Hoşgeldiniz!

isyan etmek

ibrahim tatlıses-isyan etmek boşuna 06:28
ibrahim tatlıses-isyan etmek boşuna 16.445 izlenme - 6 yıl önce ozo1/ibrahim tatlıses/isyan etmek boşuna/yorum yap oy ver/ş.koçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 06:16
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 1.758 izlenme - 1 yıl önce Isyan etmek bosuna geri gelmez gidenler Isyan etmek bosuna geri gelmez gidenler Sevenlerin ahini hice sayip gülenler Sevenlerin ahini hice sayip gülenler Oy emine emine geri gelmez gidenler Ah aman aman aman aman Ah aman aman aman aman Kader bize gülmüyor Elden bir sey gelmiyor Kader bize gülmüyor Elden bir sey gelmiyor Zamani coktan gecti giden geri gelmiyor Zamani coktan gecti giden geri gelmiyor Oy emine emine giden geri gelmiyor Ay aman aman aman aman aman Ah aman aman aman aman
ibrahim tatlises...isyan etmek boşuna 06:29
ibrahim tatlises...isyan etmek boşuna 6.456 izlenme - 6 yıl önce ..
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 06:31
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 5.067 izlenme - 5 yıl önce
ibrahim tatlıses-isyan etmek boşuna 06:28
ibrahim tatlıses-isyan etmek boşuna 3.370 izlenme - 5 yıl önce demirey06/ibrahim tatlıses/isyan etmek boşuna/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/ibrahim tatlıses la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerim
İbrahim Tatlises İsyan Etmek Bosuna 06:29
İbrahim Tatlises İsyan Etmek Bosuna 3.295 izlenme - 4 yıl önce ibrahim Tatlises isyan Etmek Bosuna
İbrahim Tatlises İsyan Etmek Bosuna Hahoooooooooooo Filf Budur 06:51
İbrahim Tatlises İsyan Etmek Bosuna Hahoooooooooooo Filf Budur 1.799 izlenme - 5 yıl önce Erdal ay
ibrahim tatlıses isyan etmek boşuna 06:47
ibrahim tatlıses isyan etmek boşuna 1.709 izlenme - 5 yıl önce damar vadisi sayfamıza katılmanız için lütfen burayı tıklayın http//www.facebook.com/pages/damar-vadisi/132019480194248?vphotos.
Emre Belözoğlu: Dünkü Bebe Bana Kafa Atıyor 00:31
Emre Belözoğlu: Dünkü Bebe Bana Kafa Atıyor 607 izlenme - 2 yıl önce Derbi maçta yaşananların ardından yine tartışma konusu olan Emre Belözoğlu isyan etti. Emre, Veli için "Dünkü bebe bana kafa atıyor" diyerek yakın çevresine dert yandı.
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 06:28
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 1.288 izlenme - 5 yıl önce
 Rıdvan Dilmen isyan etti! 02:49
Rıdvan Dilmen isyan etti! 546 izlenme - 2 yıl önce Rıdvan Dilmen, Özgecan Arslan’ın öldürülmesi ve öldüren katilleriyle ilgili olarak “Şerefsiz… Babası da şerefsiz. Babası bir de gitmiş taktik vermiş. Ahlaksız, şerefsiz, namussuz… Yani küfür mü edeyim? Allah belalarını versin. Olaydan sonra 24 saat yaşamaları bile günah” dedi.
ibrahim tatlises isyan etmek boşuna 06:29
ibrahim tatlises isyan etmek boşuna 926 izlenme - 5 yıl önce
ibrahim tatlises - isyan etmek bosuna 06:25
ibrahim tatlises - isyan etmek bosuna 807 izlenme - 5 yıl önce
İbrahim Tatlises İsyan Etmek Boşuna 06:51
İbrahim Tatlises İsyan Etmek Boşuna 674 izlenme - 2 yıl önce Sözleri : Isyan etmek bosuna geri gelmez gidenler Isyan etmek bosuna geri gelmez gidenler Sevenlerin ahini hice sayip gülenler Sevenlerin ahini hice sayip gülenler Oy emine emine geri gelmez gidenler Ah aman aman aman aman Ah aman aman aman aman Kader bize gülmüyor Elden bir sey gelmiyor Kader bize gülmüyor Elden bir sey gelmiyor Zamani coktan gecti giden geri gelmiyor Zamani coktan gecti giden geri gelmiyor Oy emine emine giden geri gelmiyor Ay aman aman aman aman aman Ah aman aman aman aman
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 06:23
İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna 761 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses - İsyan Etmek Boşuna
hakan akay  - isyan etmek boşuna - (2012) 02:56
hakan akay - isyan etmek boşuna - (2012) 262 izlenme - 5 yıl önce hakan akay - isyan etmek boşuna - (2012) - (alisayar)
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Prezervatif Reklamına İsyan Etmesi 01:38
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Prezervatif Reklamına İsyan Etmesi 113 izlenme - 1 yıl önce Efendim, Ünlü futbol yorumcusu, prezervatif reklamlarına sinirlendi. Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' programında yorumculuk yapan eski hakem Ahmet Çakar, futbol maçları sırasında yayınlanan prezervatif reklamlarını eleştirdi ve Lig TV'ye seslendi. Çakar, "Maç 8 ve 10 arası yani ailemle seyredebileceğim bir saatte. Ben bir aile babası olarak Lig TV'nin prezervatif reklamlarından rahatsızım. Ne demek yani hazzı aynı anda yaşayın. Ben bu cümleden kızımla, kız kardeşimle maç seyrederken rahatsızım. Saat 1'de olsa çocuk uyuyor deriz. Lig TV idarecilerinden rica ediyoruz. Bir doktor olarak gençlerimizin bu konuda bilinçlenmesini doğru buluyorum. Lakin bir markanın bu şekilde reklamının verilmesinden rahatsızım. Gece 12'den sonra olur bir şey demem" dedi. İzleyelim..
münzevi tufan - hayat okulu 02:21
münzevi tufan - hayat okulu 342 izlenme - 7 yıl önce işte sizlere yeni bir track keyifli dinleyin ve yorumunuzu esirgemeyin.
isyan etmek 11:49
isyan etmek 113 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette dert bela ve sıkıntıların allahü tel nın takdiri ile geldiği ve sabretmek lazım geldiği isyan etmenin ve şikayetçi olmanın kulluğa yakışmadığı anlatılmaktadır.
emre çoruk ..İsyankar 03:40
emre çoruk ..İsyankar 65 izlenme - 7 yıl önce İsyankar..
Ey İnsan Eğer Allah'a İsyan Edeceksen, Kendine Başka Bir Gök Bul! 00:51
Ey İnsan Eğer Allah'a İsyan Edeceksen, Kendine Başka Bir Gök Bul! 7 izlenme - 2 yıl önce Ey İnsan Eğer Allah'a İsyan Edeceksen, Kendine Başka Bir Gök Bul!
Herşeyin Hayırlısını İstemeli 11:08
Herşeyin Hayırlısını İstemeli 18 izlenme - 3 yıl önce Herşeyin Hayırlısını İstemeli
GÜNAHLARIN ÇEŞİTLERİ VARDIR 10:19
GÜNAHLARIN ÇEŞİTLERİ VARDIR 5 izlenme - 1 yıl önce www.huzuradogru.tv