Hoşgeldiniz!

istem

Burak Yılmaz'ın Düğününden En Özel Görüntüler 07:16
Burak Yılmaz'ın Düğününden En Özel Görüntüler 784 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray ve Milli Takım'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz ve İstem Atilla'nın düğününden en özel görüntüler...
Burak Yılmaz Coştu, Coşturdu! 00:14
Burak Yılmaz Coştu, Coşturdu! 538 izlenme - 4 yıl önce Hayatını İstem Atilla ile birleştiren Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Burak Yılmaz, düğününde coştu. Eline mikrofonu alan Burak Yılmaz söylediği şarkılarla davetlileri coşturdu.
Burak Yılmaz Gelin Almada Çoştu 00:15
Burak Yılmaz Gelin Almada Çoştu 423 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın ve A Milli Takım'ın başarılı futbolcusu Burak Yılmaz bu akşam dünya evine giriyor. Yıldız futbolcu ailesi ve arkadaşları ile gelin evine giderek davullu zurnalı kız alma merasimini gerçekleştirdi.
istem dışı gelişen olay 00:15
istem dışı gelişen olay 323 izlenme - 6 yıl önce
 Burak Yılmaz'ın En Mutlu Günü 00:30
Burak Yılmaz'ın En Mutlu Günü 172 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın ve A Milli Takım'ın başarılı futbolcusu Burak Yılmaz bu akşam dünya evine giriyor. Tecrübeli futbolcu Burak Yılmaz uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı İstem Atilla ile bu akşam aileler arasında kıyılacak sade bir nikah töreni ile hayatlarını birleştirecek. Genç çiftin nikah öncesi heyecanlarını Yılmaz'ın takım arkadaşı Emre Çolak sosyal medya üzerinden paylaştı. Yıldız futbolcu Burak Yılmaz, ailesi ve arkadaşları ile gelin evine giderek davullu zurnalı kız alma merasimini gerçekleştirdi. Yılmaz ve arkadaşları gelin evinin önünde davul ve zurna eşliğinde oynayarak mutluluklarını gösterdi.
Hakem, Futbolcuyu Hastanelik Etti 00:25
Hakem, Futbolcuyu Hastanelik Etti 145 izlenme - 4 yıl önce Hollanda'da bir amatör maçta hakem kollarıyla futbolculara "oynayın" işareti yaparken istem dışı arkasından gelen futbolcunun burnunu kırdı.
Atıf Eriş- İstem Bilgin Bakır-Elbet Bir Gün 01:48
Atıf Eriş- İstem Bilgin Bakır-Elbet Bir Gün 172 izlenme - 5 yıl önce Konak Cundamey de programımızdan... 2013...
Aziz Yıldırımın Paralı Köpekler Sözüne Hapis İstemi! 01:18
Aziz Yıldırımın Paralı Köpekler Sözüne Hapis İstemi! 121 izlenme - 4 yıl önce GFB grubu lideri Sefa Kalya, Fenerbahçe'nin şampiyonluk kutlamalarında sarf ettiği sözler nedeniyle Aziz Yıldırım hakkında hapis cezası istemiyle dava açtı.
Pikeas Rap 03:06
Pikeas Rap 67 izlenme - 9 yıl önce ft. unsur-İstem dışı yanlışlar
Ünal Aysal'a 2 Yıl Hapis İstemi 04:35
Ünal Aysal'a 2 Yıl Hapis İstemi 5 izlenme - 4 yıl önce Fatih Terim ile aralarında yaptıkları mesajlaşmaların basında yayınlanmasına neden olduğu için Ünal Aysal'a 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.