Hoşgeldiniz!

istememek

Bir Rus Kızından İstemek 03:27
Bir Rus Kızından İstemek 26.100 izlenme - 3 yıl önce Kardeşlerim Bir Rus'tan nasıl istenir size bu videoda onu öğreteceğim. Usulca sokulup, anlaşılır bir şekilde "istiyorum" diyeceksiniz. Bilesiniz ki ruslar ne istediğini bilen erkekleri severler. İzliyoruz.
Müjde Ar'ın Arabesk Filminde İstemeden Düştüğü Genelev 00:51
Müjde Ar'ın Arabesk Filminde İstemeden Düştüğü Genelev 12.783 izlenme - 4 yıl önce Türk filmleri klişesiyle dalga geçmek üzere yapılan Arabesk filminin onlarca komik sahnesinden birisi. Müjde Ar düğün gecesi İstanbul'a kaçar ve gelene kadar zavallı kadın sayısız tecavüze uğramıştır. Nihayet İstanbul'a vardığında sığınmak için bir kapıyı çalar ve nur yüzlü bir teyze açar. Tam kadıncağız sonunda kurtuldu derken içeriden "Oh ne oldu yavrum sana, tam yerine geldin" diyen mama belirir. Sonra olaylar gelişir.
Kitap Okumayı Kadın Memesine Tercih Eden Adam 00:46
Kitap Okumayı Kadın Memesine Tercih Eden Adam 8.978 izlenme - 3 yıl önce Ne kitabı okuduğunu çıkaramadığım abimiz, ablamızın figan ve feryatlarını aldırış etmez.İlerleyen sahneler de ablamızın feryatlarını dindiren bir babayiğit çıkar fakat sahne pek mustehcen oldugu için kestim.İzlemek isteyenler için; http://www.youtube.com/watch?v=UfaEBiiobw0
Hüseyin Kağıt - Böyle Olmaz Böyle Albümü ( Full 2013) 01:04:10
Hüseyin Kağıt - Böyle Olmaz Böyle Albümü ( Full 2013) 2.403 izlenme - 4 yıl önce 1.Zalime Selam Söyleyin Gelsin Söz & Müzik: Ahmet Kağıt 2.Sen Ne Dersen O Olur Söz & Müzik: Mehmet Edip Gedik 3.Eden Ettiğin Bulur Söz & Müzik: Hüseyin Kağıt 4.Amma Batar Amma Çıkar Söz: Mustafa Öztürk Müzik: Kadir Şeker 5.Bu Teker Fazla Gitmez Söz & Müzik: Hüseyin Kağıt 6.Böyle Olsun İstemezsin Söz & Müzik: Hüseyin Kağıt 7.Zaman Aynı Ne Değişti Söz & Müzik: Mehmet Edip Gedik 8.Mendilden Bohca Olmaz (Zurnacı) Söz & Müzik: Nuri Erkaya 9.Antepten Öteden Maraş'ın Yolu Söz: Yunus Taşkın Müzik: Ahmet Satılmış 10.Yine Gel Tamam mı Söz & Müzik: Hüseyin Kağıt 11.Kaderde Gülecekmiş Söz & Müzik: Sait Kağıt 12.Bildiğin Gibi Değil Söz & Müzik: Ali Kınık 13.Ankara Kazan Biz Kepçe Söz & Müzik: Hüseyin Kağıt 14.Bahtım Aynı Duruyor Söz & Müzik: Hüseyin Kağıt 15.Elfida Söz: Emrah Aydoğdu Müzik: Ömer Faruk Güney
Yeni Kardeşi Olacağını Öğrenen Çocuğun Annesine İsyanı 01:41
Yeni Kardeşi Olacağını Öğrenen Çocuğun Annesine İsyanı 681 izlenme - 3 yıl önce İki çocuk annesi Shannee Gibson Hart, aileye yeni bir birey katılacağını açıklayınca olanlar oldu. Yeni kardeş fikrini kabullenmek istemeyen Tre, annesiyle bakın nasıl bir tartışmaya girdi. İzleyelim..
İsrail Askeri İstemiyoruz - Bekir Develi 00:26
İsrail Askeri İstemiyoruz - Bekir Develi 531 izlenme - 4 yıl önce Sunucu ve Yapımcı Bekir DEVELİ'nin İsrail Askeri İstemiyoruz Kampanyasına Destek Mesajı. www.israilaskeriistemiyoruz.com
Uyanmak İstemeyen Kedi 00:06
Uyanmak İstemeyen Kedi 235 izlenme - 4 yıl önce Uyanmak İstemeyen Kedi - Uyanmaz Zor
Nasıl Ölmek İstemezsin Sorusuna Müthiş Cevap :) 00:09
Nasıl Ölmek İstemezsin Sorusuna Müthiş Cevap :) 229 izlenme - 4 yıl önce Kahkaha tufanı
Oğuzhan Uğur - İstemiyorum  Feat Ceyhun Yılmaz 05:11
Oğuzhan Uğur - İstemiyorum Feat Ceyhun Yılmaz 200 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Gün düşleri hep içim umut Sokaklara çıkmak İstemiyorum Kuşlar gibi uçmak lazım özgürüm ben Yeryüzüne inmek istemiyorum Dağlar gibi dik durdum evvel Şimdi bir çukurda çürüyorum Ezilme derdi bana hep annem Karınca gibi hissediyorum Bulut olsam yağmura dönerim Toprağa düşmek istemiyorum Elin olsa mutluluk dilerim Benim olmasın İstemiyorum Nefesimi saydılar sanki benim Bitince ölmek İstemiyorum Ve artık buradan gidiyorum Hoşçakal Şiir: Kaç sabahtır geceye uyanıyorum Ne oldu güneşe aynalarda yokum Dumanı tüten çay bardaklarına dokunuyorum Elimi ısıtmıyor Ağlayınca fark ettim artık gözyaşlarım yanaklarıma değmiyor Keşke bir kez daha öpebilseydim seni Sımsıkı sarılıp saçlarını koklayıp öyle gitseydim Ölmüşüm ben bebeğim ölmüş Herkesin korktuğu gün bana bugünmüş
Kopya Vermek İstemeyince 00:06
Kopya Vermek İstemeyince 127 izlenme - 4 yıl önce Kopya vermek istemeyince
Cristian Baroni, Fenerbahçe'den Ayrılmak İstemiyor 01:39
Cristian Baroni, Fenerbahçe'den Ayrılmak İstemiyor 69 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın kadroda düşünmediği Cristian Baroni, takımdan ayrılmaya sıcak bakmıyor, hiçbir kulüple görüşme yapmıyor.
Gökhan İnler: Hagi Beni İstememişti 00:54
Gökhan İnler: Hagi Beni İstememişti 37 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın yıllardır transfer etmeye çalıştığı Türk asıllı İsviçreli orta saha geçmişi deşti.
İhsanoğlu: 05:45
İhsanoğlu: " Hiç Kimse Çankaya'da Kavga İstemiyor" 6 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği salonunda sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi.
Münafıklar Mehdi'den Ve İsa Mesih'ten Bahsedilmesini Hiç İstemezler 14:24
Münafıklar Mehdi'den Ve İsa Mesih'ten Bahsedilmesini Hiç İstemezler 0 izlenme - 2 yıl önce Münafıklar Mehdi'den ve İsa Mesih'ten bahsedilmesini hiç istemezler.