Hoşgeldiniz!

istiğfar

ilyas hoca efendi tövbe istiğfar ve duası 08:21
ilyas hoca efendi tövbe istiğfar ve duası 3.573 izlenme - 8 yıl önce ilyas hoca efendi tövbe istiğfar ve duası
Cevat Akşit Hoca - Estağfirullah İstiğfar Etmek Hakkinda Hadis 31:03
Cevat Akşit Hoca - Estağfirullah İstiğfar Etmek Hakkinda Hadis 1.540 izlenme - 5 yıl önce Cevat Akşit Hoca - Estağfirullah İstiğfar Etmek Hakkinda Hadis
cuma günü sabah namazından önce okunan dua 00:39
cuma günü sabah namazından önce okunan dua 2.232 izlenme - 7 yıl önce günahların affolması için kul haklarını ve kazaya kalan farzları ödemek ve haramlardan vazgeçmek şart mı?
Abdurrahman Büyükkörükçü Hoca - İstiğfar Tövbe Duası 31:37
Abdurrahman Büyükkörükçü Hoca - İstiğfar Tövbe Duası 485 izlenme - 4 yıl önce İstiğfar Tövbe (04-08-2013) Abdurrahman Büyükkörükçü Hoca
Uğur Işılak - İstiğfar Eyle (şiir) 04:41
Uğur Işılak - İstiğfar Eyle (şiir) 353 izlenme - 6 yıl önce Uğur Işılak - İstiğfar Eyle (şiir)
Osman Ünlü - İşlerin Rast Gitmemesi 03:06
Osman Ünlü - İşlerin Rast Gitmemesi 318 izlenme - 4 yıl önce Süâl: Ne Yaparsam Yapayım İşlerim Bir Türlü Rast Gitmiyor. Acaba Neden Böyle Oluyor, Nasihat Verir Misiniz?
Bu İstiğfarı 10 Kere Ya Da 100 Kere Okuyan Neler Kazanıyor Neler..!! Cübbeli Ahmet Hoca 03:05
Bu İstiğfarı 10 Kere Ya Da 100 Kere Okuyan Neler Kazanıyor Neler..!! Cübbeli Ahmet Hoca 285 izlenme - 4 yıl önce La İlahe İllallahü Vallahu Ekber , Ve Sübhanallahi Ve Bihamdihi Ve Estağfurullah Ve La Havle Vela Guvvete İlla Billahil-evveli Vel-ahiri Vez-zahiri Vel-batın...
79.bölüm-Sorular-Kuran'dan Cevaplar 58:40
79.bölüm-Sorular-Kuran'dan Cevaplar 306 izlenme - 3 yıl önce -Kuranın yanlış açıklanması -Lanet sözcüğünün anlamı -Kuran ve Ehlibeyt sevgisi -Peygamberin şefaat etmesi -Tevbe ve istiğfar -Namazda şekil -Uyuşturucu kullanımı yada satışına uygulanan müeyyideler -Kuran ve Astroloji
Büyük Günah İşleyen Pişman Olup Tövbe Etse Af Edilir Mi ? 13:28
Büyük Günah İşleyen Pişman Olup Tövbe Etse Af Edilir Mi ? 286 izlenme - 5 yıl önce Günahlara Tövbe Etmek
Tövbe İstiğfar 1 / Ebubekir Sifil Hoca efendi 52:02
Tövbe İstiğfar 1 / Ebubekir Sifil Hoca efendi 36 izlenme - 1 yıl önce Riyazüs Salihin adlı eserin Tevbe ve İstiğfar babının hadislerinin şerh edildiği derslerin ilkidir.
Ahmed Şahin - Tevbe İstiğfar  00:58
Ahmed Şahin - Tevbe İstiğfar 114 izlenme - 4 yıl önce AHMED ŞAHİN KİMDİR? 1935 yılında Yozgat'ın Çayıralan ilçesinin Aşağı Yahya Sarayı köyünde dünyaya geldi. Köy hayatının gereği olarak çocukluk devresinde kırlarda hayvan otlatıp, koyun keçi çobanlığı yaptığı sıralarda eline geçen elif cüzüyle başladığı Kur'an öğrenimini 195O de Kayseri'de aldığı hafızlık diplomasıyla tamamladı. Tahsiline devam etmek için Kayseri'den İstanbul'a giderek meşhur Gönenli Hoca efendinin talebesi oldu . İstanbul'da 195O-6O arası Osmanlı ulemasının son halkasını teşkil eden alimlerden tefsir,hadis,fıkıh ve kelam dersleri okuyarak çok ilgi duyduğu dini ilimlerde mesafe aldı.
Vaaz 2 Tahir Büyükkörükçü Hocaefendi  'istiğfar' 04:37
Vaaz 2 Tahir Büyükkörükçü Hocaefendi 'istiğfar' 50 izlenme - 1 yıl önce Vaaz 2 - Tahir Büyükkörükçü Hoca 'Istigfar' Tahir büyükkörükçü hocaefendi vaazlarından kısa kısa paylaşıyoruz. bize destek olmak için kanalımızı takip edin biz ayrıca facebooktayız. Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz https://www.facebook.com/TahirBuyukkorukcuSohbetleri/
Orhan Aksu-İstiğfar Eyle 09:22
Orhan Aksu-İstiğfar Eyle 12 izlenme - 6 ay önce Kötülükten kaç, İstiğfar eyle! Ellerini aç, İstiğfar eyle! De ki Allah bir! Nurlansın kabir, Yıkılsın kibir, İstiğfar eyle! Allah'a dayan! Nur ile. ... Orhan Aksu.
Hastalık, bela ve sıkıntı zamanlarında yapılacaklar 11:49
Hastalık, bela ve sıkıntı zamanlarında yapılacaklar 175 izlenme - 6 yıl önce Bu sohbette, insanın sıkıntı, bela ve hastalık zamanlarında, sebeplere yapıştıktan sonra, sabretmesi gerktiği, kullluğun gereğinin de bu olduğu nakillerle anlatılmaktadır.
İstiğfar Duası 02:13
İstiğfar Duası 10 izlenme - 9 ay önce İstiğfar Duası, önceden işlenmiş tüm günahlardan dolayı pişmanlık duyulduğunu ifade etmek ve tekrar aynı günahları işlemeyeceğine dair Cenab-ı Allah’a söz vermek amacı ile okunan bir duadır. Duayı okumadan önce gusül abdesti almak gerekir.(Gusül abdesti almak sünnettir.)Gusül abdesti aldıktan sonra Allah Rızası için 2 rekat huşu ile namaz kılınır. Namaz tamamlandıktan sonra yine canı gönülden aşağıdaki dua 3 defa okunur.
Günahlara Tevbe Etmek Nasıl Olmalıdır ? 10:30
Günahlara Tevbe Etmek Nasıl Olmalıdır ? 180 izlenme - 5 yıl önce Bu Sohbette, Hangi Günahlara, Nasıl Tevbe Edilmesi Gerektiği Geniş Olarak Anlatılmaktadır.
İstiğfar, Günahları Terk Etmektir. Tevbe Edenin Günahlara Devam Etmesi Uygun Mu? 09:33
İstiğfar, Günahları Terk Etmektir. Tevbe Edenin Günahlara Devam Etmesi Uygun Mu? 50 izlenme - 4 yıl önce İstiğfar, Günahları Terk Etmektir. Tevbe Edenin Günahlara Devam Etmesi Uygun Mu?
ana baba rızası 11:21
ana baba rızası 81 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv