Hoşgeldiniz!

işten

Rus Polisi İşten Attıran Dans Videosu 01:47
Rus Polisi İşten Attıran Dans Videosu 19.624 izlenme - 2 yıl önce Adının Kristina olduğunu öğrendiğim kadın polis, bu dans videosun sosyal medyaya verilmesinden sonra işten çıkartılmış.
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 04:53
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 27.557 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 04:00
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 5.895 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Sorma halımızı bu karda kışta Çamura oturduk iş işten geçti Gönlümü kaptırdım kanatsız bir kuşa Hasrete belendik iş işten geçti kirvem Etrafımı sardı ayrık otları Kuzuları kesik sattık atları Bir tatlı gülüşe verdik katları Serveti batırdık iş işten geçti Barlarda diskoda attık havayı Karganın sırtına yaptık yuvayı Sorma gitsin o eski davayı Ellere kaptırdık iş işten geçti kivrem Bunca sene boşa ömür çürüttüm Dünyanın malıyla gönül avuttum Esen yele karşı harman savurdum Emeği zay ettik iş işten geçti Vay vay vay vay vay bu nasıl işti Vay vay vay vay vay dert bize düştü Serveti batırdık ağam iş işten geçti Gardaş iş işten geçti Bu alemde insalara darıldım Efkarlandım yaralandım kırıldım Gül diye bir yılana sarıldım Gerçeği anladım amma iş işten geçti Kıymeti yok işmiş taç ile tahtın Lokması tatlıdır helal kazancın Düşmeye gör tanımaz gardaşın Kendimi bitirdim vallahi iş işten geçti Elde avuçta var iken gül gibi Geçinip gidiyorduk ağalar gibi Rüzgara kapılan bir harman gibi Darma duman olduk iş işten geçti Bir kere düştük ya soran olmadı Artık bu alemden de umudum kalmadı Şimdi etrafımda da kimse kalmadı Per perişan olduk iş işten geçti Vay vay vay vay vay bu nasıl işti Vay vay vay vay vay dert bize düştü Serveti batırdık le le iş işten geçti Gardaş iş işten geçti
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti (2015) 04:27
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti (2015) 2.910 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti___@___xclas_____ ( 2015 ) HD Klip
Azerbaycan'da İşten Eden Dekolte 00:36
Azerbaycan'da İşten Eden Dekolte 1.730 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'da kamu kanalı İctimai TV'de program sunan Dr. Leyla Aslanova, yayında giydiği kıyafetin fazla açık bulunduğu gerekçesiyle işten çıkarılmış. Dipnot: Azeri değil Azerbaycan Türk'ü diyelim lütfen! Azeri diye birşey yoktur götünüzden kelime uydurmayın Azerbaycan Türk'üdür oradaki insanlar!
Sokak Röportajları - Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsunuz? 01:44
Sokak Röportajları - Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsunuz? 1.147 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları ekibi geleceğin teminatı çocuklara sorular sormuş ve onlarda bi güzel cevaplamış.
Burak Kibar - Hamam Tası 03:29
Burak Kibar - Hamam Tası 241 izlenme - 9 ay önce Burak Kibar'ın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Hamam Tası" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Anonim Yönetmen: Fırat Odabaşı Şarkı Sözleri (lyrics): Hamam tası gümüşten Yeni çıktım o işten Beni pavyona alıştıran Senin alçak enişten Yalelli yar yar dokumacı kızlar yalelli yar yar Şimdiki kızlar yalelli yar yar Haydar paşa garında Anası da yanında Çağırdım da gelmedin Çıban çıksın başında Yalelli yar yar dokumacı kızlar yalelli yar yar Şimdiki kızlar yalelli yar yar Tavşan girmiş ekine Kulakları dikine Ne sürdün kız yüzüne Çok güzel göründün gözüme Yalelli yar yar dokumacı kızlar yalelli yar yar yar Şimdiki kızlar yalelli yar yar Taksiden inmem diyor Paytona binmem diyor Üç kuruşa beş köfte Halada yemem diyor Yalelli yar yar dokumacı kızlar yalelli yar yar Şimdiki kızlar yalelli yar yar
işten kaytarma yöntemleri d 00:24
işten kaytarma yöntemleri d 1.125 izlenme - 8 yıl önce işten kaytarma yöntemleri d
Acun İşten Nasıl Kovulmuş 03:39
Acun İşten Nasıl Kovulmuş 798 izlenme - 6 yıl önce Acun Isten Nasil Kovulmus
işten gelen koca nasıl karşılanııır 01:04
işten gelen koca nasıl karşılanııır 1.051 izlenme - 8 yıl önce
işten nasıl kaytarılır 00:24
işten nasıl kaytarılır 736 izlenme - 8 yıl önce böle işte
Ölmekten Masa Altına Saklanarak Kurtulmak 00:43
Ölmekten Masa Altına Saklanarak Kurtulmak 263 izlenme - 1 yıl önce Olay Küba'nın Santa Clara kentinde gerçekleşmiş. İşten kovulan genç hırs yapıp silah ile gelmiş iş yerine.
