Hoşgeldiniz!

istila

Rusya'da Çekirge İstilası 02:49
Rusya'da Çekirge İstilası 16.206 izlenme - 9 ay önce Rusya'da gerçekleşen olayda,göçmen çekirgelerin inanılmaz istilasını şahit olup görüntüleyen adamın videosunu izlicez
Arabesk Rep Dj Akman & Mc Qin Esrar 04:57
Arabesk Rep Dj Akman & Mc Qin Esrar 175.001 izlenme - 9 yıl önce arabesk rep dj akman & mc qin ESRAR
Uzaylılar Alaskada Reddit Yayını (Ufo Attack Alaska) 00:59
Uzaylılar Alaskada Reddit Yayını (Ufo Attack Alaska) 4.563 izlenme - 3 ay önce Uzaya kebab göndermiştik,cevap gecikmedimi galiba Alaska'da bir uçan daire gözüktü Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ağır Yaralı Sovyet Askerinin Son İsteği 08:12
Ağır Yaralı Sovyet Askerinin Son İsteği 20.100 izlenme - 2 yıl önce Nazi Almanyası tarafından bombalanan bir bölgede ağır yaralanan genç sovyet askerinin ölmeden önce istediği son isteğini izliyoruz.
Minecraft  Zombi İstilası Bölüm - 2 06:46
Minecraft Zombi İstilası Bölüm - 2 11.826 izlenme - 4 yıl önce Minecraft Zombi İstilası Bölüm - 2
Minecraft Dizisi- İstila- Bölüm 2 10:52
Minecraft Dizisi- İstila- Bölüm 2 10.082 izlenme - 4 yıl önce Minecraft Dizisi- İstila- Bölüm 2
Şehinşah - İstila 03:37
Şehinşah - İstila 8.111 izlenme - 4 yıl önce Hadisemiz Mini Mi , Muratın Sarkan Memesi Mi , Avşar Kızının Tenisi Mi , Bülent Ablanın Eskisi Mi..
Monster (2014) Fragman 00:46
Monster (2014) Fragman 5.349 izlenme - 4 yıl önce 14 Mart 2014'te vizyona giren Kore filmi Monster'ın fragmanı 6 yıl önce güneş sistemimizde yeni bir yaşam kaynağı keşfeden NASA, bu yeni kaynaktan örnekler toplamıştır. Fakat bu örnekler Orta Amerika'da bir kazada dağılır. Kazanın ardından, olayın gerçekleştiği yerde yeni yaşam formu büyümeye ve gelişmeye başlar. Çok geçmez Meksika'nın tamamı yasak bölge ilan edilmiştir bile... Hikaye de bundan sonra başlar, Amerikalı bir gazeteci, patronunun kızını işte bu yasak bölgeden kurtarmaya çalışır ve macera başlar..
istila fragman 01:49
istila fragman 4.412 izlenme - 7 yıl önce istila filminin yayınlanan resmi fragmanı.
Darkorbit Tr2 İstila 04:01
Darkorbit Tr2 İstila 4.580 izlenme - 8 yıl önce istila kapısını çektim
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 01:22
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 2.314 izlenme - 2 yıl önce 2 Dünya Savaş'ı görüp,ikisini de kazanan Winston Churchill Almanya'nın yükselen Führer'i Adolf Hitler'in İngiltere'ye savaş açtığını açıklamasından sonra halkına sesleniyor. Savaşı Adolf kazansaydı dünya daha basit bir hal alabilirdi.
Dünya'nın En Saçma Filminin Finali - Köpekbalığı İstilası 01:49
Dünya'nın En Saçma Filminin Finali - Köpekbalığı İstilası 2.319 izlenme - 3 yıl önce Biz kendi filmlerimizle dalga geçelim. abdliler alın ulan fakirler para bizde gani saçma sapan filmler çekip onlara paintle efekt bile ekleyebiliyoruz diyor. hepsini geçtim kanal d bu filme para verip satın alıyor. film konusu köpekbalıkları ama suda değiller havadan geliyorlar. eleman elinde elektrikli testere ile bir tsubasa edasıyla zamanı yavaşlatıp hem kızı iterken hem köpekbalığının içine giriyor. dur öyle değildi ondan önce testereyi canlandırıyordu. neyse işte öyle bir filmdi. yada filmde değildi.
