Hoşgeldiniz!

istenen

Babadan İstenilen 5 Şey 03:27
Babadan İstenilen 5 Şey 207 izlenme - 1 yıl önce Uzun zaman sonra yeni bir 5 şeyle sizlerleyiz .Erayın Çocuk Mertin Baba Olduğu Videoyla İyi Seyirler Bol Bol Likelarınızı Bekliyoruz. Kanal Fotoğrafı Ve Banner Tasarımları İÇİN :https://www.facebook.com/GhDesingsOff... GH DESİGN Banner Tasarımları :https://www.youtube.com/channel/UC8QN... Reklam Ve Sponsorluk İçin: mertaras14@gmail.com T-Shirtler! http://www.tisho.com/dukkan/kralshop_... En Ucuz Oyunlar https://www.g2a.com/r/mertaras Younow :https://www.younow.com/kralkonsol23 Facebook:https://goo.gl/UCjvt7 Instagram:https://www.instagram.com/mertaraspz/ Tüm soru ve önerilerinizi twitterdan veya instagramdan #konsolasorumvar adresine mention atarak gönderebilirsiniz. Posta Gönderin ! Mert Aras PTT Kağıthane / Gürsel Şubesi İSTANBUL
Boş derse giren hocaya söylenmek istenen 00:06
Boş derse giren hocaya söylenmek istenen 417 izlenme - 4 yıl önce Boş derse giren hocaya söylenmek istenen
114.Bölüm:Kalem Suresi 5.Bölüm -Müzzemmil Suresine giriş 54:12
114.Bölüm:Kalem Suresi 5.Bölüm -Müzzemmil Suresine giriş 225 izlenme - 1 yıl önce 1. Sabır nasıl olmalı? 2. Sabrın 3 unsuru. 3. Kâfirlerin Kur’ân karşısındaki tavırları. 4. Müzzemmil suresine giriş. 5. Geceleyin yapılması istenen görev. 6. Tertil emri. 7. Mushaftaki harflerin bitişik yazılması? 8. Tertilin gerekçesi. 9. Ağır söz nedir?
Martı  Kaşlılara Yapılmak İstenen Hareket 00:06
Martı Kaşlılara Yapılmak İstenen Hareket 186 izlenme - 3 yıl önce Martı Kaşlılara Yapılmak İstenen Hareketi bu genç arkadaşımız çok güzel anlatmış :))
 Boş derse giren öğretmene verilmek istenen cevap 00:04
Boş derse giren öğretmene verilmek istenen cevap 208 izlenme - 4 yıl önce Boş derse giren öğretmene verilmek istenen cevap
Misafir Çocuğuna Söylenmek İstenen 00:06
Misafir Çocuğuna Söylenmek İstenen 154 izlenme - 3 yıl önce Misafir Çocuğuna Söylenmek İstenen.
Dayak yiyen Fenerliyi jandarma kurtardı 01:54
Dayak yiyen Fenerliyi jandarma kurtardı 253 izlenme - 4 yıl önce Takımlarının kaldığı otelin önünde toplanan bir grup Galatasaray taraftarı, yoldan geçmekte olan sarı-lacivert tişörtlü gence saldırdı. ekme tokat genci darp etmeye çalışan taraftarları, İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli askerler sakinleştirdi. Galatasaray kafilesi Fenerbahçe ile yapacağı maç öncesi Beşiktaş'ta bir otelde konakladı. Takım burada maç saatini beklerken taraftarlar da tezahüratlarla takımlarına destek verdi. Bu sırada yoldan sarı-lacivert forma giymiş bir gencin geçtiğini gören taraflar genci kovalamaya başladı. Kaçıp İl Jandarma Komutanlığı'na sığınmak isteyen genç, Galatasaraylı taraftar saldırısına uğradı. Genci linç edilmekten görevli askerler kurtardı.
86.Bölüm-KUR'AN'DA MUCİZE KAVRAMI-5.Bölüm 58:22
86.Bölüm-KUR'AN'DA MUCİZE KAVRAMI-5.Bölüm 207 izlenme - 2 yıl önce • Musa Peygambere atfedilen mucizeler. • Dokuz ayet sözcüğü, İsra-101 ve Neml-12 de geçmektedir. • Musa Peygambere verilen iki mucize (Vahiy ve Yed-i Beyza) anlamları. • Kur’ânda geçen 9 âyet ile anlatılmak istenen nedir? • Tevrat’daki 10 emrin sekizi ve ikisi de ayrı cümleler içinde verilmiştir. • Musa peygamber’in en meşhur mucizesi “asa” • Asa sözcüğünün gerçek anlamı. (sıkı tutulan şey) • Asanın bırakılması ne anlama geliyor? • Musa’nın “nalınlarını çıkarması” emrinin gerçek anlamı. • Musa’nın “asayı bırak” emrinin gerçek anlamı. • Musa’nın elindeki asa yılana mı yoksa ejderhaya mı dönüşmüştür? • Hayye ve Süb’ân kelimelerinin öz anlamları. • Firavun’un sihirbazları kimlerdir? • Musa (A.S.) Hak’kın kelimeleri ile Firavun’un bilginlerini ikna etmiştir. • Musa’nın annesi tarafından bırakıldığı su ile Firavun’un boğulduğu su aynıdır.
Kesilmek İstenen Horoz 'anne' Diye Bağırdı...! 01:00
Kesilmek İstenen Horoz 'anne' Diye Bağırdı...! 64 izlenme - 2 yıl önce KESİLMEK İSTENEN HOROZ 'ANNE' DİYE BAĞIRDI...!
Flappy Bird'de Ölünce Yapılmak İstenen 00:31
Flappy Bird'de Ölünce Yapılmak İstenen 76 izlenme - 3 yıl önce Flappy Bird şu sıralar baya bir popüler ve aşırı zor da bir oyun. oynayan bilir, video ortada..
2023 Türkiye'si ve Kurulmak İstenen Tuzaklar 02:13
2023 Türkiye'si ve Kurulmak İstenen Tuzaklar" Konferansı 7 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konferanstan detay- BBP eski Genel Başkanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları "2023 Türkiye'si ve Kurulmak İstenen Tuzaklar" Konferansı- Eski BBP Genel Başkanı Topçu: "Milli ve üniter bir devlet, tek meclis, tek başkan. Allah'ın izniyle ondan sonra bizim önümüzü alamazlar" Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Yalçın Topçu, "Milli ve üniter bir devlet, tek meclis, tek başkan. Allah'ın izniyle ondan sonra bizim önümüzü alamazlar" dedi.
O Cani İçin İstenen Ceza Belli Oldu 02:09
O Cani İçin İstenen Ceza Belli Oldu 1 izlenme - 8 ay önce Minik Irmak'ın Katil Zanlısı, Ağırlaştırılmış Müebbetle Yargılanacak 4 yaşındaki Irmak Kupal'ı, tecavüz edip öldürdükten sonra gömen katil zanlısı Himmet Aktürk, ağırlaştırılmış ömür boyu ve 40.5 yıl hapis cezaları istemiyle yargılanacak. Manisa'nın Alaşehir ilçesinde 4 yaşındaki Irmak Kupal'ı, tecavüz edip boğarak öldürüldükten sonra cesedini gömmekle suçlanan komşusu Himmet Aktürk hakkındaki iddianameyi hazırlayan savcı, ağırlaştırılmış ömür boyu ve 40.5 yıl hapis cezaları talep etti. Alaşehir Ağır Ceza Mahkemesi iddianameyi kabul ederken, ilk duruşma 2 Aralık'ta yapılacak.