Hoşgeldiniz!

işten

Rus Polisi İşten Attıran Dans Videosu 01:47
Rus Polisi İşten Attıran Dans Videosu 18.561 izlenme - 1 yıl önce Adının Kristina olduğunu öğrendiğim kadın polis, bu dans videosun sosyal medyaya verilmesinden sonra işten çıkartılmış.
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 04:53
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 26.651 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 04:00
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti 5.495 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Sorma halımızı bu karda kışta Çamura oturduk iş işten geçti Gönlümü kaptırdım kanatsız bir kuşa Hasrete belendik iş işten geçti kirvem Etrafımı sardı ayrık otları Kuzuları kesik sattık atları Bir tatlı gülüşe verdik katları Serveti batırdık iş işten geçti Barlarda diskoda attık havayı Karganın sırtına yaptık yuvayı Sorma gitsin o eski davayı Ellere kaptırdık iş işten geçti kivrem Bunca sene boşa ömür çürüttüm Dünyanın malıyla gönül avuttum Esen yele karşı harman savurdum Emeği zay ettik iş işten geçti Vay vay vay vay vay bu nasıl işti Vay vay vay vay vay dert bize düştü Serveti batırdık ağam iş işten geçti Gardaş iş işten geçti Bu alemde insalara darıldım Efkarlandım yaralandım kırıldım Gül diye bir yılana sarıldım Gerçeği anladım amma iş işten geçti Kıymeti yok işmiş taç ile tahtın Lokması tatlıdır helal kazancın Düşmeye gör tanımaz gardaşın Kendimi bitirdim vallahi iş işten geçti Elde avuçta var iken gül gibi Geçinip gidiyorduk ağalar gibi Rüzgara kapılan bir harman gibi Darma duman olduk iş işten geçti Bir kere düştük ya soran olmadı Artık bu alemden de umudum kalmadı Şimdi etrafımda da kimse kalmadı Per perişan olduk iş işten geçti Vay vay vay vay vay bu nasıl işti Vay vay vay vay vay dert bize düştü Serveti batırdık le le iş işten geçti Gardaş iş işten geçti
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti (2015) 04:27
İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti (2015) 2.772 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Dizlek & Latif Doğan - İş İşten Geçti___@___xclas_____ ( 2015 ) HD Klip
Azerbaycan'da İşten Eden Dekolte 00:36
Azerbaycan'da İşten Eden Dekolte 1.618 izlenme - 2 yıl önce Azerbaycan'da kamu kanalı İctimai TV'de program sunan Dr. Leyla Aslanova, yayında giydiği kıyafetin fazla açık bulunduğu gerekçesiyle işten çıkarılmış. Dipnot: Azeri değil Azerbaycan Türk'ü diyelim lütfen! Azeri diye birşey yoktur götünüzden kelime uydurmayın Azerbaycan Türk'üdür oradaki insanlar!
Sokak Röportajları - Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsunuz? 01:44
Sokak Röportajları - Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsunuz? 1.113 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları ekibi geleceğin teminatı çocuklara sorular sormuş ve onlarda bi güzel cevaplamış.
Ölmekten Masa Altına Saklanarak Kurtulmak 00:43
Ölmekten Masa Altına Saklanarak Kurtulmak 230 izlenme - 8 ay önce Olay Küba'nın Santa Clara kentinde gerçekleşmiş. İşten kovulan genç hırs yapıp silah ile gelmiş iş yerine.