İstifa Eden İşsizlik Maaşı Alacak 01:48
İstifa Eden İşsizlik Maaşı Alacak 299 izlenme - 2 yıl önce İşsizlik maaşı ile ilgili yeni düzenlemeler yapılarak, İşsizlik maaşını almanın kolaylaştırılması ve rakamın yükseltilmesi hedefleniliyor. Maaş alınabilmesi için 120 gün olan prim ödeme zorunluluğu 30 güne inecek. Ayrıca işsizlik maaşı alabilmek için ‘işten atılma zorunluluğu' da kaldırılıyor. Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) son yapılan Genel Kurulu'nda işsizlik maaşına yönelik bazı düzenlemelere gidilmesi kararı alındı. Bu kapsamda öncelikli olarak işsizlik maaşından yararlanma koşulları kolaylaştırılacak. İŞKUR'un uzun süredir üzerinde durduğu çalışmaya göre işsizlik sigortasından faydalanabilmek için 120 gün olan prim ödeme zorunluluğunun 30 güne indirilmesi, kendi kusuru dışında işten çıkarılma şartının kaldırılması, 600 gün süre ile işsizlik sigortası primi ödenmesi şartının ise 100 güne indirilmesi gibi düzenlemeler üzerinde duruluyor. İşsizlik ödeneği miktarı sigortalının
İşten Dönen Babasını Gören Bebeğin Sevinci 00:22
İşten Dönen Babasını Gören Bebeğin Sevinci 125 izlenme - 1 yıl önce Konuşsa taraftar kulübündeki holiganlar gibi bağırarak babasını karşılayacak gibi olan bebekler konuşmaya başlayınca da bu heyecanı kaybediyor galiba.
işten kaytarmanın yöntemleri 00:24
işten kaytarmanın yöntemleri 462 izlenme - 8 yıl önce işten kaytarmanın yöntemleri
Hadi Git 07:08
Hadi Git 466 izlenme - 8 yıl önce usta şair cemal safinin yazdığı bir şiirsöz cemal safi okuyan ibrahim sözeri
HDP Reklamının Öğretmeni İşinden Etmesi 00:10
HDP Reklamının Öğretmeni İşinden Etmesi 247 izlenme - 3 yıl önce Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) televizyon kanalları için hazırladığı reklamların birinde oynayan öğretmen Yılmaz Yücel ücretli öğretmen olarak çalıştığı Bağcılar Aşık Veysel İlkokulu'nda özel eğitim sınıfında ders veriyordu. Okul müdürü tarafından çağırılan Yücel reklamcı olmuşsun televizyonlara çıkıp HDP'ye destek veren reklamda oynamışsın deyip artık ücretli öğretmene ihtiyaç duymuyoruz bu yüzden işine son verildi dedi. (CNN TURK)
İş Arayanların Derdine Derman Site 00:46
İş Arayanların Derdine Derman Site 188 izlenme - 3 yıl önce "Bir bardak soğuk suyu içtiğinizde biz size uygun yüzlerce iş ilanını çoktan yayınlamış oluruz!"
