Hoşgeldiniz!

istemi

Cin Çıkarma - İstemi Betil 01:55
Cin Çıkarma - İstemi Betil 25.457 izlenme - 3 yıl önce Bir çok açıdan "Gemide" filmine benzeyen son dönem Türk Sineması'nın çarpıcı yapımlarından biri olan "Martılar Açken" filminden bir kesit daha. Meral Oğuz'un "Antalya Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü aldığı, kadrosunda Haldun Boysan ve İstemi Betil gibi isimleri barındıran; buna rağmen gişede istediğini alamayan, kült olmaya aday bu filmin çarpıcı sahnelerinden birini daha izliyoruz.
Ne Yapsaydık, Birbirimize mi Taksaydık? (+18) 03:57
Ne Yapsaydık, Birbirimize mi Taksaydık? (+18) 16.875 izlenme - 3 yıl önce "Gemide" benzeri marjinal yapımlardan biri de 2002'de çevrilmiş olan "Martılar Açken" filmiydi. Sınırları olan katolik hristiyan hayat kadınını, alıngan ama saldırgan genç abazanı ve umursamaz bir pezevengi aynı karelerde görebileceğimiz marjinal sahnelerinden birini izliyoruz.
Türk Dünyası Haritası (MÖ 222 - MS 2017) 08:40
Türk Dünyası Haritası (MÖ 222 - MS 2017) 1.817 izlenme - 1 yıl önce Bu yabancı youtube sayfası, Türk dünyası tarihini, Türkçü tezlere göre gayet güzel hazırlamış, ben beğendim.
Az Gittik Uz Gittik - İstanbul -1989 (2. Bölüm) 08:17
Az Gittik Uz Gittik - İstanbul -1989 (2. Bölüm) 1.234 izlenme - 2 yıl önce O yıllarda çocuk olanların ,jenerik müziği ile kulaklarına yer etmiş "Az Gittik Uz Gittik" adlı programının ,dün yayımlanan bölümünün 2.si. sizlerle. Olayın esas kahramanı olan Evliya Çelebi'nin yanında,rahmetli İstemi Betil'in(Küheylan) babacan sesi muazzam. 3. ve son bölüm de ardından geliyor.
Yüzüklerin Efendisi - Gandalf'ın Saruman'a Racon Kestiği Sahne 00:34
Yüzüklerin Efendisi - Gandalf'ın Saruman'a Racon Kestiği Sahne 270 izlenme - 7 ay önce Efenim bir çoğumuzun hayranlık duyduğu serinin ilk filmi "Yüzük Kardeşliği"nden bir kesit izleyeceğiz. Yalnız devamında hatırlayacağınız üzre Saruman bu raconun altında kalmıyor, Gri Büyücü Gandalf'ı kuleye hapsediyordu.
Sarhoş Laz Ziya 00:26
Sarhoş Laz Ziya 1.419 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi dizisinin Laz Ziya'sı kafa bi milyon çıktığı pazar keyfi programında eşlik eden ablanın korku dolu bakışları altında konuşuyor. İçelim güzelleşelim...
Küçük Ağa - 6. Bölüm (TRT - 1983) 51:00
Küçük Ağa - 6. Bölüm (TRT - 1983) 1.028 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin dizisinde 6. bölüm. Kurtuluş savaşının zor günlerini dizi film olarak izlemeye devam. Bu dizinin müzikleri de süper.
Tom Braks - Şeytan Tırnağı (Laz Ziya İçerir) 01:10
Tom Braks - Şeytan Tırnağı (Laz Ziya İçerir) 768 izlenme - 3 yıl önce Tommiks, Teksas ve Tom Braks çizgi romanlarının meşhur olduğu dönemde Türk Sineması da boş durmamış ve başrolünde Laz Ziya olarak tanıdığımız merhum tiyatrocu ve sinemacı İstemi Betil'in oynadığı bir western film yapmış o zamanlar. Bu kesitte İstemi Betil'den birkaç dövüş numarası izleyeceğiz...
Laz Ziya Gülüşleri 01:07
Laz Ziya Gülüşleri 726 izlenme - 3 yıl önce 11 Kasım 2011 tarihiinde kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan usta oyuncu İstemi Betil'in Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı karakter olan meşhur Laz Ziya'nın gülüşleri.
Caner Erkin’e Hapis İstemi 02:21
Caner Erkin’e Hapis İstemi 3 izlenme - 4 gün önce Beşiktaşlı Caner Erkin hakkında, Başakşehir maçında gördüğü sarı kart sonrası hakem Mete Kalkavan'a küfür ettiği iddiasıyla, "kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret" suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı..
İstemi Betil ile Dublaj Üzerine Söyleşi 04:40
İstemi Betil ile Dublaj Üzerine Söyleşi 298 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli İstemi Betil ile Yeşilçam, Dublaj ve Oyunculuk hakkında çok güzel bir sohbet özellikle Gandalf'ı nasıl seslendirdiğini anlatması ve çok enteresan yerlere değinmesi dikkat çekici bu keyifli sohbeti hep birlikte izliyoruz .
Halkımız Başkanlık sistemi istemi geri alındığı için AK Parti’ye oy verdi 01:19
Halkımız Başkanlık sistemi istemi geri alındığı için AK Parti’ye oy verdi 2 izlenme - 2 yıl önce Halkımız Başkanlık sistemi istemi geri alındığı için AK Parti’ye oy verdi.