Moskova Savaşı - Stalin'in Şehri Terk Etmesi 01:22
Moskova Savaşı - Stalin'in Şehri Terk Etmesi 2.520 izlenme - 2 yıl önce İkinci Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ediyordu ve Barbarossa Harekâtı başarıya ulaşmak üzereydi. Naziler zafere ulaşmak üzereydiler çünkü Moskova'ya 20 KM'ye kadar yaklaşmış ve oraya kadar bütün Komünist Rusya'yı almışlardı. Stalin de şehri işte böyle terk etme kararı alıp şehri terk edince, bunun haberi Hitler'e gitmiş ve Hitler şunu söylemiştir: "Kremlin'i öyle bir bombalayın ki, komünizmin sonu geldiğini herkes görsün!.." Evet bu sözler halkı için mutluluk verdi ama işler beklenildiği gibi de olmamıştı. Komünist Rusya'nın acımasız kışı bastırmış ve Nazileri yavaşlatmıştı. Yiyecek, mermi, silah ve yakıt sevkiyatının o karda kışta hemen gelmesi mümkün değildi. Ayrıca Nazilerin üniformaları da böyle bir kış için tasarlanmış değildi. Naziler kış iyice bastırınca geri çekilmeye başladılar tıpkı Napolyon gibi ve Tayfun Harekâtı başarısızlıkla sonuçlandı...
Hani Sevmiştin 02:13
Hani Sevmiştin 2.667 izlenme - 7 yıl önce hani sevmiştin be zalimm çok güzel arabesk rap dinle
Erwin Rommel ve İtalyan Ordusunun Tobruk İstilası (Libya, Kuzey Afrika) 09:47
Erwin Rommel ve İtalyan Ordusunun Tobruk İstilası (Libya, Kuzey Afrika) 1.293 izlenme - 2 yıl önce Erwin Rommel'in birlikleri (İtalyan Ordusu da dahil) Kuzey Afrika'daki Batı Çölü'nde 600 KM kadar ilerlemişler, fakat Tobruk limanı İngilizlerin elinde kalmıştır. Erwin Rommel bunun üzerine 1941 Nisan'da iki kez daha Tobruk'a yüklenir. Çok şiddetli çatışmalar yaşanır ve Müttefiklere ağır kayıplar verdirir, İngilizler geri çekilir ama Erwin Rommel ve birlikleri yine de sonuç alamaz. Alman ve İtalyan birliklerinin Tobruk civarından çekilmekte olduklarını gören Auchinleck, başarıyı genişletmek amacıyla bu birlikleri izlemeye karar verecektir. Birlikleri düzenli bir biçimde çekilmekte olan Erwin Rommel, 20 Ocak 1942 tarihinde birliklerini geri çevirerek kendilerini izleyen müttefik kuvvetlerine bir karşı taarruz düzenledi ve İngiliz kuvvetleri, bu beklenmedik saldırı karşısında Tobruk'a geri çekilerek savunma pozisyonu almak zorunda kalmışlardır. Rommel'in bu saldırısı sonucunda Tobruk, kuşatılmış bir vaziyette Afrika Kuvvetleriyle Mısır arasındaki tek engel olarak kalmıştır. Nazilerin Kuzey Afrika cephesinde, İngilizler çok ağır kayıplar verdiler. Günlerce savaştılar ama en sonunda başardılar ve Naziler Kuzey Afrika'dan (tüm birlikler dahil) geri çekildiler. Erwin Rommel'in Kuzey Afrika'daki başarılarından sonra 1942 yılında Winston Churchill yaptığı bir konuşmada şöyle demiştir: "Singapur'u kaybettik, doğudaki topraklarımız elden gidiyor, ama savaşın tüm karışıklığına rağmen şunu diyebilirim ki, en azından karşımızda (Rommel'i kast ederek) çok cesur ve yetenekli bir general var." Ayrıca bakınız: https://en.wikipedia.org/wiki/Siege_o... https://tr.wikipedia.org/wiki/Kuzey_A...) https://tr.wikipedia.org/wiki/Tobruk Filmin adı: Tobruk (2008)
Ziyaretçiler Intro 01:26
Ziyaretçiler Intro 1.071 izlenme - 3 yıl önce Zamanında TRT'de yayınlanan kertenkele görünümlü uzaylıların, insan kılığına girip(maske takarak) dünyayı işgal ettikleri ve bir takım insanların bu uzaylılara karşı ayaklandığı, hatırımızda kaıan önemli bilimkurgu dizilerden biri. Uzaylıların liderini oynayan hatunu aynı zamanda "Görevimiz Tehlike" dizisinden de hatırlayabilirsiniz.