işten kaytarma yöntemleri d 00:24
işten kaytarma yöntemleri d 1.117 izlenme - 7 yıl önce işten kaytarma yöntemleri d
Acun İşten Nasıl Kovulmuş 03:39
Acun İşten Nasıl Kovulmuş 793 izlenme - 5 yıl önce Acun Isten Nasil Kovulmus
işten gelen koca nasıl karşılanııır 01:04
işten gelen koca nasıl karşılanııır 1.051 izlenme - 7 yıl önce
işten nasıl kaytarılır 00:24
işten nasıl kaytarılır 732 izlenme - 7 yıl önce böle işte
İstifa Eden İşsizlik Maaşı Alacak 01:48
İstifa Eden İşsizlik Maaşı Alacak 196 izlenme - 1 yıl önce İşsizlik maaşı ile ilgili yeni düzenlemeler yapılarak, İşsizlik maaşını almanın kolaylaştırılması ve rakamın yükseltilmesi hedefleniliyor. Maaş alınabilmesi için 120 gün olan prim ödeme zorunluluğu 30 güne inecek. Ayrıca işsizlik maaşı alabilmek için ‘işten atılma zorunluluğu' da kaldırılıyor. Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) son yapılan Genel Kurulu'nda işsizlik maaşına yönelik bazı düzenlemelere gidilmesi kararı alındı. Bu kapsamda öncelikli olarak işsizlik maaşından yararlanma koşulları kolaylaştırılacak. İŞKUR'un uzun süredir üzerinde durduğu çalışmaya göre işsizlik sigortasından faydalanabilmek için 120 gün olan prim ödeme zorunluluğunun 30 güne indirilmesi, kendi kusuru dışında işten çıkarılma şartının kaldırılması, 600 gün süre ile işsizlik sigortası primi ödenmesi şartının ise 100 güne indirilmesi gibi düzenlemeler üzerinde duruluyor. İşsizlik ödeneği miktarı sigortalının
İşten Dönen Babasını Gören Bebeğin Sevinci 00:22
İşten Dönen Babasını Gören Bebeğin Sevinci 50 izlenme - 5 ay önce Konuşsa taraftar kulübündeki holiganlar gibi bağırarak babasını karşılayacak gibi olan bebekler konuşmaya başlayınca da bu heyecanı kaybediyor galiba.
işten kaytarmanın yöntemleri 00:24
işten kaytarmanın yöntemleri 460 izlenme - 7 yıl önce işten kaytarmanın yöntemleri
Hadi Git 07:08
Hadi Git 466 izlenme - 7 yıl önce usta şair cemal safinin yazdığı bir şiirsöz cemal safi okuyan ibrahim sözeri
20 Saniyede İşten Nasıl Kovulunur 00:27
20 Saniyede İşten Nasıl Kovulunur 172 izlenme - 2 yıl önce 20 Saniyede İşten Nasıl Kovulunur İşe yeni başlayan eleman daha ilk işinde her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor.
HDP Reklamının Öğretmeni İşinden Etmesi 00:10
HDP Reklamının Öğretmeni İşinden Etmesi 213 izlenme - 2 yıl önce Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) televizyon kanalları için hazırladığı reklamların birinde oynayan öğretmen Yılmaz Yücel ücretli öğretmen olarak çalıştığı Bağcılar Aşık Veysel İlkokulu'nda özel eğitim sınıfında ders veriyordu. Okul müdürü tarafından çağırılan Yücel reklamcı olmuşsun televizyonlara çıkıp HDP'ye destek veren reklamda oynamışsın deyip artık ücretli öğretmene ihtiyaç duymuyoruz bu yüzden işine son verildi dedi. (CNN TURK)
İş Arayanların Derdine Derman Site 00:46
İş Arayanların Derdine Derman Site 177 izlenme - 2 yıl önce "Bir bardak soğuk suyu içtiğinizde biz size uygun yüzlerce iş ilanını çoktan yayınlamış oluruz!"
Yüksel Uzel - İş İşten Geçti 03:16
Yüksel Uzel - İş İşten Geçti 232 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sensiz Bu Yaz Çıkış Tarihi: 10.08.1993 Etnik
işten kaytarmanın yöntemleri 00:24
işten kaytarmanın yöntemleri 211 izlenme - 7 yıl önce işten kaytarmanın yöntemleri
İşten Çıkarılan Babasının Gözyaşını Silen Tuana 01:02
İşten Çıkarılan Babasının Gözyaşını Silen Tuana 131 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da yılbaşı günü, 200 arkadaşıyla birlikte, Büyükşehir Belediyesi'ndeki işinden çıkartılan taşeron şirkete bağlı özel güvenlik görevlisi Murat Araz, yaşadıklarını anlatırken gözyaşına boğuldu. 5 yaşındaki Tuana, babasının gözyaşlarını sildi.
