Hoşgeldiniz!

istemiyoruz

Kahramanmaraş - Suriyeli İstemiyoruz 03:51
Kahramanmaraş - Suriyeli İstemiyoruz 710 izlenme - 3 yıl önce Aklıma bir zamanlar TRT daha "özgürken" karamanmaraşlı bir berberle yapılan söyleşide, muhabirin sorusuna verdiği cevabı sizlerle paylaşmak isterim. Muhabirin "6 yıllık AKP zamanında hiç yatırım almamış Maraş'tan AKP yüzde 80 gibi bir oy almış. Bunu neye bağlıyorsunuz" sorusuna Maraşlı berberin "Dindar seviyorug, dindar olsun yeter" cevabı işin özetiydi. Aslında dış strateji ne iç strateji ne bilmeyen adamların fazla olması yani yıllardır yaratılan bilinçsiz halk. almanyadaki demokrasi ile Türkiye'deki demokrasi oranı bence bir değil. işte dünkü yaşanan ve gece devam eden bu hadise, aslında son yıllardır ülkenin içeride kardeşlik ve dışarıda "komşularla sıfır sorun" politikasının ne denli başarılı olduğunu göstermektedir. Her neyse efendim. İşte bu milletin uyanması tabiri ile gerçekleri görmesi aslında geç olduğunun göstergesi. Tv lerde yandaş tvlere çıkıp, yandaş sunucular önünde kendi verdiğin soruları cevaplamak ile olmuyor bu işler.
İsrail Askeri İstemiyoruz 04:29
İsrail Askeri İstemiyoruz 301 izlenme - 3 yıl önce Videoyu izlediniz, açıklamaya gerek yok. Sadece videonun orijinalindeki açıklamayı sizlerle paylaşıyorum. İsrail işgalini reddeden ve işgale karşı duran herkesi, çağrımıza kulak vermeye ve İsrail'in işgaline en ulaşılabilir noktadan başlayarak tepki vermeye davet ediyoruz. Çünkü, İsrail Ordusu adına katliam yapan çifte uyruklu katilleri durdurmak sizin elinizde... Sadece bir dilekçe göndererek, savaştan sonra aranıza dönecek olan katillerin özgürce hayatına devam edememesini sağlayabilirsiniz!
Karadenizli Amcanın HES'lere Olan İsyanı 00:11
Karadenizli Amcanın HES'lere Olan İsyanı 309 izlenme - 3 yıl önce Son yıllarda derenin olduğu her yere hidroelektrik santralı yapmaya karar veren devlet büyüklerimiz sonunda bölge insanlarınıda çılgına çevirde. Abimiz haklı isyanında yanında olduğumuzu söylemek istiyoruz.
Üsküdar'da Bonzai İstemiyoruz -  İBB Adayı Şafak Başgan 00:48
Üsküdar'da Bonzai İstemiyoruz - İBB Adayı Şafak Başgan 160 izlenme - 3 yıl önce Istanbul'un gerçek en bağımsız IBB başgan adayı Şafak Tanrıverdi, Hedef 1963 slogan ile istanbulunu 50 sene önceye götürmeyi vaad ediyor. Halkın sorunları Şafak Başgan'ın sorunlarıdır.
 İsrail Askeri İstemiyoruz 04:29
İsrail Askeri İstemiyoruz 75 izlenme - 4 yıl önce Videoyu izlediniz, açıklamaya gerek yok. Sadece videonun orijinalindeki açıklamayı sizlerle paylaşıyorum. İsrail işgalini reddeden ve işgale karşı duran herkesi, çağrımıza kulak vermeye ve İsrail'in işgaline en ulaşılabilir noktadan başlayarak tepki vermeye davet ediyoruz. Çünkü, İsrail Ordusu adına katliam yapan çifte uyruklu katilleri durdurmak sizin elinizde... Sadece bir dilekçe göndererek, savaştan sonra aranıza dönecek olan katillerin özgürce hayatına devam edememesini sağlayabilirsiniz!
Dersim Munzur Klibi 03:55
Dersim Munzur Klibi 40 izlenme - 2 yıl önce munzur özgür akacak.dersimde baraj istemiyoruz
İslami Videolar Dini Videolar Kuran-I Kerim Ayetler Oku Sizden Ücret İstemiyoruz 00:47
İslami Videolar Dini Videolar Kuran-I Kerim Ayetler Oku Sizden Ücret İstemiyoruz 62 izlenme - 3 yıl önce islami videolar Dini Videolar Kur'an-ı Kerim Ayetler Oku Sizden Ücret İstemiyoruz,gerçek islam dini