diye çekiyordum videoyu çekip izlerken komikligini bir taraf edip bir gerçek çıkardım kendi aklımda bu videodan.... küçük çocuk acıkmış benden ekmek istiyor ve ben ekmek parası yerine şaka olsun diye gömlegini istedigimde gömlegini çıkarmaya çalışıyor ekmek parası için bana vermeye o bir çocuk ama bu hayatın gerçeginde açlıgın ne demek oldugunu bana anlatıyor ben videoya gülerken açlıgı gördüm ve üzüldüm dogrusu yorum sizlerin....
Sureyya Ciliv @ Ahaber (İş'te Hayat) 45:44
Sureyya Ciliv @ Ahaber (İş'te Hayat) 61 izlenme - 5 yıl önce Sureyya Ciliv @ ahaber (İş'te Hayat)