İşten Ayrılma Videosu Viral Oldu 01:44
İşten Ayrılma Videosu Viral Oldu 121 izlenme - 4 yıl önce Marina Shifrin - I Work For An Awesome Company That Makes News Videos. I Have Put My Entire Life İnto This Job, But My Boss Only Cares About Quantity, How Fast We Write And How Many Views Each Video Gets. ı Believe İt's More İmportant To Focus On The Quality Of The Content. When You Learn To İmprove This, The Views Will Come. Here İs A Little Video I Made Explaining My Feelings.
Git...git İş İşten Gecmeden 05:00
Git...git İş İşten Gecmeden 187 izlenme - 6 yıl önce rıdvan bozyel allahın urfalısı emel'e gelsin
Deli Olmak İşten Değil - Engin Arın 02:03
Deli Olmak İşten Değil - Engin Arın 102 izlenme - 6 yıl önce engin arın 'ın yorumuyla.. 2011şiir ümit yaşar oğuzcandeli olmak işten değil...
engin arın - deli olmak işten değil 02:03
engin arın - deli olmak işten değil 99 izlenme - 6 yıl önce engin arın - deli olmak işten değilşiir ümit yaşar oğuzcandeli olmak işten değil...
Çetin İşten - Kurban Kurban 03:56
Çetin İşten - Kurban Kurban 66 izlenme - 5 yıl önce
İşten çıkarılan hosteslerden THY'ye 'Harlem Shake'li tepki 00:46
İşten çıkarılan hosteslerden THY'ye 'Harlem Shake'li tepki 67 izlenme - 4 yıl önce Türk Hava Yolları'nda (THY) iş yavaşlatma eylemine katıldıkları için çıkarılan hostesler 'harlem shake' dansıyla THY'yi protesto etti.
Trabzon’da Bir Garip İşten Çıkarma Olayı! 03:29
Trabzon’da Bir Garip İşten Çıkarma Olayı! 13 izlenme - 1 yıl önce Trabzon’da diyaliz merkezinde çalışan Temel Kuduban, bir gazetede yer alan “Bayramda çalışanlara müjde' başlıklı haber küpürünü sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı için önce savunması istendi, ardından da işten çıkartıldı. ir garip işten çıkarma olayı Trabzon'da yaşandı. Yaklaşık 8 yıldır Trabzon'da özel bir diyaliz merkezinde yardımcı personel olarak çalışan evli ve 33 yaşındaki Temel Kuduban, sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı bir haber küpürü nedeniyle işinden oldu. Bir gazetede çıkan 'Bayramda çalışanlara müjde' başlıklı haber küpürünü paylaşan Kuduban, bu haber ve yapılan yorumlar yüzünden çalıştığı iş yerindeki müdürünün kendisi hakkında tutanak tuttuğunu ve savunmasını istediğini söyledi. uduban “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bayramda çalışanlara mesai ödemesi ile ilgili gazete küpürünü sosyal medya hesabımdan paylaştım. Haberin içeriğinde ise çalışanlara Ramazan Bayramı'nda 3,5 gün 172 TL mesai ödenmesi gerektiğini yazıyordu. Ben de bu haber bizi de ilgilendirdiği için doğal olarak kendi özel sayfamda paylaştım. İş yerine gittiğimde müdür bey beni çağırdı. Bana savunmamı alacağını söyledi. 'Tutanak tuttum, imzalayacaksın' dedi. Ben de sebebini sordum. Kendisine 'İmzalayacağım yazıyı bana gösterir misin ?' dedim. Bana bu yazının içeriğini okuyamayacağımı sadece imzalamam gerektiğini söyledi. 'Ben de okumadığım evrağı imzalamam' dedim. Belki de imzayı attığım zaman bütün haklarım gitmiş olacaktı. Sonuçta 8 yıldır orada çalışıyordum. Bana hakaretler etti. Ertesi sabah işe gittiğimde ise bana 'seni işten çıkarttım' dedi. Nedenini sorunca da 'iyi niyeti suistimal ettiğin için seni işten çıkardım' ifadelerini kullandı. Sonrasında araştırdığımda benim facebook sosyal paylaşım sitesindeki paylaşımım ve yapılan yorumlar nedeniyle işten çıkartıldığımı öğrendim. Ben de yaşanan bu tatsız olay nedeniyle paylaşımımı silmeme rağmen bir şey değişmedi" dedi.Kuduban, yaşadığı olay nedeniyle hakkını arayacağını ve gerekli yerlere başvuruda bulunacağını sözlerine ekledi.
