Hoşgeldiniz!

istediğim

Gizem Saatçi - Tek istediğim Her şeydi 03:20
Gizem Saatçi - Tek istediğim Her şeydi 322 izlenme - 6 ay önce Gizem Saatçi - Tek istediğim Her şeydi (Yeni Klip 2016) Şarkı Sözleri Bir zamanlar bende herkes gibi Köpeğimle dertleşir maç seyrederdim Bir zamanlar bende herkes gibi Teknede balık tutar çay demlerdim Tek istediğim her şeydi Tek istediğim mutluluk Tek istediğim her şeydi Çok yakında Bir zamanlar bende herkes gibiydim Ağaçlara dilek bağlar dua ederdim Bir zamanlar bende herkes gibi Hayaller kurar sonra sevinirdim Tek istediğim her şeydi Tek istediğim mutluluk Tek istediğim her şeydi Çok yakında Kendimi İstanbul da bıraktım gittim Bütün hesapları sildim de gittim Beyoğlu nargilesi çatı katında Altımda Avrupa karşıda Asya Tek istediğim her şeydi Tek istediğim mutluluk Tek istediğim her şeydi Çok yakında Tüm Müzik Videyoları Yüksek Ses ve Görüntü Kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/iz/clubnow Takip Edin : Facebook : http://www.facebook.com/hasan.sarici Twitter : http://www.twitter.com/hasanwashere Instagram : http://www.instagram.com/hasansrc
Hüseyin Kağıt Tek İstediğim Merhaba (2012) 05:32
Hüseyin Kağıt Tek İstediğim Merhaba (2012) 2.902 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Kağıt Tek İstediğim Merhaba (2012)
Murat Durgun - İstediğim Haktır Benim 02:45
Murat Durgun - İstediğim Haktır Benim 1.486 izlenme - 3 yıl önce Murat Durgun - İstediğim Haktır Benim
Hüseyin Kağıt 2012 Arkamızda Duran Çok 05:52
Hüseyin Kağıt 2012 Arkamızda Duran Çok 2.062 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Kağıt 2012 Arkamızda Duran Çok Şarkı Sözleri: görünmez ayhamlarda hissedersin sadece(2) huzur verişti sana karanlık gecelerde(2) eksik yok kesik yok sıkıntılı mevzu yok(2) günümüz aydın olsun arkamızda duran çok(2) aydınlanır geceler dilde kalmaz heceler(2) gece eğlenmek için uyumalıdır gençler(2) eksik yok kesik yok sıkıntılı mevzu yok(2) günümüz aydın olsun arkamızda duran çok(2)
İstediğim Bir Tek Sendin Sevdiğim 03:30
İstediğim Bir Tek Sendin Sevdiğim 705 izlenme - 5 yıl önce
Birisi kızıma dokunduğu zaman yapmak istediğim 00:45
Birisi kızıma dokunduğu zaman yapmak istediğim 99 izlenme - 1 yıl önce Birisi kızıma dokunduğu zaman yapmak istediğim
Servet Yücelişli - Başka Türlü Birşey Yenitürkü 01:51
Servet Yücelişli - Başka Türlü Birşey Yenitürkü 423 izlenme - 7 yıl önce
Kar yağdığında yapmak istediğim, aslında olan 00:28
Kar yağdığında yapmak istediğim, aslında olan 213 izlenme - 3 yıl önce Kar yağdığında yapmak istediğim, aslında olan
Laf Anlatırken telefonuyla ilgilenenlere yapmak istediğim 00:06
Laf Anlatırken telefonuyla ilgilenenlere yapmak istediğim 107 izlenme - 2 yıl önce Laf Anlatırken telefonuyla ilgilenenlere yapmak istediğim - yeni vine
 Sınıfta kızlar vurunca yapmak istediğim 00:06
Sınıfta kızlar vurunca yapmak istediğim 115 izlenme - 3 yıl önce Sınıfta kızlar vurunca yapmak istediğim
Ayşegül Aldinç - Anlatmak İstediğim Bazı Şeyler Var 02:56
Ayşegül Aldinç - Anlatmak İstediğim Bazı Şeyler Var 78 izlenme - 1 yıl önce Anlatmak istediğim bazı şeyler var ki Boğazımda düğümleniyor İçimde bir sır var sana söylemeye dilim varmıyor İçimdeki fırtınayı dindirmeye gücüm yetmiyor Sıkıntılarım derin bir yara gibi canımı yakıyor Bütün bunları anlatmak istediğim bir tek sen varsın Kendi kendime düşündüm kaç kere Ve şimdi sen... Dinlemiyorsun. Çaresiz kaldığımda ve sen olmayınca Karanlıkta kalıyorum, karanlıkta dalıyorum Hissetmeye razıyım görmekten vazgeçtim Yeter ki dinle. Anlatmak istediğim bir tek sen varsın Kendi kendime düşündüm kaç kere Ve şimdi sen.. Dinlemiyorsun.
Yahya Aydinli-Grup Gözyaşi-İstediğim Haktir 02:30
Yahya Aydinli-Grup Gözyaşi-İstediğim Haktir 224 izlenme - 7 yıl önce .................................................
İstediğim Rol Kalmadı! #3 | Annie Orta Koridor 35:12
İstediğim Rol Kalmadı! #3 | Annie Orta Koridor 23 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN Destekleriniz için çok teşekkürler!
Önümde Yavaşça Yürüyene Yapmak istediğim 00:06
Önümde Yavaşça Yürüyene Yapmak istediğim 30 izlenme - 3 yıl önce Önümde Yavaşça Yürüyene Yapmak istediğim
 Hızlı Geçenlere Yapmak İstediğim 00:06
Hızlı Geçenlere Yapmak İstediğim 24 izlenme - 3 yıl önce Hızlı geçenlere yapmak istediğim
Feyk Bpm - Yalan Olmasını İstediğim Gerçekler ( Video Klip 2013 ) 03:40
Feyk Bpm - Yalan Olmasını İstediğim Gerçekler ( Video Klip 2013 ) 1 izlenme - 6 ay önce KafaFilms olarak Feyk Bpm'in hayatından kelimelere dökülen Yalan Olmasını İstediğim Gerçekler adlı parçasını gururla beğeninize sunuyoruz.
Feyk Bpm - Yalan Olmasını İstediğim Gerçekler 2 (Video Klip ) 03:49
Feyk Bpm - Yalan Olmasını İstediğim Gerçekler 2 (Video Klip ) 0 izlenme - 6 ay önce Beat Ve Mix Master işlemleri TRAK tarafından yapılan parçanın, Montaj ve Kurgu işlemleri Raizel Hero'ya aittir. Tüm Montaj , Altyapı ve Mix işlemleri ise Objektif Ses Ve Görüntü Stüdyolarında yapılmıştır.