Hoşgeldiniz!

istemek

Himmet İstemek Nedir... 05:14
Himmet İstemek Nedir... 50.965 izlenme - 8 ay önce HİMMET İSTEMEK NEDİR...
Ölmek İstiyorum Diyen Herkes İzlesn..! 07:32
Ölmek İstiyorum Diyen Herkes İzlesn..! 143.501 izlenme - 7 yıl önce ölmek istiyorum diyen hekes izlesin..!
Bir Rus Kızından İstemek 03:27
Bir Rus Kızından İstemek 25.316 izlenme - 1 yıl önce Kardeşlerim Bir Rus'tan nasıl istenir size bu videoda onu öğreteceğim. Usulca sokulup, anlaşılır bir şekilde "istiyorum" diyeceksiniz. Bilesiniz ki ruslar ne istediğini bilen erkekleri severler. İzliyoruz.
Ellemek İstiyon mu Kız ? 01:02
Ellemek İstiyon mu Kız ? 40.296 izlenme - 4 yıl önce İzmir - Tire'de vatandaşın evine yılan girmiş, ihbar üzerine de itfaiye olay yerine intikal etmiş. Yılanı yakalayan cengaver itfaiyecimizin, yılanı görünce korkan ve de ağlayan ev sahibi teyzeye kafa bulurcasına ellemek ister misiniz demesi de gerçekten absürdlükte uzay bir olay olmuş.
Ne İstediğini Bilmek... 02:23
Ne İstediğini Bilmek... 102.885 izlenme - 10 yıl önce Bir Kızdan Nasıl İstenir...
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 01:52
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 2.778 izlenme - 2 ay önce Eline aldığı büyük taş parçasıyla gelin arabasının önünü kesen bu çinli adam verilen parayı beğenmediği için uzun süre yoldan çekilmedi.
Bir Türlü Eşper'e Veremeyen Nesteren'in Dramı 01:44
Bir Türlü Eşper'e Veremeyen Nesteren'in Dramı 14.355 izlenme - 1 yıl önce Nesteren'in Eşper aşkı lise yıllarından beri devam etmektedir. Fakat Eşper'in gönlü Verde'dan yanadır. Yarı çıplak Nesteren en sonunda başkasına nasip olacaktır.
Kadavradan Penis Nakli İsteyen Kadın 01:30
Kadavradan Penis Nakli İsteyen Kadın 8.749 izlenme - 2 yıl önce 9 yıl önce ameliyatla kadın olmayı tercih eden Van nüfusuna kayıtlı 34 yaşındaki D.K., yeniden erkek olmak için kadavradan (beyin ölümü gerçekleşen kişi) penis nakli konusunda yasal düzenleme yapılmasını istedi.
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 00:33
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 5.332 izlenme - 11 ay önce Kamyonetin üstündeki yazılardan anlaşılacağı üzere rusya'da gerçekleşiyor olay sanırım, yolda araçlar seyir halindeyken birden yola atlayan ayı, ilk önce kamyonete gidiyor oradan bir şey olmayacağını anlayınca, diğer sürücüye gidip konuşurcasına yemek istediğini belli ediyor.
Gurbetçi Şoförün Otobandaki Dilencilerle Diyaloğu 01:42
Gurbetçi Şoförün Otobandaki Dilencilerle Diyaloğu 6.600 izlenme - 1 yıl önce Otobanda gördüğü dilencilere sinirlenen gurbetçi arabasını durdurup onlarla konuşmaya başladı. TIR şoförünün olaya tepkisi o kadar komikti ki videosu tık rekoru kırdı. Otobanda yolculuk eden Ali Can adlı bir sürücü, otobanda dilenenlere sinirlendi. Arabasını durdurmak zorunda kalan Can, dilencilere para verdi.
bir kızdan istemek (kesin dinle) 02:21
bir kızdan istemek (kesin dinle) 18.708 izlenme - 8 yıl önce gülmek isteyene:))
Dürüst Dilenci - Dilenmek Çok Güzel Abi 00:30
Dürüst Dilenci - Dilenmek Çok Güzel Abi 3.009 izlenme - 1 yıl önce Dilenci adam boyacılık yaparak kazanamadığı parayı dilenerek kazandığını ve dilenmenin çok güzel bir şey olduğunu işte böyle gülerek ifade ediyor.
Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana 01:10
Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana 5.398 izlenme - 2 yıl önce Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Annem Bir Şey İstediğinde / Babam Bir Şey İstediğinde Ben 00:06
Annem Bir Şey İstediğinde / Babam Bir Şey İstediğinde Ben 5.644 izlenme - 2 yıl önce Annem Bir Şey İstediğinde / Babam Bir Şey İstediğinde Ben
En İlginç Wifi Şifreleri 02:19
En İlginç Wifi Şifreleri 1.624 izlenme - 10 ay önce Gezinirken denk geldim bu videoya. Videonun ortalarındaki abimiz wifi şifresini "şifreyok" koymuş, nedeni ise kızlarla muhabbet etmek içinmiş. Abimizin davranışlarını gören bir kız onunla konuşur mu gerçekten merak ediyorum.
Mama İstemenin En Tatlı Hali 00:53
Mama İstemenin En Tatlı Hali 4.190 izlenme - 3 yıl önce Mama İstemenin En Tatlı Hali
Bir Kızdan İstemek 02:21
Bir Kızdan İstemek 9.566 izlenme - 9 yıl önce bir kızdan nasıl istenirmiş öğrenin:))
Kızlardan Twerk İstemek 03:30
Kızlardan Twerk İstemek 4.141 izlenme - 2 yıl önce Yeni elemanımız kızlardan twerk istiyor, bazılarınla öpüşüyor da yine dünyanın adaleti sorgulatacak, görüntüler izleyeceğiz.
  Kız isteme bestesi 02:20
Kız isteme bestesi 3.770 izlenme - 4 yıl önce Bir Kızdan İstemek
bir kızdan istemek :)) 02:21
bir kızdan istemek :)) 4.736 izlenme - 7 yıl önce bence hiç boşuna uğraşmayalım :)))
İnek Şaban - Efsane Kız İsteme Sahnesi 03:19
İnek Şaban - Efsane Kız İsteme Sahnesi 2.101 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal 'ın hem kaleci hem karpuzcu rollerini oynadığı 1978 yapımı "İnek Şaban" filminden unutulmaz kız isteme sahnesini izliyoruz efendim. Kemal Sunal ile birlikte bu filmde unutulmaz performanslar sergileyen Ali Şen,Dinçer Çekmen ve Baykal Kent 'i de alkışlarla yaşatıyoruz.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13338/uc-kagitci-patlamis-mal-geri-alinmaz! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64338/kemal-sunal-inek-saban-1978-82-dakika
Vermek ya da Vermemek! 02:21
Vermek ya da Vermemek! 1.712 izlenme - 1 yıl önce Hala dinlemeyenler, bilmeyenler, bilgisayarına yüklemeyenler için. Efsane kayıt ' vermek ya da vermemek '.Bir kızdan istemek diye de geçiyor bazı yerlerde.. uzayda falan.
Kız İstemeye Gelen Damat Adayına Şok 05:32
Kız İstemeye Gelen Damat Adayına Şok 1.613 izlenme - 2 yıl önce Kastamonu’da damat adayları, evlenmek istedikleri gelin adaylarına sosyal güvenlik sigortası yaptırmadan evlenemiyorlar.
Zara  &  İsteyirem Görem Seni 03:37
Zara & İsteyirem Görem Seni 6.138 izlenme - 7 yıl önce sevipte göremeyenlere gelsin...
Barış Akarsu-İsterdim 03:37
Barış Akarsu-İsterdim 7.863 izlenme - 8 yıl önce "isterdim yeniden doğmak yada hepten yok olmak" şarkının sözleri bunlar.barış yok olmadı, yeni bir hayatta yeniden doğdu.mekanın cennet olsun güzel gözlüm...