İşten Çıkmak İçin Çılgınlık Yapmış 10 İnsan 05:19
İşten Çıkmak İçin Çılgınlık Yapmış 10 İnsan 15 izlenme - 1 yıl önce Birçoğumuz muhtemelen işten çıkmak zorunda kalmışızdır ve bunu genellikle patronla özel olarak veya ona bir mesaj göndererek yapmışızdır. Fakat her zaman bunları yapmamız gerekmez. Az sonra göreceklerinizden sonra işten çıkmanın yaratıcı ve eğlenceli yollarının da olduğunu öğreneceksiniz. İLLEGAL YOLLARLA İşinizi gerçekten iyi yapıyorsanız, işten çıkarken çok da iyi şeyler olmayabilir. Alaska'da muhabir olarak çalışan Charlo Greene, yaptığı işten sıkılınca canlı yayında, uyuşturucuyu yasallaştırmaya karar verdi. PASTA USTALIĞIYLA Chris Holmes İngiltere'de bir havalimanında çalışıyordu. 31 yaşına geldiğinde bir baba oldu ve dış görünüşünü değiştirmeye karar verdi. KORKUNÇ BİR UÇUŞLA Steven Slater 20 yıl boyunca hostes olarak insanlara hizmet etti. Görünüşe göre Steven uçuş öncesi konuşmalardan ve saldırgan müşterilerden sıkılmış olmalı. AÇIK SÖZLÜLÜKLE 2012'de Greg Smith işinden artık bunaldı ve çıkmaya karar verdi. Şirketinde yönetici olarak çalışan Smith işe okuldan mezun olduktan hemen sonra katılmıştı. HERKESİN ÖNÜNDE Eğer yeteri kadar haber izlediyseniz, her haber şirketinin kendi ajandasının ve politik amaçlarının olduğunu görmüşsünüzdür. Ama bu sefer olay çok farklı. ÇIKIŞ DANSIYLA Bir Tayvan animasyon firmasında video yapımcısı olarak çalışan Marina Shifrin işinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. BİRAZCIK STİLLE Phil Sipka bir barista olarak işinden nefret etmiyordu ama artık başka bir işte çalışmanın zamanı gelmişti. BANDO TAKIMININ MARŞIYLA Bazı insanlar önemli olduğunu düşünerek istifasının çan ve düdüklerle olmasını ister. İşte Joey adında bu adam rüyayı gerçek yapıyor. BÜYÜK BİR İZLEYİCİYLE İşten ayrıldığınızı patronunuza 100 milyon kişinin önünde söylediğinizi hayal edin. Gwen Dean bunu yaptı. GARİP AMA CESUR BİR YOLLA Bando takımıyla istifa videoları çekmek gayet cesurcaydı fakat ya bunu bir kostümle yapsak? İsmini vermeyen bir adam bir muz kostümü gibi esprili bir şekilde çalıştığı sigorta şirketinden istifasını duyurdu.
Bu Haftaki Konumuz Memur Adamsın İşten Eve - Memeli Mestan 00:06
Bu Haftaki Konumuz Memur Adamsın İşten Eve - Memeli Mestan 53 izlenme - 3 yıl önce Bu Haftaki Konumuz Memur Adamsın İşten Eve - Memeli Mestan