istila fragman 2 01:19
istila fragman 2 1.595 izlenme - 7 yıl önce istila filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
_@_türkçe Rap_@_ 03:04
_@_türkçe Rap_@_ 2.519 izlenme - 10 yıl önce rap e gönül verenler. hoŞunuza gİdecek.
İstila - the invasion 02:23
İstila - the invasion 2.689 izlenme - 10 yıl önce baş rolde nicole kidman
Mazgaldan Çıkan Zombiler! Muhteşem Bir Şaka! 01:44
Mazgaldan Çıkan Zombiler! Muhteşem Bir Şaka! 1.254 izlenme - 4 yıl önce The Walking Dead'in tanıtımı için yapılan kamera şakası New Yorklulara korkunç anlar yaşattı. Yeraltının zombilerle dolu bir şehir New York da olsa katlanılamaz.
Fethiye İstila 00:56
Fethiye İstila 723 izlenme - 9 yıl önce fethİyede fethİyelİ ariyoruz
Türkçe Rap_istila-Geçmişe Serzeniş, 03:44
Türkçe Rap_istila-Geçmişe Serzeniş, 2.090 izlenme - 10 yıl önce açiklamaya gerek yok dİnleyİn İŞte güzel bİ rap çaliŞmasi.
yengeç istilası 03:10
yengeç istilası 1.326 izlenme - 10 yıl önce yuh be milyonlarca
7-d hatırası 04:40
7-d hatırası 1.211 izlenme - 10 yıl önce unutulmaz sınıf 7-d
İstila 03:00
İstila 1.493 izlenme - 10 yıl önce süpeer bir rap parçasını sizlerle buluşturdum....
yengeçler istila etti 02:58
yengeçler istila etti 669 izlenme - 10 yıl önce m.a.biran olsa şöyle der bu göruntuler bir flimden alıntı deyil tamamen gercek
the ınvasion fragmanı 10 00:53
the ınvasion fragmanı 10 748 izlenme - 7 yıl önce dallastan washingtona kadar semaları aydınlatan devasa bir patlama patriot adlı uzay mekiğinin parçalanmasına ve abdnin üzerine yağmur gibi yağmasına neden olur. yetkililer durumu kontrol altına almakta çabuk davransalar da mekiğin enkazı üzerine bulaşmış bir maddeyle ilgili hikayeler yayılmaya başlar; hem uzayın aşırı soğuğuna hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkan aşırı ısıya dayanıklı bir maddedir bu. ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir
son istila koyu kahverengi 03:06
son istila koyu kahverengi 435 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/raporrrrr?skphotos!/video/video.php?v1965105567293&comments
Van'daki Dev Çekirgeler 01:59
Van'daki Dev Çekirgeler 406 izlenme - 3 yıl önce Van’ın Bahçesaray ilçesine bağlı bazı mahalleleri istila eden çekirgeler, köydeki sebze tarlaları ve meyve ağaçlarına zarar verdi. Bahçesaray'a 20 kilometre uzaklıktaki Güneyyamaç ve Kaşıkçılarlar mahallesi sakinleri binlerce çekirgenin istilasıyla zor günler yaşıyor. Bir anda nereden geldiği belirlenemeyen dev çekirgeler ekili araziler, meyve ağaçların yaprakları, bazı bahçelerdeki sebzelerin adeta kökünü kuruttu.
İstila Ft Şahin Cırık --- Aşklar Yalan 03:29
İstila Ft Şahin Cırık --- Aşklar Yalan 544 izlenme - 7 yıl önce