20 Saniyede İşten Nasıl Kovulunur 00:27
20 Saniyede İşten Nasıl Kovulunur 173 izlenme - 3 yıl önce 20 Saniyede İşten Nasıl Kovulunur İşe yeni başlayan eleman daha ilk işinde her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor.
Yüksel Uzel - İş İşten Geçti 03:16
Yüksel Uzel - İş İşten Geçti 239 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sensiz Bu Yaz Çıkış Tarihi: 10.08.1993 Etnik
işten kaytarmanın yöntemleri 00:24
işten kaytarmanın yöntemleri 211 izlenme - 8 yıl önce işten kaytarmanın yöntemleri
İşten Ayrılma Videosu Viral Oldu 01:44
İşten Ayrılma Videosu Viral Oldu 154 izlenme - 5 yıl önce Marina Shifrin - I Work For An Awesome Company That Makes News Videos. I Have Put My Entire Life İnto This Job, But My Boss Only Cares About Quantity, How Fast We Write And How Many Views Each Video Gets. ı Believe İt's More İmportant To Focus On The Quality Of The Content. When You Learn To İmprove This, The Views Will Come. Here İs A Little Video I Made Explaining My Feelings.
İşten Çıkarılan Babasının Gözyaşını Silen Tuana 01:02
İşten Çıkarılan Babasının Gözyaşını Silen Tuana 144 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da yılbaşı günü, 200 arkadaşıyla birlikte, Büyükşehir Belediyesi'ndeki işinden çıkartılan taşeron şirkete bağlı özel güvenlik görevlisi Murat Araz, yaşadıklarını anlatırken gözyaşına boğuldu. 5 yaşındaki Tuana, babasının gözyaşlarını sildi.
Git...git İş İşten Gecmeden 05:00
Git...git İş İşten Gecmeden 188 izlenme - 7 yıl önce rıdvan bozyel allahın urfalısı emel'e gelsin
Deli Olmak İşten Değil - Engin Arın 02:03
Deli Olmak İşten Değil - Engin Arın 102 izlenme - 7 yıl önce engin arın 'ın yorumuyla.. 2011şiir ümit yaşar oğuzcandeli olmak işten değil...
engin arın - deli olmak işten değil 02:03
engin arın - deli olmak işten değil 99 izlenme - 7 yıl önce engin arın - deli olmak işten değilşiir ümit yaşar oğuzcandeli olmak işten değil...
M-Lead Bölüm Başkanı Fatmanur Sarı Emeklerin İçin Teşekkürler Başarılar Dileriz 04:03
M-Lead Bölüm Başkanı Fatmanur Sarı Emeklerin İçin Teşekkürler Başarılar Dileriz 13 izlenme - 8 ay önce M-Lead Bölüm Başkanı Fatmanur Sarı Emeklerin İçin Teşekkürler Başarılar Dileriz m-lead bölüm başkanı,fatmanur sarı,veda konuşması,işten ayrılış,vedalaşma,teşekkür pastası kesme Erdem Çıplak, Burcu Kavaklıpınar, Aykut ilter, Çiğdem Biçici, Büşra Zeynep Yasan, Demet Ulusoy, Emre Orhan, Erhan Yıldırım, Erkan Özkan, Fatma Vİldan Sezen, Fatmanur Sarı, Ferhat Varol, Feridun Çakın, Hakan Çakan, Kadriye Varış, Mevlüt Ekingen, Mustafa Arslan, Mustafa Tetik, Oya Duman, Rüçhan Boztaş, Serdar Şeker, Sezen Kaynak, Tülay Göncüoğlu, Çiğdem Biçici
Çetin İşten - Kurban Kurban 03:56
Çetin İşten - Kurban Kurban 69 izlenme - 6 yıl önce
İşten çıkarılan hosteslerden THY'ye 'Harlem Shake'li tepki 00:46
İşten çıkarılan hosteslerden THY'ye 'Harlem Shake'li tepki 67 izlenme - 5 yıl önce Türk Hava Yolları'nda (THY) iş yavaşlatma eylemine katıldıkları için çıkarılan hostesler 'harlem shake' dansıyla THY'yi protesto etti.
Git 05:02
Git 69 izlenme - 9 yıl önce