Hoşgeldiniz!

istem atilla

Burak Yılmaz'ın Düğününden En Özel Görüntüler 07:16
Burak Yılmaz'ın Düğününden En Özel Görüntüler 731 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray ve Milli Takım'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz ve İstem Atilla'nın düğününden en özel görüntüler...
Burak Yılmaz Coştu, Coşturdu! 00:14
Burak Yılmaz Coştu, Coşturdu! 524 izlenme - 4 yıl önce Hayatını İstem Atilla ile birleştiren Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Burak Yılmaz, düğününde coştu. Eline mikrofonu alan Burak Yılmaz söylediği şarkılarla davetlileri coşturdu.
Burak Yılmaz Gelin Almada Çoştu 00:15
Burak Yılmaz Gelin Almada Çoştu 415 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın ve A Milli Takım'ın başarılı futbolcusu Burak Yılmaz bu akşam dünya evine giriyor. Yıldız futbolcu ailesi ve arkadaşları ile gelin evine giderek davullu zurnalı kız alma merasimini gerçekleştirdi.
 Burak Yılmaz'ın En Mutlu Günü 00:30
Burak Yılmaz'ın En Mutlu Günü 171 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın ve A Milli Takım'ın başarılı futbolcusu Burak Yılmaz bu akşam dünya evine giriyor. Tecrübeli futbolcu Burak Yılmaz uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı İstem Atilla ile bu akşam aileler arasında kıyılacak sade bir nikah töreni ile hayatlarını birleştirecek. Genç çiftin nikah öncesi heyecanlarını Yılmaz'ın takım arkadaşı Emre Çolak sosyal medya üzerinden paylaştı. Yıldız futbolcu Burak Yılmaz, ailesi ve arkadaşları ile gelin evine giderek davullu zurnalı kız alma merasimini gerçekleştirdi. Yılmaz ve arkadaşları gelin evinin önünde davul ve zurna eşliğinde oynayarak mutluluklarını gösterdi.