Nükleer Başlıklı Kız - Eğer İstersen (Canlı Performans) 04:13
Nükleer Başlıklı Kız - Eğer İstersen (Canlı Performans) 1.616 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Büyütülmüş sudan ucuz değerler Hayatın için pahalıya giderler Boş bakıyor aldatılan bu gözler Yinede beni hep etkilerler Ben varım eğer istersen(3) Ben varım Kanatlarım yok ama uçabilirim Çılgınlar gibi yine koşabilirim Suçu işleyip sonra kaçabilirim Belki gözlerine tekrar bakabilirim Ben varım eğer istersen(3) Ben varım Büyütülmüş sudan ucuz değerler Hayatın için pahalıya giderler Boş bakıyor aldatılan bu gözler Yinede beni hep etkilerler Ben varım eğer istersen(3) Ben varım Yine durgun bir savaşsın Sen onunla arkadaşsın Bekle o sana yanaşsın Ben varım eğer istersen(3) Ben varım Birde dönüp geriye baksan Kim kalmış yanımda diye Sonunda beni hatırlasan Bitse artık bu bilmece(4)
Mahmud Efendi'den İcazet İstemek! 00:55
Mahmud Efendi'den İcazet İstemek! 1.490 izlenme - 2 yıl önce Sitemize aşağıda linkini verdiğim şekilde konuk olan Mahmud Efendi'nin ne denli bir mertebede olduğunu anlatan bir video. Ateyizler sizin de sonunuz böyle olacak. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131120/mustafa-ekin-hocaefendinin-mahmud-efendi-ks-hazretlerini-ziyareti
Seda Sayan İçin Elini Feda Etmek - Gökhan Güney 01:20
Seda Sayan İçin Elini Feda Etmek - Gökhan Güney 1.088 izlenme - 2 yıl önce Gökhan Güney'in, Seda Sayan'a yaptığı ilginç ilkyardımla epey bir ti'ye alınan filmi olan aşk adası filminden final kesiti.Abimizin "demir alıyom hurda alıyom eskicii, eski alıyom demir alıyom hurdacii,hurda alıyom eski alıyom demircii" tarzı nidalarıyla seda sayan'ı istemesi de efsaneler arasına girer.filmden diğer kesitler için; Seda Sayan'a Süper İlk Yardım; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1296/seda-sayan039a-super-ilk-yardim Kol Diyeti | Psikolojik Gerilim; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5593/kol-diyeti-amp-psikolojik-gerilim
Binali Yıldırım'ın Polis Memuru İçin Telefonla Kız İstemesi 05:58
Binali Yıldırım'ın Polis Memuru İçin Telefonla Kız İstemesi 168 izlenme - 3 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, bayram namazını Üsküdar Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde kıldıktan sonra Şehit Polis Memuru Mehmet Şevket Uzun Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi'ni ziyaret etti. Tören mangası ve çevik kuvvet şube müdürlüğü yetkilileri tarafından karşılanan Yıldırım, personel yemekhanesinde polislerle bayramlaştı. Çevik kuvvet ekiplerinin arasına oturarak simit, poğaça ve peynirden yiyen Yıldırım, polislerle sohbet etti. Yıldırım sohbet esnasında önümüzdeki yıl düğün yapacağını öğrendiği nişanlı polisin eş adayının ailesini telefonla aradı. Başbakan Yıldırım, "Hayır işlerinde acele etmek lazım. Bu sene olursa katılacağım" diyerek düğün tarihinin erkene çekilmesini sağladı ve düğüne katılma sözü verdi. Bu diyalog üzerine bir başka polis memuru ise dünürlük yapması için ricacı oldu. Başbakan Yıldırım, bu kez de kızın ailesini aradı. Önce kızla, sonra da anne ve babası ile telefonda görüşerek dünürlük yapan Yıldırım, aileyi ikna etti. Bu görüşmeden sonra polis memurunun annesini de arayarak oğullarına kız istediğini ve kızı aldıklarını müjdeledi. Başbakan, polis telsizinden İstanbul'da görev yapan tüm polislerin Bayramını kutladı. Ziyarete Başbakan Yıldırım'a İstanbul Valisi Vasip Şahin, İBB Başkanı Kadir Topbaş ve Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da eşlik etti.
Ali G Tarzı Oy İstemek 00:09
Ali G Tarzı Oy İstemek 928 izlenme - 2 yıl önce 2002 Yılında vizyona giren Ali G, mahallesini kurtarmak için bazı yollardan siyasete katılır ve halktan oy ister. Kısa ve net bir sahne. Siyaset dürüstlük gerektirir.