Hoşgeldiniz!

istenmeyen

canlı yayında istenmeyen frikik! 00:38
canlı yayında istenmeyen frikik! 91.810 izlenme - 7 yıl önce
İstenmeyen Gebelik Üzerine Etkileyici Bir Stop Motion 02:45
İstenmeyen Gebelik Üzerine Etkileyici Bir Stop Motion 3.487 izlenme - 1 yıl önce Cinselliği ve neticesinde vuku bulan istenmeyen gebelik durumunu çiftler açısından ele alan harika bir çalışma..
Galatasaray Stadındaki Fenerbahçeli İstenmeyen Adam 04:21
Galatasaray Stadındaki Fenerbahçeli İstenmeyen Adam 7.189 izlenme - 6 yıl önce Galatasaray Stadındaki Fenerbahçeli İstenmeyen Adam
Bitiş Çizgisinde Komedi 00:38
Bitiş Çizgisinde Komedi 1.292 izlenme - 2 yıl önce Bitiş çizgisinde istenmeyen kaza, bir yandan da güldürücü. Hiçbirimizin istemediği ancak tabiki başımıza gelebilen olaylardan. Herkesin izlemesini tavsiye edeceğim bir video.
İmkansız Karaoke - İstenmeyen Tüy 07:21
İmkansız Karaoke - İstenmeyen Tüy 1.026 izlenme - 4 yıl önce istenmeyen tüy gülmek garanti :D
İstenmeyen Tüylerden 5 Liraya Kurtulmak 10:49
İstenmeyen Tüylerden 5 Liraya Kurtulmak 40 izlenme - 3 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Markette Birden Aşka Gelip Tüm Karizmayı Yitiren Eleman 00:43
Markette Birden Aşka Gelip Tüm Karizmayı Yitiren Eleman 548 izlenme - 3 yıl önce Marketten başka bir yer bulamayan ve rahatlıklarıyla dikkat çeken sevgili çiftimizin kameraya yansıyan komik görüntülerini izliyoruz. Markette kimsenin olmamasını fırsat bilen sevgili çift tam aşka geldiği anda, elemanın sakarlığıyla atmosfer yerle bir ediliyor. Görüntüler elbette şaşırmadığımız gibi Rusya'dan. Yorum sizin. İzleyelim..
 Sanal alemde istenmeyen fotoğraflara son 03:09
Sanal alemde istenmeyen fotoğraflara son 180 izlenme - 2 yıl önce Ünlülerin ve şirketlerin sanal dünyadan geçmişlerini silmek istemeleri veya haklarındaki olumsuz görüntüleri kaldırmak istemeleri yeni bir sektörün kapılarını araladı. Şirketler için yıllık abonelik yapmaları dahilinde 300 Dolar karşılığında sanal dünyada istenmeyen fotoğraflar ve haberler silinebiliyor.
Telif Hakkı Olmayan Müzikler | 1 01:35
Telif Hakkı Olmayan Müzikler | 1 230 izlenme - 2 yıl önce Telif hakkı istemeyen müzikler | Müzik # 1   indir https://yadi.sk/d/wpT0GmecicLCb |telif, telifsiz, telifli, müzik, şarkı, arkaplan, fon, müzik, lisan, hak, lisanssız, gerektirmeyen,telifsiz müzik indir,gerektirmeyen, parça, parçalar, copyright free music, slayt, hazırlarken, kullanılacak, müziği, telifsiz müzik indir,background, song, beat, sample, enstrumental, enstrumantal, instrumental, dubstep, dupstep, slow |
Türkiye'de İstenmeyen Tüy Olmak 03:10
Türkiye'de İstenmeyen Tüy Olmak 181 izlenme - 3 yıl önce Sevgili arkadaşlar, orjinalini bulamadığım için televizyondan çektiğim videoyu sizlerle paylaşıyorum. Abimiz yerel bir kanalda ürün tanıtımına çıkıyor, devamını siz değerli arkadaşlarımın yorumlarına bırakıyorum.
Sinema Salonunda Korsan Cd Satmak 04:07
Sinema Salonunda Korsan Cd Satmak 151 izlenme - 3 yıl önce İstenmeyen Adam, gene beklenmedik bir anda insanların karşısına çıkmaya devam ediyor. '' Ben şimdi almayayım, ama başka zaman söz alırım '' deyip kapısına gelen pazarlamacıları sıvıştırmıya alışmış arkadaşımız da biz site sakinlerine samimiyetiyle çok tanıdık geliyor.
İsmail YK'nın Meclise Girmesi - İstenmeyen Adam 03:38
İsmail YK'nın Meclise Girmesi - İstenmeyen Adam 144 izlenme - 3 yıl önce Evet önümüzde 3 tane seçim var. Bunlardan bir tanesi de milletvekili seçimleri. Peki bu seçimlerde İsmail YK karşımıza milletvekili adayı olarak çıkarsa ne olur? İstenmeyen Adam gene karşımızda ve bu durumu sorguluyor.
İstenmeyen Gelin dizi Medyalab Yapım 10:29
İstenmeyen Gelin dizi Medyalab Yapım 162 izlenme - 4 yıl önce İstenmeyen Gelin Dizi Medyalab Yapım
İstenmeyen Adam -  YGS Şifrelerinin Çözümü 02:27
İstenmeyen Adam - YGS Şifrelerinin Çözümü 185 izlenme - 3 yıl önce Durumu, Ömer Çelakıl' ın saçlarından karışık halde olan ülkemizde, durum komedisi gayet kolay yaratılabiliyor. İzliyoruz...
İstenmeyen Sevgiliden Kurtulmanın En Kolay Yolu Nedir - Sokak Röportajları 02:11
İstenmeyen Sevgiliden Kurtulmanın En Kolay Yolu Nedir - Sokak Röportajları 163 izlenme - 2 yıl önce Ayrılmak aklınıza düşmüştür bir kere ama nasıl söyleyeceğiniz bilemezsiniz. Bazen vicdanınız el vermez, bazen de diliniz varmaz...SokakRoportajlari.com soruyor; "İstenmeyen sevgiliden ayrılmanın en kolay yolu nedir?" sizce nedir ? arada sapıtan yorumlar olsada keyif alınacak bir video iyi seyirler.
İstenmeyen Adam Cine 5 Korsan Taksi 06:09
İstenmeyen Adam Cine 5 Korsan Taksi 95 izlenme - 6 yıl önce sunucu bahar ilik
İstenmeyen Adam - İsmail Yk 03:38
İstenmeyen Adam - İsmail Yk 69 izlenme - 5 yıl önce
İstenmeyen Adam Cine 5 İsmail Yk 03:38
İstenmeyen Adam Cine 5 İsmail Yk 80 izlenme - 6 yıl önce sunucu bahar ilik
İstenmeyen Adam Cine 5 Hayal Makinası 03:44
İstenmeyen Adam Cine 5 Hayal Makinası 59 izlenme - 6 yıl önce sunucu bahar ilik
İstenmeyen Tüyler İçin Zeynep Demirelden Çözümler 10:57
İstenmeyen Tüyler İçin Zeynep Demirelden Çözümler 39 izlenme - 3 yıl önce istenmeyen tüyler için zeynep demirel'den çözümler... Daha fazlası www.izlesene.com/ciltbakimi kanalında....
İstenmeyen Adam Cine 5 23 Nisan 09:05
İstenmeyen Adam Cine 5 23 Nisan 55 izlenme - 6 yıl önce sunucu bahar ilik